Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

mój mąż kiedyś ukucnął ze śmiechu jak stwierdziłam "odsuń się, wsadzę cycki do lodówki", biedny nie wiedział o co chodzi. dzisiaj sobie chyba odeśpię to co mi M. zabrał i pójdę lulu zaraz po kinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycki kurze hehe dobre, ja mialam lososia z warzywkami na obiadek, mam zakwasy w lewej rece od noszenia dziecka caly dzien, wcale nie chce sam siedziec tylko zeby go mamusia nosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
zuzak, aparatka z Ciebie :) tak, jasne pojdziesz wczesniej spac ;) mi sie wydaje ze takie cos jak "pojscie wczesniej spac" nies istnieje :P nie da sie zwyczajnie :P szalwia witaj :) trzymamy kciuki :) ktory dzien cyklu? ale fajnie, juz jednego bobasa masz :) czesc z nas sie o pierwszego malucha stara dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś rację 19 dzień cyklu [prorok cy cuś?], nie idę wcześniej spać heheh, właśnie mąż przypomniał mi że dzisiaj jest koncert naszych znajomych więc biorę koleżankę od toy story po seansie pod pachę i lecę z nią i mężem na koncert :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia, nie martw się, na starość twoje dziecko będzie cię za karę nosiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
elcia, jak nauczylas tak masz :P ja sie boje sama tego jak bede traktowac swojego malucha, bo teraz mam wrazenie ze jak sie pojawi to sie w nim zakocham na amen, i z ramion nie wypuszcze bede nosic calowac piescic tulic nie dam nikomu dotknac ;) oprocz taty oczywiscie :P wiec jak rozpieszcze to bedzie tylko i wylacznie moja wina :P zuzzak :P mowilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami siedzi grzecznie czasami chce noszenia ciezki juz jest hehe czasem jak go nosze braciszek jest zazdrosny wtedy nosze takze 20 kilo albo 2 naraz , darmowa siownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałwia1984
a moja smerfetka śpi sobie u mnie na reku bo na łóżku chyba się nie wygodnie spało a mamie ręka chce odpaść:-P u mnie @ od niedzieli choć powinna być 6 dni wcześniej czyli obecnie 3 dc mi szczyt przypada na 4 lipca bo cykle mam ponad 30 dniowe także mam jeszcze czas :) no już się obudziła :-D idziemy dać obiadek i na dworek spadamy wpadnę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) U mnie 18 dzień cyklu, okres średnio co 27-28 dni... Jak na razie pierwszy cykl starań, mam nadzieję, że udany bo "strasznie się napalam". mimo, że wiem ze test na razie nic nie da, to zrobilam juz dwa, najchetniej dzis zrobilabym jescze jeden (seks w poprzednią środę i w piątek) . Ehh, jescze z 10 dni i mam nadzieję, że będę najszczęśliwasza na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie na test zostalo ci jeszcze 10 dni zrob go dopiero jak ci sie @ spozni conajmniej 2 dni inaczej niepotrzebnie kase stracisz na testy i sie rozczarujesz, cierpliwie poczekaj i badz dobrej mysli nawet jesli juz doszlo do zaplodnienia testtego nie wykaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym tylko miała tyle cierpliwości... Aż mnie nosi żeby sprawdzić :) Najgorzej, jeśli przyjdzie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz byc cierpliwa, mnie tez korcilo na test dzisiaj mam 26 dc jak nie dostane @ do piatku zrobie test w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym już chciała 26 dc... Elcia, ajak czujesz, myslisz ze sie udalo?? Mi jest ciągle słabo, w niedziele musialam wysjc z kosciola bo myslalam ze sie przewrócę... Ale pewnie tylko psycha wariuje i robi mi nadzieję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
normalnie jakbym siebie widziala miesiac temu - wtedy tez byl moj pierwszy cykl! masakra! taka bylam napalona ;) teraz mi przeszlo oczywiscie trzymam kciuki i mam nadzieje ze Ci sie udalo za pierwszym razem ale nie denerwuj sie tak, bo jak przyjdzie @ to bedziesz ogromnie rozczarowana!!! a jak podejdziesz na spokojnie do tego to moze bedzie fajna niespodzianak jak nie przyjdzie@ na testy stanowczo jeszcze za wczesnie :( szkoda czasu i pieniadzy na to slonce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
elcia, masz tylko dwie rece a co bedzie jak 3 dzidzia sie pojawi? jak bedziesz 3 dzwigac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
szalawia , ale Ci fajnie sama bym z checia sobie tak moj skarb potrzymala, a tu trzeba czekac w ktorym cyklu staran zaszlac w pierwsza ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
cymbalka, nie nakrecaj sie tak! nie doszukuj sie objawow, musisz cierpliwie czekac :) niech wyobraznia ci za bardzo nie dziala powaznie mowie, musisz wyluzowac w razie gdy sie nie powiedzie bedzie mniej bolalo :( no ale mamy tu elcie pierwsza do testowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19dzień ... możę masz rację... myślę o tym bez przerwy, ciągle czytam różne fora, itd... Myślicie, że jak zrobię test w sobotę, to jest szansa, że by już coś pokazał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
elcia, ja czuje to samo :( nie wiem czemu... :( jakas taka pustka jestem przekonana ze nie wyszlo nic nie wiem, to sie czuje chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
cymbalka, jestes jeden dzien za mna, nie ma szans jeszcze nie rob tyhc testow musisz poczekac a tym bardziej nie czytaj za duzo na necie bo zwariujesz musisz uwazac bo nawet jesli test szybko wykryje ciaze to moze sie ukazac ze ciaza sie niestety nie utrzymala, i kolejny test wyjdzie negatywny poczekaj na pewniejszy moment co oczy nie widza tego sercu nie zal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
no ale po co? myslisz ze Ci to cos da? nic nie da :) nic nie wykryje JEST ZA WCZESNIE !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się powstrzymać... No ale dobrze, posłucham dobrych rad forumowych koleżanek :) Myślicie że w sobotę albo niedzielę mogę zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie, wg mnie
nie myslcie o ciazy, bo sie zawiedziecie...ja mam teraz drugi cykl - ale juz nie mowie - staran, bo zle mi sie to kojarzy. Kochamy sie z mezem i tyle i co ma byc to bedzie. Myslenie o dziecko, poczeciu szkodzi. Ja mam dzis 11 dc - ladny sluz sie pojawia i ok - i wali mnie cala reszta, czy zajde czy nie... potem, gdy okres nadchodzi to tak strasznie boli, bo jestes rozczarowana, a na domiar zlego - kolezanka wlasnie ci mowi, ze jest w ciazy... tak wiec dziewczyny - NIE MYSLCIE,NIE MIERZCIE TEMP. tylko sie kochajcie, tylko tak Bag da Wam dziecko upragnione...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
cymbalka sobota i niedziela tak ale za dwa tygodnie :) wg mnie wg mnie :) staram sie wlasnie dostosowac do Twoich slow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×