Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Cześć dziewczyny ale jestem szcześliwa;)) Dziś szef podpisał ze mna umowe na 7 miesiecy. To było moje duze zmartwienie bo miec to macierzyńskie a nie miec to dla mnie dużo. Teraz już wszystkie troski za mna;)) Moge spokojnie cieszyć sie naszym maleństwem i razem z wami na nie oczekiwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze do księgowej dzwonić bo umowa mi się kończy ostatniego... boje się tego jaką mi umowe dadzą i na ile;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam zmartwienie bo pracowałam bez umowy. Czekali na jakas dotacje na mnie i dopiero pozniej mieli mi dac umowe. Ale szef okazał sie być ok. Ciekawe ile dostane tego macierzyńskiego jeśli bede mieć tylko 4 miesiace przepracowane do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, to faktycznie przebitka niezla, Zuzka WYDAJE MI SIĘ ze to co zarobilas podzielic przez12 ale nie znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ale cię szybko przekonałam :) ale powiem ci, że na żywo leżaczek jest super, regulujesz wysokość oparcia, bujasz, dajesz zabawki nad buziaczka i wibruje (o dziwo baterię na dość długo starczały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git
cześć dziewczyny... bardzo mi przykro, ze aukcja zakończyła się nie po Twojej myśli,, alczasem tak bywa- nie masz się co martwić pew najziesz coś duzo lepszego- jest jeszcze duzo czasu... ja bardzo współczuję ludziom, którzy chcą, a z jakichś przyczyn nie mogą mieć dzieci...trzymam kciuki i mam nadzieję, że się uda!!! ja brałam tabletki od 17 roku życia, odstawiłam w styczniu tego roku, 3 miesiące w "opakowaniu" i i w czerwcu stało się!:)także doś łatwo nam to przyszło!!!ale dość o mnie... myslę, że taki leżaczek to dobry pomysł, bo można go przenosić i robić wiele rzeczy, a napewno jest mniejszy niż wózek...pozatym ogladałm kiedyś program, że dobrze jest, kiedy dziecko prowadzi podłogowy tryb życia...sam poznaje świat i dobrze to wpływa na jego rozwój- i myślę, że to racja...ja chyba nie będę dziecka ograniczać...niech się bawi na podłodze:) oczywiście jak już będzie troszkę starsze- nie niemowlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala teraz 3 umowe i powinna byc na czas nieokreslony ale jeśli jestem na l4 to nie wiem... Fajnie by bylo jakby dal mi na cały etat bo i tak za mnie teraz nie placi i dostawałabym lepsze pieniadze... wyobrazcie sobie,że jak pracowałam normalnie to udało mi się nawet zarobic 1900 zł w czerwcu a tak to od 1300 do 1600 , zalezało od miesiaca a teraz przez to,że mam umowe na pół etatu to dostaje 450 zl za miesiac;/ myślałam,ze się wściekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym lezaczko bujaczku już długo myślałam ale teraz jestem pewna,że go kupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wam napiszę, nie odbierzcie tego źle, sama nie mam dzieci i będę się dopiero uczyć na moim maluszku, ale GIT mnie natchnęła. W rozwoju dziecka ważne sa pewne etapy tzw. podłogowy (leżenie, pełzanie, raczkowanie) a potem pionowy. Błagam was nie kupujcie chodzików, to jest robienie krzywdy dziecku na własne życzenie. Z zawodu jestem rehabilitantem i chwilę pracowałam w zawodzie, widziałam dzieci, które sobie chodziły w chodziku i skakały na tych biednych nie ukształtowanych stawach biodrowych. Zresztą poczytajcie gdzie kolwiek.. lekarze odradzają to. dziękuje i przepraszam, że tak troszkę coś narzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjja tez z mezem staralam sie 2 lata , byly tabletki wspomagacze , badania wszystko ok nogi do gory i czekanie.ale jakos tak sie zdazylo ze nam z mezem sie zachcialo przed jego wyjsciem do pracy no i na szybko(ledwo zdazyl do pracy) i zadne z nam sie myslalo wtedy o nogach i innych i wtedy zaskoczylam .wiec moja rada wyluzuj przestan myslec i bawcie sie calkowite spontany wskazane:)) pozdrawiam i zycze owocnych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba u większości z nas udało się na ''wyluzuj", nam się udało gdy lekarz mówił, że nie ma szans bo owulacja nigdy nie wraca po poronieniu, nie powiem jaką mieliśmy