Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 18 dzien cyklu
witam nowe dziewczyny :) nasz klan sie powieksza :D scooby - ale ci fajnie :) do 16 czerwca tak blisko, trzymam kciuki :) za tyle miesiecy starania juz Ci sie nalezy :P ja sie staram drugi cykl ;) nie mam pojecia czy udany, pozyjemy zobaczymy :) nie stosuje testow owulacyjnych, jedynie kalendarzyk i sluz :) Naya :D juz sobie wybilam z glowy - zajelam sie czyms i zupelnie p tym zapomnialam :) nic nie mowimy o objawach zeby nie zapeszyc :) cymbalka witaj :) fajnie ze udalo mi sie Ciebie sciagnac :) trzymam tez kciuki ! ktory masz dzien cyklu?? u mnie 18 :D 27 czerwca bedzie u mnie dzien 31 cyklu i wtedy zamierzam zrobic test - oczywiscie jesli @ nie przyjdzie ale z tego co zaobserwowalam pwulacje mialam z piatku na sobote (wg sluzu rowniez sie zgadza ) wiec @ powinna sie pojawic 25-26 czerwca ... oby nie przyszla, ile bym dala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
dzien dobry ;) co tam u Was? jak samopoczucie? u mnie zapowiada sie ladny dzien, swieci sloneczko i robie sie coraz cieplej ;) wczoraj spasowalam, nie chcialam sie przytulac :( po 6 dniach pod rzad - mysle ze to nie zaszkodzi jedna przerwa? sluz gesty bialy, ale juz go malusko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
kurcze mam nadzieje bo wczoraj byl dzien 18 a na kalkulatorach dni plodnych mi wychodzi - biorac pod uwage ze moj najkrotszy cykl to 28 dnia a najdluzszy 36 - ze w 18 dniu cyklu mam "duze szanse".. no zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kiedy podziewasz sie @? nie przejmuj sie wczorajszym dniem dzsiaj bedzie przytulanko pewnie dzisiaj nadal sa dni plodne. ja dzisiaj 26 dc czuje ze dostane @ zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
spodziewam sie 26-27 czerwca - jesli dobrze zaobserwowalam objawy owulacji i dnia szczytu ;) wyglada na to ze moj cykl bedzie mial tym razem 29-30 dni. ale moge sie mylic oczywiscie :) ale coz na to poradze ;) Ty to jestes taka "ja za tydzien" ;P 7 dni za Toba jestem ;) nie mysl o tym tak ;) czujesz ze dostaniesz bo czekasz na @ i myslisz o tym ;) samosugestia ;) czesto jest tak ze sie wlasnie czuje ze nadchodzi @ a ona nie nadejdzie ;) glowa do gory !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ostatnia ciaza mialam bole podbrzusza myslalam ze @ dostane przez 5 dni w podpasce chodzilam a @ nie przyszla w koncu okazalo sie ze dzidzius bedze a te bole utrzmywaly sie nadal do okolo 8tygodnia ic trzeba czekac cierpliwie i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
no sama widzisz :) na pewno wiesz lepiej ode mnie bo juz masz dwie ciaze za soba ja to tylko wiem tyle co uslysze czy przeczytam a wiadomo ze praktyka jest najlepsza ;) bede madrzejsza przy kolejnej ciazy ;) ja musze przyznac jestem calkiem spokojna, miesiac temu o tej porze po scianach chodzilam wiesz ze mialam nawet liste objawow wczesnej ciazy i jak tylko cos mi sie z niej pojawilo to sobie odhaczalam :P dobrze ze jestem teraz troche madrzejsza ;) tak jak w poprzednim cyklu wszystko mi mowilo ze sie udalo - tak teraz mam uczucie ze niestety sie nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wlasnie z tymi pytaniami o objawy naczytalam sie na forum, objawy ciazy wystepuja najwczesniej w 4-5 tygodniu tygdniu ciazy prz 1 ciazy mialam zawroty glowy czarno przed oczami brak oddechu dopiero po jakims czasie straszliwe mdlosci zwijalam sie z bolu, umieralam mama stwierdzila ze mam kamienie w woreczku zolciowym bo ona mila takie objawy na kamienie jak poszlimy na usg do gastrologa najpierw sprawdzil nerki byly czyste potem przeszedl o watroby i mowi a czemu pani mi nie powiedzila ze jest w ciazy a ja na to w ciazy???????to byl juz 12 tydzien. w 2 ciazy nie mialam wogole zadnyh objawow i czulam sie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
a to nie zauwazylas ze Ci sie okres wtedy spoznial? ja postanowilam poczekac na pierwszy objaw ciazy - brak miesiaczki potem test nie bede sie doszukiwac u siebie niczego, bo kazda z nas ma inny organizm napalilam sie ostatnio i strasznie sie rozczarowalam ;) teraz nic nie czytam, wszystkie ksiazki pochowalam, zadnych artukulow na necie czy watko o objawach na forum. jesli spozni sie @ to wtedy bede myslec inaczej - jak na razie dluga droga przede mna bo az dwa tygdonie ! nie chce spedzic ich siedzac i czekac czy mnie cos zakuje w brzuchu, moze gazy, a siku czesciej, a ochota na kielbaske z cebulka.. bo zwariuje ;) masz juz dwojke dzieci to przynajmniej wiesz ze jestescie plodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet wtedy o @ nie myslalam mialam stres zwiazany z maturami, zrobilismy to tylko raz bez zabezpieczenia i w dodatku to bylo w trakcie @, wiem ze sie nam uda pytanie tylko kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Z 123
