Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość jaro2576
Ha ha a co ty muchy odganiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co tam dziewczyny?
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEE najmocniej przepraszam to nie było zamierzone ;) buziak dla ciebie 🌻 miłego dzionka trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Maxx trzymamy się trzymamy :) dzielnie odpieramy ataki pomarańczy :) ja przynajmniej przestałam na nie zwracać uwagę . miłego wieczoru dla wszystkich S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kochani:) A gdzie Wy się podziewacie?Co u Was?My nadal u rodziców,ale już tęsknimy za domkiem :) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Piszcie tu czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) "Wiosna" u nas zagościła od pewnego czasu i być może zostanie na bardzo długo:D Absolutnie nie pogniewam się jeśli będzie z nami aż do samego lata. Marzenie... W sobotę zorganizowałam imprezkę piżama party, ależ było wesoło:D Czasami trzeba sobie pożartować nawet w taki sposób, bo naprawdę warto. Eweline, bo wszędzie dobrze ale najlepiej jest w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to
wstydu nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejujejuniu
A ja sie bede rozwodzic za pare miesiecy... Nie mieszkamy ze soba od pol roku... Tak mi ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomarańczowych
nuda tu powiewa. zadziwiajace, jedna sie odezwie, zaraz nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam sprawić sobie trochę radochy,nic tak nie poprawia nastroju jak babskie drobiazgi-kupiłam lakier do paznokci różowo-pomarańczowy,perfumy i miodówkę lubelską i czekoladę,a co. Muszę czymś sobie poprawiać nastrój.Dobrze,że siostra po mnie przyszła dp pracy ,bo niedaleko stało auto ,naszo-eksa.Źle reaguję na takie widoki. Buziaki Kochani,dla Was spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee, ja ponownie proponuje orzechówkę z mlekiem:)Miodzio:D Pogoda paskudna się zrobiła,nie mogę się juz od pewnego czasu rano obudzić a w sobote/niedziele oczywiście jak na dzwięk zegarka równiutko 7.00 juz na nogach i ani chwilki dłużej pospać nie mogę:( Słońca dla Wszystkich życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaaak
Na tym, to ty sie znasz-picie, rozbierane imprezy, lenistwo. Zauważyłaś, że nikogo nie interesują ostatnie porykiwania zdesperowanej czterdziestki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam , dlaczego tak bardzo zależy Ci aby zniszczyć to forum ? co się tobą kieruje zazdrość ? To że jesteś taki mały, taka mała w oczach innych ? nie rozumiem takich ludzi i jedno co we mnie wzbudzasz to współczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) forumowa rodzinko Mee to jest to być kobietą :) Ile nam niekiedy do szczęścia potrzeba Eweline ja pojawiam się w miarę możliwości czasowych :) Alebazi no tak w jesienną pogodę trzeba się rozgrzać miłego wieczoru i słonecznego poranka dla całej gromadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka forumowa rodzinko :) Mee być kobietą , być kobietą :) Ile nam to do szczęścia potrzeba Eweline ja zaglądam jak tylko mam chwilkę :) Alebazi jesienią trzeba coś na rozgrzewkę :) Miłego wieczoru i słonecznego poranka dla całej gromadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo toto pomarańczowe szuka wrażeń na kafe. Lata po wielu wątkach i próbuje sie panoszyć. Bardzo się nudzi w swoim życiu więc w jakiś sposób musi sobie zorganizować ten nadmiar wolnego czasu. A gdzie indziej można to zrobic jak nie w takim miejscu ... Samotność i temu czemuś doskwiera, a że w realnym świecie nikt tego czegoś nie umie zaakceptować, to najlepiej czuje się w sieci :D Tak, to jedyne miejsce gdzie może być "zauważone"... ale trzeba tylko i wyłącznie współczuć... nie umie inaczej, jak tylko zyć życiem innych ludzi... Próbuje szydzić i wyśmiewać lecz nie zdaje sobie sprawy, że jest to takie żenująco nieudolne zachowanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM na rozgrzewkę i owszem czasami coś jest potrzebne;) Ale ja chcę już LATO!!! A do lata taka jeszcze długa jest droga buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja potrzebuję pomocy od moich koleżanek i kolegów. Mam pyszną sałatkę gyros i nie wiem z czym ją podać. Proszę o rady ;) ALEBAZI Ty już tak dużo nie wymagaj :D Wiosna w zupełności wystarczy. Ja też nie chcę ziiiimy. Niech będzie już WIOSNA. