Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

Smerfetko przyjmij ode mnie spóźnione życzenia. Też Ci oczywiście życzę na pierwszym miejscu dwóch kreseczek ;-) A u mnie nadal @ brak. Kupiłam test ale boję się go zrobić. Zaczekam z nim jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pisalam, że dostaliśmy zaproszenie, tak pisałam, ale postanowiliśmy nie iść, to jest dzisiaj, pojechaliśmy pod kościół dać prezent ale po mszy mój facet stwierdził, że może byśmy jednak poszli no i idziemy, tylko, że dopiero gdzieś na 19, ja muszę jeszcze zorganizować wszystko dziecku, musi być u dziadków na noc. Oczywiście idę jak stoję, czyli bez makijażu (nie maluję się nigdy a dzisiaj nawet na wesele), bez fryzjera, teraz szukam kiecki, masakra!!!! W sumie nie chce mi się iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski normalnie tak sobie myślę, że to bez sensu! One tam wszystkie od rana się picowały a ja nawet 5 minut przed lustrem nie byłam i nie będę, po co ja tam jadę, tylko się powkurzam. No nic, idę zbierać dla dziecka rzeczy do dziadków. Okresu dalej nie mam i co najlepsze nie mam nawet objawów, żeby miał nadejść. Ja sobie postanowiłam, że jak do 24 nie dostanę to pójdę do lekarza bo chyba trzeba będzie wywoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna mała ja Ci się nie dziwię,bo na Twoim miejscu też nie miałabym ochoty iść. Słuchaj,a może jednak się udało?Przecież ostatnie okresy miałaś dość regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie, że ja jeszcze nie pojechałam a mój jest w pracy, kończy za godzinę czyli pojedziemy dopiero na 20:30-21, przeciez to bez sensu. Chyba go postaram się namówić, żebyśmy nie szli choć głupio bo to jego rodzina no ale dajcie spokój! Smerfetko na pewno nie jestem w ciąży, robiłam test owulacyjny jakieś 4 dni temu, nie wiem po co ale zrobiłam i też negatywny. Opóźnia się ale oby w końcu przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz przyjedzie i jedziemy, czyli będę tam na ok. 19:30. Porąbany pomysł jak dla mnie. Jestem wściekła 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, nie było mnie wczoraj wieczorem, jak zamierzałam, ale juz jestem: Smerfetka: wszystkiego najlepszego, duzo, zdrowia, szczęścia oraz abyś szybko się dowiedziała, że bije w Tobie drugie serdeszko!! Taka jedna mała, ten Twój men to ale jest numerant!!!! Ja bym chyba szału dostała gdybym sie dowiedziała, ze za kilka godzin mam isc na wesele! Tak więc czapkę z głowy ściągam i chylę się przed Tobą za szybką i sprawną organizację !!! :) :) Szkoda tylko, że wczoraj nie wiedziałas, że pójdziesz, zawsze miałabyś więcej czasu dla siebie, a poza tym poszłabys z innym nastawieniem. Ok, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :) Zobaczysz, będzie fajnie, takie imprezy zawsze zbliżają ludzi.... będziecie miec więcej luzu, dzicko u rodziców.......wspomnisz moje słowa Kochana! U mnie dziś 26 dc.... chyba nadejdzie, bo piersi mam chyba o numer większy, o ile nie dwa :) Postanowiliśmy jednak, że mój kochany M, jak tym razem przyjdzie @, w przyszłym tygodniu pójdzie na badania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę szczęśliwa
Cześć koleżanki w boju, też jetem staraczką od maja tego roku i chciałabym dołączyć, można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wśród nas; jasne, że możesz się przyłączyć, przedstaw się nam tu wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat, to już 6 cykl starań, u mnie z tymi cylkami to jak na loterii w tym roku najdłuższy miałam 40 dniowy a najkrótszy 13 dniowy, a kiedyś zdarzyło mi się nawet 45 dni, ale to tylko raz było i jeszcze wtedy się nie staraliśmy. Dziś mam 10dc więc lada chwila powinna być owulka, jak wchodziłam na internetowe kalendarzyki dni płodnych to pokazywały mi dziwne daty moim zdaniem nieprawdziwe. Co sądzicie o uzależnieniu tych dni od faz księżyca? Ja już różne rzeczy biorę pod uwagę. Moje 2 siostry zaszły bez problemu jedna w wieku 18 a druga 20 lat, a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąblinka
hej dziewczyny :-) Smerfetko, na bank prywatnie się lepiej wszystkiego sie lepiej dowiesz..niestety..prywatnie.niestety.Duzo szczescia i radosci, milosci i cierpliwosci..z okazji urodzinek... :-) :-) szybkiego zafasolkowania :-) taka jedna...a moze nie dostaniesz.....baw sie dobrze mimo wszystko..i oby Ci dziecko wydobrzalo szybko ! bede szczesliwa - i nie tylko, badzmy pozytywnej mysli, na pewno wszystkie doczekamy niedlugo upragnionego stanu- ciązy, wyczekanego... tylko spokoj moze nas uratowac :-) mnie sie zaczeły dni płodne :-) wkrótce owu i trwają wciąż radosne staranka :-) i wielka nadzieja ze to juz :-) och miejmy nadzieje ze 27 nie bedzie @ ale i tak pewnie z 3 testy zrobie za kilka dni...i tak pewnie nie wytrzymam... nie moge dodac stopki i dobija mnie to..no nic... wiek 26, cykl starań: 2 termin @ 27. 09 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to dzięki za przyjęcie do grona :) Gratuluję zaciążonym Powodzenia przyszłym zaciążonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę szczęśliwa witaj w naszym groniu-mam nadzieję,że miło będzie Ci się z nami pisało i zostaniesz na dłużej :-) Jeżeli masz takie wahania w długości cykli,to Twoje dni płodne mogą wypadać w różne dni.Dlatego najlepiej przytulajcie się regularnie np. co dwa dni,albo obserwuj,czy nie pojawił się śluz owulacyjny.A od fazach księżyca nigdy nie słyszałam :-) Honorku objawy zwiążane z powiększeniem,albo bólem piersi mogą być związane z nadejściem @,albo ciążą,więc musisz spokojnie czekać-choć sama dobrze wiem,jakie to trudne :-) Bąbolinko w takim razie życzę miłych i owocnych stranek :-) My też działamy,choć pewnie w tym cyklu Bromek jeszcze nie zadziała i nic z tego nie będzie. Taka jedna mała jak było na weselichu? Marcia a Ty gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową forumowiczkę :) Wróciliśmy przed 4. Było spoko. Pobawiłam się, pojadłam i popiłam, oj popiłam! Wypiłam nie wiem nawet ile i ... nic mi nie było, zupełnie! Ale miałam dzień, mogłabym tam wypić chyba morze wódki. Na minus - nie umiem tańczyć, nogi mi sie plączą jak cholera, po prostu nie potrafię, nie mam rytmu, wiem to od zawsze i unikam takich imprez jak mogę a jak już jestem to unikam parkietu ale wczoraj olałam to bo znałam tam ledwo 5 osób, to nic, że na kamerze będzie jaka ze mnie królewna z drewna przecież :) zawsze się trzeba z kogoś pośmiać nie. O dziwo mnie to nie przejmuje bo zawsze jest to dla mnie spory problem, chyba zaczynam się przyzwyczajać do mojej "nieumiejętności". Na plus - fajne jedzenie, zupełnie wystarczające, pan młody jest rewelacyjny, taki komediant, w ogóle super facet, ogólnie jak go poznałam (kiedy nas prosili) wydawał mi się spoko ale teraz uważam, że jest na serio świetny gość, zespół rewelacyjny, dziewczyny po prostu idealny, jakbym kiedyś miała odstawiać takie coś to na pewno z nimi, świetnie grali, jak na typowych weselach, zachęcali ludzi, bawili ludzi, nie tylko ze sceny, facet schodził z mikrofonem i bawił ludzi i się z ludźmi na scenie. Po prostu ten zespół na wielki MEGAPLUS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z frontu, okresu dalej nie ma, nie ma też objawów, odpływają w siną dal, jak kiedyś były i myślałam, że dostanę to tak teraz jest z dnia na dzień coraz mniej aż w końcu chyba zanikną całkiem i będe musiała iść po tabletki niestety :( Myślałam, że jak wczorja się tak wyluzuję całkiem i ogólni pozachowuję jak człowiek to się coś odmieni ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Zrobiłam dzisiaj test, nie wytrzymałam już ;-) i wiecie co? Są dwie kreseczki!!! :-) ;-) ;-) Nie mogę normalnie w to uwierzyć. Oby teraz wszystko było dobrze. Jutro zapiszę się do lekarza żeby to potwierdzić. Dla nas to jest nadal Szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko wielkie gratulacje!!!Ale z Ciebie szczęściara-też tak chcę :-) Kochana nie wiem,czy na wizytę u lekarza nie za wcześnie-badanie ginekologiczne ciąży nie wykaże,a na USG też za wcześnie.Jak chcesz być pewna na 100 %,to zrób sobie bete hcg. Taka jedna mała super,że jednak fajnie się bawiłaś.Ktoś mi kiedyś powiedział,że jak nie ma się ochoty iść na wesele,to się później zadowolonym z niego wychodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wy tu testy robicie na ciąże i pokolei każdej dwie kreski wychodzą a ja będę walczyć o to, żeby w ogóle mieć okres a gdzie tam owulacja, która chyba u mnie nie następuje wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co na radość jeszcze za wcześnie. Musze się upewnić i wtedy dopiero odetchnę z ulgą. Oby test nie kłamał. Zadzwonię jutro do swojej pani ginekolog i zapytam kiedy mogę