dziwczyny niemyslcie tak o tym bo im bardziej sie stresujecie tym dluzej niebedziecie mogly zajsc w ciaze.wiem cos o tym. 7 miesiecy staralismy sie z M o dzidzie. w pwenym momecie odpuscilismy sobie i cak zaszlam w ciaze.jestem terz w 5 miesiacu:) wiem ze jest ciezko niemyslec ale odpuscie sobie troche i wierze ze szybko zajdziecie w ciaze. Trzymym zawas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
elcia ;) no wlasnie najszybciej w ciaze sie zachodzi zwyczajnie wpadajac ;) hihi Ala - latwo mowic, nie da sie tak po prostu nie myslec :) zapomniec, o tym, jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
odpuscic sobie i wierzyc koliduja sie ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
jedno jest pewne, jak urodze to nie bede sie bawic w zadne zabiezbieczanie np pigulkami, bo to nie ma sensu ;) wcale taka latwo w cize sie nie zachodzi by sie tak dotkliwie zabezpieczac.. czy ktoras z Was przed staraniem odstawila pigulki? ja odstawilam w marcu 2009 - rok ponad przed staraniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam dawno temu po urdzeniu syn miedzy 2004-2007 pote nie bralam, jk teraz mi sie uda po porodzie zdecyduje se na IUD albo spirale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
ja bralam pigulki przez wiele wiele lat z przerwami malymi, byl okres tez na plastry jak juz urodze wystarczajaca ilosc dzieci, kiedy bede czula ze dosc z rodzeniem, wtedy wroce do pigulek moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
ja tycia nie zauwazylam, tak mi sie wydaje ;) wlasnie sobie czytalam na necie informacje na temat zielonej herbaty bo w jednej z moich ksiazek o ciazy jest napisane, ze zielona herbata hamuje wchlanianie kwasu foliowego !!! na necie pisza to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) właśnie przed momentem znów się wkurzyłam, bo się napisałam i co? klikam wyślij i "domain not located". super. jak nie urok to sraczka. przez chwilę praktycznie całe forum nie działało. a jak tam u was? jest tutaj teraz któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
ja jestem, oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie zauważyłam. coś się z kafe dzieje bo nie widzę żeby tematy z nowymi postami trafiały na górę. co tam u ciebie? jak samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
cos sie wali na kafe ;P a samopoczucie u mnie ok :) nic sie nie dzieje :) wlasnie siedzialam na necie i sciagalam przepisy na ciasta :P szukam jakiegos fajnego na 3 bita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jestem znów z córą szwagra, na 19 zaprosiła mnie koleżanka do kina 3d na najnowsze toy story hehe, może nie jestem fanką ale akurat dostała zaproszenia z pracy więc za darmoszkę mogę iść ;P poza tym poprztykałam się dzisiaj rano z mężem, myslałam że go uduszę. mogłam sobie wstać później dzisiaj, do 2 nie spałam, a ten gad o 6.30 zaczął mnie budzić, i to nie delikatnie ale klepaniem po pupie i "pyrganiem" w boczki. jak się po 30 minutach takich przyjemności w końcu wpieniłam i rozbudziłam dokumentnie to próbował odwrócić kota ogonem i zrobił focha. ach ci mężczyźni. udusić to mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
no pewnie, jak za free to trzeba isc :) hahaha moj tez czasami tak robi ale w weekendy jak mu sie na amory zbiera ze tez nie mogl zrozumiec jak mnie budzi o 7 rano to nie jest to dla mnie romantyczne i zamiast przytulac sie z nim to mam ochote go udusic.. to sie nauczyl, jak obudzi sie wczesniej to lezy jak kloda i tylko oddycha, czeka az sie sama obudze w fajnym humorku i wtedy do dziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jak ma ochotę na amory to budzi delikatnie ;) tylko dzisiaj nudziło mu się i chciał pogadać i pokazać mi motocykl jaki gdzieś tam wygrzebał [ma hopla na tym punkcie] właśnie przygotowuję cycka kurzego, będzie dzisiaj cordon bleu na obiad bo nie mam innej koncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
moj nie smie mnie budzic nawet delikatnie.. nie smie ;) cycek kurzy hahah ale mnie rozbawilas :) u mnie wolowinka i warzywa beda ;) po pracy silownia, pojezdze sobie na rowerku ale na spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałwia1984
Witam dziewczyny nawet się nie spodziewałam, że natknę się na topik marcówek ale fajnie, że ktoś założył :-) mi na luty się nie udało niestety więc może marzec będzie udany:-P Dodam, że mam już córcie w lipcu skończy 2 latka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×