Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrrrry

Listopad >>2010

Polecane posty

Ja też sie pogodziłam z tym,że czekam tylko aż na dworze zrobi się jasno żeby już w końcu wstać,tylko że jak dzidzia przyjdzie na świat to raczej też się nie wyśpie,już teraz chodzę jak duch a co będzie potem...A co do zgagi mam rzadko ale za to porządną,okropność!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to standardowo od 5 do 7 nie śpie, później zasypiam i o 9 budzi mnie budzik. I wstaje ledwie ledwie. Sny cały czas dziwne, ale to normalne. Zgagi odpukć nie mam i mam nadzieje, że tak zostanie. Chociaż w nocy ostatnio chce mi się wymiotować, bo synuś musi pukac nóżkami w żołądek:-(Ale jeszcze troche. Ja się dziewczyny zbieram do upiekszania bo na 15 mam wesele znajomych. Idę trochę "poskakać":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
dziewczynyyy a ja mam takie troche glupie pytanie...ale bylam ostatnio w szpitalu i po moim rozeznaniu wiekszosc kobiet dostała mleko w piersi tydzien/2 tyg przed porodem... ja mam od 5 m-ca i troche mnie to niepowiem ale zdziwiło.. czy Wy tez macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi siara podcieka już od jakiś dwóch miesięcy.Nie są to duże ilości-tak po kilka kropel dziennie.Podejrzewam że tuz przed porodem będzie tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam z poprawin, jestem wykończona, ale pozytywnie. Na weselu wytrzymałam do końca czyli do 4. 30 wszyscy patrzyli na mnie i się dziwili skąd tyle siły:-)) wytańczyłam się za wszystkie czasy, aż dziś ledwie się ruszałam, ale fajnie było. To jż ostatnia impreza w ty roku , I długo nie bedzie kolejnej:-) Co do siary to mi nic nie wypływa. Za to wyskakują mi rozstępy:-( na pośladkach, na nogach ehh mam nadzieję, że na tym się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo co za temat :) siemanko LIstopadowe Ciezarowki. Buziale od nowej tu, bo ja pisze w starym temacie :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
dzieki za odp. bo juz sie bałam :P ja mam na cyckach tylko ;p jak narazie. lepiej na nogach niz na piersiach;p mysle czy mikrodermabrazja moze cos na to pomóc...po porodzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikrodermabrazja raczej srednio. rozstep to blizna. predzej laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie jeszcze nie mam rozstępów, ale nie cieszę się przedwcześnie. Mojej kumpeli wyskoczyły niemal z dnia na dzień dwa tygodnie przed porodem jak się jej brzuch obniżył. Póki co smaruję się dwa razy dziennie. Nie wiem czy to naprawdę działa ale co mi zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja sie tez smaruje a rozstepy sie porobiły:( mało bo mało ale są :( no nic...wazne zeby sie do nich przyzwyczaic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolodzy (wiekoszsc) twierdza ze smarowanie nic nie daje-to jest podobno uwarunkowane genetycznie. ja nie smaruje sie wcale. jestem w 35 tygodniu i nic nie ma (odpukac). za to dupke i uda mam poszatkowane z czasow mlodzienczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciagle twierdze ze nawet jak bede miala to to najcudowniejsze rozstepy swiata bo moim pierworodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja do 30 tygodnia tez nic nie mialam...a teraz w 2 tyg takie sie porobily.. nie ma co narzekac bo widzialam kobiety które maja meeega wielkie i mega duze rozstepy i wcale nie po dzidziku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam, że roztępy zależa od genów, pani w aptece powiedziała to samo. Dobrze jednak smarować swędzący brzuszek. Mi wyskoczyły dosłownie z dnia na dzień na pupie i na nogach, aż się zdziwiłam. Racja, nie ma co się przejmować, w końcu to blizny po naszych upragnionych dzieciątkach:-)))Moj mąż każe mi się nie przejmować, mówi, że to dla niego nie ważne czy coś się zrobi czy nie. Muszę kupić proszek i zacząć wreszcie wielkie