Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

no ja tez plakac nie bede, zreszta to sprawdzanie owulacji bez sensu jest i tak wszystko od plemnika zalezy, jak nie uda sie teraz uda sie innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 dzień cyklu a jak myślisz jeśli wyszła mi w piatek i sobotę bladziutka druga linia, to jak zrobie test jutro albo w czwratek to już powinna być wyraźniejsza?? A co jak bedzie nadal taka blada, czy to może oznaczać wadę testów? Ah przyznam się że hurtowo kupiłam je na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 dzien cyklu
cymbalka, mowilam :) za wczesnie jeszcze testuj w ostatni weekend czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 dzien cyklu
scooby a ktory masz dokladnie dzien cyklu? bo nie pamietam :P jesli jest teraz termin spodziewanej miesiaczki to mysle ze powinnas zrobic test znowu ja w zadne blade kreseczki nie wierze, dlatego oczekam z moim testem ile sie bedzie dalo jesli @ nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymam do ostatniego weekendu czerwca :) @ powinnam dostać w czwartek, najpóźniej w piątek, będę próbowała w najbliższą niedzielę:) pewnie jesce w środę i jak nic to czekam na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 dzien cyklu
co tam dziewczynki ? pocwiczylam sobie troche na silowni znowu na spokojnie, troche pojezdzilam na rowerku i pospacerowalam :) zabieramy sie za obejrzenie filmu, a potem pobaraszkowac :D jutro nasza rocznica slubu :D ale jestem szczesliwa :) swietujemy dopiero w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY !!!Ja też dołanczam do was PRZYJMNIECIE MNIE MILO:):):) ...to jest mój drugi cykl staran ...w pierwszym cyklu juz bylam taka szczeszliwa bo @spóżniala mi się 5 dzien ale niestety nadeszła więc teraz znów zabrałam się do pracy nad dzidziusiem mam nadzieje dziewczynki że będziemy się wspierać i wszystkim nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 dzien cyklu
cymbalka, ja bede testowac najwczesniej za dwa tygodnie w weekend - no, juz poltora tygodnia :) bo wlasnie wtedy sie sodziewam @ ;) wedlug tego kiedy wydaje mi sie ze zaobserwowalam owulacje i dzien szczytu to powinnam dostac @ 26-27 czerwca.... witam nowa przybyla mimi :) ja rowniez 2 cykl staran ;) ktory masz dzien cyklu i ile masz latek? starasz sie o pierwsze malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Tak sobie myślę - jako że miewam nieregularne cykle na ogół 25-26 dni, ale zdarza się też 23 - to czy mogę zrobić test już w tym 23 dniu kiedy teoretycznie mogę dostać czy powinnam poczekać na 25-26 dzień? Co o tym myślicie? Jakbym sie miała testować w 23 dc to byłoby to już pojutrze :P Choć wielkich nadziei nie mam, bo mam wzorcowy PMS + bóle brzucha... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
19!!! :D dzien dobry dziewczyny :) Nassani a nie wiesz kiedy moglas miec owulacje? moze obserwowalas sluz albo mialas bole owulacyjne? wtedy latwiej byloby przewidziec kiedy mozesz sie spodziewac @... nie dasz rady wytrzymac jeszcze troche? :) dzisiaj masz 20 dc co nie? ja poczekam do konca miesiaca na testowanie. nie wiem, jakos nie siedze na szpilkach i nie czuje presji jak w poprzednim pierwszym cyklu.. nie wiem, jakos mi caly "excitement" przeszedl :( ehh zazdroszcze takich krotkich cykli - moje tez nie za bardzo regularne ale nie schodza ponizej 28 dni :( najdluzszy mialam 36 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 dzien cyklu
