Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

powoli powoli, mąż mnie pilnuje hehe pamiętam pierwsze ruchy Małej, wtedy to były delikatne tyknięcia, a teraz są już porządne ruchy, czasem tak się rusza, że muszę pochodzić :) najgorzej jest wieczorem jak się kładę spać, tak się wierci, że wstaję czasem nawet 2 razy, śpiąca jestem na maxa, a Mała tak szaleje, że leżeć nie mogę, też tak macie?? w piątek idę do lekarza, dowiem się ile waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja - Jak leze na plecach a Bartus sie wierci to tez nie zasne....kłade sie na boku i ruchy juz nie sa takie gwałtowne to zasypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, dziewczyny dzięki za komplementy :) fajnie tak usłyszeć coś miłego, co do włosów to kiedyś chciałam zobaczyć jak będę wyglądać i obcięłam na krótko i się załamałam bo wyglądałam jakbym miała nastroszoną perukę :) każdy włos stał w inną stonę i nie można było ich ułożyć , więc wolę takie dłuższe :) kikikiki, dzięki za tą nastolatkę , ale i w tym roku stuknie mi 34 :) .... straszne :) ja dziś obiadu nie gotuję , dziecko ma w szkole, więc ugotuję tylko ryż i zjemy ze śmietanką i z cynamonem - może troche kalorycznie ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki.. ja na plecach nie wyleżę :) śpię tylko na boku, najczęściej lewym, ale zmieniam boki, a to nie jest proste, bo mnie kości krocza bolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja -ojjj wiem o czym mówisz.....bo mam rozejscie spojenia łonowego....i tez mnie bola....wiec za kazdym razem jak sie obracam to po 1 ból masakryczny po 2 nim sie ułoze to z 5 minut wyciete z nocy i tak ze 4-5 razy w ciagu jednaj nocy ....... basilek- oooooooooooooooooo to mnie szokło !! bo nie wyglądasz na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a myślałam,że dopiero wstałaś:) Inwazja tez tak mam. Jak sie tylko położe to Mała tak szaleje,że czasem juz mnie to boli i mam dosć:) Basilek w tych wlosach Ci fajnie więc nie scinaj juz ich na krótko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki dokładnie :) przy chodzeniu już mnie nie boli, ale właśnie przy przewracaniu z boku na bok i przy zakładaniu spodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja śpię na prawym lub lewym boku, a jak się przewracam to oczywiście się budzę i ciężko jest przerzucić ten brzuch :) na wznak nie umiem leżeć bo brakuje mi tlenu :) wtedy mnie coś przydusza poza tym często w nocy i nad ranem bolą mnie biodra czy miednica - tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właczyłam animal planet i leci policja dla zwierząt w houston. Płakać mi się chce jak patrze na to co ludzie robią zwierzętom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASILEK he he... też kiedyś obcięłam włosy, na mokro były do wysokości brody, a jak wyschły i sie skręciły to tragedia. przez parę miesięcy chodziłam i przypinałam spinkami, aby tak nie sterczały. a mój synuś nie kopie mocno, zawsze jest to delikatne i o ustalonych porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.. uwielbiam ten program o policji dla zwierząt :) a w Polsce, nie pamiętam w jakim mieście facet wziął psa ze schroniska i przypiął go do samochodu, pies był tak zmasakrowany, że głowa mu się urwała, dzisiaj rano słyszałam w wiadomościach..eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja - aaaaa to Ja mam problemy z chodzeniem...na spacerze byłam ostatni raz w 20 tyg :( :( jednorazowo nie jestem w stanie dużo przejść :( bo potem nie jestem juz wstanie zrobic nawed kroku :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja takich ludzi to bym normalnie zabiła! Jak się bierze zwierze to sie o nie dba! Tez lubie na to patrzec bo uratują zawsze takie fajne zwierzaki. Jak mojemu Blaziemu cos sie dzieje to ja juz panikuje... nie rozumie jak np pies zlamie lape i wlasciciel to oleje. Dziewczyny ja jak ściełam włosy(widziałyscie jakie miałam długie) na krótko to czułam sie jakbym łysa była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.. jak miałam kicię moją to wszystko byśmy dla niej zrobili, spała w łóżku i w ogóle miała wszystko... nigdy nie zrozumiem jak można zrobić zwierzakowi krzywdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wrocilam :-) misja wykonana :-P ale sie zmachalam.... inwazja dodam majonezu do mielonych i zobacze czy to cos da :-) dziewczyny ja tez tak mam ze spie na boku bo na plecach cos mnie dusi, zmieniam boki co godzine z wielkim stekaniem i jekiem, a rano jak wstane to mnie boli wlasnie kregoslup kazdego dnia coraz bardziej, a chodze hmnnn jak juz wspominalam "jak na nartach" - tak stwierdzil moj Robcio, bo nie odrywam nog od podlogi tylko sie slizgam na panelach i on ma radoche :-P nastawilam pralke z ciemnym praniem.... wiec jeszcze obiad i naczynia z wczorajszej kolacji..... dziewczyny podziwim te ktore maja male dzieci i sa w ciazy - poklony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku... właśnie rano jak wstanę to też chodzę jak na nartach, dobre określenie :) trafne :) daj znać jak te mielone wyjdą z majonezem, myślę, że łyżka, dwie stykną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój K nie pozwala ściąć włosów...nawet może i dobrze bo jakby mi kiedyś odwaliło i bym się ścieła to na pewno bym tego żałowała...Z 10 lat temu obciełam i strasznie się czułam.. Basilek wyglądasz bardzo młodo :) Jesteśmy w podobnym wieku..Jesteś o rok starsza ode mnie. Mi stuknie w czerwcu 33 MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak pytam mojego R jak mam sciac wlosy to on mowi - jak chcesz, a kolor, jaki chcesz :-D w czwartek przyjdzie do mnie fryzjerka wiec musze sie zastanowic co chce na glowie.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja dobrze,że są ludzie,którzy chcą pomagać zwierzakom. Puszek ja tez najchętniej bym nie podnosiła nóg:P one zrobily sie takie ciezkie:) Odpocznij teraz troche i pozniej poznywaj naczynia. Szczesliwa ja na poczatku byłam zła na siebie,ze sciałam włosy ale jak zrobiłam sobie,ze z przodu miałam dłuższe niz z tyłu to mojemu bardzo sie to podobało:) teraz muszą mi odrosnąc troche i znów sie może tak zetne. Jeszcze zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, dobre z tymi nartami :) suelen, właśnie Ty mnie rozumiesz :) bo Ty tez masz loczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.. ja bym w takiej policji dla zwierząt mogła pracować, ale w Polsce prawo w tej kwestii jest do ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora jeszcze z dziewczyn ma urodziny 14 lipca - wydaje mi sie ze albo karolina albo murzynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj stwierdził,że woli mnie w blondzie wiec po porodzie pójde do fryzjera,zeby mi fajnie zafarbował włosy i ścioł:) zastanawiam się czy nei zrobić tez sobie pare pasemek w innym odcieniu blondu niz cała reszta włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja tez bym chciała w takim miejscu pracować ale niestety u Nas nie ma takeigo czegoś... ja mam urodzinki 19 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×