Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

MagdaK29 ja chyba tak jak buunia w sobotę (narazie testami z allegro wiecie może, czy są dobre?) , chociaż się boję, że wyjdzie I krecha i potem @ z bólami brzucha :( ale może się uda trzeba mieć nadzieje Madziu, a jak po przytulanku byliście z ukochanym to od jakiego momentu poczułaś, że chyba się udało? bo u mnie to 22 dc i mnie piersi bolą tak trochę i nie są napięte tylko brzuch chwilami mnie tak boli i przestaje boleć nawet nie wiem kiedy bo jest bardzo delikatny a co do okresu to mam go mieć dopiero w 31/32 dc ale się rozpisałam pierwszy raz :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze spicie... a ja wstałam bo muszę pisać pracę mgr bo żyłam cały czas swoim czerwcowym ślubem, że praca poszła na bok, chociaż też teraz idzie bo żyje staraniami hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnę dziecka
cześć ja tez bym bardzo chciala miec bobasa. staramy się trzeci cykl okres mialam 19 - srednio mam 26 dni - zobilam wczoraj test i nie wyszlo:-( łudze sie ze jeszcze wszystko nie jest przesadzone okres mam dostac 15 - 16 myslicie ze jest jeszcze szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja nie śpię już jakieś trzy godziny, mam wielki remont w swoim domostwie, gruz się wala wszędzie, dziury w ścianach,tak wygląda wymiana centralnego, poza tym robię co mogę bo zaraz moje Waleczne Serce wstaje i nic nie zrobię:) Atrams a z tą pracą to bierz się do roboty bo niedługo będziesz brzuchem żyła:)Kiedy się bronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnę dziecka doradzicielka żadna dobra nie jestem bo jeszcze nie ujrzałam nigdy II kreseczek oprócz na teście owulacyjnym, ale myślę że najlepiej jak zrobisz w dzień spodziewanej @ i najlepiej quick vue wtedy będzie bardziej pewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -pragnę dziecka- Ja miałam okres 20tego, i wstrzymuje się z testem bo może jeszcze nie wykazać więc różnie to bywa, jak ja to wytrzymam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuniu chyba w październiku mam narazie 8 stron a muszę 80 i do 15 sierpnia hehehe ale taki ze mnie typ człowieka się nic nie przejmuje tym co powinnam. :) remont :/ najgorsze te sprzątanie, ale dasz radę dobra lecę narazie dopisać chociaż jedną stronę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnę dziecka
no ja wlasnie nie wytrzymałam choc wiecie co jest cudowne? ze pragne dziecka - i mam kogos cudownego. Kocham go i jestem szczesliwa. A bobas bedzie owocem naszej milosc. tesknie za nim choć go jeszcze nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrams było tak: w zasadzie od 21 dc miałam objawy: 21 dc zaczęły boleć mnie piersi (jakoś tak inaczej, ale wtedy myslałam, że sobie to wmawiam) - 21 dc dostałam straszliwego bólu żołądka + zgagę. Ból trzymała mnie jakieś 3 godziny (wyczytałam potem że tak sie niektórym zdarza) 22 dc - dostałam dziwnego plamienia (potem sie okazało że to implantacyjne, ma je 30% kobiet) 22 dc zrobiłam test Quick Vue (polecam, jest najczulszy) i wyszedł cień kreski -23 dc - test, znowu cień kreski - 24 dc test - wyszła mi jasna kreska ale widoczna wyraźnie (na 3 różnych testach) - 25 dc - było mi troche niedobrze (nie rano tylko po południu), poszłam zrobić bete, wyszła mi 350, co potwierdziło ciążę -26 dc (dzis) jest mi niedobrze od rana Z tymi objawami to jest tak, że niektóre nic nie czują dziwnego nawet do 5-6 tygodnia a inne już od samiutkiego początku wyczuwają ciążę. Zróbcie sobie bete lepiej, wyniki są tego samego dnia i są wiarygodne (bo z tymi testami to bardzo różnie jest - sama sie przekonałam - wywaliłam chyba 6 popsutych testów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pragnę dziecka jesli @ masz dostać za jakieś 5 dni to na teście może jeszcze