Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Hej dziewczynki, dziekuje za wsparcie. Dziala mi internet chwilowo to zagladam. Jesli chodzi o pogrzeb, to jakos minelo, i tak dziwnie tu teraz troche bez mamy, zawsze byla, przychodzila, chciala wszystko wiedziec, stala na balkonie i machala jak przyjezdzalismy a teraz nic. Strasznie dziwnie, trzeba czasu zeby przywyknac. U mnie @ przyszedl tak jak sie tego spodziewalam. Ale korzystajac z okazji ze jestem w polsce, bylam u gina no i on polozyl mnie do szpitala zeby zrobic troche badan, wyszlam z rozpoznaniem zaburzenie czynnosci jajnikow, dal mi cleo costam do brania przez piec dni, na poprawe jakosci pecherzykow no i kazal wykorzystywac meza dla przyjemnosci na razie, a powie mi kiedy trzeba go wykorzystac w konkretnych celach, no wiec dzis mam 7 dc pecherzyk rosnie sobie, do gina mam zadzwonic w poniedzialek no i mam nadzieje ze moje endometrium tez urosnie troche do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję utraty mamy anitia. Moja jest za granicą i bardzo za nią tęsknię. A co do Dzidziusia, to dostałam okres i wiocha. A myslałam że sobie tak wpadnę. No to może zacznę po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny dołączam do was jeśli można;) U nas jeszcze nic nie wiadomo, wszystko w fazie ''przygotowań'' :D Mamyjuż jednego dzidziusia - synek ma 14 m-cy i właśnie staramy się o następnego!;) Dziewczyny - piszcie! Nie dajmy upaść temu topikowi!!! Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie staraczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chetnie sie przylacze jezeli pozwolicie. to nasz pierwszy miesiac staran po poronieniu zatrzymanym w 10 tyg. w domu mam juz 3letniego synka. owulke mialam w poniedzialek (chyba bo testow nie stosowalam) ale staralismy sie juz codziennie od zeszlej srody. oby sie udalo,trzymajcie kciuki. w pierwsza ciaze zaszlam po 4 miesiacach staran,w druga po 2 miesiacach.fajnie by bylo teraz za 1ym razem. pozdrawiam wszystkich! Poprawiam tabelkę NICK...........OST@. ...DL CYK...DATA TESTU....CYKL..MI anitia.........13.06.......27...... 9.07 scooby84....18.06.....ok 34..ok 21-22.07 Susi1978.....18.06.......28.... eszcze sobie poczekam majeczka87..24.06....28-30...jesz cze troszke poczekam extaaasy.....24.06.......28................? nai.............25.06.......30.............. . buuunia.......26.06.....28-30............. ? Naya......... .27.06....26-27............. 22.07 Justysia1989.29.06....32-35...........jesz cze sie okaze whisper.......01.07....28-31........... okaże się po owu Quenn........04.07....29-30.............??? Iga1979......29.06.....28................ .??????????????????? Gusia0507...12.06.....24-32....14.07...........1 JAWORZNO ktosia1980....28.06....28....1.....Toronto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............OST@. ......DL CYK.......DATA TESTU........CYKL.........MI Troche uaktualniona :) Witam nowe staraczki - dopisujcie sie do tabeleczki. No a stare staraczki aktualizowac mi tu tabeleczke szybciutko NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.....CYKL STARAN......MIASTO scooby84........18.06.........ok 34.........ok 21-22.07..........2......Poznań Susi1978.........18.06............28.... jeszcze sobie poczekam majeczka87.....24.06.........28-30.....jeszcze troszke poczekam extaaasy.........24.06..........28................? nai................25.06...........30.............. . buuunia..........26.06........28-30............. ?..................2...........ŻORY Naya............ .27.06........26-27............. 22.07 Justysia1989....29.06........32-35...........jesz cze sie okaze whisper..........01.07........28-31........... 01.08...............1.......... Chrzanów Quenn............04.07........29-30.............??? Iga1979..........29.06.........28................ .??????????????????? Gusia0507........11.07......24-32....14.08............... .........2 .........JAWORZNO anitia.............09.07...........26............. 4.08..........7..........Exeter ktosia1980.......28.06........1..............Toronto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona........
