Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

a tuethe pisala ze nie badal jej ginekologicznie ani nie robili jej badan tylko podotykal brzucha i zbadal piersi............i ma usg jakos tak po 20 stycznia. popytal jak sie czuje i chyba to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to na projekcie białe kwadratowe to kibelek... puszku masz sile, ja padam dzisiaj na ryjek, o 10:00 usg, pozniej zamawialiśmy meble kuchenne, poźniej zakup łóżeczka, przyjęcie sprzętów agd do nowego mieszkanka, pogadanka z majstrem i zakupy w leroy merlin i do domu zjechaliśmy o 18... ufff i ja tez musze zabrac sie za pranie i prasowanie ubranek malucha, bo jak wczesniej urodze to nie bede miała w co małego ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... a ja siedze i mysle o finansach na przyszly miesiac i tez dobrze sie nie zapowiada i znowu nic malemu nie kupie masakra jakas. kurde zadzwonie jutro to w piatek kaze mi pryjsc a pozniej normalnie w czwartek mam wizyte no bez sensu.i znowu 100 w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie doczytałam o wizycie tuethe ... ale co za lekarz, mnie bada na każdej wizycie, za to piersi badał raz i robiłam tez usg piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie mam sily bo tez mialam ciezki dzien ale musze to zrobic bo pranie zrobilam tydzien temu 5 dni temu 3 dni temu i lezalo hmnnnnn dopiero teraz sie za to biore, to sobie wyobraz ile tego jest..... ja sie boje przedwczesnego porodu i chce miec wszystko na ostatni guzik dopiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka ja tez ostatnio nie moge narzekac na nadmiar kasy i znalazłam moze niezbyt dochodowy, ale zawsze jakis sposób :) wystawiłąm na allegro zestaw ubrań których juz nigdy nie założe i sprzedałam i torebke która kupiłam 2 lata temu i miałam ją ze sobą moze z 5 razy bo jakos do niczego mi nie pasowała, co prawda na torebce straciłam bo kupiłam ja za 600 zł a sprzedałam za 200, ale jak ma leżeć... i wystawiłam suknie ślubną ale jakos nie ma chętnych :) i mam zamiar zrob ić jeszcze czystkę w szafie i coś wystawić... bo kto wie czy zmieszcze sie w stare ciuchy po ciaży a i moda sie zmiani zanim wróce do pracy, wiec coś nowego sobie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a piękny ten kibelek ,ale pewnie sporo musiał kosztować :) Masz jeszcze inne zdjęcia mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam. M kupił mi żelazko i podgrzewacz do pokarmu z avent. Stwierdził,ze bierzemy to teraz bo pozneij nie ebdzie mu sie chciało po t przyjezdzac.Jak wychodzilismy z silesi to jeszcze kupil kubełek hot wings i ledwo wytrzymałam w aucie... spod domu dziewczyny brata musiał jechac tak szybko jak mógł,żebym nie zaczeła w aucie wymiotowac:D nałaziłam sie ale czuje się dobrze:) a i bracikowi kupilam jakis tam najtanszy telefon bo mi powiedział byleby działał:P co do tycia... mi dzis pokazało następne 2 kg dodatkowe:) Tysia myślalam,ze ja tutaj bylam najmniejsza jak sie urodziłam-2kg- ale mnie przebilas i to niezle... Jestem jestem moja ma praktycznie codziennie czkawke.. Elwir_a taki synus juz duzy! O kule! i za 3 tyg mozesz juz rodzic?! Jestem w szoku! Ale dobrze,ze z dzieckiem jest wszystko wporządku a zdarzysz jeszcze wszystko kupic:) Puszek bardzo śmieszne, wszystich nie wykupiłam:P silesia jest duża a dziewczyna brata miala sobie cos na urodziny kupic więc wlaziłam z Nią do sklepów z ciuchami ale jest bardziej wybredna odemnie:P My Jej kupilismy pendriva bo chciała-ale nie wie jaki-hihi:) Ogladalam ciuszki dla Małej w c&a ale jakoś nic mi nie wpadlo w oko więc nie kupilam... Basilek Tobie mialam napisac czy cos w silesi jest? jak wiesz co chcesz to znajdziesz:) Ja tez marcówka MW to jest Manika:) Elwir_a Puszek już Ci odpowiedziała:) 24 mam usg:) Elwir_a genialna lazienka! nie dziwie sie,ze to tyle trwa:) Puszek zmobilizowałam CIę do prasowania? ja jutro od rana się biore. M mi powiedział " to teraz wszystkie koszule będziesz ładnie prasowac" to mu powiedziałam kup mi jeszcze deske od prasowania bo nie moge mieć ciągle od mamy:P Elwir_a Ty to się nabiegałaś kobitko! Odoczywaj teraz! Elwir_a mi to odpowiada,ze mi do cipki nie zagladał:P nie lubie tego ale bez obaw, jeszcze mnie to czeka:) zreszta bym się rozbierała z 15 minut bo M kazał mi się grubo ubrac:P Elwir_a 600 zł za torebke! prawie zawału dostałam! Tyle moja suknia ślubna kosztowała:P przepraszam,że tak bez ładu i składu odpisałam ale troche tego się nazbierało... ide po kiełbaski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwir_a , nie martw się wagą , ważne że dzidziuś ok :) ja tez marcówka, tak, to chyba o mnie chodzi :) w pon miałam wizytę i to był skończony 31 tyd i waga 2400 :) kluseczka :) sonka, szkoda ze sie nie udało, jak będziesz z nim jutro gadać to powiedz że masz w przyszłym tyg planowaną wizytę (może nie pamiętać) i jak będziesz w pt u niego to umów