Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Dziecko Twojej kolezanki ma prawidłową wagę jesli chodzi o ten tydzien:) mam taki wykres, na filmie z usg 4D i tam zerknęłam, moje w 24 tc miało 66 gram i to tez bylo rawidłowe, terAZ bede miała usg 31 stycz, to bedzie 31 tc i waga powinna byc wtedy min 1500 gram, tez nie mogę się doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:) kupiłam sobie sweterek:) BYlam w sklepie tam gdzie zamowilismy wozek i lozeczko i jest juz do odbioru!:D jak mój Chrzestny się wyrobi to pojedzie z Nami po to dzisiaj po 17:) jak sie ciesze:D Puszek nie podobaja mi sie te Twoje bole... mam nadzieje,ze nie trafisz szybko na porodówke! Z tym zelazkiem Ci nie pomoge bo nie znam sie na tym... Kikikiki fajnie,ze dostalas ubranka:) też tak chce:P a mi sie nic nie sni.. ale chyba to lepsze niz lekarz ktory mialby mnie kroić:P Jus jakby jakas stara babcia mi cos takiego powiedziałą to bym jej naczaskała:P a ja mam usg 24:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI mój Grzes w 31tyg miał 2,400kg jestem przerazona Zresztą BASILEK i ELWIRA mają podobnie. Czy twojej kolezance lekarz owiedział że prawdopodobnie szybciej urodzi,czy żle zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE wreszcie sobie cos kupiłaś. Jeszcze troche i wszystkiego bedziemy sobie odmawiały,żeby tylko Dzieci miały "luksus" Żelazko na ciepło czyścikiem do teflonu i octu.Zapach powalający,ale czasem działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcówka sweterek kupiłam bo był przeceniony na 19 zł:) Masz racje jesli uda nam sie to dziś odebrac to wieczorem łózeczko będzie stac:) zaraz bede robic miejsce w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe to faktycznie tanio:) Słucham teraz Straussa i brzuch mi faluje w rytm muzyki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://fotelik.info/pl/testy/ a tu następny link no niewiem bo u mnie wszystko działa http://uwaga.onet.pl/32657,wideo,171898,niebezpieczne_foteliki_samochodowe_dla_dzieci,niebezpieczne_foteliki_samochodowe_dla_dzieci,reportaz.html wystarczy PLAY;p Marcoweczko niezdecydowalam sie jeszcze na oliwke a niewiedzialam nic o balsamach;p a teraz powiem ci ze to nieglupie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus a kosztował 60:D P.M. to jest nasz Murzynek:)co byscie bezemnie zrobiły:P miejsce na łóżeczko gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje łózeczko juz tez stoi :) :) :) Racuchy popiekłam......i dalej leze :) Ja też marcówka - noo powiedział ze obstawia 2 połowe lutego...ale ona ma troche szyjke skrocona chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis jem bigos z ziemniakami, wlasnie wstawilam, i oczywiscie zalegle pranie tez wstawiłam, a jutro chyba namowie M bysmy pojechali do bobolandu po ten sliczny biały kombinezonik misiowy w ktorym się zakochałam:) Co do tej oliwki to ja chyba się zapytam poloznej w szkole rodzenia co ona o tym sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja chyba na pocz bede kładła Maluszka do gondoli a nie do lozeczka, w gondoli jest przytulniej dla takiego noworodka, tak gdzies slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziwczyny ! ilosia , dzięki za linki, ale się troche uspokoiłam bo wynika z tego że mają zastrzeżania do modelu Proxima , a u mnie będzie model Autofix Plus który w tej tabelce ma prawie same 4 - więc nie jest tak źle ... ALE .... przez Andzie zaczełam się zastanawiać na Jane :) i jak pisałam wcześniej znalazłam na allegro, dziś wieczorem zadzwonię do gościa czy mogę zobaczyć na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie mój D zabiera dziś na duuuużą pizze (takiego smaka mam ze uhhh) ale najlepsze jest to że jeszcze o tym nie wie. A niech spróbuje sie wykręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema za co najwazniejsze by niedac sie zwariowac w tabelece owszem a ogladałas filmik;/ to dopiero sajgon;/ ale badzmy dobrej mysli kurde ale sie narobilam cos kiepsko sie czuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikki tez lubię, tym bardziej ze robil go moj tata z wlasnej ukiszonej kapusty a kapusta rosła sobie u wujaszka:) Mam pytanko odnośnie poduszeczki bo nie mozna jej dawac noworodkom pod glowkę , wiec co w takim razie podkladac pod glowkę? tak sobie mysle zresztą że chyba na pocz taki dzieciaczek śpi chyba w rozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiia poloz się i odpoczywaj, ech mnie dzis po 3 w nocy obudzily mdlosci i zgaga Zuza a my w niedzielę i w sobotę idziemy do kina na jakies komedie, musimy sobie jeszcze pouzywac poki mozemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus, moja na początku spała zupełnie na płasko - na materacu w łóżeczku , chyba rozkładałam tez pieluchę tetrową, a w gondolce była w rożku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie mój D zabiera dziś na duuuużą pizze (takiego smaka mam ze uhhh) ale najlepsze jest to że jeszcze o tym nie wie. A niech spróbuje sie wykręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza - mmmmm uwielbiam pizze :) :) ale ostatnio chodza za mna pyszne lody w kawiarni :) A za mna chodz sałatka grecka...i chyba w niedziele sobie zaserwuje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamooo jakie ja mam smaki.........gorzej niz na poczatku :) zjadłabym -lody -sałatke grecka -leczo -bogracz -placek po wegiersku -szarlotke -gofra hmmm no i pizza tez by siadła i moze jeszcze tortilla z KFC :) :) Ale jestem walnięta hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R odprawiony do pracy, spisal sie dzisiaj na medal - posprzatal caly dom, mi zostalo troszke prasowanka....ehh wy znowu o jedzeniu, ja zjadlam obiad przed chwila i znowu jestem glodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus, tak w łóżeczku na płasko i przykryta kołderką ... a jeszcze miała zimne raczki , więc teściowa mi jeszcze kocyk na kołderkę kładła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezus dzsiaj pomyl i poodkurzal ale naprosilaim sie 3 dni.pomoglam mu troszke ogarnelam lazienke przy okazji kapieli.imam teraz wrazenie ze sie rozszerzam :/ na pessar w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×