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić ... Więc któregoś dnia zapytało Boga: * Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tak żyć skoro jestem takie małe i bezbronne ??" - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę dla Ciebie jednego. On będzie na Ciebie czekał i zaopiekuje się Tobą. * Ale powiedz mi Boże, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym ?? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do Ciebie każdego dnia ... I będziesz czuł jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy. * A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówili, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie ?? - Twój anioł powie Ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. * A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą, Boże ?? - Twój anioł złoży Twoje rączki i nauczy Cię jak się modlić. * Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni ?? - Twój anioł będzie cię chronił nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. * Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Ciebie, Boże więcej widział ... - Twój anioł będzie wciąż mówił Tobie o Mnie i nauczy Cię jak do Mnie wrócić. Chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej Ciebie ... W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: * Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć, powiedz mi proszę imię mojego anioła ... - Imię Twojego anioła nie ma znaczenia ... Zawsze i wszędzie będziesz do niego wołał : "M A M U S I U "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dopisuje.. . NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.....CYKL STARAN......MIASTO scooby84........18.06.........ok 34.........ok 21-22.07..........2......Poznań Susi1978.........18.06............28.... jeszcze sobie poczekam majeczka87.....24.06.........28-30.....jeszcze troszke poczekam extaaasy.........24.06..........28................? nai................25.06...........30.............. . buuunia..........26.06........28-30............. ?..................2...........ŻORY Naya............ .27.06........26-27............. 22.07 Justysia1989....29.06........32-35...........jesz cze sie okaze whisper..........01.07........28-31........... 01.08...............1.......... Chrzanów Quenn............04.07........29-30.............??? Iga1979..........29.06.........28................ .??????????????????? Gusia0507........11.07......24-32....14.08............... .........2 .........JAWORZNO anitia.............09.07...........26............. 4.08..........7..........Exeter ktosia1980.......28.06........1..............Toronto Owca220510....13.07.......27/28.........4........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jakoś tu pusto:( Dziś mój 23dc więc wielkie odliczanie, teścik planowany na piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
cześć dziewczyny . Staraliśmy się z moim mężem o dzidziusia w marcu i dziś po baaaaaaaaardzo spóźniającym się terminie pojawiła się @. Tak więc nic więcej nam nie zostało jak tylko starać się na kwiecień :) Trochę mi smutno, ależ cóż to dopiero będzie nasz drugi cykl starań,więc się nie załamuje. Zresztą urlop przed nami:) Pozwalam ,więc dopisać się tabelki. . NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.....CYKL STARAN......MIASTO scooby84........18.06.........ok 34.........ok 21-22.07..........2......Poznań Susi1978.........18.06............28.... jeszcze sobie poczekam majeczka87.....24.06.........28-30.....jeszcze troszke poczekam extaaasy.........24.06..........28................? nai................25.06...........30.............. . buuunia..........26.06........28-30............. ?..................2...........ŻORY Naya............ .27.06........26-27............. 22.07 Justysia1989....29.06........32-35...........jesz cze sie okaze whisper..........01.07........28-31........... 01.08...............1.......... Chrzanów Quenn............04.07........29-30.............??? Iga1979..........29.06.........28................ .??????????????????? Gusia0507........11.07......24-32....14.08............... .........2 .........JAWORZNO anitia.............09.07...........26............. 4.08..........7..........Exeter ktosia1980.......28.06........1..............Toronto Owca220510....13.07.......27/28.........4........? blekitna_ ........19.07.......33............ok. 20.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai....
dzis moj 25dc, w czwartek planuje testowanie. juz sie doczekac nie moge. co prawda to nas 1 cylk staran, ale przy 1 dziecku poszlo od razu dlatego jestem taka nastawiona. narazie bolą mnie piersi i czesto siusiam. nie chce sie nakrecac. ps. dziewczyny mam pytanie , w czasie dni plodnych jak czesto "przytulacie " sie ze swoimi partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu wciąż puściutko.. :) Czytałam gdzieś, że w czasie dni płodnych trzeba uprawiać sex jak najczęściej :) może dlatego tutaj tak pusto :D:D:D Pozdrawiam i życzę owocnego testowania! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jesli chdzi o mnie to staramy sie przytulac tak co dwa dnik, chodz teraz czekam dluzej, bo mam monitoring cyklu i lekarz dokladnie mi powie kiedy jest najwieksze prawdopodobienstwo zajscia. Bo tak to my tylko zgadujemy. A poza tym bylam wczoraj u gina, no i zrobil mi usg, no i tak. Endo troche cienkie ale powiedzial ze do owulacji jeszcze moze urosnac, pecherzyki piekne po Clo, 5 dni temu mialam jeden przodujacy a wczoraj okazalo sie ze 3 - a dwa to identycznie duze wiec jak razem by pekly to wieksze szanse. Moze na blizniaki hehe. Ponoc po Clo wystepuje prawdopodobienstwo blizniat. Troche progesteron maly ale dal mi leki, no i kazal przyjsc w srode, znowu zmonitorowac co sie dzieje. No wiec czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie dziś smutno, od rana mam brązowe plamienia, przy pierwszej ciąży tak miałam na początku więc poleciałam po test żeby w razie czego lecieć do lekarza--test negatywny-- na trzy dni przed spodziewaną miesiączką:( Więc czekam na kolejne reakcje mojego ciała Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bunia a moze tescik zrobiony jednak za wczesnie. Poczekaj jeszcze pare dni a moze akurat zaskoczylas. Ja dzis znowu do gina na podgladanie pecherzykow. Moze juz do pekiecia a moze juz pekly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja wlasnie wrocilam od gina. No i coz, pecherzyki urosly jeszcze bardziej. Prawdopodobnie w weekend beda pekac - mam nadzieje ze pekna. Troche lekow dostalam, ale nie chce przepisac mi clo - zbyt niebezpieczne dla mnie, bo bardzo na to zareagowalam, a tam nie ma kto tego kontrolowac. Dostalam inne leki na uregulowanie hormonow itd. W piatek ide jeszcze raz zobaczyc co z moimi pecherzykami. Czyli dzis juz mam13dc i jeszcze nie pekly a zazwyczaj my probowalismy do 14 dc bo ja mam krotkie cykle, no ale ten ma byc ponoc wydluzony troche, no i najwazniejsze co mnie martwilo, endometrium uroslo juz jest ponad 7,5 czyli zanim bedzie owulka, jeszcze urosnie, no ibede miala w tym miesiacu normaln okres - tak powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie jutro przyjdzie@ i zmienie wpis w tabelce:) zauwazyłam ze odkąd się staram to mam dziwne bóle brzucha przed @, zawsze miałam tylko podczas a teraz takie dziwne, jakby kłucie i ciagniecie, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
hej! ja jutro testuje,mialo byc w pitake, ale wyjezdzamy na tydz i wole wiedziec na czym stoje. to moj 27dc. ogolnie czuje sie dobrze, nie widze jakis objaowo, bola tylko piersi i wczoraj mialam okropna zgage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladoowa
Hej dziewczynki :) Mogę do was dołączyć. To mój 24 dzień cyklu , jak @ nie przyjdzie ( a taką mam nadzieje :)) To chcę testować około 28.07 czyli za jakiś tydzień czasu :) Już się doczekać nie mogę. Staram się nie wpatrywać w żadne objawy czy coś ale niestety jakoś słabo mi to wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owca220586
Hej Dziewczynki nai...i jak testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe?
czy to mozliwe? mam pytanie jest mozliwe abym byla w ciazy po owulacji pobolewaja mnie jajniki raz prawy raz lewy nie cilage ale to sie powtarza takie jaby ciaglniecie w dol nie czuje intensywnego bolu ale jednka daje mi znaki od 2 dni mam doslownie jakby sraczke sorki za stwierdzenie wczoraj mnie bolał brzuch za 2 dni mam dostac@ i tak zastanawiam bo nigdy takiego bólu nie mialam wiem wrozkami nie jestescie ale czy ktoras z was tak miala??? moze.. bo moga to tówniez byc przyczyny zbilzajacej sie @ noi piersi mnie strasznie bola od jakiegos mniej wiecej tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
testowałam! jedna gruba linia a druga cieniutka!!!!wiem, ze za szybko zrobilam test, powtorze za kilka dni. najgorsze bo jutro lece na wycieczke zagraniczna. bylam dzis u mojego gin ale jest na urlopie, zalatwila juz sobie Luteine w razie czego. przy 1 ciazy mialam plamienia dlatego sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nai... - tak miałam przy pierwszej ciąży: bardzo wcześnie zrobiłam test i było jak u Ciebie, czyli jedna krecha gruba (ta testowa) a druga cieniusieńka :) za to po tygodniu ta druga była już taka grubaśna jak ta testowa :D Mam nadzieję, że tak będzie również u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! my wciąż w fazie starań... do pierwszego testowania jeszcze ho hoooo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze ta druga kreska za kilka dni bedzie gruba krecha!!! My na etapie staran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas @,pojawiła się 20tego wieczorem , no cóż:( Jutro idę po olej z wiesiołka, czy któraś z Was pije? Może za często się staraliśmy, w tym cyklu będziemy co drugi dzień:) Nai--- gratulacje, oby się udało, ile się staracie?No i szczegóły..... co ile, używałaś testów owulacyjnych? Dziewczyny szlak mnie trafia? ogłuchłam, mam zalane uszy, jeden wielki szum w głowie, a znaleźć dobrego laryngologa w tępie szybkim graniczy z cudem,hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuunia - nastepnym razem na pewno sie uda...Ktory cykl starań? Ja z M na etapie przytulan...Nie nastawiam sie bo znow bedzie rozczarowanie..Ale juz nie wiem czy lepiej sie przytulac codziennie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!! mam nadzieję że mogę dołączyć do Was!! ja dziś 23 dzień cyklu już nie mogę sie doczekać wyników mojego tulenia, bardzo bym chciała córe, mam dwóch synów których dzieli 10 lat młodszy w pazdzierniku będzie miał 2 latka. Z synami było tak ze tuliłam się w owu natomiast teraz w 10 dniu i czekam, mam dziwne objawy , bo pobolewa mnie jajnik,pojawiła się biała wydzielina z pochwy zmieniły się mi piersi a po ściśnieciu sutka cieknie siara. Mam nadzieję ze to dobre wieści ale trzeba czekać na test tempka utrzymuje sie 36,7-36,8, wspomne ze synka karmiłam tylko 2 miesiace , cóż nie jestem stworzona do karmienia dzieci :((, więc dołańczam się i czekam razem z wami dam znać czy sie udało, a może ktoś przeszechodzi to samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×