Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

jestem jestem ten kombinezonik poprostu cudowny! Pościel też bardzo mi się podoba... jakie to wszystko jest słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszem i wobec deklarowałam sie oficjalnie,że nie chce miec dzieci... poprostu uważałam,ze to nie dla mnie... że nie podołam... i nie wyobrażalam sobie,zeby podporzadkować małemu dziecku swoje życie... czas... :(.Wmawiałam sobie,że skoro mam od zawsze nieregularne okresy,to napewno dzieci nie moge miec-chodzi mi o zespół policystycznych jajników :P,nie mam tego potwierdzonego przez lekarza,ale poczytalam w necie i utwierdziłam sie w przekonaniu ,że mnie to dotyczy,a podobno kobiety z ta przypadłościa maja problemy z zajscie w ciąże.... Nie chciałam dzieci z powodu porodu... tego bólu..szpitalu... i całej nieprzyjemnej otoczki wiążącej sie z urodzeniem :(. Kiedy sie okazało,że bede.. ze jestem mama... ostatnia rzecza jaka sie przejmuje to mysl o porodzie i bólu :).Wiem,ze tego nie unikne... ale ważniejsze jest aby dzidizus był zdrowy i na tym sie skupiam,czekam na pierwsze ruchy nadal,na poznanie płci,na zakupy,bo narazie nic nie kupilismy... i mam nadzieje,że z pomoca mojego kochanego męża damy rade stworzyc udana rodzinke :).Wiem,ze jestem trudna osoba,ale chciałąbym ,być kochającą zoną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ale kiepska dziś pogoda mam lenia......i ucieka mi sygnał internetu katastrofa. A ja spytam dzisiaj inaczej ,ale bez ściemy ile jecie dziennie ? Fonia29 tak myślałam że masz taki sam termin jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla zobaczysz,ze będziesz już jesteś najwspanialsza Mamą dla Waszego dziecka! Każdego dnia jak będziesz patrzeć na uśmiech Maleństwa to będziesz sie cieszyć z Meżem,ze macie dziecko. Wiadomo,ze czasem jest trudno ale ze wszystkim dacie rade. Nawet z bólem i wszystkim innym związanym z porodem! A jestem pewna,ze Twój Mąż jest najszczęśliwszym człowiekiem mając Wa! ;) Jestem jestem ja mam jak narazie rózowe buciki,ktore kupiliśmy jak gin potwierdził,ze ejstem w ciaży. Położyliśmy je na biurku i w ten sposob poinformowalismy moich rodziców. Mnie wtedy praktycznie w domu nigdy ie było bo byłam w pracy i Mąż z nimi o tym gadał;) A buciki ... slodziutkie! Kurka,aż bym kupiła ale nie. Czekam jak narazie na paczke z ciuszkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... pościel jest słodka, pajacyk boski, a butki biją wszystko na głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa nam się udało za 3 razem a właściwie to mozna powiedzieć że za 2 bo ten pierwszy to taki próbny był bo owu miałam we środe a M nie było od poniedziałku do piatku więc działalismy w niedzielę (pewnie było za wczesnie) i w piątek ( a to juz za późno):) tuethe chętnie chodzi. sam chciał najpierw katował o gitare ale jak przywieźlismy do nowego domu moje pianino to mu sie odwidziło i sie uparł że chce jednak na pianino:) juz drugi rok chodzi w tym roku chce niby 2 klasy zaliczyć zobaczymy... jejku wy tyle rzeczy kupujecie:) ja to bym chyba zbankrutowała:) przeszperałam jeszcze nasza szafe w starym mieszkaniu i nawet się znalały dwie piżamy rozpinane do karmienia więc ja z zakupami pasuje:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem buciki słodkie :) Ja idę w przyszłym tygodniu na zakupy po lekarzu jak mi powie że wszystko jest dobrze i że jest ..........no wiecie kto hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zjadlam: :D:D:D 3 kanapki z serem z piekarnika, majonezem i ketchupem draze zolte z klownem:P wypilam herbate i pol soku kubusia duzego A W PLANIE: zaraz dobiore sie do winogron i wypije reszte soku 1l wody mineralnej 2 herbaty mala miseczka zupki jarzynowej ziemniaki, zołądki i ogorek i wieczorkiem kiwi i gruszki:P:P:P:P to na dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA, Ja muszę jeść regularnie ze względu na leki, ale mniej więcej tak: - śniadanie- zazwyczaj jakaś kanapka lub płatki na sniadanie - drugie śniadania- albo jakiś jogurt, albo owoce - obiad, zawsze jedno danie - podwieczorek- raczej jem owoce lub jakąś sałatkę warzywną - kolacja- tutaj zawsze jem to co mąż zrobi Nie powiem czasem podjem jakieś słodycze, ale staram się jeść regularnie, bo jak nie zjem i biorę leki to zwijam się z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie do tej pory to jadłam na śniadanko 2 kanapki z czymś co mi sie akurat zachciało najczęsciej wedlina ser pomidor, albo płatki, potem dopiero obiad bo nigdy nie byłam głodna jednodaniowy zazwyczaj ziemniaki mięsko jakieś i duziooo surówki, kolacja- jabłko:) ale dzisiaj przesadzam przyznam się bez bicia ... wciągnęłam ostatniego ruskiego przed chwilą i dalej jestem głodna.. strasznie chce mi się zupki ser w ziołach albo andrutów albo flipsów toffi a to smieci takie... ble fuj odganiam złe myśli NIE WOLNO!!! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam budyń!! o tak :) idę robić:) z soczkiem malinowym:) nie wiem co mi dzisiaj jest z tym jedzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wam powiedzieć że jak pracowałam jadłam mniej ale jak jestem w domu to podjadam koszmar ....np.wczoraj 2kawałki chleba z szynką i serem + herbata za godzinę pół drożdżówki potem jakiś owoc + herbata w południe 20dkg kapusty kiszonej no i o 15:00 obiad jedno danie bo rzadko mam dwa potem sok lub woda czasem jakiś kawałek czekoladki lub baton miedzy czasie jakiś ogórek no i kolacja wczoraj pizza 2 kawałki małe a tak to 2 kawałki chleba :) Bardzo dużo pije ale uwielbiam gorącą herbatę. W pracy jadłam przez 8 -10 godzin tylko 2 kanapki i jakiś owoc nawet czasem byłam bez obiadu do wieczora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś już zjadłam 2 kanapki z salami i pomidorem + herbata 2 małe paróweczki ptysie z chrzanem 3kostki ptasiego mleczka + herbata i kurcze jestem głodna. Mam w lodówce fantazje z wiśniami bo bardzo lubię ale ile można jeść:) Wiem że powinnam pić dużo wody ale ja wole ciepłą herbatę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak gula twoja waga? moja wczoraj w pisana w karte 54.9:P ....nie jest zle:D.....tzn ze przytylam od poczatku ok 3kg:D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już:) wcinam budyń:) dzisiaj was będe katowac wpisami bo mi się nudzi tzn. piszę projekt na kompie ale nie chce mi się za bardzo:D aż mi głupio bo jak stawiałam budyń przed soba to aż pisnęłam z radości że go zjem:/ to chyba nie jest normalne... dodam że siedze sama w domu więc usmiechanie się i piszczenie na widok budyniu chyba świadczy o jakims zaburzeniu psychicznym:/ zadzwonie do M może mnie na ziemie sprowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem mój wzrost to 158cm a teraz w. 55kg, przytyłam już 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki a ja jak narazie to na sniadanko 4 kromeczki chleba z samego poczatku chleba wiec takie malutkie z szyneczka i serkiem plus herbatka,pozniej jablko i chwile temu talez zupki grzybowej z kromka chleba suchego a pozniej co bedzie nie wiem :)ide podlogi myc do zobaczyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORlla czytałam o takich przypadkach. Ale jak laski miały dwie macice jedna nawet teraz jest w ciąży bo niedawno o tym czytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula_ ja jem jednego dnia wiecej jednego mniej. Zalezy od moich smaków. Teraz musialam isc do sklepu kupic sobie ciastka bo jakbym dzis nie zjadła to bym oszalała;) Jedno orzechowe w drugie truskawkowe;) Uczyłam Mame jak obsługuje się nasz aparat bo jada dzis na jakas impreze i chciala zwiasc swoj stary ale jej nie pozwoliłam, wkoncu mam nowy i nie musi starego brac:) Ewka4127 a jaka ja mam radoche wcinajac ciastko! Ciesze sie jak małe dziecko z nowej zabawki:D Mama sie ze mnie smiała bo poszłam po jedno a wrociłam z 2:D Ahh... Co do ciepłej herbaty, nie wiem czemu tak mam ale jak wypije rano chociaz troche cieplej herbaty z cytryna to jest mi niedobrze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet posprzątać nie dacie bo później trzeba nadrabiać czytanie :) a ja zjadłam dzisiaj śniadanie grahamka jedna cześć z salami druga z jajkiem, kawka z mlekiem i duplo żeby osłodzić tą pogodę :) II śniadanie banan, mandarynki, szklanka wody na obiad zjem kasze gryczaną z duszona wołowiną i ogóreczek kiszony, woda później umówiłam sie z koleżankami w restauracji więc pewnie jakąś sałatkę zjem, herbatka kolacja owoce - pomarańcza, mandarynki, herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wy drobinki jesteście :) ja się nawet nie przyznam ile ważę :P ale przytyłam 4kg póki co. Ta pogoda jest dziś dołująca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja chyba jestem gorsza od Ciebie :P zjadłam ciasto a teraz zrobiłam sobie słodki kubek-kisiel truskawkowy... Musze wieczorem z Męzem do sklepu po owoce bo mi jedno jabłuszko zostało. Kurka, jak jestem bez Męża to jem cały czas. Masakra. Chyba faktycznie zrobi sie ze mnie kulka- tak się ze mnie nabija mój M cały czas;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×