Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Heheh to zalezy czasami w godzinach pracy a czasami po :) Ja po starankach ale do okresu daleko jak na razie. Wiec spokojnie staram sie o tym nie myslec/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Na ostatniej wizycie jak bylam gin. zapisal mi prenaal i kazał nadal brać kwas foliowy, czy nie za duża dawka tego kwasu bo prenatal też go zawiera. A wy jakie bierzecie? I jeszcz jedno pytanko dla wszystkich czy wiecie coś o BECIKOWYM????????????????????????????????????????? Bo ja słyszałam, że od styczna ma nie być ale nie wiem czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lila 82 ja mam podobny dylemat jak ty z tym prenatalem, nie wiem jaki który masz brać ale ja na własną rekę już zakupiłam prenatal DHA i polecam zresztą , bo stosowałam go w ostatniej ciąży i są efekty u mojego synka :), ale ciekawostką jest to ,że na ulotce nie pisza ale znalazłam opis na internecie, że zaleca sie go w trzecim trymestrze ciąży , w takzwanym najbardziej intensywnym rozwojem płodu, więc stwierdziłam ,że wole naturalne warzywka i owoce/bo wyniki miałam dobre/sobie jeść , niż preparaty, kieruje sie własną intuicją i zacznę zażywać końcem 2 trym. A dziś wiecie jak to jest z tymi lekami, lekarze mają interes zeby nam wtykać najdrozsze preparaty, choć prenatal jest oki. ja nadal biore kwas foliowy, a z tym becikowym jest tak że jak urodzisz dziecko idziesz do lekarza prowadzącego i on wydaje ci zaświadczenie, a to prawda że nasz rzad myśli o oszczędnościach ale póki co zawieszają sprawe do 2013 roku, przed momentem czytałam. ja już koniec 12 tyg, robię sie niezły pucuś, przybrałam 5 kg.i wiem że to za dużo a jak u was waga dziewczyny? musze dodać ze wcale sie nie objadam, słodycze sporadycznie , ale męczą mnie zaparcia :( pozdrawiam wszystkie i kurcze piszcie co tam u was , bo cicho tuuuuuuuuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..Czy ktos tu zaglada jeszcze?? Co tam u Was dziewczyny? Ja jestem koncówka 11 tyg... i juz mam taki widoczny brzuch ze kazdy wie o ciazy bo nie da sie go ukryc:):) 6.10 ide na USG juz niemoge sie doczekac kiedy zobacze te raczki i nóżki i wszystko...Do tego jak patrze na te wszystkie ciuszki w sklepach to mam juz chec kupic cos... Ja nie wierze w te wszystko zabobony i przesady... A co do samopoczucia to dzis koszmar znow bol glowy i ta pogoda od rana deszcz...ehhh Opowiadajcie co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej owca, ja tu jeszcze czasami zagladam , ale nikt nic nie pisze to ja tylko czytam. U mnie dzis 26 dc, w piatek powinnam dostac @ no i zobaczymy czy przyjdzie czy nie. Co by nie bylo i tak dobrze, jak przyjdzie to zaczne badania, jak nie przyjdzie to bede sie bardzo cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tu zaglądam , bo ciekawa jestem jakie zmiany u każdej z Was, owca a ile ci przybyło wagi chwal sie tu zaraz hi hi ja to już tak sie pilnuje co jem , waze sie codziennie ale napewno sie nie glodzimy:) mi na dzień dzisiejszy na 12 tyg. przybyło 5 kg wiec musze naprawde sie pilnować , choć przy poprzednich ciążach też szybko rosłam ale nie pamietam czy az tak szybko. Pogoda paskudna nie sprzyja dobrym nastrojom, a mój synek prawie dwuletni wiele wymaga cierpliwości i pomysłów na zabawe , bo bardzo chce iść tylko pa pa to tyle anitia życze Ci dwuch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dzis mam ostatni dzien 11 tyg i na dzis przybyło 4 kg...:) Nigdy nie wazyłam tyle co teraz:):):) Ja 2 tyg temu przeszłam zapalenie zatok prawostr...dostałam antybiotyl gdyz juz wyłam z bólu...I od dwoch dni mam znów to samo tylko z lewej strony dziewczyny ja juz nie wiem co mam robic tak mnie boli cała lewa strona głowy najbardziej z tyłu!!! Nie wiedziałam ze głowa moze tak bolec w pracy nie wyrabiam a noce nie przesypiam przez to...Co radzicie...??wczoraj inhalacje robiłam pomogly na 30 min..Do tego mam niskie cisnienie 100/50,,,100/60.. Pije rano kawe z mlekiem i nic...Do gin w srode ide... ehhh Mam pytanie przyjemniejsze..:) Kiedy bedziecie zaczynały małe zakupki dla dzidzi?? Ja w przesady nie wierze...I powiem wam ze ciezko sie oprzec jak sie