Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Mateczko Poleczko - No dopiero teraz patrzę:D Widzę, że już wino uderzyło mi do głowy, bo przecież dzisiaj piątek jest:D:D:D hehe... A tak na serio to mam źle ustawioną datę na kompie:P Alebazi, no to zaczynamy imprezowanie, czyli wieczorek przy.... GO TO DANCE - TYLKO TANIEC:P z ostatnią lampką wina w ręku:( Dudzia - Jaka gapa?:D Dobrze czytałam i coś mi się nie zgadzało, a na komputerze popatrzyłam i myślałam, że to ty jakaś nawiedzona jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, Tyś nie gapa, a matka z dzieckiem, dla której dni są jednakowe:P Coś o tym wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze jedno piwko, a na jutro trafia mi sie praca zastepczej matki, czyli opieka nad dziecmi... Trosze pozno, no ale , to jest zycie jak widac, tatusiowie nie zawsze spisują sie w swoich rolach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero z kuchni wyszlam, masakra, tyle dzis tam siedzialam. Teraz lece maseczke zrobic, włosy umyc, a o 6.30 pobudka, bo kolezanka wpadla wpadla na pomysl,ze do szkoly idziemy pieszo. Zajmuje nam to godzine, jesli ladna pogoda i dzieci grzeczne, jak cos sie psuje, to poltorej. W sumie i tak do Was nie pasuje, bo ja jak kiedys szalalam, nawet mnie tu niejedna od staczajacych sie wyzywala ha ha, to teraz prawie abstynentka jestem. Prawie nigdy nie mam alkoholu w domu. Z procentowych rzeczy mam ocet winny i plyn do mycia szyb. W sumie i dobrze, bo ja na trzezwo i tak duzo rozrabiam. Chcialabym,zeby juz byla niedziela, jutro czeka mnie ciezki dzien, intensywny i w sumie nic, co sprawia radosc, same -bo musze. Uciekam, zycze Wam super imprezki, a potem jeszcze superowszych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naleweczka wiśniowa idzie w ruch:D Ale tylko jeden kieliszeczek, góra dwa i spać:P I możecie mnie wyzywać od staczających się, ja i tak będę szalała:D Ale to przez Alezabi, ona mnie na złą drogę sprowadza haha:D Sama zaproponowała, czy się piwka nie napijemy:P A ja, że piwka nie miałam, wzięłam się za wino:P A że się skończyło - czas na naleweczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wam co tak wszystkim Smutno???? Ode mnie sie zaczelo... U mnie bez wiekszych zmian, robota wokół domu sie zaczeła to przynajmiej nie ma czasu na "myślenie" o przykrych rzeczach :( ale to nie znaczy ze ich nie ma... Dobrze, ze dzis pewien "ktoś" mnie odwiedza...moze chociaz troche mi samopoczucie poprawi... Pozdrawiam Wszyskich Smutasków... Wierzycie,ze jeszcze bedzie lepiej??? bo ja ostatnio trace tą wiare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczęta to jakaś epidemia smutku czy co ?? wiosna wszystko się zieleni pogoda fajna a tu nastroje ponure przydałby się nam zlot jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja zjem teraz obiad i będę się szykować na pożegnalną imprezkę klasową ;) Azi - powtórka z rozrywki dziś:D A jak tam twoje toto?:P Życzę wszystkim miłego dnia!:) I nie smutajcie się już👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustalamy kiedy spotkanie? Może maj lub tradycyjnie początek czerwca na 2 lecie? Bo o miejscu to już słyszałam, że kieleczcyzną trąci, (pasuje z W-wy, Łodzi, Śląska, Krakowa i lokalnym matkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem wdowcem od kilkunastu dni.Mam dwoje dzieci. Jest bardzo ciezko, smutno.....czesto nie wiem co mam ze soba zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wdowiec:) Dobrze trafiłeś. Jest nas tu wiele osób, które przeszły swoje w życiu i doskonale Cię zrozumieją, pomogą i uzyskasz dużo wsparcia :) I bardzo dobrze wiem co mówię...U mnie wczoraj minęły cztery miesiące jak straciłam bliską osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdowcu Witaj z nami 🖐️ Mam nadzieje,ze chociaz troche bedziemy w stanie Ci pomódz uporac sie z cieżkimi chwilami!!! Anninka Udanej imprezki!!! ;-) A całej reszcie życze milego i spokojnego wieczoru, moze juz bez zadnego smutku bo ile można... Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka słów o sobie na początek. Mam 43 lata, dwoje dzieci w wieku 7 i 13 lat. 10 dni temu, żona odeszła. Powoli dochodzę do żywych ale jeszcze mam takie "fale" bólu żołądka, silnego stresu, drżenie rak, kręcenia się w głowie, łez w oczach jak tylko znowu dojdzie do mnie, że już Jej nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam silne kłucia w okolicach serca.... Żona była moją miłością życia, była śliczną kobietą. Miałem do niej ogromną słabość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za miłe przywitanie. Można by powiedzieć Witamy w Klubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajecie:D Lotto jest nasze Annika, bo wszystkie cyfry wymieszałam i zrobiłam 3 zakłady(chyba tak, to sie nazywa??) Tylko nie wiem kiedy to losowanie nastąpi.... Ale gracz ze mnie hihi nawet nie wiedziałam jak sie ten kupon wypełnia:P Przyznam, że po wydruku te cyfry nie wygladają imponująco, może powinnam inaczej zakreślić????? Miałam dylemat ojjjj miałam, a teraz CZEKAMY wynik:) Lewa ręka już od przed świat mnie swędzi z ogromną częstotliwością, nawet teraz o sobie przypomniała, dlatego o tym piszę:D No to kurcze chyba coś z tego będzie!!!!! Przed pójściem spać już dzieliłam wygraną na poszczególne osoby:P To byłoby niewiarygodne szczęście dla mnie móc dać pomoc finansową wielu osobom, to jest jedno z moich dwóch największych marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem zmęczona i bez sił-produkowałam te moje pudełeczka,ale dziś mi nie szło, natrzaskałam ich 160,lecz ani to żmudna robota a zarobek żaden:( Siedziałam od 12.50 do 19.00 oczywiście z przerwami na obiad itp. Lecz jak nic lepszego nie ma, to biorę cokolwiek:( Dzieci pod opiekę, też do mnie nie trafiły,bo ich tatuś jednak zdecydował się sam to zrobić. Pieczarki wyśmienite PALCE LIZAĆ:P Teraz ide polezec 15 minut na płaskim podłożu,bo na plecy nie wyrabiam:( posłucham X Factora:) Witaj Wdowiec, ja już nie mam sił do tego naszego życia....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spprostowanie tego zdania "lecz ani to żmudna robota a zarobek żaden" powinno być: lecz to żmudna robota a zarobek żaden:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam ogólnie o naszym życiu, wszystkich trafiających na to forum:( Są tu dwie osoby w Twojej sytuacji, Eweline,ktora juz sama o tym wspomniała i Ktoś 1-2-3. Oni najlepiej opowiedzą jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, samotność jest straszna ale mam dwoje wspaniałych dzieci które pewnie szybko "wyjdą z domu..".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline!!!!!No wiesz, jak tak możesz pisać??? Tu często jest wesoło :P no a o drugim obiegu, to już nawet nie wspomnę:P Ide wreszcie poleżeć, bo gdy tu już się wejdzie, to trudno odejść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne są tylko chwilę.....ale cóż, życie biegnie dalej...... Damy radę ! Mam zasadę ! W każdej sytuacji szukaj pozytywów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi - racja:D Bardzo często dostajemy tutaj "głupawki" i wtedy jest naprawdę wesoło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×