Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Palusia81 ja pisze z komórkowego internetu i nie wiem czemu sie tak dzieje ze po dwa razy wyświetla i to z innych nickow:( Beti 38 strasznie sie martwię bo juz sobie nadziei narobilam i strasznie sie boje ze znów nic z tego nie wyjdzie.ja w tamtym roku w grudniu poronilam i nie chce zeby sie to powtórzyło.bo wtedy juz niby wszystko bylo ok a nie wyszlo jednak:( boje sie strasznie.ten test dzisiejszy to byl troche lepszy niż ten sprzed dwoch dni.jest wyraźniejszy i normalnie widoczny a ten sprzed dwoch dni to Zauwazylam ale dopiero pod kątem i pod światłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rapasta to glowa do góry , bo ja nie chciałam Cie martwić tylko podzielić tym co ja przeszłam a nadzieja musi pozostać w serduchu, wszystko bedzie dobrze z całego serca Ci tego życze, no i czekamy na dobre wieści dbaj o siebie :) a co do bety to prawda ona wszystko wyjaśni ale jeszcze poczekaj troszku, u mnie też były jaja z betą zbyt wysoka i tez bylo trochę stresu oj, ale kobieta musi przejść, u mnie doszły nowe dolegliwości a skonczyłam 13 tydz., okropne nadkwasoty,i tyle a wagą już przestanę sie przejmować w końcu nie jem aż tak dużo i nie mam specjalnych zachcianek a jak poczytałam o wadze w ciąży i o tym jak laski narzekaja to myśle ze w głowach im sie poprzewracało i nie wiem co jest ważniejsze czy to dziecko pod sercem czy waga? to tyle dziewczyny, owca współczuje Ci tych problemów z zatokami, mnieteż bolala dużo głowa ale na razie sie uspokoiło teraz boli brzuszek ale chyba dlatego że rośnie hihi pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co jest ale okresu dalej nie mam jedynie dodatkowo nie wiem czemu krew leci mi z nosa :( co sie ze mna dzieje?pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia----no kochana nie miałam okazji złożyć Ci gratulacji, widzisz jak pięknie, oby wszystko dobrze się poukładało, ja była u lekarza po raz pierwszy w 7tyg, dobrze się czułam więc stwierdziłam poco od razu ma mi grzebać.....serduszko już biło:) Wczoraj była na wizycie--11tydzień,dzidzia ma już widoczne dwie piękne rączki i dwie piękne nóżki!! Jak pomyśle że w Polsce chcą legalizacji aborcji na życzenie do 10tyg to mi aż słabo. Rapasta--- wiem co przeżywasz ja wiecznie latałam i patrzałam na test czy kreseczka bardziej widoczna. Życzę Ci wytrwałości, poczekaj kilka dni i powtórz test, no albo beta i wszytko jasne, ale dobrze się gada... Czasami nie da się nie myśleć, ja to wiecznie szukałam objawów, a każdy ból brzucha zwiastujący nadejście miesiączki był dla mnie koszmarem... A więc trzymaj się i dawaj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze musze czekac.poczekam jeszcze ok 2 tyg i jak @ nie przyjdzie to pojde do gina ale co moze oznaczać ta krew z nosa?to cos zlego?a okres juz mi sie troche spoznia i mam nadzieje ze nie przyjdzie juz przez jakies 9 miesięcy :) oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta, krew z nosa jest jak najbardziej naturalna rzecza na poczatku ciazy. Po prostu twoj organizm jest oslabiony przez ciaze i to wszystko. Mi tez od razu krew z nosa leciala jak zaszlam w ciaze. Wiec glowa do gory i gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapasta ja tez mialam lekki krwotok z nosa.:) Ja aktualnie siedze u mamy wiec sorki za brak polskich znakow. przezylam 13 h jazdy autokarem i mam stracha bo jeszcze mnie powrot czeka buu. na szczescie procz lekkiego brzucha nic sie nie dzieje. Nie mniej jednak latam co troche sprawdzic czy nie krwawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za dobre słowa i za uspokojenie.u mnie bez zmian.dalej Bol brzucha,brak @ i co jedynie sie zmienilo?mam zatwardzenie