Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Magda wiadomo jak się na coś czeka to dłuży się strasznie trzymam kciuki za dobre wiadomości. Dziewczyny a ja znowu ponarzekam na bóle w podbrzuszu i klucie jajników, masakrycznie mi się spać chce ale nie wiem czy to z przeziębienia czy co. Piersi mnie nie bolą. Byłam w tesco i byly testy różne ale powstrzymałam się bo znając moją niecierpliwość tobym zrobiła a to zdecydowanie za szybko. Postanowiłam zrobić testa w niedzielę 15 teściowa ma ur może coś już będzie;) Chyba że te bóle brzucha to na okres przyśpieszony. Ja jutro idę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poczułam potrzebę aby wypowiedzieć się w kwestii testów: w ciągu ostatnich kilku dni zrobiłam ich około 10 przy czym 4 miałam quick vue i 6 bobo-test. Tak więc 5 z 6 bobo-testów było popsutych (nie pojawiła się nawet kontrolna kreska), a jeden, który mi wyszedł to wyglądał tak że kreska kontrolna była taka jakaś poszarpana, nierówna i co najmniej dziwna, a kreska w polu T była jasna i równie dziwnie poszarpana i niejednolita. Testy Quick Vue wszystkie były ok - albo mi nie wyszły (bo zrobiłam sobie zbyt wcześnie) albo po prostu pojawiła mi się równa jasna kreska. Także polecam Quick Vue bo szkoda nerwów na bobo-testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam do labolatorium żeby sie dowiedzieć czy moge zadzwonic o 17 po wyniki zamiast jechać, a pani mnie prosiła o nazwisko i powiedziała, że wyniki już są: 354,0 mlU/ml, a więc CIĄŻA :) :) :) :) :) :) Rety jak się cieszę :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholender nie wiem jak zrobić fluidkowe kwiatki więc będzie freestyle :) &%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^&%^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo a mowilam :) super ze Ci sie udało,ale Ci zazdroszczę,strasznie :) nie moglam wytrzymać do 21 i ściągnęłam neta na komorke,bo musialam sie dowiedzieć jak Ci poszlo :) gratulacje kochana.jak ja tez bym tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo a mowilam :) super ze Ci sie udało,ale Ci zazdroszczę,strasznie :) nie moglam wytrzymać do 21 i ściągnęłam neta na komorke,bo musialam sie dowiedzieć jak Ci poszlo :) gratulacje kochana.jak ja tez bym tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję babeczki, w czwartek do gina, mam nadzieję że wszystko dobrze będzie :) Teraz trzymam za was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Widzę,że pełnia radości! Gratuluję wszystkim już zaciążonym i życzę szczęścia tym, które oczekują na wyniki testów! 🌼 Mój test niestety negatywny + przyszła @ więc... kolejne próby przede mną :) Próbujemy z M mimo, że wciąż karmię synka piersią i prawdopodobieństwo ciąży jest dość niskie :) Bardzo chcemy kolejnego dzidka ale żal mi też odstawiać synka od piersi :) Jestem między młotem a kowadłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ale sie ciesze ze tylu nam sie udalo i trzymam kciuki za nastepne.Owca wizyte mam na sobote wiec niecierpliwie czekam. BRESTOVA no witaj mam nadzieje ze pamietasz kolezanke a my widze mamy taki sam termin hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda serdeczne gatulacje, ja poprawiam tabelke bo cos w niej namieszalam :) NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Balbinka_84.........10.07............31..............11.0 8.........3 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32..............18. 08..........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta.............07.08............30................?. ..............19 ......................................................... . ......................... NICK ..................TERMIN PORODU.........Cykl starań . eterno.......................11 kwiecien 2011............8 MagdaK29..........................? ........................1 brestova....................11.04.2011................... 8 owca220510.....................????...................... ..4 Madzia a ty gdzie w tabeleczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wróciłam długo myślałam po poronieniu ciąży siostry, ale się jednak nie zraziłam i chcemy nadal dziecko dziś mam 20dc ból brzuch, i zachcianki na pączki :/ owca gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) oraz innym przyszłym mamuśką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc2589
Witam! Ja po 3 miesiącach starań w niedziele zrobiłam dwa różne testy ciąże i 2 kreseczki pojawiły się dosłownie po kilku sekundach :))). Jestem bardzo szcześcliwa, bo w końcu się udało :) życzę wszystkim starającym się powodzenia i gratuluje tym co się juz udało :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, MAGDA---- gratuluje!!!!! Pewnie piękne uczucie, twoja pierwsza noc z myślą że będziesz mamą:) W którym dniu cyklu robiłaś bete, bo nie mogę nigdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej atrams,miło że jesteś i brawa wielkie:) Nawet nie mów na temat zachcianek, ja nie znoszę słodkości, a od dwóch dni się wręcz zapycham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuunia może nam się uda..... nie wyobrażam sobie tej radości jakbym zobaczyła II kreseczki chyba bym oszalała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams, bunia macie termin @ tak jak ja 18 ( przy założeniu że będzie 25 dni bo ostatnie 2 takie były) ja zatestuję15. To jakby co to na majówki chyba się załapiemy ;0 Maj też super Jak byłam w ciąży to nie miałam nigdy zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia ja chciałabym móc wytrzymać do 15tego, nie wiem jak to będzie, może w sobotę już zrobię:) Strasznie mnie korci. Dziś ból podbrzusza, nacisk na pęcherz, nadal uczucie mokrych majtek,no i o dziwo power do roboty :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo, poniżej wrzucam poprawiona tabelkę z podanym miesiącem porodu :) Betę zrobiłam w 25 dc i wyszła mi prawie 350. NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Balbinka_84.........10.07............31..............11.0 8.........3 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32..............18. 08..........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta.............07.08............30................?. ..............19 ......................................................... . ......................... NICK ..................TERMIN PORODU.........Cykl starań . eterno.......................11 kwiecien 2011............8 MagdaK29....................kwiecień 2010 ..............1 brestova....................11.04.2011................... 8 owca220510.....................????...................... ..4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeeee, zły rok wpisałam, teraz jest ok :) NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Balbinka_84.........10.07............31..............11.0 8.........3 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32..............18. 08..........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.09.........8 rapasta.............07.08............30................?. ..............19 ......................................................... . ......................... NICK ..................TERMIN PORODU.........Cykl starań . eterno.......................11 kwiecien 2011............8 MagdaK29....................kwiecień 2011 ..............1 brestova....................11.04.2011................... 8 owca220510.....................????...................... ..4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - gratuluję !!!! SUPER !!! Bardzo się cieszę :) eterno - jak mam nie pamiętać :) pamiętam jak razem biadoliłyśmy : ) a teraz proszę ten sam termin porodu nawet : ) super :classic_cool: a co do testów ciążowych to reguły nie ma, bo ja robiłam trzy testy właśnie bobo-test i wszystkie trzy mi pokazały dwie grube krechy :) może zależy to od lini produkcji : ) Właśnie oglądałam ten film na onecie "życie przed życiem" niesamowity :) coś dziś mnie pobolewa podbrzusze, ale to normalne ponoć :) dobranoc Wam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo a kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej miesiączki ? to Ci wyliczymy termin porodu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, cykl mam 26 dni wiec wychodzi że 21 kwietnia :) Będzie byczek jak prawie wszyscy u mnie w rodzince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×