oglada te malutkie ciuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dawno tu nie zaglądałam, Owca faktycznie 4kg to sporo Zazdroszczę że kończysz już 1 trymestr bo ja kończę dopiero 5 tydzień ( z kwietnia zrobił się czerwiec ale się udało i oby szczęśliwie się skończyło:) Myślę że lekarz ci coś pomoże. Może weź zwolnienie choć tydzień odpocznij. Wiem że zatoki to paskudztwo też miewam z tym problemy No i zazdroszczę brzuszka już widocznego ;) Co do zakupów to ja też przesądna nie jestem i myślę że tak koło 4 mies pomału w kolorach żółtych ( bo i dziewczę i chłop może nosić ) a jak będzie wiadomo płeć to będę szaleć. Z tym że ja mam trochę rzeczy po synku ale on z września i mi się nie będą pokrywać betti widzę że też ładnie przybierasz;) 2 lata to bardzo wymagający wiek Co do witamin to racja lekarze mają profity ze sprzedaży leków. W pierwszej ciąży lekarz kazał mi brać tylko kwas foliowy w 1 trymestrze. Teraz też biorę i do tego magnez coby brzuch nie pobolewał i działa;) lila dziwi mnie to bo w kompleksie wit jest kwas foliowy dziewczyny w którym tyg widać było u was serducho ???? Wstępnie planowałam po skończonym 8 tyg iść ale szczerze nie wiem czy wytrzymam jak myślicie skończony 7 czy poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81 ja widziałam bijace serducho 5,1 tyg z USG był to 5,5 tyg... Za tydzien ide na USG i zobacze juz wiecej...Bedzie mial robione badanka i mam nadzieje ze bedzie oki wszystko... To bedzie poczatek 13 tyg...powiedziała ze jeli to bedzie chlopiec to moze juz bedzie widac co nie co...:):) Anitia trzymam kciuki!!! Przesyłam fluidki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki owca, u mnie dzis 27 dc, no i jeszcze dwa dni i bedzie wszystko wiadomo, ale nie nastawiam sie na nic i o dziwo w tym cyklu naprawde kompletnie o tym nie mysle, nie mam na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.bardzo dawno mnie tu nie bylo,ale załamałan sie juz po tamtym staraniu ze nic nie wyszlo.az do dnia dzisiejszego.jakos sie zmotywowalam.u mnie jest tak ze po raz pierwszy od bardzo długiego czasu ujrzałam u siebie w dni plodne śluz jak białko kurze(moze to po Bromergonie ktorego zażywałam).wiec były przytulanki.jakos tydzien po tym Zauwazylam u siebie dziwne zmiany: Bol w podbrzuszu tak jak na okres, Kłócie w jajnikach, Niebieskie i rozowe zylki na piersiach, Caly czas biegan siku, Czesto mi niedobrze, Duzo białego służu od jakis 4 dni, Miękka szyjka macicy, Straszne zachcianki, Drażliwe ale nie mocno sutki, Na razie jeszcze brak krwawienia,chociaz jakis tydzien od współżycia w te dni Zauwazylam leciutkie plamienie na bieliźnie ale to dosłownie z 3 kropęlki,juz Myslalam ze okres przyszedl wczesniej ale nie, Jestem strasznie drażliwa na maxa moj M juz normalnie ze mna nie wytrzymuje. Zrobilam 28 test ale nic nie bylo widac.tylko tak jakby taka lekką poświata ledwo co widoczna pod pewnym kątem i nachylenięm ale nie wiem czy to nie moja wyobraźnia.chociaz jak test wysęchł to byla ona bardziej widoczna.ale robilam ten test po południu ok 16.jutro chce zrobic kolejny test ale tym razem z rana.chociaz boje sie ze nie zobacze tej mojej upragnionej drugiej kresećzki. Co o tym myślicie?prosze o odpowiedz.bo zwariuje tak dlugo sie staramy :( 2 lata a moze dluzej juz sama sie w tym gubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.bardzo dawno mnie tu nie bylo,ale załamałan sie juz po tamtym staraniu ze nic nie wyszlo.az do dnia dzisiejszego.jakos sie zmotywowalam.u mnie jest tak ze po raz pierwszy od bardzo długiego czasu ujrzałam u siebie w dni plodne śluz jak białko kurze.wiec były przytulanki.jakos tydzien po tym Zauwazylam u siebie dziwne zmiany: Bol w podbrzuszu tak jak na okres, Kłócie w jajnikach, Niebieskie i rozowe zylki na piersiach, Caly czas biegan siku, Czesto mi niedobrze, Duzo białego służu od jakis 4 dni(to moze po Bromergonie ktorego zażywałam), Miękka szyjka macicy, Straszne zachcianki, Drażliwe ale nie mocno sutki, Na razie jeszcze brak krwawienia,chociaz jakis tydzien od współżycia w te dni Zauwazylam leciutkie plamienie na bieliźnie ale to dosłownie z 3 kropęlki,juz Myslalam ze okres przyszedl wczesniej