Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Skreśliłam z listy rzeczy które dziś kupiłam i zostało mi jeszcze: szmpon w saszetkach małą suszarka szlafrok cienki (mój jest gruby,frotowy,ale wrazie czego może być) spirytus lub gencjana karuzela do łóżeczka no i jaszcze muszę przywieżć od Siostry łóżeczko materac baldachim :-) wózek krzesło do karmienia(na to mam jeszcze sporo czasu ale fajnie tak skreślać następne pozycje z listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcówka brzuch mi dęba stanął ;-))) ja jeszcze ciebie nie mam, jakie masz inicjały, czy ty z mężem masz profil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie spakowałam torbę tzn prawie , bo jeszcze nie wrzuciłam tam ubranek dla dziecka , cały czas myślę co zabrać :( oraz koszul - bo w nich spię :) i kosmetyków - bo używam mi brakuje jeszcze: - wózka - przewijaka - Łóżeczko (ale to potem, bo mam kołyskę ) - pampersy rozmiar 2 - mleko w proszku - jakby co resztę chyba mam nie kupuję - zadnej gruszki do noska (poprzednio miałam i ani razu nie użyłam) - żadnego podgrzewacza (mleko sztuczne robiłam na świeżo, a słoiczki podgrzewałam w kąpieli wodnej) - żadnego sterylizatora (będę wyparzać wrzątkiem) - żadnego ręcznilka kąpielowego - mam dużo ręczników dużych rozmiarów to chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ! jeszcze nie mam - łóżeczka turyst - karuzeli - maty eduk - bujaczka- hustawki ale to będę sobie życzyć na prezenty ( niech sie składają jakby co :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten szampon podobno likwiduje wygląd tłustych włosów, jak nie masz czasu ich umyć to można nim spryskać i już ostatnio często mi tak staje to skurcze przepowiadające ;-) marcówka wysłałam ;-) basilek a mleko kupujesz już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia, o szamponie takim nie słyszłam , ale u mnie chyba by się nie sprawdził ... co do brzucha to Cię rozumiem , właśnie dlatego nie mogłam dziś łazić po sklepach - też mnie jakoś dziwnie rozbolał w dole po prawej (jakby kolka czy skurcz) więc dałam sobie spokój z wyprzedażami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom wlasnie ciezko i teraz tez juz spisuje bo sie pogubilam poprostu:P basilek a ty masz nk? no ja dzis tez mialam jakis dziwny ten brzuch jak szlam to mnie tak kulo strasznie na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia, tak - jedno opakowanie (mają długą datę ważności) tylko nie wiem jakie chyba Humana 0 , tak w razie czego ... wiem że po cesarce pokarm miałam dopiero na 5 dzień (w szpitalu mi dokarmiały) a potem było różnie ze względu na alergię (pisałam już o tym) karmić przestałam w ok. 3-cim mies życia córki trochę sie boje że druga też będzie miała alergię i czy w związku z tym nie kupić mleka typu HA ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaaa, nie mam nk, kiedyś miałam ale sie wkurzyłam :) pewne rozdziały mojego życia (uczuciowego :P ) chciałam by były zamknięte, a tu zaczęły wyłazić :) :) :) więc pozamykałam wszystko w cholerę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu zgadzam sie z tuethe ze od osmeg miesiaca chodzi sie czesciej, chociaz ja ostatnio dotalam zwolnienie tylko na 3 tyg. a terazjak bylam 20.12 to dostalam do 17.01 ale mam przyjc jeszcze 07.01 z wynikami bo ma slabe i jak sie nie poprawia to zapisze mi zelazo i cos jeszcze z wynikami moczu chyba jest bo kazal tez ponownie zrobic.. Orla troche dziwnie u was z tymi wizytami jest, ja wole jak mnie posadzi na fotel i sprawdzi czy wszystko ok a przed ciaza chodzilam co 3 miesiace jak stosowalam antykoncepcje a jak nie stosowalamto co pol roku. co do owodu brzucha to ja od jakiegos czas mam 103cm i tak stoi na wysokosci pepka tylko zauazylam ze podnosi mi sie d gory takze moj brzuch rosnie w gore a nie w szerz teraz:) sonka mam pytanie dot. tego wymazu -czy musisz go zaniesc w ten dzien do laboratorium co gin Ci go pobierze? Bo u nas jest taki klopot, ze laboratorium jest czynne codziennie ale tylko od 8 do 10 a ciezko dostac sie do gina jako pierwsza w kolejce bo on przyjmuje od 9. Jak sie rejestruje to przewaznie kolo 10 - 11 mnie umawiaja bo juz wczesniejsze godziny sa zajete... A i jak idziesz do laboratorium to jak nazywa sie to badanie? Czy mowisz ze przynioslas wymaz na posiew bakteryjny pochwy czy co? Bo jak u nas pytalam ocene wymazu na paciorkowca to mi mowila ze nie ma czegos takiego w cennikutylko posiew bakteryjny... Gdzie czujecie najczesciej ruchy maluszka? Bo jaod kilku dni