najwcześniej przyjść na wizytę. Oby to było to ... ;-) Kochane Wam też się uda. Modliłam się w tym miesiącu do Św. Rity. Ona Was też wysłucha. Teraz najważniejsze żeby się wszystko potwierdziło. Też chcę się z Wami cieszyć z Waszych dwóch kreseczek. Będę jeszcze mocniej trzymała kciuki. I nawet trochę się denerwuje.. jutro chyba jeszcze jeden test sobie kupię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio testy nie kłamią w tą stronę:) Na wizytę chyba za wcześnie teraz, z tego co pamiętam ja byłam w 6 tygodniu i ledwo co było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio muszę przyznać, że szybciutko CI to wyszło, widzę, że już w drugim cyklu starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Emilia, szystkiego najlepszego!!!! Miło mi tymbardziej, że jestesmy z tego samego miasta :) :) Może ta fala ciąż w moim kierunku się skieruje?????? Poproszę do mnie !!!! Boże czuję się od kilku dni taka zmęczona!!! Gdy zasypiam Czuję się padnięta, gdy rano wstaję czuję się jeszcze bardziej zmęczona!! @ chyba się pojawi, bo pojawiło się dziś małe plamienie :( Taka jeda mała - cieszę się, że się wyszalałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcę ciążę... :(:(:(:( ale bardzo się cieszę, że Wam się udaje, naprawdę chociaż Wam jest to pisane.. a u mnie dziewczyny? postanowiłam postępować zgodnie z zaleceniami zielarzy i ziółka zahamowały krwawienie wywołane endometriozą:) jestem podbudowana ale niestety, zapewne jeśli były krwawienia w środku cyklu to z ciąży nici ehhh ale cieszę się, że mam już "lek" na moje dolegliwości oby działały dłużej teraz to ja wierzę już w te zioła naprawdę nic nie pomagało mi na krwawienia które miałam od owulki aż do miesiączki a tu jeden dzień picia ziół na maks i rano obudziłam się już bez krwawienia, i tak 3 dni już jest ok idę z mężem na zakupki do marketu napiszę później gratuluję aniołku! smerfi a ten bromek to na co jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z zakupów uff wizytę u gina mam w czwartek o 12 mój gin mi napisał właśnie e mail, że mnie wpisał na ten termin, bo chciałam jak najbliższy mam nadzieję, że gdyby jednak (jakimś wielkim cudem) się udało i bym zaszła w tym miesiącu, to badanie nie zaszkodzi.. no ale on wie, że się staramy z mężem więc chyba raczej będzie ostrożny w badaniach eh, może mi cos przepisze aby ułatwić nam zaciążowanie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-mile bromergon jest na obniżenie prolaktyny,która prawdopodobnie zatrzymuje mi owulację i obniża progesteron potrzebny do tego,by zapłodniona komórka jajowa zagnieździła się w macicy. Trzymam kciuki,żeby wizyta okazała się pomocna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio-gratulacje :) Widzicie jak ładnie idzie, co chwila to następna-oby tak dalej, pracujcie dzielnie i zafasolkowywujcie-trzymam kciuki :) Smerfetko-lekarz wyliczył mi termin na 1 maja :) Oczywiście dwa tygodnie wześniej lub ok. 10 dni później też może być. Póki co-czekamy do 1go maja :) A może 3go? Miałabym prezent na imieniny :) Oj żartuje-grunt, żeby było donoszone i żeby wszystko było ok. A jak jest teraz to przekonamy się 23 września-wtedy mam najbliższą wizytę. Nie mogę się jej doczekać, żeby zobaczyć czy wszystko ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dziś cały dzień byłam poza domem oglądałam zawody strong menów, musiałam zawieźć na nie brata więc przy okazji sama sobie popatrzyłam:) smerfetka83 - śluz owszem nieraz obserwuję a dodatkowo zaczęłam łykać oeparol razy dziennie od tego cyklu. Wczoraj się staraliśmy to dziś powiedziałam mężowi że przerwa do jutra. A jutro muszę się jakoś wkręcić po receptę na duphastom bo za kilka dni 16 dc. i trza będzie znów zarzywać. Moja gin powiedziała że przynajmniej przez 3 cykle trzeba brać. wizytę mam dopiero na 21.09 więc to już będzie za późno a nie wiem czy przerwy są wskazane. taka jedna mała d. - ja uwielbiam wesela, szkoda że w tym roku miałam tylko jedno, ale za to w przyszłym już się 2 szykuje :) Emilia_83 - Gratulacje, wierzę w to że wymodliłaś tą szybką ciążę. e-mile - co to za ziółka? długo już je zażywasz? Aniołek81 - Gratulacje, tyle starań nie poszlo na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę szczęśliwa ja tak sobie podchodzę do wesel ale nawet cieszę się, że poszliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×