Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

FONIA czekam na zdjęcie z radością :) proszę tu nie straszyć, że macie wielkie brzuchy, bo jedne tez straszyły, a potem mówiły, że mają 89cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen dzięki ;-)) no głaszczą już wszyscy nie wiem czy z racji tego że już mi tak odstaje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, bo już myślałam że zaniemówiłyście ;-)) mi tak wyskoczył w 14 tyg. i stoi, wszystko z boczków zebrało mi się do brzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
fonia29 teraz to ja już nie wiem która z Was nas pobiła w rozmiarze brzucha bo tez masz już duży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek jak patrzę na dziewczyny z takimi małymi brzusiami to ach zawsze im zazdrościłam, bo taka urodzi i nic po niej nie widać. Więc dziewczyny nie zamartwiajcie się że macie małe tylko głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie mi czy jest jakiś przelicznik z tyg. na miesiące ??ja do tej pory sugerowałam sie ksiażką w oczekiwaniu na dziecko ale może wy macie jakiś inny przelicznik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak inne ale ja mam troche doła że jeszcze mało widać bo chcialabym juz móc sie wszystkim chwalić brzuszkiem nosić ubrania ciążowe a tu nic.... z jednej strony w stare spodnie to powoli sie nie mieszcze a na ciążowe jeszcze za wcześnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
fonia29 teraz sa małe ale potem mogą być duże więc jeszcze nic nie jest przesądzone;) Murzynek2011 o tych przelicznikach pisałyśmy pare dni temu i jest ich pare więc nie wiadomo na jaki patrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek, nie wygłupiaj się ja chętnie bym się z tobą zamieniła. Przy pierwszej ciąży byłam szczuplutka i jednego dnia w 6 miesiącu jak mnie wywaliło. Także nie przejmuj się naprawdę ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja też sobie to tak tłumaczę ;-)) porównamy końcówkę ja podejrzewam że duże dziecię mam, bo tak po 4 kg rodzę ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek pokazałam mojemu mężowi zdjęcie, powiedział, że jesteś bardzo zgrabna dlatego tak mały brzuszek :) a do mnie mówi, że teraz łatwiej mnie turlać niż przesunąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
fonia29 no to duże jak 4 kg;) niektóre dzieciaczki rodzą się mając niecałe 3 kg a Twoje 4;) pogratulowac;] Ide spać bo jutro czeka mnie kontrola u gina i musze mieć sile,żeby tam dojść:P mniejwiecej 4 km spacerek musze sobie zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że mnie zgubiły soki owocowe, no nie mogę wody przełknąć chyba że gazowana niestety i ulubione kaszki manne ;-)) bo naprawę się nie objadam, przecież zdaję sobie sprawę że powinnam jeść dla dwojga a nie za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
Fonia29 cudny ten Twój brzusio :) taki do zagłaskania....:) dziś na śniadanie zjadłam bułkę w mleku...mmmmmmm....smak z dzieciństwa....pycha...dzidzia aż zaczęła szaleć w brzuchu :)wiec też pewnie lubi :) miłego dnia dziewczynki z brzuszkami mniejszymi i większymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
Murzynek2011 Twój brzusio też jest uroczy...jesteś szczuplutka więc tak inaczej go widać...poczekaj poczekaj jeszcze urośnie balonik:) swoją drogą zawsze marzyłam by mieć tzw."piłeczkę"....którą łatwo zgubić...z moją figurą to raczej niemożliwe...ale co tam...liczy się dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam dzisiaj po 7 , bo mnie strasznie kaszel męczył. Zamiast być mi lepiej to jest mi gorzej, boje się iść znowu do lekarza, bo moja podświadomość odrzuca myśl o antybiotykach. Od rana wertuje fora i czytam o domowych sposobach leczenia w ciąży, ale co jedna napisze to druga 10 postów dalej pisze, że jest to w ciąży zakazane i tak w kółko. Już sama nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
