Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

atrams trzeba mieć nadzieję ale nie nastawiać się bo rozczarowanie jest niefajne. Mnie też momentami mocniej brzuch zaboli a tak to ćmi lub jajniki kują albo wcale, a cycki duże bolą szczególnie sutki przy dotyku. No cóż jutro wszystkiego się dowiemy;) Powiedz ty ten teścior z rana robiłaś czy popołudniu? Mój mąż też mówi że jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalllajijijij
czy jak kreska na tescie druga jest widoczna tylko pod swiatlo i pod katem to test negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palusia81
dlaczego piszesz że cię cycki bolą a szczególnie sutki???? przecież sutek to cała pierś. dlaczego dla większości kobiet na tym forum brodawka sutkowa i sutek to to samo? kobiety, dlaczego piszecie takie głupoty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do palusia81" - wszyscy wiemy o co chodzi i jak nie chcesz czytać takich "głupot" to nie czytaj a tym bardziej nie komentuj bo i po co.. nikt Cię o zdanie nie pytał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze niektórym to się nudzi.. dla mnie sutek to sutek a cycek to cycek.. natalllajijijij- zrób test za kilka dni i zobacz czy druga kreska będzie widoczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palusia81
głąby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie którzy to mają zapytania----o zgrozo... Ogólnie to dziś gwarno tu było:) Nie mogę doczekać się wieści od palusi i validos. Atrams nie załamuj się, to żadna tragedia, uda się pewnie:) Zreszta nada nic pewnego. Sory palusia ale jakby moja mama tak zareagowała to chyba bym się załamała, mój ojciec nie chciał drugiego dziecka więc może mam uraz psychiczny. U mnie nadal remont, wizytacja teściów, a ja ledwo zipie, strasznie się męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bibi---mam nadzieje że Ci się uda:) Betti 38- a dlaczego ta beta taka wysoka, mówił coś na ten temat? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) witam was wszystkie te ktore znam i te nowe testujcie i dzielcie sie wynikami:D trzymam kciuki. Owca daj znac jak po usg czekam z niecierpliwoscia mnie strasznieeeeeeeeeeeeeee bola piersi nie moge spac ani podniesc do gory rak a lekarz mowi ze to dobry objaw rozwijajacej sie ciazy odebralam dzisiaj wyniki badan tsh i toxoplazmoze i jest ok tsh troszke ponizej ale lekarz mowi ze w porzadku a toxo ujemna wiec kamien z serca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palusia81
nie nudzi mi się ;) jestem na tym wątku od dawna i mam stały czarny nick. chciałam tylko naprostować koleżanki z topiku. to wstyd nie znać części swojego ciała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal brak@ lecz czuje że jednak przyjdzie wredota. Co do ,,koleżanki" pierś to nie sutek jest brodawka sutkowa poczytaj o budowie ,,piersi" ;) resztę pozostawię bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dzis beta ponizej 1:( OKRESU BRAK:( LIPA WIEDZIAŁAM ZE NIE TAK ŁATWO ZACIAZYC JESZCZE TROCHE LEKÓW I LEKARZY.....DZIEKUJE ZA KCIUKI NA PEWNO SIE PRZYDADZA Owca dawaj znac co u lekarza:) a na pomaranczowe lepiej nie patrzec to zmory które maja pusto w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paulusia 81 pomarańczowej skoro jesteś tutaj na czarnym nicku to nie rozumiem dlaczego nie napiszesz, w swoim. Powinniśmy być szczere a nie pisać maskując się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palusia81
Bo ja jestem jak but głupia, z reszta będziecie madre to paznacie mnie po składni zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palusia81
atrams nic Ci do tego! cycek to cycek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palusia81
jestem psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejmy pomarańcza najlepiej ich nie czytać i nie rób nam tu bałaganu, a tak w ogóle to nawet mi Cię żal. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do palusia81
