Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość ja chętny
ja jestem chętny, a jaki sex lubisz? masz jakieś fantazje? no i czy jesteś atrakcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chętny
a czego nigdy byś nie zrobiła w łóżku nawet jeśli by partner prosił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chętny
ona a masz jakieś niespełnione fantazje? bo ja mam jedną a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. widze ze temat rosnie;) Naczelny jestem jestem zaskoczona jaka wybrales kolejnosc;) powinno jeszcze byc czy lubisz sex analny i ostry sex;) Valters tak lubie sie zajmowac i piescic jego nozki i stopy, tak samo jak on moje. najbardziej uwielbiam masaz, ssanie paluszkow i przestrzeni miedzy nimi. normalnie wtedy odlatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poweekendowow u mnie bez rewelacji ale dzisaj men przyjezdza po mnie do pracy, potem bedzie bzykanko ale wiecie co, chyba mam ochote dzis sie popiescic troche a nie tylko bzykac :) i chyba pojedziemy do domu a nie w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same pieszczoty to nie dla mnie, jak juz zaczniemy to zawsze konczymy, poprostu po piszczotach czula bym niedosyt i byloby mi malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nol lej ;) nie mowie o samych pieszczotach no co ty?;) ale mam ochote dzis chybba na troche delikatnosci zeby mnie calowal, i tulil, czyli pozycja klasyczna, misjonarska zebym czula ze jestem malutka pod nim a nie ostaro, szybko i bez czulosci czasami jest tak ze nawet raz sobie buzi nie damy tylko od razu seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz rozumiem. mnie tez czasem nachodzi na taki sex. wtedy mamy caly wieczor romantyczny. wczesniej jest jeszcze wspolna kapiel i wogole duzo czulosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to juz jara ta pozycja, mysle ze spokojnie nie bede miec problemu, dodatkowo jak pomysle o tym ze moj facet bedzie mial super dostep do moich obydwu dziurek to juz jestem mokra, poprostu uwielbiam jak dociera jezykiem do moich obu dziurek. mysle ze warto sprobowac. a powiedz mi jakie sa wasze ulubione pozycje w ktorych sie kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, chcialam sie pochwalic ze wczoraj udalo mi sie przetestowac ta zmodyfikowana pozycje 69 i musze powiedziec ze bylo swietnie. moim zdaniem duzo lepiej niz normalne 69, tylko nie mozna sie zbyt dlugo zabawiac bo za duzo krwi naplywa do glowy. pozatym orgazm jest duzo mocniejszy, to chyba przez ta krew ktora naplywa do glowy. pozatym jak stwierdzil moj facet to nie ma lepszych walorow wizualnych niz dwie szparki przed glowa z ktorymi moze zrobic wszystko to na co ma ochote;) polecam kazdemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do naczelnego chama kafe: a jak się okaże facet z dużymi cyckami, który połyka? :P to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka witaski !!!! mowisz ze wam sie udalo? super!! u nas wczoraj seks nie wypalil :( a pod koniec pracy bylam juz neizle napalona, mialam mini i zdjelam majteczki i siedzialam bez :P ale troche sie posprzeczalismy i ochota odeszla dzisiaj juz pewnie nie przyjedzie po mnie do pracy..... a ja mam ta sama mini ;) jakie pozycja najczesciej?? moj facet baaaardzo lubi na jezdzca i ja nawet tez lubie, troche modyfikuje ta pozycje bo w takiej typowej na jezdzca malo czuje go, niestety :/ wiec siadam na nim przodem i nogi przekladam z przodu, wtedy penatracja jest strasznie gleboka siadam tez tylem i wtedy tez prostruje nogi, tez jest bardzo gleboko az czasami czuje bol ale podoba mi sie to baaaardzo lubie etz pozycje w ktorej ja leze na brzuchu i mam nogi wyprostowana a facet mi wklada od tylu pcha wtedy baaaardzo mocno, ale penatracja nie ejst zbyt gleboka wiec moze sobie pouzywac lubie jak wesprze sie wtedy na moich ramionach albo zlapie mnie za szyje az trace oddech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jezdziec tak srednio sie spelnia, jakos mam problem z koordynacja i zlapaniem rytmu. u nas ulubiona to piesek, na pagony, klasyczna misjonarska i wszystkie inne w ktorych uzywa sie krzesla, stołu, parapetu, blatu itp. Chociaz nie powiem bo ostatnio strasznie mi sie spodobala na stojaco, oraz na stojaco z jedna noga do gory. no poprostu odplywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek_z
A ja chyba jestem bi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek_z
No właśnie nie jestem pewny... A wszystko przez moją żonę :) Kiedyś dobrała mi się do dupki, a później coraz więcej o tym gadaliśmy... i nie tylko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tylko lubisz zabawy tyleczkiem. tak jak moj facet. a niekoniecznie zaraz kreca cie faceci i jestes gotowy na cos wiecej z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek_z
Faceci mnie nie kręcą, ale jak pomyślę o sztywnym penisie to.... [wstydzi sie] I to nie sa tylko zabawy, ja się daję normalnie rżnąć :O I to też jeszcze nie wszystko.... [wstydzi sie bardzo]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek_z
No własnie dlatego nie wiem czy jestem bi :O Bo jak myśle o facecie to bleee, ale np. kobieta z penisem to już bym sie pochylał.... Na samą myśl, że wchodzi we mnie jestem sztywny... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek_z
Dobrze ci sie śmiac :O A ja zawsze na drugi dzien mam moralniaka :O A skoro nie podoba ci sie kobieta z penisem to może byc chłop z cyckami. Trans nie widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×