no i piersi strasznie bolą po bólach i sutki bardzo nabrzniałe.biore folik na wszelki wypadek.myślicie ze mi sie wkoncu udało?Boze,bylo by cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rapasta mysle ze cie sie udało!!! po tym co piszesz o swoich objawach..Ja dzis mam jakis kryzys wszyscy w pracy mi na nerwy działaja...Gdyby nie ta umowa tymczasowa juz dawno bym poszła na zwolnienie..ehhh a nie moge...:(:(:(:( Głowa dzis znow boli mialam tylko odpoczynek w sobote od bolu i znow...:( Mialam isc 6 na USG ale niestety musieli przesunac wizyty i ide 13...aaaa juz tak nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca w nastepnym tygodniu ide do giną i sie wszystko okaze.nie moge sie juz doczekać:( zwariuje chyba do tego czasu :( Owca szkoda mi Ciebie ze masz takie uciążliwe dolegliwości :( Wytrwalosci Ci kochana zycze.widze ze tez sie nie mozesz doczekać wizyty u giną.tak jak ja,tylko ze ja jeszcze nie wiem czy moge sie juz cieszyć i to mnie doprowadzą do szalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta rozumiem cie...Bedzie ok i bedziesz mogla sie cieszyc... Nestety ale co moge...Moze te bóle przejda mam taka nadzieje... Oj tak nie moge juz bym chciała isc...i wiedziec ze jest wszystko w porzadku...a to czekanie najgorsze... Moj M tez czeka z niecierpliwoscia...;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca moj M w sumie tak samo jak i ja nie chce sie cieszyć za szybko dopoki lekarz nie potwierdzi ciąży bo po tylu próbach i oczekiwaniach wszystko bierzemy juz na dystans. Tobie tez pewnie mina te bole wkoncu oby.bardzo tego Ci zycze.biedna,nie dosc ze takie bole to jeszcze do pracy musisz chodzić i ta przedłużona wizyta u giną.pewnie tez jestes kłębkien nerwow.ja tez siedze jak na szpilkach.każdy Bol taki jak na @ powoduje ze zaraz biegne przerażona do łazienki i jak widze ze krwi ani śladu to sie uspokajan.ale chcialabym byc juz po wizycie u giną i wiedziec ze juz wszystko ok :) ze jestem w ciąży i ze z fasolka wszystko w porzadku wtedy bedziemy mogli sie oboje z M cieszyć juz tak napewno :)do giną ide ok 13-14.Boze dla mnie to wieczność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca moj M w sumie tak samo jak i ja nie chce sie cieszyć za szybko dopoki lekarz nie potwierdzi ciąży bo po tylu próbach i oczekiwaniach wszystko bierzemy juz na dystans. Tobie tez pewnie mina te bole wkoncu oby.bardzo tego Ci zycze.biedna,nie dosc ze takie bole to jeszcze do pracy musisz chodzić i ta przedłużona wizyta u giną.pewnie tez jestes kłębkien nerwow.ja tez siedze jak na szpilkach.każdy Bol taki jak na @ powoduje ze zaraz biegne przerażona do łazienki i jak widze ze krwi ani śladu to sie uspokajan.ale chcialabym byc juz po wizycie u giną i wiedziec ze juz wszystko ok :) ze jestem w ciąży i ze z fasolka wszystko w porzadku wtedy bedziemy mogli sie oboje z M cieszyć juz tak napewno :)do giną ide ok 13-14.Boze dla mnie to wieczność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Rapasta trzymam mocno kciuki.... Ja wczoraj znow wyłam z bólu, moj M chciał juz mnie wiezc do szpitala..W pracy mam taka babe która co 15 min okno otwiera a wieje na mnie.. Ja zamykam ona otwiera-rozumiesz jaka złosliwa...I podejzewam ze to przez to tez...Dzis jestem nieprzytomna ponad pol nocy nie spałam...Ale czekam, przepracuje 30 dni i zna zwolnienie az tak sie poswiecała nie bede...Musze o nas dbac..Ehhh mowie ci...Umowy nie przedłuza ale za zwolnienie chociaz ZUS bedzie płacił... A co u innych dziewczyn?? Duzo sie nie odezwało po testowaniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca zdecydowani głową tez moze Cie boleć przez te otwieranie okna i to jak najbardziej wytłumaczalne.pewnie idź na zwolnienie.musisz sie oszczędzać.niech zus płaci.mało im oddajemy? A co do tego ze mało dziewczyn sie tu odzywa to prawda.te forum juz zanika :( U mnie okresu dalej brak :( piersi coraz bardziej bolą,az dotknąć nie moge,ciągle bóle w podbrzuszu jak na @. Owca a jakbym byla w ciąży to w którym tygodniu?miesiączkę ost.mialam 2.