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-) Nie zaglądałam tu bo miałam nadzieję że ten co miesza nam na forum da sobie spokój ale widać dobrze się bawi :-( Niektórzy ludzie to mają na prawdę problemy natury osobistej. DO WSZYSTKICH NORMALNYCH KTÓRZY TU ZAGLĄDAJĄ BO SZUKAJĄ WSPARCIA I ROZMOWY Z KIMŚ LUB JAKIEGOŚ WSPARCIA CZY DOBREGO SŁOWA Dobrze trafiliście tylko że ktoś się uparł i miesza nam tu strasznie wypisując te wszystkie głupoty. Mądry człowiek który ma pretensje do kogoś wyjaśnia to normalnie w cztery oczy a nie na forum. Nikogo nie interesuje to czy Iza o której tak namiętnie pisze to coś zrobiła coś źle czy dobrze. A teraz z radością witam nowe osoby. Jaro możesz tu być z nami liczymy na to że wreszcie to coś co miesza zniknie stąd. Miłego dnia dla moich normalnych i prawdziwych forumowiczów :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline, do tej pysznej sałatki, to ja Tobie proponuję bagietkę :D O ile u Ciebie nazywa sie tak samo jak i u mnie;) Natomiast wiosna to za mało, ja chcę pięknego lata!!!!! Nie będę się zadowalac samym "przedsionkiem" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchna, Izuchna
w tym poprzednim poscie, to napisalas o sobie, nic ujac, nieco dodac. Kama-nie znasz Izy, nie znasz tematu, nie wypowiadaj sie.A wiesz, kim jest Jaro? Moze jak Izunia zniknie, to pomarancze razem z nia? Tak lubisz to forum, tych ludzi, ktorym zycie brudzisz i tyłki za plecami obrabiasz, wiec poswiec sie w imie tej sympatii i sio! Moze niektorzy stali bywalcy wroca? A inni czesciej cos wtedy napisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj oj, to sie porobiło, pomarańczka ma dupkę poobijaną hihihi I jak zwykle wszystko wie najlepiej... Zadziwiające no no no:D Czemuż tak obmawiasz, nie piszesz wprost??????? aż tak musisz się wysilać pod pomarańczową barwą????????? Bark ci odwagi na wpis pod własnym nickiem?????? Zresztą zbyteczne pytanie, odpowiedź nasuwa się sama:P Jeśli uważasz, że pisząc w ten sposób coś zdziałasz dla siebie, to jesteś w wielkim błędzie:D Zacznij myśleć (o ile potrafisz) a najlepiej na tym wyjdziesz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam dość nawet czytanie tego forum kiedys było tu fajnie .pomaranczowych nie lubię bo piszą z gościa ale ostatnio przyznam im racje mam kontakt z paroma byłymi z forum którzy ostatnio znikneli tez maja dość i szybko nie wrócą gratulację jednej pani za zniszczenie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej pani
to może już podziękujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sio sio
rozkurzyć ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu się znowu dzieje? to już nudne jest jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja też ma kontakt z WIELOMA osobami z forum:D mamy prawo mieć sympatie, zawiązać przyjaźnie jak i możliwość na antypatie - to zwykłe życie więc nic dziwnego:) Te wszystkie pomówienia pomarańczowych (choć nie tylko) są bardzo łatwe do zlokalizowania i założenia sprawy cywilnej o nękanie. Chcemy nadal tak się bawić?? Mnie to już znudziło i moja cierpliwość została wystawiona na zbyt długą próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciebie ktos nęka?
a jak nazwac umoralniajace telefony i wchrzanianie sie w cudze sprawy? a obrabianie tyłków innym i decydowanie, kto ma prawo byc na forum? a doprowadzanie do tego,ze inni nie chca pisac, to nie jest nękanie?uwodzac i zgyrwajac świeta bylas bardziej cieprliwa ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to uradowało
Maxx, a Ty lepiej uwazaj, bo to chyba tez Tobie grozi-wszak napisane jest,ze pomaranczowi i nie tylko. Boj sie chlopie. Ona nie odpusci, przez takie forum na woje pojdzie, zawzieta, widac, to cale jej zycie i nie zniesi porazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×