ale nie, Jestem strasznie drażliwa na maxa moj M juz normalnie ze mna nie wytrzymuje. Zrobilam 28 test ale nic nie bylo widac.tylko tak jakby taka lekką poświata ledwo co widoczna pod pewnym kątem i nachylenięm ale nie wiem czy to nie moja wyobraźnia.chociaz jak test wysęchł to byla ona bardziej widoczna.ale robilam ten test po południu ok 16.jutro chce zrobic kolejny test ale tym razem z rana.chociaz boje sie ze nie zobacze tej mojej upragnionej drugiej kresećzki. Co o tym myślicie?prosze o odpowiedz.bo zwariuje tak dlugo sie staramy :( 2 lata a moze dluzej juz sama sie w tym gubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze napiszcie cos co o tym myślicie?caly czas wchodzę na forum i wyczekuje waszej odpowiedzi.moze późniejszym wieczorem zajrze i moze ktos odpisze?z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkie kobitki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze napiszcie cos co o tym myślicie?caly czas wchodzę na forum i wyczekuje waszej odpowiedzi.moze późniejszym wieczorem zajrze i moze ktos odpisze?z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkie kobitki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu wogole ktos?zagląda ktos tu jeszcze czasami?kobitki prosze odpiszcie.pomóżcie.doradzcie.prosze was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu wogole ktos?zagląda ktos tu jeszcze czasami?kobitki prosze odpiszcie.pomóżcie.doradzcie.prosze was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ,ten topik chyba jakoś ginie..... Ja jestem w trakcie 11 tygodnia-jutro druga wizyta u gina, jestem zmuszona prosić o l4, moje samopoczucie raczej się nie poprawie, mdłości i wymioty dają popalić tym razem po południu i w nocy co dziwne, już nie wyrabiam, jeżeli chodzi o gotowanie to kuchnie omijam szerokim łukiem... Kiedy to minie??????? Rapasta- u mnie było tak: Ból w podbrzuszu, kłucie w jajnikach ,wrażliwe suteczki, zachcianki na słodycze, siku i siku,śluz dziwny...gdyby nie podejrzenie ciąży pomyślała bym że jakiś grzybek, ale na szczęście wszystko ok, Także objawy jak najbardziej masz ciążowe, nie napisałaś ilu dniowe masz cykle, bo to ważne jeżeli chcesz się już testować:) Nic mi nie pozostaje innego jak tylko życzyć Ci wszystkiego dobrego:) Daj znać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci buuuniu kochana za odpowiedz. Dzis rano Zrobilam test i znowu ta sama sytuacja.leciutka kreską znowu jest.to znaczy szerokością jest taka sama jak ta pierwsza ale co do barwy to jest leciutko różowąwa.nie wiem czy mi sie nie wydaje ale wydaje mi sie ze dzis jest ona lepiej widoczna niż ostatnio.a cykle to od jakis 3 m cy mam dziwnie nieregularne.zawsze mialam co 30 dni a teraz to jest roznie ale nigdy dluzej niż 31 dni.ostatnio cykl mialam 25 dni.takze dzis jest 30 dc.co o tym myslisz? Moze ktos jeszcze mógłby mi pomóc???kiedy zrobic kolejny test?prosze o pomoc bardziej doświadczonych bo ja to niezbyt sie znam na tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wspomniałam ze strasznie śpiącą jestem.mogłabym spac wszędzie i najlepiej caly dzien.i wogole bym z lozka nie wychodziła.no i duzo jem.wiecej niż zawsze.i wielka ochota na slodkie.a cykle mi sie tak rozregulowały po Bromergonie ktorego bralan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rapasta to ja po cichu gratuluję:) ja też miałam kucie w jajnikach ból @ brzucha oczywiście cycki powiększone bolące na początku tylko sutki teraz całe a sutki jeszcze mocniej a i śluz dużo biały gęsty czasem ciągnący Rapasta dziś kończę 5 tyd , a test w 27dc po południu to była bladziutka kreska bardzo, 29 mocniejsza, a wczoraj 2 bordowe. Poczekaj do niedzieli powtórz z porannego moczu buuniu jak trzeba to trzeba. Wspólczuję złego samopoczucia, weź L4 nie miej wyrzutów odpoczywaj ciesz się ciążą. Jeszcze się w życiu napracujemy. Powiedz mi kiedy byłaś na 1 wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuunia współczuję CI bardzo z tymi mdłościami i wymiotami.ja mysle ze to dobry pomysl z tym l4,odpoczniesz sobie,wregenerujesz :) dzidzia teraz napewno tego potrzebuje tak samo jak i Ty.kurcze z ta kuchnia to tez nie za ciekawie.i jak tu gotowac jak w