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze jestes w 5 tyg:):) Oczywiscie pod warunkiem ze nic sie nie przesuneło. Ja mialam 1 USG w 5,5 tyg i widziałam czynnosc serduszka:):) Moja ciaza jest 3 dni wieksza z USG:) Własnie tak zrobie musze przetrwac jeszcze te pare dni... Ja nadal mam bóle takie jak na @ i powiem ci ze nawet czasami potrafie isc by sprawdzic czy nic tam nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku rapasta ale sie ucieszyłam zadzwoniłam do swojej przychodni i zwolnilo sie miejsce do mojej gin...oczywiscie sie przepisałam..moze mi cos pomoze w zwiazku z bólem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku owca bardzo sie ciesze :) moze wkoncu Ci pomoze :) i na kiedy masz wizytę?moze da Ci od razu teraz l4.odpoczniesz sobie wkoncu. Owca powiedz kiedy powinnam pojsc do lekarza?bo ja najchetniej juz bym pobiegła.czy moge isc juz w poniedzialek?czyli to bedzie 11.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze mozesz...Ja bym juz sie zapisala:):) A ja ide jutro na 19.30...:):) L4 to jeszcze nie mimo ze chetnie je wzieła ale ponoc zeby było zaplacone za nie musi byc przepracowane 30 dni..a ja mam 18:( Kochana zapisuj sie i bedziemy mogły sie juz na pewno cieszyc twoim szczesciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca Kurde to jeszcze musisz sie jeszcze przemeczyć niecale dwa tygodnie,ale pierwsze takie cos slysze szczerze mówiąc.musisz sie jutro wypytać dokladnie lekarza.pisz jak tam Ci jutro pojdzie u giną.jak tam dzieciątko no i czy Tobie cos pomoze z tymi bólami.Boze oby Ci pomógł,bo sie wymeczysz niepotrzebnie. Ja ide do giną w poniedzialek tak na 18.Boze zeby okres nie przyszedl do tej pory i zeby gin mial dla mnie juz tylko dobre wiadomości.masakra jak ja sie boje.no ale ten okres juz ponad tydzien mi sie spoznia,piersi strasznie bolą,takze moge chyba miec jakas nadzieje co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapasta ja też już,tak po cichu Ci gratuluje nie zapeszając oby Ci sie udało:) i mówie witaj w gronie ciężarówek:) owca a Tobie też zycze dużo zdrówka bo zal mi Ciebie jak cholera, wczoraj dopadła mnie straszna migrena a jak pomyśle sobie że Ty tak wciaż to masakra!!!!!!!!!!!!!!:( Ja z wieści to tyle że czuję już maleństwo > małego wierciucha:) to fajne przeżycie ja mam to szczęście , ze to moje trzecie dzidzi więc mogę już będac w 14 tyg. Go czuć, nie jest to kopanie jakieś wielkie ale bardziej pękające bańki mydlane albo łaskotanie w środku niczym mały fruwający bzyczek hi hi, życzę Wam też byście nie musiały długo na tą chwilę czekać, a brzusio rośnie dośc intensywnie ale najbardziej jest widoczny po południu, a jak tam u Was brzusia? wagi? ja przestalam sie przejmować i zaakceptowalam szybki przyrost , bo naprawde nie potrafię tego zatrzymać, osiągnęłam wagę 70 kg a przed ciąża ważylam 64kg , i naprawde nie mam jakiś szczególnych zachcianek. pozdrawiam serdecznie i szkoda że dziś już takie smutne niebo, abylo tak ślicznie od soboty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti 38 super ze juz czujesz dzieciątko.napewno sa to cudowne chwile i odczucia.tez bym tak chciala.a masz rację zeby sie nie przejmować waga.po porodzie zrzucisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..Dam na pewno znac jak poszło ide dopiero na 19.30.juz nie moge sie doczekac...Ja dzis zaczynam 13 tydzien:) Betti 38 super ze juz czujesz...nie wiem czy to mozliwe ale jaj wczoraj lezałam czułam delikatne muskanie w brzuszku a potem takie bulgotki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się wpycham na wasze forum, ale chciałam wam zaproponowac ubranka/mate/wózek, może cos się przyda dla waszej dzidzi 1. 