Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witam Widzę, że nie tylko ja miałam ciężką noc:( Ja też nie mogłam spać, a jak już zasnęłam to znowu ten sam sen - że wrócił, że jest z nami, ale niestety musi odejść....Nienawidzę tych snów, a jeszcze bardziej nienawidzę się budzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulaszek
A ja plakalam do drugiej w nocy, choc sama go wywalam z zycia; dzis wygladam strasznie; do tego zimno i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! Jest tutaj ktoooś? Kto chociaż trochę potrafi poprawić podły humor? A nawet jak nie potrafi to też niech się pojawi ....Żeby się posmucić w większym gronie bo ja wysiadam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna - pewnie, że tak:) Zły nastrój to dłuuuuga historia:( Jaśli bardzo chcesz wiedzieć to poczytaj kilka stron wstecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę do nadrobienia, nie bylo mnie tutaj chyba wiecej niż rok :) Mały szkrab zajmuje mi trochę czasu , to i pewnie nie nadrobie szybko... Ale bez wzgledu na to co to jest, nie warto sie smucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały szkrab?Tzn. ile ma ?Ja tez mam takiego kawalera, który ma całe trzy miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma roczek :) Jak sobie przypomnę jak bylo kiedy miał trzy miesiące a teraz, to nie pytaj co lepsze :) Urwis i juz :) Twoj to jeszcze taki mniam, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak mniam mniam jest, ale głosik donośny ma :D :D Mimo to chciałabym żeby już minęłoooo te kilka miesięcy i nie tylko ze względu na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wszedzie go pelno :) Nie ma czasu sie nudzic. Pamietam...krzyczal przez cztery miesiace. Sama nie wiem jak ten rok zlecial? Zobaczysz sama :) Wiem, ze jest Ci trudno, ale dasz radę. Malenstwo bedzie Twoim motorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już nie mogę się doczekać jak mi da tak popalić:)Potrzebuje tego :) A Ty też jesteś samotną mamą? Tylko nie bądz taką zołzą jak ja i nie karz mi czytać wcześniejszych wpisów żeby się przekonać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już nie mogę się doczekać jak mi da tak popalić:)Potrzebuje tego :) A Ty też jesteś samotną mamą? Tylko nie bądz taką zołzą jak ja i nie karz mi czytać wcześniejszych wpisów żeby się przekonać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam nic nie wyczytasz na ten temat. Moze w innych okolicznościach ale tak, chociaz wole okreslenie samodzielna matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawie jak ja-mój mąż zginął dwa tygodnie przed tym jak urodziłam... Jak dajesz radę?Bo ja nie daję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajesz, tylko nie jest to proste... Ja chyba jestem starsza, moze dlatego mi latwiej. Masz cel w zyciu, masz dla kogo zyc, kochasz ta mala istotke... Potrzebujesz Jej, a ona potrzbuje Ciebie. Zrobisz wszystko, zeby Twoj syn był szczęśliwy. Musisz byc WIELKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy i ja mogę się dołączyć? :) Mam gorszy wieczór (znów), ale nie zamierzam pisać nic na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cóż za piękny sobotni poranek :-( Przedświąteczny weekend więc trzba zawijać rękawy i zabrać się konkretnie za robotę. Mlody jedzie na 2 dni do tatusia więc mogę zaszaleć :-P Lepszych nastrojów niż ostatnio Nam wszystkim życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
ja dzisiaj też mam ambitne plany, wymiana pościeli później porządki. Córka czuje się lepiej nie ma już gorączki - może mi pomoże przy sprzątaniu? Głowa mnie tylko troszkę boli chyba było o jednego drinka za dużo wczoraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×