Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

Gość catala36
obawiam się że dzielą nas wcale nie małe kilometry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paladine
ojej,ja jestem z torunia a Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
bywam w Toruniu ale to spory kawałek około 60 km wiec może kiedyś rzeczywiście uda nam się umówić na kawę :) było by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paladine
to chociaz dobrze ze bywasz czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paladine
a do poznania jeszcze dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catala36 zgadzam sie z Toba w 100%. Niestety jak przyjdzie co do czego, nie ma na kogo liczyc. I radz sobie sam czlowieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
ja jestem z Katowic-więc już całkiem nie po drodze:) a jak czytam Wasze wypowiedzi-ikus, cantala-z ust mi to wyjęłyście;)własnie, to o to chodzi, że ja zawsze wysłucham, ale jeśli o mnie chodzi-to z tym co mi po głowie chodzi, zostaję sama. Przyjaciele-byli, ale teraz im nie po drodze ze mną..hmm wnioski się same nasuwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
tak, ja też się zgadzam z Wami, przyjaciele-cóż , kiiedyś byli, a teraz im jakoś nie po drodze ze mną...a w głowie mysli mi się kłębią a wokół pusto-sama muszę sobie z tym poradzić...natomiast jeśli chodzi o piwko;)to ja jestem z Katowic-trochę daleko, co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
ooo, a myślałam, że 1szego postu mi nie wkleiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam w ten upalny dzionek :) jakie plany na dziś macie ? może jakieś ploteczki choć by internetowe zorganizujemy miedzy naszymi codziennymi obowiązkami :) przecież musimy troszkę ponarzekać prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paladine
Witam:)upał cudowny:)a ja z facetem do dentysty ide uu:(ale potem może nad fontanne żeby słonka troszke uszczknac:)to milego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
oj u nas też upał, już jest 30st! ja dzisiaj zawoże córę do babci, a sama na zakupy no i mam w planach fryzjera:) po południu jakiś spacer z córą-jeśli będę miała siły:) a co u Was? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
ja planuje zrywać dziś czereśnie więc kolorków na pewno nabiorę :) ale marzy mi się jakiś wyjazd nad jeziorko w taką pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
to już są czereśnie?!:) catala-fajne zajęcie masz zaplanowane, aż Ci zazdroszczę:)tak pozytywnie:) ja własnie spojrzałam na parking-samochód stoi w samym słońcu-a klimy brak-chyba się ugotuję, jak wsiądę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
oczywiście że są i czereśnie i truskawki więc jeśli ktoś chce się ładnie opalić to zapraszam a to co zerwiecie jest dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asthion
witam wszystkie samotne kolezanki :- ) choc mam meza i dziecko to tez niekiedy czuje sie samotna ,ale widze ze coraz wiecej osob to , samo odczuwa , ;-) siedze w domku bo na dwor ,boje sie wyjsc , taki upal, uffff !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
oj tak upał niesamowity ja tez staram się ukryć przez tym słoneczkiem co by się nie poparzyć hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
hej:) witamy nową koleżankę:) a ja wróciłam niedawno do domu, ugotowana po prostu ale za to z nową fryzurką:)tzn nie całkiem nową, tylko "odświeżoną". Jak się udały zbiory, catala? jakie plany na popołudnie macie? ja muszę coś przekąśić, nakarmić córeczkę, no i może odzyskam siły i wybierzemy się na spacer. U nas gorąco ale przynajmniej wieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
nowa fryzurka czyli humorek lepszy prawda? :) jakie plany pytasz ... no chyba nic ciekawego z ogrodu musiałam zmykać bo to słońce trochę niebezpieczne jest wiec zabrałam się za porządki w domu ... a teraz chwila relaksu przy dobrej muzyczce i ciekawej książce ;) choć przyznam że wolała bym przejść się na spacer np do parku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paladine
mm czereśnie:)moje ulubione.a ja byłam na zakupkach z facetem.a potem opalalismy sie na sloneczku,na bulwarze,i spacerkiem wrocillismy do domu.bo juz troszke za duży upał.i takie zimne piwko wypiłam:)ale tylko jedno żeby mnie nie siekło;)fajna ksiazke czytam Kryształowy Anioł Grocholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
zimne piwko hmmmm całkiem odpowiednie na taką pogodę :) ja czytam teraz Paulo Coelho Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam... uwielbiam książki tego autora :) bardzo dobrze się je czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Ale ja wam zazdroszczę tego opalania i piwka, ja niestety w pracy do 22:00 więc na słonko już się dzisiaj nie załapię, ale za to jutro od rana wymarsz do ogrodu no i może do lasu na grzyby. Jeśli macie ochotę się przyłączyć to zapraszam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paladine
deszcz?to skad Ty jestes?.a wiesz Catala ze ja własnie tez przed chwilka uroniłam łezke nad ta moja ksiazka,a za chwilę się śmiałam ,bo ona własnie taka jest,jak życie,raz rozsmiesza ,raz boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam :) Paladine ja tez czasami uroniła bym łezkę nad dobrą książką czy wzruszającym filmem ale jakoś tak tłumie to zawsze w sobie nie umie tak uzewnętrznić uczuć chyba troszkę boję się tego co powiedzą inni ...w domu to jeszcze nic bo przeważnie jestem sama ale jak bym tak miała rozpłakać się w kinie :( a czasami mam bardzo wielką ochotę ..... Awsedrf deszcz???? to chyba po za granicami naszego kraju bo u nas pięknie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missing. . .
ja mam 20 lat, jedynie chłopaka, żadnych koleżanek czy przyjaciół. nie mam do kogo zadzwonić i sie spotkac, porozmawiac. i to nie wcale przez faceta. no i nie zamykam sie w domu z laptopem specjalnie ostentacyjnie. co prawda, laptop to moja jedyna rozrywka. no i?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula bula
Witajcie dziewczyny w sobotni poranek:) dzien zapowiada sie piękny no ale...co z tego skoro popoludnie spędze sama w domu:( mam 32 lata i to przytłacza mnie coraz bardziej,ze to zycie ciągle mi sie pier....;(co zrobic. Moze kiedys i dla mnie zaswieci słonce:) m iłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paladine
dziendobry:)ula bula a ja mam 33:)i wcale mnie to nie przeraza;)jest mi lepiej niz jak miałam 20 hehe,fizycznie i psychicznie.a ja płakałam juz w kinie,a co to za problem jak tam tak ciemno hihi,i smiałam sie tak ze az mnie facet uciszał,zreszta on czesto mnie ucisza ,szczególnie jak sie kochamy-==-:}ogólnie mam w tyłku ,,co ludzie powiedza,,:)w przeciwienstwie do mojej mamy;)miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×