Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrrrry

Listopad >>2010

Polecane posty

Gość blackly
takie zycie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Byłam dziś w szpitalu w którym chciałabym rodzić na rozmowie z położną i zwiedzaniu odziału i jestem pod wrażeniem. Sale czyste, przestronne, w ciepłych kolorach, a co najważniejsze zapewniające intymność. Tylko kłopot, ze ciężko jest z miejscami, są 4 sale i dużo kobietek. Mam nadzieję, że mi się poszczęsci, bo reszta szpitali jest nie za ciekawa. Położna super, bardzo ciepła. Koszt za indywidualną opiekę to 600zł. Cóż troszke dużo, ale mam już odłożone i nie będę żałować. Podobno jej pomoc jest bezcenna, koleżanka korzystała i mówi, że bardzop dużo pomogła. Masaże, wskazówki jak ma oddychać itp. Nacięcie krocza tylko w szczególnych przypadkach, ale mówiła, że już żadko się zdarza. Obym się załapała. Jeszcze 2,5 miesiąca a może mniej i będzie po wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witajcie dziewczyny mam do sprzedania kilka leków które mi zostały - nie zaczęte całe opakowania z długą datą sprzedam taniej!!! Zakupiłam recepty a musiałam przerwać leczenie, a poza tym już niedługo rodzę. jak ktoś jest chętny to piszcie : pauliv@go2.pl DUPHASTON, FENOTEROL, ISOPTIN - 2 OPAKOWANIA , DOPEGYT - 2 OPAKOWANIA , DIOSMINEX , CLEXANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz częściej myślę o porodzie. Ostatnio śniło mi się że urodziłam trojaczki-dwie dziewczynki i chłopca. Uff... z tego co mi wiadomo ma byc tylko chłopiec :-) Nadal zbieram wyprawkę.Mam już prawie wszystkie ubranka, z czego większośc na 62cm. Chcę dokupic jeszcze śpiworek i kombinezon(jeden już mam ale chyba dobrze byłoby miec drugi na zmianę). A jak tam po weekendzie? Ja wyskoczyłam na festyn i muszę przyznac że bawiłam się świetnie. Nawet trochę potańczyłam choc musiało to wyglądac nieco komicznie.Dziwne ale mimo że cały czas byłam na nogach i naprawdę dużo się ruszałam to wcale nie dokuczało mi zmęczenie i nie twardniał brzuch.Czułam się naprawdę rewelacyjnie. Jedynie na drugi dzień miałam ciut opuchnięte stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj porobiłam pierwsze zakupy dla dzidziusia:-) Przez Allegro, mam nadzieje, ze będę zadowolona. po reszte mam zamiar wybrać się na początku października do sklepu. kiedy macide zamiar prać, prasować rzezcy dla malucha. Patrząc na inne fora dziewczyny już dawno się za to zabrały. Zastanawiam się czy jest sens tak wcześniej. myślałam żeby zaczą też na początku października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na razie wstrzymuję się z praniem i prasowaniem.Poczekam z tym do połowy października.Lada dzień będę miec większy remont i ubranka mogłyby się zakurzyc. Ostatnio zamawiałam na Allegro kaftanik i śpioszki welurowe.Wczoraj mi przyszły.Bardzo ładne! Kolory dużo żywsze niż na zdjęciach.Ciekawe jak to będzie wyglądac po praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle ze zdecydowanie jest sens wczesniej.sama znam osoby ktore rodzily w 32/34 tc. a udzielam sie jeszcze na jednym forum i tam lekarze teraz jednej z dziewczyn powiedzieli ze przez jakies problemy beda chcieli ok 32 tygodnia rozwiazac ciaze...tak wiec zycze nam abysmy wytrwaly ale jak widac nigdy nic nie wiadomo... tez zamawialam z aleegro troche spiochow i z gatunku ich jestem bardzo zadowolona...i nie duzo kosztowaly bo po niecale 20 zl np komplet spiochy z kaftanikiem... no i zewzgledu na wlasnie przezornosc ja juz mam poprane poprasowane i naszykowane nawet to co wezme do szpitala...wollam zakupy typuy osciel lozeczko i jakies dodatki zostawic na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie wszystko zawsze idzie po naszej myśli. Boję się raczej czy to wsztsrko nie zdąży się jednak troszke zakurzyć nawet w meblach. W końcu to jeszcze 2 miesiące. A w końcu w jakimś celu pierze io prasuje się to wszystko w wysokich temperaturach. Pod koniec wrześnie się za to wezme:-) Kurcze mam problem z ósemką. od kilku dni troszke boli, ale problem w tym że jest ona pod dziąsłem. Także prześwietlenie odpada i usunięcie też bo trzeba pod narkozą:-((mam nadzieje że się jeszcze uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie mam nic do szpitala! Muszę się chyba trochę pospieszyc. Ciągle mi się wydaje że mam jeszcze tyyyyyle czasu, a przecież wielki finał już całkiem niedługo! Aż mi się wierzyc nie chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie...bo chyba kazda z nas przyzywczila sie do bycia w ciazy i trudno sobie wyobrazic ze nasz wielki dzien juz bardzo nie dlugo...hehe jeszcze miesiac i forum bedzie przepelnione obawami itd;p hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
MANiusia pomysle ze jeszcze nie cale 3 miesiace i forum bedzie przepełnione haslami typu " mam skarba" " jest super " ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika8610
