Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witam wieczorową porą :) Ah te smutki, trzeba z nimi jakoś walczyć, ale jak was dzisiaj tak w spokoju poczytałam, to zaraz lżej na duszy. Macie rację w kupie smuci się chyba lżej :) No i raźniej szuka nadziei w beznadziei i uśmiech w pochmurne dni Trochę późno, ale dopiero dzisiaj przeczytałam o spacerze Karmeli i tak fajnie to brzmiało, a że od pewnego czasu interesuję się przyrodą to tak blisko mi się zrobiło. Ostatnio tak przyglądam się zwierzaczkom, jakie to one są niezwykłe ,ale kilka sytuacji mnie aż rozbawiło jak to na samym środku ruchliwego skrzyżowania na skrawku trawy sroczka walczyła z chusteczką higieniczną :) Anika Mo WIELKIE GRATULACJE Maxx chyba faktycznie epidemia , zlot zlotem , ale piosenka by się przydała :) Alebazi od wczoraj mnie wołałaś, a jak ja przyszłam , to Ciebie nie ma :( ale może dzisiaj dłużej tu zagoszczę Wdowiec witaj w naszym zakątku :) Eweline 48 aż głupawki :D uff dobrze że zrobiłam kopiuj bo skasowałam wpis A zapomniałam dodać , że moje słonko było wczoraj w nocy w szkole - u Was jest też coś takiego ? Byłą bardzo zadowolona- a pierwszy raz spała sama po za domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj WDOWIEC w naszych skromnych progach :-) ALEBAZI - leżeć tam grzecznie. ANNIKA - nie przesadź z okazaniem radości pożegnania ze szkołą ;-) EWELINA - co kupujesz za tę wygraną? masz już jakiś pomysł? Ja się w sprawie wyjazdu nie mądrzę bo i tak nie mam kasy. No oczywiście jedyne co mi pozostaje to nadzieja, że dostanę godziwe alimenty i będę mogła znów z Wami pobyć. Już mnie skręca na samą myśl, że miałabym sama siedzieć w domu gdy Wy tam razem ...... :-( Ja Was potrzebuję do życia jak powietrza Jakby co to głosuję za kielecczyzną i weekendem Bożociałowym - to są 4 dni na szaleństwa - bo już niektórzy wiedzą, że weekend to zdecydowanie za mało !!! :-D Wiecie czego mi się dziś zachciało ? Makaronu z serem i truskawkami !!!! (oczywiście mrożonymi). I zrobiłam. Ale jazda !!!!!!!!!!! Jak tak się zastanowię to wiecie co - jedyną radość daje mi gotowanie i jedzenie ;-) A nastrój - cóż - dalej marny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem SM - a Ty znów zamierzasz się wymigac od zlotu? ;-) Mnie tez się wszystko skasowało, ale wcześniej było "kopiuj" :-D W moich stronach nie spotkałam się z takim zwyczajem? tradycją? zabawą ? - nie wiem co to jest, dlaczego i po co - ta noc w szkole? EWELINA - teraz to fajne głupawki, tak? a wcześniej to nas wyzywałas od starych wygłodniałych bab !!! wszystko pamiętam ! :-D Iiiii jeszcze od czarownic !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WDOWIEC - teraz doczytalam, ze Ty tez jesteś starym dziadem w moim wieku :-D :-D A dzieci 7 i 13 to nie tak szybko Cię pozbawią swojego towarzystwa - ale to chyba akurat w tej sytuacji całkiem dobrze się składa, prawda :-) I jeszcze tak z ciekawości zapytam - czy Ty też jesteś z południa Polski (jak 90% forumowych tobylców? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielna jestem,ale bez alkoholu, kiedyś trzeba być porządnicką:P No tak, Maxx tylko wspomniał o spotkanie, to wszystkie się zleciały, a gdy ja kilka razy o tym pisałam, to ani jednego słowka nikt.... :( OKI to ja już wszystko rozumiem!!nie jestem mile widziana. MEE nie bedziesz ze mna w pokoju:( No to będzie teraz FOCH :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - oj tam, oj tam- zaraz "wygłodniałe baby" i "czarownice" Raz mi się wymsknęło, a Ty musisz od razu wszystko pamiętac:D:D A za wygraną lecę do Meksyku i na Kanary:D:D A ta "głupawka" to jednak fajna reakcja obronna organizmu na stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu nie gadaj tak głośno, nawet o tym nie myśl, bo znowu coś mi wypadnie :( a tak fajnie było w Sosnowcu :) Z nocą w szkole ja też się pierwszy raz spotkałam Tam dzieciaki miały nawet namioty :) a zabawa trwała do 24 pokazy, konkursy, oglądanie filmów