Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa_strzyzewska15

Brak przyjaciół i znajomych !

Polecane posty

ja w byłam na zesłaniu (czyt. w pracy) a teraz idę nyny bo jutro dzieci do szkoły idą. Hurrrrrrrrraaaaaaaa jeszcze 2 tygodnie i wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
i w zasadzie od razu dobrej nocy Wam życzę:) goście byli u nas dzisaij, doprowadziliśmy mieszkanie do porządku i nie mam siły na nic więcej...obejrzałam teraz 2 odc Chirurgów w necie-cud , że nie zasnęlam- i idę spać. Więc do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurczę zawsze się uśmiecham ;) ale na wieść o wakacjach to super wielki uśmiech ale nie umiem go zrobić więc zrobię taki normalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM JA JUZ PO PRACY I W DODATKU PO OBIADKU !! :) MILEGO POPLUDNIA NAWET SLONKO DZISAIJ ZASWIECILO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Witam wszystkich..... chyba zapodział się gdzieś mój poprzedni wpis :( coś z tym moim netem nie tak :( co słychać w szerokim świecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaskiem
A pod Bydgoszczą może któraś mieszka? Hej ponarzekam z Wami ;) Brak przyjaciół dobija, bo każdy kogoś w koło ma, więc niby co jest nie tak że ja nie? Facet jest chociaż tyle, a może aż tyle bo związek naprawdę udany (odpukać), ale wiadomo, że ploty przy kawce z kumpelą lepiej nastawiają do życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Hej rzeczywiście słonecznie dziś i bardzo fajnie :D ... ja nie jestem spichrzem wstaje codziennie 5.50 i nie jest to dla mnie wcale za wcześnie ;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobre to:)ale patrzcie nie zostawił jej;)to pocieszajace jest:^hej Catala,nio ja tez o 7 przewaznie ale wtdey nie pisałam bo nie chciałam WAS budzić hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
wczoraj mnie nie było, ale dzisiaj jestem znów z Wami:) u mnie też słonko, choć trochę za chłodno, jak dla mnie, tylko ok 20st:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
abrakadabra-niezły ten Twój link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
no i po słoneczku :( pora wyciągnąć kalosze i parasole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiulek
cześć wszystkim!!! nie czytałam od poczatku Waszych wypowiedzi, ale ja mam problem zawarty w tytule i szukam w takich miejscach jak to rozwiązania problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
Jasiulek witaj ... może wspólnymi silami uda nam się coś wymyślec aby uporać się z naszym wspólnym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
problemem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×