minę, gdy na teście pokazała si druga kreska :) i tak oto mamy już 19 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a My planowaliśmy za dwa latka... chciałam jeszcze zrobić licencjat, noi w pewnym stopniu przygotować sie do ciąży czyli np, rzucić palenie... a tu okres się spóźnił... i go dalej niema... ale nie wyobrażam sobie niebyć teraz w ciąży... już się niemogę doczekać mojego Kubusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to u nas podobnie, planowalismy najpierw mieszkanie kupić, noi pewnego razu poluzowalismy troche z ta mysla ze za pierwszym razem i tak sie nie uda bo przeciez w ciąże nie tak latwo zajść a tu bach 2 kreseczki:D .a teraz też nie wyobrażam sobie zeby nie mieć pod sercem maleństwa. Suelen ja też tak słyszałam ze chodziki są niewskazane i odrazu powiem o tym rodzicom by jakby co to go nie kupowali. Myśle że warto pisac tu o jakis zaleceniach albo przeciwskazaniach o ktorych sie wie lub gdzies sie usłyszalo od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez kupuje leżaczek wybrałam ten i kupie go za miesiac na wypłatke z zusu:) co sadzicie o nim:)? http://allegro.onet.pl/bright-starts-lezaczek-babelek-do-18kg-gratis-i1287803070.html szukałam takie ,ktory ma płozy pożadne bo te cienkie jakos za mna nieprzemawjają no i do 18 kg wiec dłuzej posłuzy. biore sie za sprzatanie a tak mi sie niechce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z poprzednim partnerem byłam 7 lat i nic. Już myślałam że cos nie tak. Z moim obecnym M staraliśmy sie 7 miesiecy i nic. Probowalismy dosłownie co dzien. Zaczełam fajna prace i przestałam o tym myśleć nawet pomyślałam ze nie teraz czas. I prosze odrazu ciąża. To naprawde działa. Najważniejsze nie planować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inwazja
hej Wam :) czytam, czytam i postanowiłam też coś napisać. Jestem w ciąży, termin mam na 15 marca 2011 :) Dzisiaj miałam wizytę u lekarza i okazało się, że mam dziewczynkę. Od początku ciąży byłam przekonana, że będzie chłopak. Jestem szczęśliwa, mąż też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) mam do sprzedania dwie paczki DUPHASTONU data ważności 2015. Zostały mi z czasu ciąży jesli by była któras zainteresowana piszcie na maila caarion@wp.pl kupiłam za 45zł paczke sprzedam za 30zł ;) a ponadto na ukcjach mam koszule ciążowe, pasy ciążowe ze ślicznymi stópkami , super nowy rożek, UBRANKO DO CHRZTU dla dziewczynki itp. podaję stronkę może któraś skorzysta:) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10836940 powodzenia wam życzę i zdrowych maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzia gula szukalam i jest najtanszy tzn sa jeszcze o jakies 20-30zl drozsze kolor tylko ten poniewaz to nowość i uzywanych tez niema szukalam tez na e-bayu ale sa po 300zł wiec niema sensu:) ok spadam dalej do sprzatania wpadne wieczorkiem buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;) a u nas to było tak: z moim M. stwierdziliśmy że w czerwcu zaczynamy starania o dzidzię bo nie wiadomo ile nam zejdzie ( przeważnie właśnie jest tak że jak ktoś bardzo chce to nie wychodzi) a tu trach....trafiony za pierwszym razem..hehe normalnie byłam tak zaskoczona jakbym co najmniej wpadła;) ja też mam juz za sobą połówkowe usg. Byłam dzisiaj,ale na zwykłym 2d. Jednak miałam na tyle miłego lekarza że sam od siebie nacisnął na guziczek i chciał pokazałć mi dzidzię w 4 d( za darmo;). A co na to mój maluch?zasłonił się rękami i koniec, ani drgnął - buźki w ogóle nie zobaczyłam. Z reszta pokażę Wam 2 zdjęcia jakie dostałam - mam syna wstydzioszka;) http://yfrog.com/jo22tydz4dj lub http://img708.imageshack.us/img708/9015/22tydz4d.jpg http://yfrog.com/4522tydz4dj lub http://img149.imageshack.us/img149/9015/22tydz4d.jpg Serduszka lekarz też nie zbadał bo się synek wypiął tyłkiem i za żadne skarby nie chciał się odwrócić. Rośnie typowy facet...ma wszystko gdzieś hihi;) waga 408 g - jakiś taki maleńki chyba. Dajcie znać jak Wasze połówkowe, bo z tego co czytałam jeszcze ktoś będzie dziś je miał. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny jeśli chodzi o płatność na USG połówkowym zapłaciłam tak jak za każdą wizyte czyli 100zł. I tak płace co miesiąc. Właśnie zdziwiło mnie że mówiłyście o kwotach takich jak ponad 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamierzam kupić leżaczek....to super wynalazek....można maluszka wszedzie wziac ze soba...nawet do łazienkl czy kuchni....i mieć dziecko na oku .... co do prób zajścia w ciążę...ja w pierwszej "próbie" my z mężem wyszliśmy z założenia, że za pierwszym razem to się i tak nie uda....bo to nie takie proste...a tu psikus:) i rośnie dzidzia pod serduszkiem.... dziewczynki takie tempo macie, ża ja nie nadążam... dlatego zbiorowo gratuluję poznania płci.... ja wizytę mam 2 listopada....i może wtedy dowiem się na 100% ach jaka jestem podekscytowana i nie mogę się już doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie zastanawialam sie nad zakupem lezaczka bujaczka, nie wiem czy bedzie przydatny, jezeli stwierdze, ze potrzebuje to zakupie chyba juz po urodzeniu dzidzi, wozek ktory mi sie ostatnio podoba ma zdejmowana gondole ktora moze sluzyc jako kolysla ale nie wiem czy bedzie praktyczne, poza tym z tego co mi wiadomo to nie wiem czy we wszystkich ale na pewno w niektorych fotelikach tez mozna bujac bobasa, zreszta zobacze jak sie urodzi, zawsze mozna dokupic:) Co do chorobowego to powiem wam, że lekarz może wystawić z datą wsteczną ale to chyba dwa luib trzy dni tylko, ja mialam ostatnio taki przypadek, że chorobowe mialam do poniedzialku, a że lekarza nie bylo to poszlam w srode i wyisal mi od wtorku chorobowe:) Co do próby to nam udało się za pierwszym razem, wcześniej stosowaliśmy plastry antykoncepcyjne i od stycznia już nie używałam ich ale zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, gdyż lekarz mówił mi, że lepiej poczekać jakiś czas po odstawieniu antykoncepcji. Ale ogólnie co do antykoncepcji to nie polecam plastrów gdyż okropnie się po nich czulam i ochota na seks minimalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka78 hehe dobre! Na szybcika z tego wynika,że najlepiej;) Co do chodzików to Szwagierka pracuje z upośledzonymi dziećmi i powiedziała,ze jeśli zobaczy u Nas chodzic to nas pozabija bo to tylko szkodzi budowie dziecka, więc nie kupujcie tego. Niech samo sie uczy o wlasnych siłach stawac kroczki... Ilosiaaa super ten leżaczek;) Fajnie,że idzie i bujaczek z tego zrobic i sa wibracje:) Ja będę kupować pod koniec grudnia ale myśle,że pewnie znowu będzie na aukcji;) A co do starań to my 10 miesięcy.Wszyscy się śmiali,że musielismy wziasc ten slub koscielny zebym zaszła bo miesiac po koscielnym bylam juz w ciazy.. taki psikus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja od wczoraj mam strasznie twardy brzuch.. nie wiem co jest przyczyna ale strasznie dziwnie sie czuje.. a wizyta dopiero w przyszlym tygodniu :( czy ktoras z was uprawia jakies cwiczenia?? ponoc niektore pomagaja potem gdy przychodzi rodzic.. czytalam dzisiaj o depresji poporodowej ponoc ten problem dotyczy ponad 20% kobiet.. pod koniec przyszlego miesiaca przylatuje do nas tesciowa z Turcji i pewnie zostanie do mojego porodu i dluzej bo z tego co wiem wiza jest na pol roku :( w sumei to sie nie pochwalilam jeszcze mamy imiona dla synka kr Yakup :) imiona po tacie mojego meza tesciowa jak sie dowiedziala to sie biedna poplakala no a ja sie ciesze bo mamy z glowy i nie musimy myslec na polskim imieniem dla malego bo pewnie bylby problem :) pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer.. wpisalam imie poprawnie po turecku i wyszly tylko dwie literki.. wiec napisze po polsku :) Szukru Jakub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, lezaczki super, sliczniutkie i bardzo przydatne jak sie jest z malenstwem sama w domku bo mozna wszedzie ze soba wziasc, czy to do kuchni czy do lazienki. Mooniska- niedobrze jak brzuszek jest twardy, lepiej zadzwon do swojego gina i przyspiesz wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzisiaj strasznie boli mnie brzuch przy pachwinie ,ale to nie pachwina tylko obok zaraz nawet przy chodzeniu .martwi mnie to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×