Alebazi masz rację kiedyś trzeba :) a przyciągnęły nas chyba smutki Eweline kiedyś trzeba odreagować, a głupawka fajna sprawa Ja jak już mam strasznego doła i jest mi smutno to jedyne o czym myślę to fakt że kiedyś będzie lepiej, bo przecież musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wdowiec trzymaj się dobrze trafiłeś do nas . diabełku nie ma takiej opcji by ciebie zabrakło na zlocie :D alebazi1 bez fochów malenka ;) musisz i ty być i sexi karmelka :D musimy pokazać nowym znaczy tym co nie byli z nami na ostatnim spotkaniu jak to jest spotkać się w realu kurde już się nakrecam i musi być wiekszy wikend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam. Witaj Wdowcu. Moja połówka może nie odeszła w taki sposób, co Twoja, ale też jestem bardzo samotna i smutna. Sama wychowuję córkę 4 letnią od pół roku i dzięki niej pozbierałam się i żyję dalej. Ona daje mi siłę,żeby codziennie wstać z łóżka i funkcjonować w tym świecie. No i oczywiście rodzinka moja i jego. Bez nich nie dałabym rady. Teraz dołączam jeszcze moją rodzinkę z forum i napraqdę jest dobrze. Tu są wszyscy kochani i pomocni ludzie,którzy nie dość,że mają własne zmartwienia,to jeszcze chętnie postawią innych zagubionych na nogi. Czy ja szczecinianka dam jakoś radę do Was dołączyć na spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne :D a ci co się wymigaja do konca życia będą żałować straconych chwil jakie mogli spedzić z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co będziemy patrzeć ? Aneta - szykuj się !!! SM - ja Cię naucze jak się strzela focha bo jestem specjalistką :-D MAXX - czy to Twoja łyżeczka rodowa leży w mojej kuchennej szufladzie? bo to, że to Twój polar wisi w szafie KARMELI to już wiemy wszyscy? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tak potwornie szeroko ziewam, że zaraz kogoś połknę więc już lepiej sobie pójdę :-P Wróćcie tu jutro bo tak mi dobrze gdy tu robi się tłoczno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero was sobie poczytałam i mówię "dobry wieczór":D Imprezka udana (prawie:O) i nie martw się Dudzinko - wypiłam tylko 2 piwka;) Ale za to pochłonęłam całą porcję frytek z ketchupem i pół dużej pizzy z sosem czosnkowym:D Teraz dopcham się jeszcze markizami i - kolację i śniadanie mam już z głowy:D Alebazi - Ja tam dużo z tej twojej wygranej nie wymagam;) Kup mi tylko mieszkanie gdzieś w fajnym miejscu (najlepiej w Łodzi lub w Będzinie:P) i pomóż rozkręcić biznes;) Resztę możesz sobie zatrzymać:D Potraktuj to jako ekwiwalent;) A na ten wasz zlot to ja się chyba nie załapię?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero weszlam. Przy kompie juz jakis czas, ale mama na skype dzwonila i nam zeszlo. Rano bylam z mlodym w szkole-godzina pieszo w jedna strone, godzina w druga. Zapomnielismy plecaka z praca domowa i piornikiem, bardzo sie na mnie pogniewal, dobrze, ze kumpel go poratowal, ale do nauczycielki ja musialam isc, bo to moja wina, wiec on sie tlumaczyc nie bedzie. Byl tez w teatrze i w maku donaku. A w domu -postanowilismy zamienic pokoje. Mlody sie przeniosl do sypialni. Wszystkie meble, graty do przenoszenia i jeszcze porozwalali zawartosc szafek i szuflad. Bylo co robic. Ja musialam isc w roli tlumacza, pomoc kolezankom, przy okazji na silowni godzinke ostro pocwiczylam. lekarz, ktory nas badal stwierdzil,ze mam kondycje nastolatki, ale kregoslup staruszki. Nie uzyl-z grzecznosci-tego slowa, ale o to mu chodzilo. I nie wierzyl,ze ja nigdzie nie cwicze. Na kolacje mialam pizze domowa robic, ale ja wrocilam, dokonczylam te przeprowadzke i juz padlam. Doslownie. Widze,ze wczoraj wesolo Wam bylo. Ja cyfr nie podawalam, ale moze i mnie zabierzecie? Bede kciuki za wygrana trzymac, ok? Witam Wdowca-pewnie troszke poczytales, nie martw sie, moje kolezanki nie sa chore na umysle, to po prostu kochane wariatki!Pewnie nie raz sie przekonasz jak bardzo kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×