elcia co u Ciebie ? :) @ nie ma co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 21 dc. Ja generalnie też jakoś parcia specjalnego nie czuję, w przeciwieństwie do zeszłego miesiąca, ale jakaś tam iskierka nadziei sie tli. Z drugiej strony znowu mnie plecy zaczynają boleć do kompletu z brzuchem, więc pewnie kolejny cykl pójdzie do kosza. Piersi też mam napompowane i obżarstwo przedokresowe się włączyło ;) Jak nam się tym razem też nie uda to chyba do gina sie proforma przejdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Dzisiaj 27 dc nie wytrzmalm zrobilam test i wyszedl negatywny wiec mysle ze jutro @ powinna przyjsc, coz jak mi sie nieudalo w nastepnym cyklu tez zalapalabym sie jeszcze na koncowke marca nie mysle juz o tym poczekamy zobczymy ale mysle ze juz na tym etapie test powinien wykryc , moje cykle sa 27-30 dniowe ostatnie 3 byly super regularne 27 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooy jak ciwyszla kreseczka nawet bardzo bladziutka to znaczy ze w ciazy jestes powtorz test za 3 dni a bedzie juz wyrazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia, poczekaj spokojnie - często testy pokazują dopiero kilka dni po terminie ;) Trzymam kciuki, żeby jednak nie przyszła ta @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nassani tez mam jeszcze malenk nadzieje ale ten test to byl ten najczulszy clarblue ktory wykrywa ciaze na 4 dni pzed sodziewana @ chybaze mi sie cykl z lekka przesunol.Ostatnio jak bylam w ciazy dali i termin na podstawie ostatniej miesiaczki natomiast USG w 12 tygodniu wykazalo ze do zapolodnienia doszlon tydzien pozniej i ermin mi sie przesunol o tydzien wiec nigd ni nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
Nassami, no wlasnie czesto objawy nadchodzacego okresu sa objawami ciazy ciezko wyczuc :) u mnie iskierka nadziei tez jest ale tak jak pisalam we wczesniejszych postach, nie czuje w tym miesiacu nic, jestem przekonana ze sie jednak nie udalo nie potrafie tego wytlumaczyc :( rany!!! wlasnie sie zorientowalam ze u mnie dzis dzien 20, nie 19!!!! jak to sie stalo? nie wiem czemu wczoraj wieczorem pisalam pod 18.. dzis rano patrze, wczoraj 18 to dzis 19, a to przeciez 20!!! i wcale pewnie bym sie ne zorientowala gdybys nie napisala ze masz dzien 21 - bo wiem ze ja mam dzien pozniej... ;) stad tez zapytalam czy to Twoj dzien 20 dzisiaj :P hehe wiec u mnie 20!!! lalalala lalala la!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no widzisz - razem łatwiej pilnować ;) I przyłączam sie do życzeń z okazji rocznicy - wszystkiego najlepszego! Nam w sobote minął rok od ślubu :) Co do objawów, to ja sie ich w tym cyklu nie doszukuje jak poprzednio. Nie wertuję netu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania. Po prostu czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
elcia, niekoniecznie ;) moze sie okazac ze jeszcze za wczesnie ;) ja trzymam dalej kciuki, zebys miala swoja wymarzona coreczke :) zawsze jest andzieje ze sie przesunal cykl wlasnie tak jak piszesz ;) widzisz ja np nigdy nie mam plamien, ale w pierwszym cyklu oczywiscie musialy sie pojawic, by mnie wybic z tropu zupelnie, taka zlosliwosc sutyacji. moze byc tez tak jak pisze Nasaami, wszystko zalezy od jakosci Twojego siku ;) no i testow ;) dziekuje za zyczonka :) owszem, dzisiaj wiadomo po pracy malo czasu wiec tradycyjnie jakies winko w domku i pewnie przytulanko :) za to w weekend jedziemy do pieknego parku a wieczorem idziemy do Spanis Tapas Bar na kolacje :) co do scooby to masz racje, ciaza wg mnie tez, ale lepiej dla pewnosci test powtorzyc ;) moze testem innego producenta dla pewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejak luna
Hej dziewczyny Ja juz walcze z testami owu. Wczoraj mialam tylko jedna kreskę a dzis pojawila się juz druga - chcociaz bardzo blada. Tak mysle ze dwie ciemne powinny pojawic się w piatek moze sobote. Mały juz sika do nocnika ( na stojaco) , tylko nie chce wolac, co jakis czas podkladam mu nocnik i wtedy robi siusiu. 20dc ale ten czas leci ....niedawno bylo 13 Ja bede testowac troche wczesniej bo 4 dni przed @ maz ma urodziny - oby sie udalo to bylby prezent hiehiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
