Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

witam witam :) no u mnie seks w nocy to żadko raczej bo oboje uwielbiamy spac ale czasem się zdarza :) i też krótko trwa bo chwila moment i po wszystkim jest :)dzisiaj na wieczór się umówiliśmy na seks na balkonie... tylko u mnie gorzej ze zdrowiem bo mnie przewiało i mam katar i wąskie gardło, co w gg może być bardzo mile dla faceta :) więc nie ma tego złego i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma takiej rzeczy co ja robię bo facet tylko lubi... wszystko lubię i robię co tylko on chce i w danym moemencie ma na to ochotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obecnym facetem nie mam takiej rzeczy, ale z poprzednimi to kilka takich rzeczy bym zmalała. Wogóle mnie to nie kręciło a oni odlatywali i robiłam to tylko dla ich spełnienia. Np jeden brał kutasa i ocierał się nim o moja cipkę, lubię tak ale nie tak jak on to robił bez wyczucia i strasznie niezdarnie, następna rzecz to sex między piersi na hiszpana. Też lubię teraz taki sex ale wcześniej wogóle. Bo trzymał mnie za sutki i podczas posuwania skręcał je. Wyłam z bólu, mówiłam mu setki razy ale nie pomagało. Cieszyłam się z sexu kiedy nie było tych pieszczot i zabaw. Miałam też takiego który podczas robienia laski zatykał mi nos i spuszczał się na moje nogi. Może teraz wszystko by przeszło bo z obecnym facetem lubię wszystko ale wtedy godziłam się na wiele rzeczy których nie lubiłam ale myślałam że trzeba się godzić bo facet mnie zostawi i wogóle. Byłam młoda i głupia. Czy wy też miałyście takie sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie... mialam kilku facetów dokładnie mąż jest 5 moim facetem... z czego 2 na dłuższy okres... z tymi 3 to jednorazowe wyskoki były więc nie było takich sytuacji :) dzięki bogu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to chore ale mój facet też uwielbiał mnie posuwać w usta jak miałam chore i spuchniete gardło. Stwierdził że tak ciasno to jeszcze nigdy nie było:-) wiem że nie powinnam ale jestem tak zboczona że nie potrafię sobie odmówić jego kutasa w ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem że i mojemu sprawi to przyjemność ;) ja tez nie umiem mu odmówić tego :) zresztą musi to byc mega przyjemne dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam chwilowo zniknac ;] Odnosnie pytania Ploteczki...Nie mam zadnych takich akcji, ze robie je tylko dla mojego faceta. Wszystko co robie sprawia mi i jemu przyjemnosc ;) Co do najlepszego seksu..hmm nie potrafie powiedziec ktory raz akurat byl najlepszy. Kochalam sie tylko i wylacznie z moim obecnym partnerem (wlasnie planujemy zareczyny ;) ). Kazdy seks z Nim jest boski. Nie mowie, ze zawsze jest ostro, bo czasami mamy ochote na bardzo delikatny seks a raczej kochanie sie :) A co do najgorszego... to co prawda nie byl seks, ale moj byly byl bardzo brutalny i skonczylo sie okropnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciezko sie zdecydowac ktory bylby nr 1, wiec mam ich kilka -sex pod sciana od tylu, z pissingiem podczas orgazmu -bardzo ostry sex, kiedy potraktowal mnie jak prawdziwa suke i po raz pierwszy uderzy i poddusil -pierwszy anal i lizanie tyleczka -pieszczoty i zabawy jego tyleczkiem oraz strapon w jego tyleczku i moje (kilkanascie orgazmow;)) najgorszego sexu z moim obecnym facetem nie bylo, wiadomo ze czasem jest lepiej lub gorzej ale ogolnie kazdy sex z nim uwazam za udany;) natomiast z poprzednimi facetami bylo kilka porazek z ktorych sie smieje do dzis i nie potrafie sobie wybaczyc ze moglo mnie to spotkac;) -pracowalam ustami ponad godzine a on ani drgnal, wiec facet stwierdzil ze jestem kipska w te klocki i nie umiem robic laski -zamiast w cipke wsadzil mi w tylek i jak zwrocilam mu uwage to wyjal i po chwili znow wsadzil w moj tylek twierdzac i bedac przekonanym ze jest w cipce - kolejny skonczyl jeszcze zanim go dotknelam - a ostatni posuwal mnie miedzy uda ocierajac sie o cipke, pomyslalam ze to taka gra wstepna, bo to bylo nawet mile, gdy nagle skonczyl i oznajmil mi ze bylo cudownie i chetnie zerznalby mnie jeszcze raz;) normalnie wtedy szczeka mi opadla i poczulam sie dziwnie;) -ostatni z takich nieudanych i zapamietanych razow byl wtedy gdy koles stwierdzil jaki to on jest maczo i wogole ze wszystkie kobiety to powinny sie zapisywac do niego bo ma takie branie, a okazalo sie ze mial kutaska jak mala paroweczke (takie 8-9cm) i jeszcze sflaczale i byl tak miekki ze nie