nic nie wyjść. Ja sobie właśnie dlatego robiłam je wcześniej ;) , bo wiedziałam że jeśli nie zobaczę 2 kresek to to jeszcze niczego nie oznacza (że jest jeszcze za małe stężenie), a jest szansa, że przypadkiem już wyjdzie i zobaczę --> więc czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry atrams- super ze jestes, mamy podobne cykle i ost @ tego samego dnia :) Magda- a jak dlugie cykle masz? bo to kiedy sie testujesz wlasnie od tego zalezy. ja dzis mam 22dc, czyli ok 5 dni od rzekomej owulacji, wiec na test duzo za wczesnie :( za oknem jesiennie, pada, wieje a ja mam pustke w lodowce i musimy sie z malym jednak przespacerowac. kurcze musze mu kalosze kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cykle 26 dni czyli pierwsze testy zrobiłam 6 i 5 dni przed spodziewaną @ (wyszedł mi cień kreski - może to była linia parowania, sama nie wiem), trzeci test 4 dni przed spodziewaną @ - wtedy kreska już była ewidentna (ale jasna). Generalnie druga kreska pojawia się 48 godzin po implantacji (wtedy stężenie HCG zaczyna być wystarczające do detekcji), która z kolei wystepuje 6-12 dni po owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo krociutkie masz cykle, dlatego wynik pozytywny wyszedl Ci tak szybko pozytywny. wg mnie nie ma sie co spieszyc z testowaniem w dniu czy kilka po rzekomej implantacji. testy wyraznie informuja ze nalezy je wykonywac w dniu spodziewanej, a te wczesne ze kilka dni przed. ja mysle o przetestowaniu sie tak za ok tydzien, mam w domu te do robienia przed terminem @. kusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda ja zatestuje 15 go to urodziny teściowej i wniebowstąpienie NMP więc może szczęście przyniesie. Mąż mówi żem w ciąży. Ból brzucha lekko ulżył ale ćmienie jest sutki mnie kłuć zaczęły. Nie chcę zapeszać ale ja też tak myślę tak na 60% mam pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny MagdaK29 i Brestova Wielkie Gratulacje :))))) Dajcie tu fluidków trochę. Ja nietstey nie mam szans w tym cyklu ( po badaniu usg - wynik brak pęcherzków cykl bezowulacyjny). Do 14.08 biore duphaston. Czy wi któraś z was po ilu dniach od przerwania brania tych leków przyjdzie @??? Czy jest tak jak przy Luteinie ( w ciągu 7 dni powinna przyjść @ )?? Później badania hormonalne,. badanie nasienia M, i rozpoczynam cykl z CLO. Może tym razem się uda. Do do daty robienia testów. Najlepiej poczekać do terminu @. Ja robiłam jakiś tydzień wcześnien i wyszła mi druga blada kreska, byłam wniebowzięta ( miałam straszne kłucie lewego jajnika, byłam bardzo senna, piersi bolały) Testy pokazywały te blada kreske jeszcze przez kilka dni. Dzień przed @ wyszła 1 kreska i spadła temperatura. Na drugi dzień przyszła @ ( najpierw dziwne plamienia- których nigdy nie miałam, póżniej przez 2 dni miałam normalną @). Myślałam że może tak być w piwreszych m-c ciązy, zrobiłam jeszcze jeden tet innej firmy i tylko jedna kreska. Tak że wiem że to było poronienie biochemiczne ( które bardzo często zdarza się u kobiet w dniu spodziewanej @). Także dziewczyny wiem że to trudne wytrzymać ( jak test leży w szyfladce na wyciągniecie ręki) ale uwierzcie mi warto poczekać, bo załamka później jest ogromna. Całą noc przepłakałam, nie miałam ochoty na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84 u mnie chyba też nici będziemy zmuszone stworzyć starania na maj 2011 mam do Ciebie ważne pytanie jeżeli jest brak pęcherzków cykl bezowulacyjny to przychodzi normalny okres czy trzeba go wywołać? bo mi się wydaje, że też był chyba to nie udany cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams nie trać nadziei wiem że rozczarowanie jest straszne;( AA starania na maj są już nawet ja jak co to majówką będę:) ale z wami fajnie więc pewnie na 2 gwizdki jechać będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81 