Suelen pędź do lekarza...infekcja dla dziecka często jest groźniejsza od ewentualnie zastosowanego antybiotyku...lekarz oceni co będzie bardziej odpowiednie i oceni ewentualne ryzyko...czasem bez antybiotyku sie nie obejdzie....bo nie każdą infekcję da się bez....wiem coś o tym....przeziębiłam się leczyłm domowymi sposobami i po kilku dniach dostałam gorączki-zapalenia gardła...dostałam antybiotyk i dwa następnego dnia bylo lepiej....lepiej za wczasu zastosować antybiotyk by nie dopuścić do pogorszenia....a może obędzie sie bez antybiotyku... pędź do lekarza i zdrowiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;)) Fajne te brzusie u mnie jeszcze dość mały ale pewnie juz niedługo wyskoczy. Cociaż dziwne jest to ze na badaniu połówkowym tydzien temu mały ważył już ponad 400 gram nie wydaje wam sie ze jest dość duzy. Jak tak czytam to powinien mieć okolo 300gram. A brzuszka jak narazie nie widać wyśle fotke juz niebawem moze bezie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY, ale Ja byłam w środę u lekarza, biorę leki od 12:00 od środy, lekarz wtedy już nie chciał dać antybiotyku, bo biorę leki na nadciśnienie i one w jakąś reakcję mogą wejść. U mnie już stwierdził zapalenie oskrzeli. Robie inhalacje z tego czegoś co mi przepisał, wlewam to do nawilżacza powietrza, a kaszel mam gorszy i katar, ale może katar to schodzi. Sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty82
Suelen...fakt...pamiętam pisałaś...oj nie wiem co tu zrobić....ale jeśli się niepokoisz to pójdź do lekarza, dla Własnego spokoju i komfortu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Suelen idz lepiej do lekarza! Będziesz spokojniesza! Lepiej dmuchac na zimne jak to się mówi;) Mnie ta pogoda już wykańcza.. gardło zaczyna mnie bolec a i tak z nim ma problemy bo mam je od dłuuugiego czasu wysuszone i nic za bardzo nie pomagało... Moje śniadanie to bułka z serkiem topionym;) Szynka ostatnio zle działa na mój zołądek, aż się dziwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Zuzka a na to co pisza w książkach to nie zwracaj uwagi bo mi z książka nigdy waga dziecka się nie zgadzała;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie to panikara juz rano byłam u ciotki na słuchanie serduszka a mąż powiedział że kupi mi ten detektor bo zwarjuje ze mna. Jednak ciotka powiedziała ( jest ginem) że lepiej nie słuchac przez takie urzadzenie bo czasami słabo jest słychac serduszko i można wpaść w panike. Najlepsze są takie które maja wyświetlacz z pomiarem tętna. Wtedy mamy pewno0ść że z maluchem ok. Żebym nawet nie próbowała go kupować. Jak mam chęć to zaprasza do gabinetu i wtedy bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MZEBER jak Ty masz możliwość chodzić do kogoś to super sprawa i pozazdrościć :) Ja czytałam super opinie o tym urządzeniu, jedna forumka też ma i jest bardzo zadowolona, jak mi nie będzie pasować to sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Mzebr jeśli masz ciocie gin do której zawsze mozesz isc i posłuchacie dzidziusia to nie kupuj:) Piszesz,że byłaś rano... Dla mnie teraz jest rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) no to fonia29 jest na 1 miejscu :D i Murzynek2011 :D dziewczynki sliczne brzusie;) dziewczyny na te wszystkie choroby to pijcie soki z cebuli, jedzcie czosnek na kromeczkach z goraca herbata z cytryna i miodem (chyba ze ktoras gardlo boli to miod odpada). I tak w kolko...caly czas....herbata....cebula.....czosnek:) nie ma rady chyba ze ktoras bierze juz cos od lekarza to w sumie i tak to wszystko dodatkowo nie zaszkodzi;) Ja licze tak: 1-4 tydz.-I miesiąc 5-8 tydz.-II 9-13 tydz.-III 14-17 tydz.-IV 18-22 tydz.-V 23-27 tydz.-VI 28-31 tydz.-VII 32-35 tydz.-VIII 36-40 tydz.-IX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×