kurcze Nassami :) ja tez czekam spokojnie w poprzednim cyklu to szal normalnie szukalam grzebalam sprawdzalam tym razem nic ;) miesiac temu mialam bole podbrzusza nigdy takich nie mialam jakies 6 dni po owulacji sie zaczely trwaly ok 6 dni wmowilam sobie ze macvica sie powieksza balam sie oddychac nawet i wiecie co, jestem w jakis sposob przekonana ze do zaplodnienia wtedy doszlo, ale sie nie osadzilo dobrze i nie utrzymalo sie pewnego dnia bole sie nie pojawily ale zaczelam plamic no i 5 dni pozniej przyszla @ a najlepsze jest to ze nikt nie wie ze sie staramy o dzidzie a kilka osob mnie sie pytalo czy jestem w ciazy bo wygladam jakos inaczej.. z drugiej strony ten cykl pierwszy byl taki zwariowany bo wychodzilam normalnie z siebie czekajac, ze moglam sobie to wszystko uroic :( wczesna ciaza urojona.. wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 dzien cyklu
czarodziejko u Ciebie juz 11 dzien chyba, wiec do roboty ;) trzymam kciuki :) zadowolona jestes z tych testow? ja bede je stosowac w nastepnym cyklu ;) jesli ten faktycznie skonczy sie niepowodzeniam :( aaa to brawa dla maluszka :) zuh chlopak! tydzien niecaly i jaki postep! stosujesz dalej naklejki? ano leci leci, tak szybko ze sie zakrecilam i myslalam ze dzis mam 19 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba na leb dostalam , wzielam ten test ktory robila i wydawalo mi se ze widze druga kreseczke potem ze nie wpatrywalam sie w to z 20 minut przewracalam pod swiatlo bralam czasmi mi sie wydawalo ze widze czasami ze nie ojej co sie ze mna dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba...naklejki to podstawa. Miałam kilka arkuszy kolorowego papieru i powycinałam gwiazdki, figury geometryczne i co tam powychodziło . Ja i maż tez musimy naklejac - taka mobilizacja. 20 dc - ano 11 dzien - zobaczymy co wyjdzie z tych testów owu. Bede codziennie pisac jak wychodza elcia 1984 - w pierwszym cyklu staran zanim dostałam @ zrobiłam chyba z 10 testów i wyobraz sobie ze wszystkie wyszly negatywnie poza pre terstem na którym nie tylko ja ale i moj maz widzial wyrazna rozowa jasna kreske. Najlepiej kupic ze 2, 3 tety roznych firm. Jak ma byc krecha to wyjdzie - nie wpratrujmy sie w jasne kreseczki bo dostaniemy schizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no wlasnie a szczegolnie w te niwidzialne sie nie wpartujemy bo jeszcze sobie je wyobrazimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szałwia1984
hej wy się już nieźle baraszkujecie albo niebawem testujecie a ja ma jeszcze @ pewnie do niedzieli bo po pierwszej ciąży mi się wydłużyła:-( wiecie ja przy pierwsze ciąży tak schizowałam a pół roku się staraliśmy po pół rocznej próbie dostałam torbieli na jajnikach i 2 miesiące brałam tabsy anty. we wrześniu odstawiłam bo przytyłam po nich 5kg a w październiku przy mega grypie i braniu tony leków zaciążyłam nawet się wtedy nie spodziewałam po prostu jakoś po dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test i piękne dwie krechy wyszły przed wyjściem do pracy mężowi na szafce zostawiłam test i karteczkę z napisem "Witaj Tatusiu" zrobiłam wtedy jeszcze 3 testy bo nie mogłam uwierzyć a teraz mam 2 letnią córcie, która wszędzie musi być wszystko musi widzieć i do tego to wszystko to koniecznie trzeba robić z mamusią:-D także głowa do góry nie schizujmy , w końcu kiedyś przyjdzie ten dzień pięknych kresek różowych na teście:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×