no mam gdzieś jeszcze odrobinę nadziei, ale jakbym była to bym naprawdę się zdziwiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam kiepskie przyczucia... eee z synem wpadlismy, nic nie liczylam, nie mierzylam, nie wyczekiwalam, w dodatku tylko raz sie kochalismy w ciagu calego cyklu, przyjechalam do meza w delegacji i prosze, mamy syna, a teraz? liczenie, mierzenie, seksimy sie co 2 dzien i co? no zobaczymy... postaram sie wykrzesac troche optymizmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams.... Ja dostałam właśnie duphaston. Wiem że jest tak że jak nie ma ciązy to po tym przyjdzie @ a jak jest ciąża to pomaga ona zagnieździć się zarodokowi i podtrzymuje ciąże. Tylko nie wiem właśnie po ilu dniach od odstawienia pojawi się @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama prawie 2 latka no właśnie ja też z synkiem ,,wpadłam" tzn chciałam mieć dziecko i powiedzieliśmy sobie w przypływie namiętności że spróbujemy . Później byłam przekonana że @ idzie bo i cycki bolały i brzuch zresztą sesję miałam to zapomniałam o incydencie. Teraz sex był w 9 11i 13 dc i koniec bo się pochorowałam. Cycuchy mnie kłują coraz bardziej. Powiem wam że najgorzej w ciąży to ten ból cyców był dla mnie i jeszcze początek ciąży w zimie i mi strasznie sutki twardniały i ból niesamowity. Ja rodziłam koniec września i z wysoką ciążą lato przechodziłam było gorąco coś okropnego dlatego chciałabym na wiosnę rodzić do lata troszkę zrzucić kg;) (oczywiście grunt to za dużo nie przytyć). Marzyła mi się zawsze córcia z lutego mały wodniczek bo ja i moja mama jesteśmy i takie przedłużenie klanu czarownic by było. Niestety nawet jakby co to z terminów miesiączek toby się w tym roku nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki... Ja dzis na 20.30 do lekarza dowiem sie juz wszystkiego.. Nadal codziennie boli brzuch jak na @ raz mniej raz bardziej...i piersi bola troszke... Teraz czekanie do tej godziny...chyba to jest najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca- mnie tez bolal na poczatku, dostalam luteine dopochwowo, na wszelki wypadek. w 7tc mialam male krwawienie spowodowane...orgazmem. no coz, na szczecie nic sie nie stalo, polezalam na patologii, seksu unikalam do polowy ciazy :P bedzie dobrze! musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- ja rodzilam w grudniu, a brzuch zaczelo byc mi widac pod koniec 6 miesiaca i wyobraz sobie moja radosc jak facet w sklepie powiedzial, ze mnie przepusci bo w ciazy jestem. Rany, w koncu ktos zauwazyl ze jestem w ciazy, ale mialam radosc, dlugo sie wiec brzuszkiem nie nacieszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo prawie dwulatka----w drugiej ciąży podobno inaczej, brzuszek szybciej widać, ja też w pierwszej ciąży chciałam cieszyć się brzusiem ,który pojawił sie dopiero koniec piątego. Podobnie jak u mnie też krwawiłam na początku z powodu orgazmu, na początku ciąży ponoć większe ochoty.... Tak mnie męczy ten test w szuflodzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jeszcze raz gratuluję wszystkim, które ujrzały 2 kreski... U mnie chyba nic i złapałam doła... Co prawda czuję się na @ już jakiś czas. W nocy bardzo, aż mnie obudziły dolegliwości... Postanowiłam zrobić test. Chciałam kupić Quick, bo to ten test kiedyś "wykrył" mi synka, ale nie było w aptece. Kupiłam strumieniowe bobo test i w ogóle zrobiłam porażkę, bo zrobiłam z w ciągu dnia, a tam jest zaznaczenie, że jeśli nie minął termin @, to powinno się robić rano... Wyszła 1 kreska i nie wiem dlaczego, czy dlatego, ze za wcześnie, czy dlatego, że nie poranny mocz, czy tez, co najbardziej prawdopodobne, dlatego, że nie jestem w ciąży... Smutno mi trochę i muszę czekać na @... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×