mogl wsadzic, ale byl tak pewny siebie i wogole ze postanowilam go osmieszyc mowiac zeby z takim robakiem poszedl na ryby a nie zabieral sie za kobiete;) potem okazalo sie ze puscil plotke ze mnie zaliczyl i ze bylam bardzo kiepska, jak sie dowiedzialam bylam jak kawal drewna albo sopel lodu. a koles jeszcze jakis czas byl uwazany za szkolnego jebake i lowelasa, potem musial zmienic szkole bo wszystkie jego zdobycze zaczely otwarcie mowic o jego malym przyrodzeniu i braku umiejetnosci w obchodzeniu sie z kobieta w lozku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac mialas kilka akcji, ktrore z pewnoscia zostana w pamieci ;D Najlepsze bylo posuwanie w uda ;D Nasz z kolei seks jest bardzo bogaty w pozycje ;D Tu sie moge pochwalic (chociaz nie tak to ma zabrzmiec) jestem gimnastyczka i dodatkowo trenuje akrobatyke w zwiazku z tym moj Ukochany ma ze mna baaardzo dobrze, zwazajac na moje rozciagniecie ;] Tak wiec, uwielbiam kochac sie z Nim, bedac na Nim ale gdy jestem w szpagacie ;D jest strasznie gleboko i co najwazniejsze ciasno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko pozazdrościć kondycji i wygimnastykowanego ciała:) też bym tak chciała ale jest innaczej. Chociaż my też kochamy się w kilku pozycjach, a kilkanaście następnych mamy sprawdzone. To jest kilka takich które bym chciała ale niestety jestem słabo rozciągnięta. Strasznie mi się podoba świeca i każda taka w której mój facet ma moje dziurki przed oczami:) dodatkowo też lubię każda pozycję od tylu. Jeździec słabo mi wychodzi, nie jestem do niego stworzona i mam problem aby wyczuć rytm. Lepiej jest jak to mój facet mną steruje, wtedy jest dużo dużo lepiej. Najlepiej jest jak odkrywamy jakąś nowa pozycję, wtedy mija dosłownie kilka chwil a mój facet już kończy. Tak jest zawsze jak poznajemy coś nowego:) to świadczy o tym że mu się podoba i jest mu dobrze. W takich przerobionych i sprawdzonych możemy się kochać do woli bez patrzenia na czas. Wracając do tych wspomnień i wpadek to faktycznie mam co wspominać ale to przeszłość, byłam młoda i początkująca teraz to takie coś by już nie przeszło. Powiedziałabym co o tym myślę i na tym by się skończyło:) klaudia a powiedz mi czy myślałas o tym aby pobawić się tyleczkiem swojego faceta? Rozmawiałas z nim o tym? Kręci cię to? Pytam bo mnie to strasznie kręci a dodatkowo to mega przyjemnosc dla faceta i mega orgazm. Problem w tym że nie każdy facet się na to zgadza bo uważa to za gejowskie zabawy:) u nas w sypialni nie ma takiego podejścia i jest wszystko co nas kręci i nam się podoba. Pamiętam gdy pierwszy raz mu wsadziłam palca i polizałam. Skończył po chwili i jeszcze długi czas był w szoku jakie to przyjemne i jaki silny można mieć orgazm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam poprzednia stronę i widzę że już poruszyłas ten temat z Ola. Ola podobnie jak ja też ma faceta który to lubi, a dodatkowo podobnie jak mnie strasznie kręcą ja takie zabawy z męskim tyleczkiem:) ja to czasem zastanawiam się czy wszystko jest ze mną ok, bo jak tylko mój facet się wypnie albo położy obok mnie to odrazu mam na myśli aby się zabawić:) nie wiem skąd to się wzięło ale dobrze mi z tym. On też uwielbia się bawić moim tyleczkiem a ja chętnie mu na to pozwalam:) bo mam nieziemskie orgazmy:) klaudio a czy jest jakąś pozycja której chciałabyś spróbować ale jesteś za mało rozciągnięta?:) czy nie masz z tym żadnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zrozumiałam o pissingu
i orgazmie. Mogłabyś wytłumaczyć jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Olu masz jakąś pozycję która chciałabyś przerobić że swoim partnerem? Mi jeszcze się podobają wszystkie z takich w których moja głowa jest poniżej ciała, albo zwisa z łóżka. Wtedy krew napływa do głowy i mam silniejszy orgazm. Można też np kochać się pod ścianą i schylić się w pół tak jakby chciało się dotknąć rękoma do palców u nóg:) tylko to się sprawdza jeśli partnerzy są podobnego wzrostu:) innaczej trzeba kombinować aby znaleść się na podobnej wysokości, ale na to też można znaleść sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niezrozumiałam- kochasz się z pełnym pęcherzem, jakby ci się chciało siku, i gdy dochodzisz to podczas orgazmu poprostu powoli popuszczasz. Gwarantuje ci że będziesz mieć mega orgazm. Ja pierwszy raz byłam w takim szoku że godzinę dochodziłam do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czytam wszystkie wypowiedzi i sporo tego