Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no puszku jestem pod wrażeniem twojego brzusia...a z kąd wiesz gdzie twoje maleństwa sa i z kąd wiesz które gdzie???? strzelalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia dobranoc;) Gula pomysl o tym tak,ze nastepne rzeczy z listy skreslone:) Puszek zabilabym takiego lekarza, naprawde! Fonia mas szczescie,ze juz odpoczywasz:) Mi nie chodzi o zyczenia tylko o to,ze jak mnie traktuja bo jestem na l4... Suelen ja tez chce tosty!!:) zabijecie mnie... tak wyglada w całosci, jutro bede kroic bo jest jeszcze ciepłe... http://img9.imageshack.us/i/jablorzech.jpg/ znow bolą mnie zebra po lewej stronie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam wczoraj u lekarza to ważył mnie i waże 60 kg- przytylam około 6 bo przewd ciażą waga wachała sie pomedzy 53-54 kg nie chciałabym zbyt dużo przytyć bo staram sie uniknąć rozstępów... oczywiście starm sie zdrowo odżywiac ale pomimo ochoty staram sie nie jeść frytek tlustych zreczy czy sloduczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, dziekuje ;-) murzynek spokojnie ja tez jestem okropna, przepros mamusie i bedzie ok, teraz dzwonil moj R, jaki kochany byl, mowil ze ma dla mnie bon na 100 e ;-) ;-) ;-) i ze bedzie za poltorej godzinki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek no widzisz, Robsonek się nie gniewa;) Murzynek ja tez burcze na mojego co jakis czas.. to jest normalne. Mama Twoja zrozumie... wazymy tak samo;) a frytki bym zjadłą tylko wiem jakby to się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja klade sie spac dziewczynki bo jutro niestety musze wczesnie wstac wrrr;/ odezwe sie dopiero wieczorkiem, trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe oczywiście że cię zabijemy,;-)) ale ty się już przyzwyczaiłaś bo to standard puszek to poszalejecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe przegielas....;-) murzynek - miesiac temu tak mniej wiecej byly ulozone tylko ze adas glowa do gory, ostatnio cos dziwnego mi sie dzialo z prawa strona i okazalo sie ze adas juz ma nozki u gory i wklada mi je miedzy zebra, Kasia strasznie mnie kopie w szyjke macicy i wpycha glowa moj lewy bok tak ze troche z moich obserwacji a troche z tego co wydedukowalam u lekarza na usg dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszej powiem ci że z jednej strony ci współczuję, bo jedno mi się tak rozpycha że czasem boli, a co dopiero dwa wiertła ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek brzuszek sliczny...tuethe znow narobilas smaka tym ciastem...a ja bym zjadla spagetti ale nie mam miesa mielonego kurde no...a mi dzis Lenka tak daje popalic ze szok,ostro kopie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia boli to fakt ale to jest slodki bol, najdrozszy, musze sie cieszyc ciaza bo raczej juz na druga sie nie zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek a to bedziesz miala cesarke bo jedno jest glowka do dolu a drugie nie?ja jestem ciekawa czy mi Lena sie przekrecila choc jakos nie czulam tak jak wy zeby sie przekrecala i nieraz mnie kopie pod zebrami a nieraz na dole to jakies troche dziwne nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek ja też tak mówiłam że dwie ciąże i koniec a tu niespodzianka i trzeci raz no może czwarty bo pierwszą poroniłam niestety.Puszek jeśli mogę spytać czy u ciebie są już jakieś bliźnięta ? Tuethe znów robisz smaka jesteś wrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula wiem, wiem. Ja mam nadzieje,ze jeszcze będę w ciąży w niedalekiej przyszłosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, to niesamowite że dwa dzieciaczki sobie siedzą w brzuchu, dla mnie cudem jest już ciąża pojedyncza a co dopiero jak jest ich więcej :) pewnie jak sie ruszają naraz to każdy ciągnie w soją stronę , a Ty pewnie masz "jazdę" :) tuethe, jesteś niesamowita, kurcze taką mam ochotę na ciasto !!!!! a w domu mam tylko herbatniki bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia miala blizniaki razy DWA moja ciocia, siostra mojej mamy rowniez miala blizniaki moja kuzynka ma blizniaki moj kuzyn ma blizniaki moj wujek ma blizniaki i ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam sobie migdały do jedzenia - trudno nie będzie do ciasta :) puszek, to jesteś obciążona genetycznie jak nic :) ale fajnie wygląda Twój brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam pytanie mój M ma siostrę stosunki miedzy nami są kiepskie rzadko ze sobą rozmawiamy ale jest gwiazdka ona ma 3dzieci w wieku 25,20,9 w święta nie będziemy się widziały więc czy ja mam kupić dla nich prezenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to rodzina blizniaków:) Gula wg mnie jesli sie nie widzicie przez święta to nie musisz nic kupowac... jakbys jednak chciala cos kupic to ja bym tylko temu najmlodszemu cos kupiła... a moj psiak biegał przez sen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula takim koniom po 25 lat prezenty, u nas inaczej to wyglada, tylko dzieciom jesli nie sa na wigilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula, jeśli 1) macie kiepskie stosunki 2) nie będziecie sie widziec w świeta 3) ani Ty ani mąż nie jesteście chrzestymi to ja bym nic nie kupowała :) sęp jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×