Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja stwierdzilam ze do fryzjera pojde juz po porodzie zeby sciac wloski na "boba" zawsze mialam dlugie i prostowalam ale czas na zmany. Tym bardziej ze jak juz sie mala pojawi na swiecie to nie bede miala czasu na pielegnacje dlugich wlosow i pewnie skonczy sie na kucyku. A tak bede musiala byc wyczesana ehhe. Kikiki pokoj pomalowany bedzie na "miodowy pastelowy" taki jasny i na przeciwnych scianach beda po 2 paski tapety takiej w bezowe kwiatuszki. Tapeta taka jak w klanie w pokoju dzieci ryska i grazynki tylko nie fioletowa a bezowa heheh ale wam wytlumaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko to loguje sie i pisz z nami;d takie pomaranczówki to mile widziane:))) ihih no mi te wozki tez sie snia ale juz decyzja padla z mojej strony niedam 700zl za uzywke bo niewiele wiecej mozna miec nowy a jak chce miec drugie dziecko za jakies 2 latka puki mam te mozliwosc to chce z niej skorzystac wiec drugi bobas bedzie mial i to bedzie chyba najleprze wyjscie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam prysznic, ale jestem padnieta......jak fryzjerka pojdzie to ja ide spac...............do 16, bo potem kumpele przyjda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurw... :/ nie było butelek! grrr! Ilosia jesli chcecie 2 dziecko to najlepiej kupic nowy wózek:) Puszek tylko nastaw sobie budzic zeby kolezanki nie dobijały się do drzwi:P a mi jest niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe- a czego sie najadłaś ?? bo mam nadzieje ze jakis wirus cie nie dopadł :( A co do butelek to kupisz jeszcze nie stresuj sie :) Ide sobie kawe zrobić.,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie bo jak teraz kupie to potem tymbardziej kupie uzywany a tak jeden wydatek i potem sprzedam. ide polezec bo wiedza do glowy niewchodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u siebie w firmie boze jak tam maja goraco przyszlam z mokrymi plecami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupuje fotelik np max cos cabr fix to musze jeszcze kupic cos bym mogla jezdzic w stelazu z tym? i czy cos mi do samochodu trzeba jakies adaptery czy cos jak mam tylko same pasy z tylu?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do x landera masz adaptery gratis. bynajmniej ja tak sie dowiedzialam u nas. uzywane to koszt 30zł nowe 70 maxi cosi pasuje sprawdzlam w sklpeiej sama mam taki fotelik. do samochodu montazu wystarcza pasy wygodna jest baza ale jej koszt to okolo 200-300 zl uzywka jak sprawdzalam wiec bez sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem..ja kupiłam fotelik Graco bez tzw. bazy, bo do mojego samochodu nie da się jej zamontować, nie wiem na czym to dokładnie polega, bo mąż się na tym zna, także mamy fotelik bez bazy, a jak go zamontować to mąż mnie nauczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszedl mi materac ale nie jest taki jak na zdjeciu......z obydwoch stron wizualnie jest gladki a jak sie dotknie to z jednej strony jest gladko-twardy a z drugiej w srodku jakby byl juz zuzyty....wylezany...takie fale-kwadraty....wiecie.... i kurcze.......hmmmmmmmm......... a i pierwsze sie kladzie z ktorej strony, gryki czy kokosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jak dobrze że mam już wózek :) przynajmniej już mie sie nie śni :) tuethe, współczuję, też bym się wkurzyła , a może ktoś z rodziny będzie jechał do silesii do tesco to może by Ci kupił , jakby co ? puszek, a zrobisz potem zdjęcie z nową fryzurą ? tuethe, przebrała sie za Hiszpankę z kastanietami - sukienkę przywiozła z wakacji w Hiszpanii chrzestna :) kikikiki - a Twoja za kogo będzie