wszystkiego ją w seksie kocham wszystko to na co mam ochotę a o pozycję się nie martwię zawsze fantazja działa.:) buzia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciła do was... co do najgorszego seksu to byl jeden taki raz że leżałam nago przed sobą mając laptopa... cos tam oglądałam i bylam tak zafascynowana że mój byly położył sięna mnie wsadził w tyłek skończył a ja nic nie poczułam... po tym zapytał czy dobrze mi było... kolejny raz najgorszy w życiu był z jednym z moim kochanków... lezeliśmy w łóżku obok była jego żona w 3-4 miesiącu ciąży i już spała a my mecz oglądaliśmy... bałam się ruszyc żeby jego małżonki nie budzić..poczułam jak spodnie mam w kostkach a on coś tam majdruje przy mojej małej... myslałam że palec mi wsadził... okazało się że był to jego członek 7cm..... co do najlepszego seksu to I raz z moim meżem w cipeczkę i anal no i oczywiscie seks z przyduszaniem, klapsami i butelką szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersyjny man
A co najbardziej perwersyjnego zrobiłyście ze swoimi partnerami lub chciały byście zrobić? Mi marzy się sex z kobietą która lubi mocno dominować gdyż zwykle dziewczyny na jakie trafiałem były uległe a teraz że sam jestem to chciałbym kiedyś poznać właśnie z natury dominującą w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę Olu że ty też z mężem macie fajne zabawy w łóżku. Ta butelka szampana brzmi całkiem fajnie:) możesz napisać coś więcej?:) a swoją droga powiedz czy jest w sexie coś na co masz ochotę ale nie mówisz tego mężowi bo nie wiesz jak zareaguje i czy się zgodzi?:) mi swojego czasu właśnie chodził strapon i lizanie tyleczka, ale sam zaproponował więc sprawę miałam ułatwioną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw szampana wypilismy i na końcu mój maz zlizywał go ze mnie a z mojej małej zrobił sobie kieliszek :) na początku piecze bo to alko ale przeszło po chwili...jak już wypiliśmy to wsadził mi butelkę w małą i zaczął pieścic i posuwać :) nieziemsko było... a co do czegoś co by ja chciala a nie mówię to tylko ten strapon... on wie i czekam aż w końcu się zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kiedyś marzyło mi się aby wsadził mi kutasa głęboko w usta i trzymał za głowę ostro posuwając. Ale jakoś tak samo to wyszło, bo któregoś razu tak sam z siebie mnie złapał za włosy i mi zapakował w usta. To było to na co długo czekałam:) i do tej pory mi zostało że to uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie to jest super :) zresztą nie ważne jak to robią i co byle by było nam jak w niebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersyjny man
Ploteczko bo to bardzo fajne uczucie tak móc decydować o głębokości penetracji gardziołka no i skończyć w nim, albo spryskać spermą całą twarz kobiety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubi twój język i paluszki to myślę na strapon się w końcu zgodzi. Tylko nie zmuszaj go do tego i nic na siłę:) fajna sprawa z tym kieliszkiem zrobionym z cipki. Można też zrobić taki kieliszek z tyleczka:) no to widzę że podsunelas mi fajny pomysł:) koniecznie muszę go wypróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w cipeczkę tak w tyłeczek nie polecam bo różnie może się skończyć to :) wiesz jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem. Też lubię jak mój facet spuszcza mi się na twarz. W gardło już trochę mniej bo pali i jego sperma jest gorzka, ale jak mnie czasem poniesie to pozwalam mu i połykam, tylko do tego muszę być naprawdę bardzo nagrzana. Ale na twarz to nie mam z tym żadnego problemu:) uwielbiam to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój przestanie palić a ma czas do końca roku to też będę połykać już... na twarz czy do ust mi siępodoba i lubię to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle razy się naprawdę ostro bawiliśmy tyleczkiem i jeszcze nigdy nie było niespodzianki więc naprawdę nie wiem skąd na forum tyle głosów że ktoś się pobrudzil albo miał niespodziankę w łóżku. U mnie zawsze jest czysto i wogóle żadnych przykrych niespodzianek:) zresztą tak samo jest u mojego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perwersyjny man
ja nie palę jakby co ;-) a jak podchodzicie do zapachu spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczko ja wiem ale róznie się może zdarzyć jak z tyłeczka zrobisz kieliszek... alko rożnie działa... zapach spermy mi nie przeszkadza wogule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×