2 szt. Łapki niedrapki do szpitala - NOWE !!! 2. 4 szt. Śpioszki dla dziewczynki - rozmiar 0-3 mies. 2 sztuki welurowe - bardzo cieplutkie 3. 5 szt. Kaftaniki dla dziewczynki - rozmiar 0-3 mies. 4. 4 szt. Bluzeczki z długim rękawkiem - cieplutkie rozmiar 0-3 mies. (posłużą na dłużej) 5. 3 szt. Pajace - bardzo wygodne - rozmiar 0-3 mies. 6. 1 szt. Kurtka dwustronna - różowa z kieszonką - rozmiar 0-3 mies. CIEPLUTKA !!! 7. 6 szt. Skarpetki + Słodkie bamboszki - rozmiar 0-6 mies. 8. 2szt. Śliczne sukieneczki - rozmiar 3-6 mies. 9. 4 szt. Pajace dla chłopca - rozmiar 3-6 mies. 10. 3 szt. Spodnie dla dziewczynki - rozmiar 3-6 mies. MATA EDUKACYJNA - LEW - NOWA !!! Zapraszam na moje aukcje: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10768935 WÓZEK WIELOFUNKCYJNY: http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-katowice-super-stan-i1262772174.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki.co to sie dzieje na tym forum,ze takie pustki i wogole?zanika nam te forum. Owca jak tam sie czujesz?jak twoje bóle?pewnie niecierpliwisz sie juz co?jeszcze troche i do lekarza nie?napewno bedzie dobrze.i napewno Ci pomoze na te bóle glowy. Jejku ja dopiero za 5 dni do gina ide :( przeciez dla mnie to wieczność :( Odzywajcie sie dziewczyny i Ty owca koniecznie daj znac po wizycie,jak tam poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca hallo hallo.chyba nie zapomniałaś ze mialas dac znac?ja tu czekam z niecierpliwością.pisz jak tam po wizycie u lekarza?co Ci powiedział?co z dzidzia?czy przepisał Ci cos na te bóle?w jakiej ogolnie Ty kondycji jestes?czy wszystko w porzadku sie układa?pisz mi tu szybko bo juz od godziny ślęcze na tym forum i oczekuje twoich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny rapasta a ty jak tam mam nadzieję że bez zmian, dolegliwosci Ci pozostały , bo tak ma być! :0 owca to prawdopodobnie prawda, jeżeli zauważysz że bulgotki powtarzają się wieczorami to Twoje początki pięknych spotkań z dzidzią :) u mnie tak się zaczęło ,teraz to nie muszę czekać na cichy wieczór, wystarczy że na chwilę usiąde albo zjem coś pycha i już coś się zaczyna ciakawego w moim brzuszku! no to tyle zmykam bo padam po dniu mój dwuletni synek dał dziś czadu, jednak jak sie pracuje to jest całkiem inaczej a teraz nie idzie się uwolnić od niego nawet idac do toalety, tym bardziej że pracujemy nad pozbyciem się pieluszki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Wczoraj juz nie dałam rady napisac wrocilismy dopiero o 21.30...Z dzidzia wszystko ok:):):) Jest piekny/a - nie chciała nam jeszcze powiedziec bo nie była pewna.Skacze przekreca sie,pomachał do nas mamy zdjecia jak trzyma paluszka w buzi...Super to wygladało jak go ssał..Mowie wam takie przezycie-to nasze 1 dziecko.. Nawet moja gin nie mogła sie napatrzec, do kazdego pomiaru sie przekrecał jak na zawołanie..Mamy zdjecie stópki hehehe cały 1cm dł. Wszystkie pomiary wszystko oki:):) Jestemy szczesliwi juz..Nawet moj M miał łzy w oczach..Cos pieknego.. Co do bóli mam isc szybko do laryngologa...A tak to inhalacje,jakies miejscowe spreje i o...Narazie nie zapeszac jest spokoj... Rapasta wytrzymasz jeszcze kilka dni i usłyszysz ta super wiadomosc. betti 38 tak przewaznie wieczorem jak sie połoze to czuje takie łaskotania..gin powiedziała ze to mozliwe bo straszny wiercich z niego/niej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×