czuje jak sie tak jakbyprzeciaga na wysokosci pepka od mojego prawego bo leweg, obawiam se, ze on mozelezec w poprzek, mam nadzieje, ze sie obroci glowka w dol, polozna nam mowila ze do 32 tyg. maluch ma czas, ide 07.01 to bedzie koniec 31 tg. moze zrobi mi gin usg i powie jak lez... puszku ja mam 2 biustonosze do karmienia - bialy i czarny - musi starczyc bo jak skoncze karmic to i tak ich nosic nie bede bo lubie push up'y a do karmienia mam zwykle. Tak mi narobilyscie smaka na pierogi ze juz grzeje wode i za chwile wyjme pierogi z zamrazarki i ide jesc:) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina_r22 ja też tak mam,że obwód brzucha mi się nie zwiększył tylko rośnie w górę....normalnie piłka się robi...:P ja też marcówka- miałam Cię na mojej ściądze zapisaną jako gula_....hehe a gula to już nie wiem która....może mi podpowiecie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja wróciłam z zakupów z godzinę temu :P Ale się nałaziłam, ale już jestem spokojniejsza, bo sporo mam :D Nie wydałam nawet tak dużo kasy. Noi w ikei w końcu nie byłam bo brakło mi czasu. A mam pytanie: w czym będziecie prać rzeczy dzidziusia??? Ja kupiłam dziś w realu płyn do prania dzidziuś. Podobno dobry i nie drogi bo 6 zł za L. A w entliczku cała masa ludzi, ale dużo rzeczy tam kupiłam. Tylko np. chustki nawilżane dla dzieci dzidziuś kurewsko drogie, 1 op. kosztowało 17 zł., a ja w realu za 4 op. zapłaciłam 20 zł. Nieźle co nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy??? No gdzie jesteście??? aaaaaaaaa M jak miłość i wszystkie się zmyły... hahaha rozszywrowałam WAS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia...ja właśnie dziś mam dzień prania ciuszków:) większość mam od koleżanek....ale nowe też prałam...w końcu nie wiadomo gdzie leżały i jaką "drogę pokonały", więc moim zdaniem lepiej je wyprać....ja prałam w loveli...20 zł za 1,8 kg...nie wiedziałam o tym płynie dzidziuś...a taki tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY wiesz co ja byłam z kuzynką na zakupach, żeby kupić to co faktycznie jest mi nie zbędne, a nie jakieś pierdoły, a pozatym chciałam kupić dobre rzeczy,a ona się zna bo ma dwoje małych dzieci i mi pomogła, noi ja chciałam kupić jelpa albo ten co Ty, ale Ona mi poradziła, że używała go od początku i była bardzo zadowolona i też jej poleciły koleżanki... No słuchajcie nie ma co przepłacać. A co do kąpieli to zdecydowanie Oilatum, fakt, że nie należy do najtańszych, ale jest świetny. Moja kuzynka mówiła, że na początku używała jakiej nivei, czy czegoś innego, a potem jej synek miał jakieś problemy ze skórą i kupiła to Oilatum i stwierdziła, że jest nie zastąpiony. W entliczku kosztuje 70 zł duża butelka, ale mi jej teściowa załatwi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam że Oilatum jest dobre. A oliwka Bambino też zdała egzamin przy moich dzieciach . Fonia29 ja mam do ciebie pytanie czy już wiesz co 100% będziesz miała bo mamy ten sam termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem na pewno go kupię...pewnie nie ma co przepłacać....skoro jest sprawdzony i tani....to trzeba korzystać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasada ta pewnie sprawdza się przy wielu innych rzeczach....ale trzeba pytać doświadczone mamusie...bo tak w ciemno to ryzyko...choć pewnie co do kosmetyków to spawa indywidualna....jednego uczula to innego tamto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula na 100 % to ja się dowiem na sali porodowej ;-))) liczę cały czas na cud, a tak poważnie to byłam na usg w 28 tyg. i lekarz powiedział że widać jąderka także oswajam się z tą myślą, no cóż, chyba że termin ten sam i zrobimy wymiankę ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak masz rację, mam nadzieję, że on nie będzie uczulał, zobaczymy, Właśnie oglądam majtki poporodowe i się kurcze zastanawiam które wybrać... Bo w entliczku były ale duże rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też nie wiedziałam jaki rozmiar wziąć ale brzuch po porodzie w ciągu doby raczej nie spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha fonia29 termin ten sam ale miejsce zamieszkania inne to i szpitale różne więc będzie ciężko z podmianką :) Jak byłam w zeszłym m-cu to małe się chowało wiec może ......... :)Mój M twardo twierdzi że on wie co zrobił i rzeczy mam kupowane uniwersalne bo różowe mi odkłada :)Ale jakby co to wymienimy się adresami a potem no wiesz hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×