przebrana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. ilosia ja tez jesli kupie fotelik to Maxi-cosi cabrio,i tez bede potrzebowac adapterow do wozka... Zastanawialam sie jak to z ta baza do samochodu,czy jest to neibedne ,ale widac spokojnie mozna sie obejsc BEZ :P.Ja w ogole bym zrezygnowala z fotelika,bo tak naprawde nie bedzie mi potrzebny :( nie bede wozic dziecka autem,bo nie mam auta :P,zapewne bedzie duuuzo spacerkow i jak cos to wycieczka w miasto autobusem :P,park jets blisko... damy rade.. Tylko,ze przywiezienie dziecka chocby ze szpitala chyba nie przejdzie tak ooo ,,na rekach,, :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.. jak ktoś ma samochód, w którym można tą bazę zamontować to może kupić. jednak jeśli fotelik jest dobry, ma testy to wystarczy go zamontować pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ze mi tez sie snily wozki po nocach :D jak bylam w stresie jaki wybrac.. :P,potem juz luzik,jak dokonalam wyboru..ale tej nocy pod wplywem Waszych postow o wozkach znow mi sie moj przysnil :P tylko ze byl pordzewialy,uzywany i zostalam skrytykowana za dokonany wybor :P ze tyle pieniedzy na ,,COS TAKIEGO,, :( to nie bylo mile :P.Na szczescie to byl tyyylko sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie melduję:) Jak to nie da rady zamontowac bazy? iso fix nie da rady może ale są też easy base:) je sie montuje do każdego samochodu. JAk ktoś mało jeździ to zbędny wydatek pewnie:) za 50 minut mam usg ostatnie:) M mnie namówił wczoraj z Jasiulą który prawie sie poryczał że oni jednak muszą wiedzieć czy to chłopak czy dziewczynka i że mam się zapytać jak będzie widać:D M taki twardziel był że mu nie zależy że fajnie że niespodzianka i w ogóle a wczoraj juz spękał i mówi że on zejdzie tam na zawał bo nie chcial mnie denerwować wczesniej ale strasznie przeżywa ten poród i się boi go bo ostatnio to tak w tym samochodzie wszystko szybko szybko on w szoku był i ciemno było a teraz na tej porodówce pewnie wczesniej będziemy nie wiadomo ile będziemy czekac że on się przekręci tam jak jeszcze mu dojdzie wiadomość o płci:P i ja nie wiem teraz co mam robić wrrr całą droge do lekarza będę mysleć... co ja mam zrobić?? lecę sie szykowac:) wrrr ale się denerwuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie szokło właśnie lalalalalalala :) Kasiorka z ZUS-u PRZYSZŁA !!! :) :) :) :D wiec we wtorek ide po lekarzu na zakupy :) pokupuje sobie pierdoły do szpitala i kosmetyki dla dziecka i moze jakies pampersy juz kupie i inne pierdołki co mi jeszcze potrzebne i pieluchy tetrowe :) Basilek - tak bedzie wyglądała....ale teraz ma juz dłuzsze włosy bo to zdjecie z 2009 roku http://nk.pl/#profile/4662042/gallery/album/2/167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka to niech lekarz napisze ci na kartce a ty grzecznie bez zagladania oddasz ja mezowi niech luknie kto siedzi w tobie;) a co do bazy w samochodzie to jeszcze pomyslimy ale raczej sie odpusci:P;) W sumie czesto jezdzimy gdzies to nad wode to do sklepu to znow gdzies tam a ze lato idzie to wiadomo ze w domu sie nie usiedzi....no ale zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka - nie denerwuj sie !!! Nie dziwie sie ze chca poznac płec....Ja tez bym niewytrzymała hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka - ja nie mialam takiego czegos w ciazy....oczywiscie twardnieje mi macica ale dopiero od 6 miesiaca, to sa normalne skurcze braxtona-hicksa, jesli chodzi o obnizenie lozyska to nie mam pojecia co to znaczy, i chyba nasze dziewczyny nie mialy niczego takiego, ale skoro lekarz Cie uspokaja to chyba wszystko jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×