pranie. Jak narazie zakupiłam łóżeczko i materac, ciuszki mam od brata, reszte kupie po porodzie, wtedy będe wiedziała co brakuję. kupiłam też kombinezon, śpiworek do spania i różne przybory na początek. Brakuję tylko kilku drobiazgów i synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w porządku.Byłam wczoraj u lekarza i na razie nie będę rodzic ;-) Mam wcinac witaminki i dużo odpoczywac. Od paru dni mały kopie mnie tak że stało się to dokuczliwe, a chwilami wręcz bolesne. Nabiera krzepy mój syneczek i chyba chce mi to pokazac :-) Na dodatek tak się jakoś ułożył że uciska mi żołądek przez co mam odruchy wymiotne a o zgadze to już nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
Antena ja mam tak samo XD maly kopie jakby glany miał na sobie XD a slyszała któras z WAs cos o wodniaku jaderek u dzidzika? bo mi lekarz powiedzial ze to znika po urodzeniu dziecka...ale zastanawiam sie czy kazdy chlopiec to ma czy nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też tak samo :P czasami to aż wkurzona jestem jak tak kopie bo boli strasznie :) Ale rosną maluchy, to wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znów jakieś choróbsko bierze, katar, gardło boli;/;/leże dziś cały dzień i nawet nie sprzątam. Do tego drugi dzień boli mnie podbrzusze jak chodze i mam co jakiś czas takkie bóle jak na okres;/;/mój synek z żołądka przeniósł się na pęcherz. co chwila muszę biegać, choć nie zawsze zrobie, ale takie dziwne parcie jest. Ale jeszcze półtora miesiąca. o Tym wodnaiku też nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
no z tym pecherzem to trz przerąbane... no mi lekarz mówil ze to sie samo wchlonie...ze to normalne..ale z tego co widze to chyba jednak nie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Wreszcie się wzięłam za pranie:-) właśnie idzie druga tura jutro i pojutrze prasowanie. mam naadzieje, że do końca tygodnia się wyrobie. Tak sobie podczytuje inne fora i dziewczyny z listopada już po porodzie, takze wszytsko się może zdarzyć. myślę, że za wczasu trzeba spakować torbę., nigdy nic nie wiadomo. kurcze od kilku dni boli mnie podbrzusze i spojenie łonowe jak chodze jak wstaje z łóżka. Wizyta za tydzień. Mam nadzieje, że się poprawi. A co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z praniem muszę jeszcze trochę poczekac. Zepsuła mi się pralka i w tym tygodniu kupuję nową. Jutro wybieram się do Avansu bo mam w tym sklepie kartę stałego klienta i może załapię się na jakieś zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
a w jakim proszku bedziecie prac? bo ja nie wiem na który sie zdecydowacXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już wczoraj zaczęłam pranie :) zaczęłam od najcieńszych rzeczy i prałam w płatkach mydlanych. Jestem po wizycie u lekarza i za 2 tyg mam iść na KTG, miał już ktoś?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja miałam ktg robione juz chyba ok 10-15 razy;/ strasznie meczące to jest... ja mam niskie cisnienie i prawie traciłam tam przytomnosc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chciałam się Was spytać od kiedy KTG robią:-) jeszcze nie miałam. ja piorę w loveli. Pranie już skończyłam, jutro tylko reszte poprasuje i zostaje torba do pakowania. Choć zastanawiam się czy nie dokupić body z długim rękawem, bo teraz się okazało, że mam tylko 1 szt za to full z krótkim rękawkiem, pajacyków i kaftaników, śpioszków. Jak uważacie?Wizyta dopiero za tydzień. dalej mnie troszke boli przy chodzeniu, więc staram się jak najwięcej leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym kupila. raz ze nawet latem noworodka nie ubiera sie zaraz w krotki rekaw, a co dopiero w listopadzie. Mysle ze raczej tyvh krotkich rekawow nie wykorzystasz. Moj lekarz KTG robi mi od dwoch miesiecy przy okazji wizyt (od 7 miesiaca). w 9 zaczynam chodzic na KTG co tydzien (samo KTG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×