Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

blaskiem ty prostujesz a ja nakręcam, a żeby było szybciej to co jakiś czas robię sobie trwałą :) właśnie stoczyłam wojnę z moimi dziećmi, które chyba do końca nie są świadome co je jutro czeka i są strasznie złe, że już do 23:00 nie mogą siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Abrakadabra myślę że jutro Twoje dzieci przekonają się ze nie żartowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, moje dziecię też w końcu zasnęło, później o godzinę niż zwykle, a jutro pobudka o 7-ojjj będzie bolało;)skończyła sie laba... Paladine, a Ty dalej milczysz?i pastwisz się nad nami-no jak możesz?!:p Blaskiem-kupno prostownicy popieram-starą mogłaś włosy sobie zniszczyć, o!;) śpijcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO po takim wsparciu już prawie nie mam wyrzutów z powodu zakupu ;) Życzę powodzenia Wam i Waszym Pociechom w tym pierwszym dniu mordęgi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moja mała już w przedszkolu-najpierw płakała ona, a potem ja-w drodze do domu. Mam nadzieję, że wróci zadowolona i pełna wrażeń a jutro już będzie lepiej:) miłego dnia dziewczyny! aha-w kwestii pogody-dalej do kitu-leje, leje,leje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje córy płakanie za mamą mają już za sobą ale płaczą z innego powodu bo trzeba będzie się uczyć :P a pogoda nawet nawet, słońce świeci ale wieje normalnie jesień i pomyśleć, że w tamtym roku pierwszego września byłam jeszcze z córami nad jeziorem i się kąpałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta:)ale ja nie mam zadnego newsa:)serio,napisałam tak bo abrakadabra napisala ze nam nie napisze:/ale sie nakreciłyście hihi,ale przyrzekam że jak bede cos miaala to napisze od razu:D CO BY wAS nie meczyć;) Wasze dzieciaczki leca do szkoły,ale maja brzydaczna pogode,nie to co kiedys ,gdzie wrzesień był cudownie cieply.. a ja tez prostuje włosy,bo nie lubie kręciaków,chociaz z 10 lat temu mialam takie krecioly-loczki ze masakra a teraz od farbowania i prostowania częstego pare lat,misie zrobiły prostsze ,ale za to cieniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raju paladine ale nas nakręciłaś! ja tu już się takich sensacji spodziewałam że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta gdzie zniknełyscie?:( dzis zrobie mojemu nalesniki,bo je uwielbia:)a wieczorem chyba sobie walne winko albo gingersa,a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej jestem jak tylko usłyszałam o naleśnikach i piwku zaraz przybiegłam hi hi hi no i zaczęło się ...szkoła czyli mamo daj kasę ;) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że Ci paladine nie odp ale już kompa zamykałam i nie widziałam że się w czasie zgrałyśmy Przecież ja w pracy już od poniedziałku! Piję kawkę Zostawiłyście mi jakieś naleśniki? Zjem nawet wczorajsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem no ładnie, tak sobie poczytałam o tej twojej prostownicy, poszłam umyć głowę i mi się suszarka spaliła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) nareszcie przestało padać i słońce świeci:)wprawdzie jest zimno ale, podobno, nie można mieć wszystkiego, nie;) tamtamtam-1szy dzień w przedszkolu nie był chyba taki zły:)córa była zadowolona i podekscytowana, ale nie zmienia to faktu, że dzisiaj nie chciała tam iść i znowu był płacz i rozpacz przed wejściem:( suszarka się zepsuła-teraz Ciebie czeka wydatek;)dobrze, że ja nie używam ani suszarki, ani prostownicy ani innych tego typu wynalazków:) paladine-o naleśniczki to już nawet nie pytam-chyba sama muszę sobie zrobić:)ale wiadomo-najlepiej smakuje jak ktoś zrobi i jeszcze na talerz nałoży:)a Ty sie dzisiaj znowu byczysz? no dobra, czas na kawkę-która się też napije:) miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) własnie tez sie byczę:)a naleśniki były pychota;}dziewczyny miłego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamtam tylko na moją prostownicę nie zwalaj! Ona jest piękna i kochana i na pewno nie kusiła Twojej suszarki żeby się spaliła ;) Tak mi gadacie i gadacie o tych naleśnikach, że sobie chyba dziś zrobię A miałam się odchudzać! No dobra jeszcze powalcze, dam Wam znac kto wygrał, naleśniki czy ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaskiem nawet przez myśl mi to nie przeszło ;) :P pomyślałam że mam jakieś nadprzrodzone moce i własnymi myślami potrafię popsuć sprzęt AGD ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na kogoś musi być :P a ja skorzystałam z okazji, że dzieci w szkole i poszłyśmy z koleżanką na kijki ale w lesie znalazłyśmy po dwa grzyby więc stwierdziłyśmy, że idziemy odnieść kijki i idziemy na grzyby i teraz właśnie robiłam prawdziwki w ocet i trochę ususzę na uszka do barszczu na święta albo krokiety mniam :) a u mnie teraz pada, dobrze, że wczoraj trawkę skosiłam :) miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak Wam dzionek mija:)widze, że Abrakadabra pracowita;)a ja sprzątam, wzięłam się za szafki kuchenne.Wynajduję sobie robotę, bo nigdzie się ruszać nie mogę-dziś przychodzą robić odczyty podzielników c.o. Po córę w przedszkolu byłam i znow ta sama śpiewka-jutro iść nie chce, choć dziś było fajnie:) A Wasze dzieci pociechy jak tam po 1szych lekcjach;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy z tym trawy koszeniem>:)ja nie mam co kosic hehe,moge jedynie kosić męskie spojrzenia...{ale pojechałam};)a dziś razem z facetem robimy sałatkę mmm zaraz po ognistym sexie() i co Wy na to) a teraz winko spijam i bedziemy ogłądac bajkę hehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognisty seks a potem bajka ekstra kombinacja :) No to używaj paladine, używaj Przynajmniej zrelaksowana będziesz I nawet sałatki robicie razem? My niestety nie, zwłaszcza , że z sałatek to on najbardziej udko od kurczaka lubi :) Szkoda bo ja lubię pokombinować z warzywkami i później sama muszę wszystko zjeść hehe to teraz już wiecie czemu tyle ważę A podobno sałatki nie tuczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilismy ze spacerku włąsnie i moj facet znalazł 3 grzybki:)a bylismy tylko chwile bo mi buty przemokly;)a ja nic nie znalazłam bo ślepa jestem;;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×