kuchni przebywać nie mozesz?!to nie za ciekawie masz.nie zazdroszczę :(pozostaje mi tylko życzyć Ci wytrwalosci,zdrowia i jeszcze raz zdrowia,a takze zeby juz przestały cie meczyc te dolegliwości.trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Rapasta jak dla mnie udało Ci sie... Ja tydzien po okresie wiadomo po przytulankach zaczał bolec mnie brzuch jak na okres troche sie przeraziłam bo akurat byłm nad morzem ale z drugiej strony mysle przeciez mialam tydzien temu...I od tamtej pory boli codziennie do dzis...Do tego powiekszyły mi sie jako pierwsze piersi,wyszły zylki, zmeczeniem spałam po 12 godz...a test zrobilam dzien przed @ wieczorem i gruba krecha...A dzis leci 12 tydzien..Od 5 dni boli mnie głowa i mam niskie cisnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia81 dziekuje za danie nadziei.a i Tobie gratuluję ze juz masz największy skarb pod serduszkiem.:) Owca Tobie rowniez gratuluję,to pewnie najwspanialsza chwilą w twoim życiu.a i przykro mi ze męczą Cie te bóle glowy i wogole. Ale ja owca robilam dzis test czyli w 30dc i ledwo ledwo widoczna:( a chyba powinna byc juz mocno wyraźną :( co mam teraz robic? Kochane zycze wam wytrwalosci i duzo zdrówka.chcialabym dołączyć do waszego grona szczęśliwych mamus ktore pod swym serduszkiem noszą największy skarb :) Pozdrawiam kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia81 dziekuje za danie nadziei.a i Tobie gratuluję ze juz masz największy skarb pod serduszkiem.:) Owca Tobie rowniez gratuluję,to pewnie najwspanialsza chwilą w twoim życiu.a i przykro mi ze męczą Cie te bóle glowy i wogole. Ale ja owca robilam dzis test czyli w 30dc i ledwo ledwo widoczna:( a chyba powinna byc juz mocno wyraźną :( co mam teraz robic? Kochane zycze wam wytrwalosci i duzo zdrówka.chcialabym dołączyć do waszego grona szczęśliwych mamus ktore pod swym serduszkiem noszą największy skarb :) Pozdrawiam kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą kreską to niekoniecznie może owu była później? Może zgnieżdżenie się opóźniło ( do 12 dni po zapłodnieniu) i ciąża jest młodsza? To by tłumaczyło nicki poziom HCG . Np niektóre dzieczyny w term @ mają bordową kreską niektóre jasną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia81 to co mam teraz robic?dzis odczuwam troche bardziej takie bóle jak na @ tak gdzies od południa,ale okresu nie ma tylko duzo takiego białego kremówęgo śluzu.boje sie ze znowu moge sie zawiezc juz tyle czasu sie staramy :( teraz mam lekką nadzieje,bo przeciez te kreseczki(fakt ze ledwo widoczne,ale jednak sa)nie wzięły sie z nikad.nie wiem jak mam sobie juz to tlumaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia81 to co mam teraz robic?dzis odczuwam troche bardziej takie bóle jak na @ tak gdzies od południa,ale okresu nie ma tylko duzo takiego białego kremówęgo śluzu.boje sie ze znowu moge sie zawiezc juz tyle czasu sie staramy :( teraz mam lekką nadzieje,bo przeciez te kreseczki(fakt ze ledwo widoczne,ale jednak sa)nie wzięły sie z nikad.nie wiem jak mam sobie juz to tlumaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poczekaj kilka dni i powtórz test innego wyjścia nie ma. Lekarz teraz i tak nic nie zobaczy:) Ps po co piszesz po 2 posty z różnych nicków?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasto, chce tylko powiedzieć że doskonale rozumie co to znaczy czekać na upragnione dzidzi, po ślubie starałam sie dwa lata , potem 10 lat na drugie a teraz po dwuch latach w drodze jest trzecie, bądz cierpliwa bo ciągłe robienie testów też jest bardzo stresujące , objawy masz jak najbardziej ciążowe, choć ja statnio zanim byłam w ciąży też mialam słabą kreseczkę i bardzo sie jej przyglądałam,niestety potem okazało sie że miałam tzw pustą ciąże , po trzech jednak miesiącach udało sie a czulam sie bardzo podobnie jak ty choć druga kreseczka wyszła w 27 d.c, jednak to prawda że możesz mieć słaby odczyn HCG, poczekaj jeszcze i zrób za jakieś dwa dni, każdy organizm jest inny , zobaczysz wszystko bedzie oki, trzymam za ciabie i życze zebyś dołączyła , do nas:) pozdrawiam was wszyskie , kończe bo synek nie daje mi pisac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×