Bo ja w ciąże nie zachodzę i chorobliwie Wam zazdroszcze, no i się wyżywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palusia, atramis, validas itd,
to rapasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buunia, a propo mojej bety lekarka powiedziała że jest oki ze mam sie niczym nie przejmować zbadała macice która jest odpowiednia wielkościowo do wieku plodu ale zdziwiło mnie że nie zrobiła usg nie wiem czy to przez tego mojego grzybka?, sama nie wiem , lekarka do której poszłam ma b.dobrą opinie ,i powiedziała że raczej nie mam mnogiej ciąży , ja czuje sie dobrze poczekam jeszcze miesiąc i zobaczę tą moją fasolkę, atrams,wiem co przechodzisz też tak biegałam z testem dwamiesiace temu, bądz cierpliwa wszystko bedzie dobrze, chmurko jestem w podobnej sytuacji też mam dwuch synów fajnie że sie nie poddałaś, ja musze jeszcze jakos znosić fochy moich rodziców którzy są chyba żli że bedzie trzecie dziecko , bo twierdzili ze to co mamy wystarcza, życze powodzenia i nadal razem wypatruje z wami waszych wyników przytulania i życze wyrażnych dwóch kreseczek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... widze ze sie wieczorem dzialo :) dla mnie piers to piers, sutek to sutek i niech pisza co chca :P validos- przykro mi, mam nadzieje, ze uda sie nastepnym razem, tylko nam nie uciekaj, w kupie razniej :) maz wczoraj o maly wlos nie dostal po glowie (a mialam ogromna ochote), po przytulaniu mowi do mnie "wiesz co, zupelnie inna tam jestes niz zawsze, wez poczytaj czy kobiety w ciazy moga uzywac tych zeli (durex nawilzajacy)". fuknelam ze jestem na etapie godzenia sie z faktem, wiec niech mi nie daje nadziei, bo potem bardziej boli, na co on, ze mowi co mysli i myslal ze to dla mnie wazne. wrrrr. ci faceci... oby dzisiejszy dzien byl lepszy niz wczorajszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i duuuupa brzydko mówiąc. Bobo test z porannego moczu pokazał piękną jedną krechę bez najmniejszego cienia cienia cienia ;( więc teraz czekam na @ już mogłaby przyjść ale chyba ok soboty . Mam doła i jestem zła( na siebie przede wszystkim) Nieważne dzisiaj pojadę na zakupy to mi się humor poprawi. Mały potrzebuje butki i kapciuchy niedługo przedszkole rusza ;) Na pewno zrobię nalot na rossmana. Nic tak nie poprawia nastroju jak kosmetyki;) Dziś farbka przyjdzie do włosów zamawiałam na all więc się pofarbuje i będzie gites. Śniły mi się te pieprzone 2 krechy i że mi włosy garściami wychodziły to chyba nie jest dobry znak. Validos trzymam kciuki za nas na nowy cykl ja mam w planach łykać olej z wiesiołka na pewno nie zaszkodzi a słyszałam wiele pozytywnych opinii, tylko muszę doczytać w jakie dni się go bierze Mama prawie-2 latka trzymam kciukasy atrams i jak powtórzyłaś test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia- przykro mi chyba bede w PL jeszcze w sierpniu i zakupie tego wisiolka :) nie nastawiam sie juz na ten cykl, bo wg wykresu do tej pory nie bylo skoku czyli nie bylo owu, dopiero wczoraj byl skok, owulacja? zobaczymy. pocieszam sie ta wizyta za tydzien, moze ona cos mi wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robiłam! dzisiaj ta druga kreska nadal mało wyraźna ale już więcej widać i nawet na aparacie trochę widać. Jednak nadal nie mam pewności, że to ciąża. Nie chciałam robić testu, ale brzuch mnie tak bolał, że stwierdziłam, że zrobię bo jak to jest @ to muszę wziąć tabletkę zanim ból się rozwinie, ale niestety jak nic nie wiedziałam tak nadal nic nie wiem. jeżeli to ciąża to dlaczego mnie tak brzuch boli :( owca dlaczego nic nie piszesz denerwujemy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia, ale nie przejmuj się i nie denerwuj dopóki nie przyjdzie ta wredota to nie masz pewności na 100%, może akurat będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams- zrob bete i po problemie :) brzuch w ciazy na poczatku to naturalne, aczkolwiek jak bedziesz u lekarza na potwierdzeniu to powiedz koniecznie lekarzowi- ja dostalam Luteine tez mnie dosc mocno bolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×