Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

:) wow super:) tez bym chciala coreczke, mam synka madrale co wszystko o wszystkim wie i taki kochany jest mowi mi ze jestem najpiekniejsza na calym swiecie i ze mam piekna fryzure nawet jak jestem rozczochrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
uff ja jak testowalam to mialam test taki ze jak wyszla kreska to negatywnie, a jak plus to pozytywnie ;) byl minus jak nic, pod zadnym kontem plusa nie potrafilam dojrzec :) zrobilam go chyba w dniu 28, juz nei pamietam ;) wyobraznia dziala dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
szalwia, glowa do gory ;) zleci, skup sie teraz na przyjemnym spedzaniu czasu z mezem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
czemu moje posty sie nei dodaja do watku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
wrrr nic nie widze na stronie 14!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje z tą kafeterią? szału można dostać. ja wczoraj pobalowałam z lekka, toy story 3 w 3d super! same dzieci były praktycznie na sali :D ach kocham zaproszenia do kina które dostaje moje koleżanka i ten darmowy popcorn i colę wliczone w zaproszenie też ;) koncercik raczej na spokojnie, odstresowaliśmy się z mężem i wróciliśmy do domu jakieś 4 godziny później niż było planowane :P a dzisiaj mnie jakoś ręka boli. tzn ogolnie powychodziły mi na wierzch wszystkie możliwe żyły i na lewej ręce od środka, w miejscu gdzie mi jedna żyła wyszła pulsuje i boli. to dziwne bo zwykle żadnych żył mi nie widać, niezależnie od wszelkiego wysiłku itd. a przy każdym pobieraniu krwi jest problem bo żyły nie wychodzą. ale się pogoda poprawiła :) znów słoneczko wyszło i robi się coraz cieplej. a wy jak tam kobietki dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
zuzaak, i imprezki, takiej to dobrze ;) jeszcze w srodku tygodnia :P zyje sie tylko raz :) elcia, powtorz za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
u mnie tez piekna sloneczna pogoda :) oby sie utrzymala do weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba korzystać bo jak zajdę w ciążę to się utnie :P czekam na okres, jeszcze ok 4 dni. a teraz okres ma mój mąż ;P chodzi od rana nabzdyczony nie wiadomo o co, a jego odpowiedzią na wszystko jest " bo tak", mam niemiłe wrażenie, że zachowuje się tak jak ja w pierwszych dniach @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w środku tygodnia dlatego że kumple grają w przynajmniej jeden, czasem dwa wtorki w mies. w pewnym pubie koncert ;) nie moja wina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
co prawda to prawda ja tez korzystam poki moge - glownie z wyjazdow i wycieczek chociaz jak maluch sie pojawi to bedziemy jezdzic dalej ale po parkach, pelno tutaj pieknych, trzeba bedzie wykupic sezonowy bilet i w droge ;) tiaa, a to ponoc my, kobiety jestesmy marudami... odbijesz sobie to jak bedziesz w ciazy i przyjdzie czas na humorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, ciąża-prędzej przyjdzie menopauza niż moja ciąża, wtedy dopiero będą humorki ;) mógłby już przyjść ten okres, wkurza mnie to czekanie w ostatnich dniach aż kurek się odkręci wrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
zuzzak a moze w ciazy jestes, tego nie wiesz ;) tyle teraz staraczek, to pewnie producenci testow ciazowych i owulacyjnych majatki na nas zbijaja :) u mnie w pracy jest jedna dziewczyna w biurze, 4 miesiace :) ale ma juz cudowny brzusio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 dzien cyklu... Jeszcze 8 dni :( myślicie, że w niedzielę,. 23 dc mogę zrobić test?? jest szansa że coś się pojawi?? Ciągle dziwnie się czuje, nikomu nie mówiłam, że się staramy, a w pracy zapytali mnie dziś, czy jestem w ciąży.... i jesczebardziej się nakręciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
cymbalka, biorac pod uwage ze " ..... Proces zwany zagnieżdżeniem rozpoczyna się po około 6 dniach od owulacji, ale w zależności od tego jak długo zarodek znajdował się w jajowodach, rozpocząć się może od 4 do nawet 12 dni od jajeczkowania...." wiec w 23 dniu cyklu zarodek moze byc jeszcze nie zagniezdzony... zalzey w ktorym dniu cyklu mialas owulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego nie wiem :) podejrzewam, że od 12-14.. więc 23 dc byłaby szansa?? A wiem, że i tak nie wytrzymam i na pewno zrobię... Bożżżże, dlaczego ja jestem taka niecierpliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
nie wydaje mi sie, dla mnie to stanowczo za wczesnie testuj kolo dnia 28 23 nawet jesli jestes w ciazy to moze wyjsc ci negatywnie, bo nie bedzie w moczu wystarczajaco hormonow ciazy :P http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Planowanie-ciazy/Jak-sprawdzic-czy-jestes-w-ciazy :) jestes strasznie niecierpliwa! oddychaj gleboko i sie uspokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niecierpliwa, jestem, pewnie dlatego żeto pierwszy cykl starań i od razu bym chciałą :) a test i tak zrobię w niedzielę:) później we wtorek i czwartek :) Uciekam spać, bo nieprzytomna jestem. W nocy ciągle się budzę (od 2-3 dni kilka razy ze zdrętwiałą ręką.. ) - może to też objaw?? :):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, no i od2 dni mam jakąś kluchęw gardle. pewnie to objaw jakiegos wczesnego przeziębienia, ale ja sobie znajduję kolejny powód, żeby utwierdzić się w moim przekonaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! ja tez mam nadzieję, że bedę mama luty/marezc 2010:) za tydzień mam mieć @ i zobaczymy..a od wczoraj mam silne bóle w podbrzuszu...mam nadzieję, ze to to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
cymbalka, jestes niemozliwa ;) witaj extasy :) trzymam kciuki, oby @ nie przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mój 16 dzien cyklu a wiec staram sie bardzo o dzidzie już od 3 dni bo mam dni płodne a na jutro podejrzewam owulacje bo juz teraz spostrzeglam ze mój śluz zaczal być juz śliski i ciągnący się ale jeszcze nie tak bardzo ....wiec moge podejrzewac juz owulacje prawda kobitki:):):)tak bardzo pragne vy sie udało w tym cyklu...a staram sie o pierwsze moje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wiesz zawsze mialam regularny cykl co 29 dni ostatnio przesunął mi sie i okres wystąpił w 32 dc a wiec przypuszczam ze owulacja moze zaczac sie wlasnie niedlugo ... wiec juz z moim partnerem dzialamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
mimi ;) owocnego przytulania :) mysl pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
cymbalka, wez sie uspokoj :) po co tak sie denerwujesz, poczekaj spokojnie ;) nie szukaj u siebie objawow bo to bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×