się na inny termin , bo to faktycznie kopnie po kieszeni taka wizyta co tydzień kikikiki, ja też mam stare rozstępy , a teraz wyszło kurde trochę nowych - poznaję po czerwonym kolorze , na nic smarowanie , to przez geny :( elwir_a , ja też staram sie opychać rzeczy na allegro :) tylko nie zawsze uda mi sie tak dobrze sprzedać , mąż sie śmieje że dokładam do tego interesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe wszystkim coś kupiłaś a co masz dla siebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, nieźle się nachodziłaś , a kupiłaś coś sobie ? elwir_a , piękny kibelek , pierwszy raz widzę kwadratowy , aż szkoda go używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ja mam żelazko:P a mam smaka na frytki:/ M mial mi kupic mochito czy jak sie ten napoj w kfc zwie ale nie bylo to wziol mi pepsi a na to ochoty nie mialam... to mu powiedzialam,ze mial wziasc fryti to stwierdził,ze nie czyta mi w myślach:P a na telefon bracik mi kase dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek żelazko:P na cos innego szkoda było mi kasy.. SUulen jest u Przyjaciół bo pisałam do Niej,ze wlasnie wracam z zakupów żebyście się nie martwiły a odpisala mi,że imprezuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, gula_ mam zdjecia, ale z projektu, jak po robocie, tak na żywo to wtedy coś jeszcze wkleje... tuethe to Ty też dzisiaj sie nałaziłaś :) wiecie co ja myśle ze mały jest duży do od poczatku ciązy jadłam duuuuzo słodyczy :) poprostu bedzie małym grubaskiem, ale poźniej mama go odchudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialyscie gazetke promocyjna z reala?? jakie piekne rzeczy sa, i dla maluszkow jakies bodziaki po 4 i 5 zl jakies kurteczki ocieplacze eh gdyby czlowiek mial kase................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze spadać bo mąż coś tam pod nosem mruczy :) że może dziś ... :) ... zobaczymy .... ide sie poprzytulać i sie zobaczy :) dobrej nocki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwir_a racja nałaziłam sie ale jak narazie tego nie czuje. Pewnie jak sie poloze spac to wszystko będzie mnie bolec. Sonka my za dzisiejsze zakupy zapłacilismy taką kartą-furora- i mamy 50 dni zeby wplacic całą kase zeby odsetek nie płacic:) tak wiec ja jak dostane kase za l4 to wpłacimy. Basilek dobranoc:) a mój pije z bracikiem bo jutro nie trzeba isc do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu jak ja wrocilam to Was nie ma:P M stwierdził,ze musi mi kupowac wode destylowana do żelazka ale ze jutro są sklepy zamknięte to wleje normalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE najważniejsze że jestes zadowolona z zakupów (i będziesz miała czym prasować rzeczy Juleńki) ELWIRA ale będziesz miała piękną salę tronową :-) BASILEK,ELWIRA dużo macie ubranek na 54-58cm ? obawiam sie że nam się nie przydadzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala tronowa hehehe! Czytam opcje tego żelazka i ja jestem na to za głupia chyba. Jutro M będzie mi mówił jak mam tego używać bo nie mam pojęcia:P ciesze sie jak małe dziecko z zabawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pierwsza poprasowana ide po druga widze ze Tuethe wrocila z zelazkiem ;-) ja mamie powiedzialam o Pepco i zajdzie tam w piatek i mi kupi spiochy dla Myszek a znalazla biustonosze za 12 zl wiec mi kupi dwa ;-) mama do mnie przyleci na miesiac po porodzie Myszoskoczkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK to fajnie,zawsze to para rąk dodatkowa i głowa pełna doświadczeń no i życzliwości.To wszystko na wagę złota. A ja zajadam arbuza.K mi kupił,nie było melonów,ale wolę arbuza ;-) Pół dnia przesiedziałam,a kostki mam spuchnięte jak Fiona ze Schreka,zmierzę sobie lepiej cisnienie(powinnam codziennie,ale kto by o tym pamietał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcowko - bardzo sie ciesze ;-) mama tez nie chce zostawiac taty i brata w domu na dluzej....a moj R stwierdzil ze mamusia mogla by przyleciec juz na zawsze albo przynajmniej na rok haha wie ze ma dobrze z moja mama, oj wie ;-) mam wychowalo 4 dzieci, pomagala przy wszystkich urodzonych w rodzinie wiec ma doswiadczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE widzę, że już jesteś :) lecę nadrobić tyle o ile co naskrobałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja po 21 chyba już byłam:) już nie pamiętam:) Powodzenia w nadrabianiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle zawsze naskrobiecie, że ciężko aż. Dzisiaj od godziny 9 próbowałam dodzwonić się do ICZMP, miałam podane 4 numery, z czego dwa do Poradni Diabetologicznej, niestety nikt tam nie odbiera wrr.... dzwoniłam na dwa telefony z męża i mojego, parę razy było zajęte, ale mojego żadna szanowna Pani nie odebrała. W ten oto sposób w piątek czeka mnie wizyta do ICZMP, abym mogła się łaskawie zapisać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×