Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja zaraz oszaleję. przyjechała moja mama, i będzie u nas nocować, i właśnie się wzięła za porządki, ja naprawdę nie mam bałaganu, ale właśnie słyszę z pokoju dzieci, babci idź stąd, a ona a kto ma ten burdel ogarnąć ? i teksty ja nie wiem, siedzisz cały dzień bla bla bla przecież nie przyznam się że wstałam o 13 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek to bzdury że drugi poród jest lepszy ja teraz będę rodzić trzeci raz i mam "pełne pory" :) Betty82 a wiesz którego dnia cyklu zaszłaś w ciąże bo mamy ten sam termin porodu a ja chcę synulka ...... Suelen brak w moim domu ciśnieniomierza :( A musiałam was opuścić bo byłam z psem u weterynarza bo ma coś z łapą i znów kasa poszła się bujać a jutro kolejne zastrzyki i kolejna kasa pójdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem...bo,że tak powiem z mężem często się kochaliśmy w tym czasie...poszliśmy na żywioł:P pamiętam tylko,że 20 czerwca strasznie bolał mnie brzuch...a Om 06.06.2010...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a musi byc emulsja ja kupilam krem i caly czas mi sie wydaje ze kosmetykow mam malo i ze wszystkiego mam malo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Betty za odpowiedz :) Ciekawe jak tam inne dziewczyny z tego samego terminu czy znają już płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z dzisiejszego usg mam 10.03. ale nic nie zmieniam, zostawiam wg OM. gula a Ty nie znasz płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) co do płci to myśleliśmy że dziewczynki robi sie w innej pozycji a chłopców w innej :) ale u nas sie nie sprawdziło :) będzie druga dziewczynka, mimo że było inaczej :P niestety nie umiem powiedzieć jakiego dnia cyklu to było bo było kilka razy wtedy :P a słyszałam że płeć zależy właśnie od dnia cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam te wszystkie z nivei ale nie kupowalam z tego kremu przeciwodparzeniom bo strasznie sie zle rozsmarowywuje dostalam probke na szkole rodzenia i sprobowalam sobie rozsmarowac..pozatym wlasnie czytalam opinie na necie ze ciezko go rozsmarowac wiec kupie przeciw odparzeniom z innej firmy.. a tak pozatym murzynku ty chodzisz do szkoly rodzenia gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku z tym że my sie staralismy o dzidzę to ja pamiętam ze OM miałam 13.06 u lekarza byłam 28 .06 i powiedział ze za 3-4 dni bedzie owulacja wiec w tedy szaleliśmy :D a 11.07 już wyszły 2 kreseczki - jedna blada ale jednak dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA SŁYSZŁAM,ŻE DZIEWCZYNKĘ "TRUDNIEJ ZROBIĆ"BO TRZEBA TRAFIĆ W OKREŚLONĄ PORĘ- 2-3 DNI PRZED OWULACJĄ SŁABSZE PLEMNIKI WTEDY OBUMIERAJĄ A DO KOMÓRKI JAJOWEJ DOTRĄ WOLNIEJSZE ALE SILNIEJSZE...NIE WIEM NA ILE TO PRAWDA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:) cieszycie się? Basilek póki pamiętam. Pępuszek przemywa się spirytusem 70% ( proporcja 2 do 1 czyli 2 kieliszki spirytusu, jeden kieliszek zimnej przegotowanej wody):) Była prezentacja wózków. Gostek przywiozł 4 w tym nasz:) Pierwszy co pokazał M stwierdził,że staromodny, 2 przekombinowany, 3 za drogi a nasz najlepszy:) hehe. Powiem Wam,że obawiam sie kąpania Malutkiej... Połozna sie mnie spytała czy M schudł i czy ma dalej tą diete bo keidys z nią dłuzej gadalismy i jej o tym powiedzielismy. Jus dzisiaj mi sie sniłyscie, hehe:) No widac,ze nie tylko mnie w snach nawiedzacie:P Mam nadzieje,ze nie ja wsadzilam sobie balony pod koszule:P Fonia to sobie dzisiaj pospałąś:) Puszku mam nadzieje,ze na Usg wyjdzie wszystko dobrze:) Sonka dobrze,ze masz juz to za sobą. Skasował Ci 90 zł za wizyte? Murzynek mnie juz na nk masz:) Ja tak samo jak Jus mam inicjały J.K.