Witajcie listopadóweczki! Chce sie dolaczyc do Waszego grona :) mam termin na 22 listopada, i nie moge sie juz doczekac :) Nadal nie wiemy czym nasz dzidzius bedzie sikal, poniewaz ulozony jest dupką do dolu. Najwazniejsze ze dobrze sie rozwija. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszła mamuśkę:-) jeszcze 2 miesiące i się okaże jak będzie siusiał:-) co tam w ogóle słychać dziewczyny. Coś milczymy. Ja na 22 mam wizytę, już nie mogę się doczekać, Będę miała szczegółowe USG. Wczoraj zwiozłam od brata duży worek ubranek do rozmiaru 62 także nic nie kupuję, najwyżej zobaczę jak się urodzi co jeszcze brakuję. Pozdrawiam wszytskie przyszłe mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mam jutro USG szczegółowe.Jadę z narzeczonym.Po raz pierwszy będzie mi towarzyszył.Do tej pory zawsze gdy miałam wizyty był w delegacji.Strasznie się cieszę że tym razem nie będę sama. Mam ostatnio sporo szczęścia.Wyobraźcie sobie że w niedzielę znalazłam na jezdni... 300zł.Nikt mi teraz nie powie że pieniądze nie leżą na ulicy ;-) Wysłałam totka.Jutro się dowiem czy nadal mam farta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jakie szczęście:-|)))dziewczyny też miewacie głupie sny?nie dość, że i tak źle śpię to jeszcze te sny;/;/;/Ale paskudna pogoda, jesień. Wczoraj słyszałam, że czeka nas paskudna zima już od października, w listopadzie ma być jak w styczniu. Mam nadzieje, że się nie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula ja cala ciaze mam okropne sny...moze dzidzia zabiera te ladne?mam nadzieje:) ja wizyte mam 21:) i tez nie moge sie doczekac.mezus jest na kazdej w sumie wiec i na tej mam nadzieje ze uda sie by byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dołączam się. Termin mam na 1 listopada. Będzie synek. Poruszyłyście temat zakupów i prania ubranek. U mnie wygląda to tak, że właśnie kończę kompletować wyprawkę. Ciągle stresowałam się że nic jeszcze nie mam i zaczęłam kupować wszystko przez internet. Ponieważ mam kłopoty ze snem kupowałam nocami. Właśnie zaczęłam prać i prasować ubranka. Wyczytałam gdzieś że uprane ubranka powinny ok miesiąca poleżeć w szafie by przenikły przez nie domowe bakterie (oczywiście tak by się jakoś szczególnie nie zakurzyły, ale też nie wolno ich pakować w folię itp). To ponoć zdrowo dla dziecka. Kupiłam proszek niemowlęcy i pierwsze rozczarowanie...ubranka i inne prane rzeczy dla dziecka są jak z tektury...załamka. Kupiłam płyn do płukania dla niemowląt ale na forum piszą żeby lepiej nie stosować. Wielu rzeczy typu pościel doprasować nie można. A chciałam żeby wszystko było super...mięciutkie, gładziutkie. Napiszcie jak sobie z tym radzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrthtrht
Tak sobie zajrzalam do was, bo mija rok od narodzin mojego dziecka i zebrało mi się na wspominki. Tez termin miałam na listopad (na 12-tego) ale wyszła końcówka paździenika. Mniejsza o to... Ubranka prałam w płatkach mydlanych. Pachniały delikatnie i były miękkie. Dodatkowo prasowanie też zmiękcza. Szczęśiwych rozwiązań, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem już po USG.Mały waży ponad 1,7 kg. Zdecydowaliśmy się na badanie w 3D więc dokładnie obejrzałam sobie buźkę synka. Cudowny widok.A najfajniejsze jest to że już obrócił się główką na dół. Co do terminu porodu.Na początku miałam ustalony na 23.11. Na USG w 20-tym tc wyszło że będę rodzic 18.11 a wczoraj że 10.11. Ciekawe jak to wyjdzie w praktyce. Wiecie ile ważą wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero wizyte mam 22.09. jestem ciekawa ile waży. o prosze termin się zmienia, mi cały czas wychodzi zbliżony: wg OM 20.11 w 12 tyg na USG też 20.11 a w 20 tyg na 19.11 zobaczymy za tydzień. Kurcze bierze mnie jakieś choróbsko. Mąż coś przywlókł, zresztą ta pogoda taka zdradliwa. Niby słońce świeci a wiatr głowę urywa. Siedzę w domu i się nudzę. Ale za tydzień mam weselę, więc mam nadzieję, że się jeszcze pobawię:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u Nas na forum jak zwykle cicho:-( Właśnie wróciłam od lekarza, synek już położony główkowo, waży 1723, następna wizyta za 3 tyg, byle tak dalej. w sobote idę na wesele, więc zamierzam się pobawić:-)brzuszek jakby troszke poszedł na doł bo super się oddycha, mam nadzieję że tak zostanie. Ale żeby nie było tak różowo to woizyty w wc są co chwila, w nocy niestety też. Ale jeszcze 9 tyg:-)A co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie.Jestem tu pierwszy raz i postanowiłam dołączyć się do pań które mają termin na listopad:) Mój synek strasznie mnie kopie i wierci się,czasami nawet bardzo mnie zaboli,jestem ciekawa czy wasze pociechy też tak łobuzują w brzuszku:)Poza tym jeszcze te bezsenne noce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja już się pogodziłam z tą bezsennością.Za to rano dopadła mnie taka zgaga że mi się wczorajsza kolacja cofała :-( Obrzydliwe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×