(S) ale 21 lat:) Jus fajne jaja! Dopiero się teraz skapłam,że inicjały mamy takie same nawet z nazwiska rodowego:P Suelen w słodkim biznesie fajne torty robią. Tez czase na to patrze:) Gula mam nadzieje,ze juz lepiej sie czujesz! Kikikiki mam andzieje, ze corcia juz odżyła:) Kasia ja brałam ślub w wieku 19 lat, poltorej miesiaca pozneij mialam 20 urodziny:) Betty łądnie dzidzia rośnie:) słodziutkie zdjęcia:) Ilosiaa fajne zakupki. Powiedziałam M to co Twój powiedział jak mu pokazałąś zdjęcie i sam stwierdził,ze nie wie o co chodzi z tym pazurem:P Gula a co psinka ma z łapką? Pisze do Andzi bo się martwie... pierogi mi wystygły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kasiu miała sie Ciebie zapytać gdzie chcesz rodzić ?? u nas w szpitalu? ja niestety nie chodze do szkoły rodzenia ;/ mój M jest od poniedziałku do czwartku/piątku na delegacji i jakoś głupio mi by bylo chodzić samej z resztą pogoda rózna wczesniej duzo śniegu bylo i zimno a teraz ślisko wiec nie chodze ... a Ty chodzisz ?? slyszałam że dobra jest szkola rodzenia w żlobku http://www.zlo.jaw.pl/szkrodz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Jestem koleżanką Andzi z Krk. Prosiła, aby Was poinformować, ze zostaje póki co w szpitalu na obserwacji, dostała leki na zatrzymanie akcji. Odezwie się do Was (albo przeze mnie) jak tylko będzie coś więcej wiadomo... Wiemy, ze dzidzia wazy 2,5 kg. Oczywiście trzymajmy wszyscy kciuki, aby Kubuś jeszcze pozostał w brzuszku... PS - a tak przy okazji: Od lipca co jakiś czas do Was zaglądam, ale nic jeszcze nie pisałam... Ja również noszę pod serduchem dzidzie - a będę mieć synka DAWIDKA :) Termin mamy na 20 marca :):):) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi oznajmil ze ogulnie delikatna jestes bardzo mala i wogule niewinna a wozek taki mocny ,na zdjeciu spoooro wiekszy od ciebie taki akcent sily ooo;p w zyciu bym na to niewpadla;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede rodzic w Katowicach na Bogucicach szpital ma rewelacyjne opinie :) za 3 tyg rodzi tam kolezanka wiec zda mi relacje. A co do szkoly rodzenie to wlasnie pytam dlatego bo u nas w szpitalu jest za darmo :) wiec warto sobie chodzic. Ja tez ostatnio bylam sama ale co tam :P nastepne spotkanie jest 19 w srode o 16 30 jakbys miala ochote przysc bedzie o porodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda2011 pozdrów od nas Andzię...trzymamy kciuki by ?Kubuś posiedział jednak jeszcze troszkę w brzuszku u mamusi.... a i witamy Cię w gronie marcówek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu witamy Cie i zapraszamy do nas serdecznie ucaluj Andzie i trzymamy kciuki za nia zdroweczka jej zycz od nas :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witamy Madziu !!! dziękujemy za informacje o naszej Andzi !!! mam nadzieje ze lekarze sie nia dobrze zaopiekują i Kubuś jeszcze troche poczeka!!! Madziu rozumiem ze zostaniesz już z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wlasnie napisalam do Andzi smsa bo dopiero wróciłam. Dziękujemy za informacje i prosze uściskaj Ją od Nas! Gratuluje dzidziusia:) Kubuś będzie miał kolege:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda2011 pozdrów Andzię od nas Tuethe a widzisz no te same inicjały, tez się wczesniej nie kapnełam:P Betty ja chyba wierzę w tą teorię o płci, narazie u mnie się sprawdza, przed owulacją i dziewczynka, następny będzie chłopiec, w dniu owulacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda dzięki za wieści, pozdrów od nas Andzie i trzymamy kciuki za Kubusia a tobie Madziu serdeczne gratulacje ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, dziękujemy za info, przekaż od nas pozdrowionka i powiedz że myślimy o niej, żeby wszystko było ok :) swoją drogą mamy nadzieję że częściej będziesz tutaj pisac o sobie i swoim maleństwie :) tuethe, dzięki :) czyli nie zmieniło sie :) nadal spirytus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pępka nam polozna na pierwszym spotkaniu powiedziała ze cos się zmienilo i powie o tym pozniej, jak się dowiem czegos nowego dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie ta teoria to lipa;d bo my w OWULACJE dokladnie trafilismy oczko:) pan doktor kazal sie tulic (mialam monitoring cyklu) wiec dokladnie ciachnelismy kiedy pęcherzyk byl meeegaaa gigaa wielki;d i Wikusia go ustrzelila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×