Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

JA TEŻ MARCÓWKA ale ja naprawdę nie wiem skąd one się wzięły... smaruję się codziennie, a pozatym mam 9 kg na + więc hmm... skóry nawet nie mam suchej, wogule mnie nie swędzi i ogólnie jest bardzo elastyczna... a mojej mamie wyszły rozstępy ale przy drugiej ciąży bo była bliźniacza :/ Z jednej strony to mi nie zależy bo i tak mam bliznę wielką od dziecka po operacji... ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcowka tak, pytanie o tescia do ciebie bylo;)........moze jakas "zmiana" w nim zaszla i chce odnowic kontakt....kto wie co sie dzieje w umyslach takich ludzi....zawsze chodza wlasnymi sciezkami..... ale najwazniejsze ze juz po wszystkim;) Rozstepow jeszcze u mnie nie widac i mam nadzieje ze sie nie pojawia;)...chyba ze musza;) to chcialabym ich jak najmniej;)...zreszta jak kazda z nas;) U nas dzis totalne lenistwo....troche boje sie wysilku bo po wczorajszym mam troche stracha. Jakos tak dziwnie czasem mnie kluje dlatego wole polezec, poplatac sie po domu niz by cos, gdzies mnie mialo dopasc.... Poza tym wydaje mi sie ze to juz chyba ten okres rozszerzania sie, przygotowywania itd...w koncu nie na darmo mowia ze koncowka jest najgorsza:).....ale byle wytrwac do 36? tc......!:) przepraszam za filmik:( ...moglam napisac ze to porod i wszystko napisane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam ciekawy temat na ciąża,poród,macieżyństwo,ale nie umiem wstawić tego linka."Zakupowe błędy dla naszych dzieci" poczytajcie.Piszą że nasze wieśniackie baldachimy się nie sprawdzają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU, ale sie u ciebie działo, odpoczywaj i uważaj na siebie, musicie jeszcze troszkę wytrzymać w opcji 3 w1 :) wyglądasz ślicznie, zupełnie nie jakbyś bliźniaki miały. A u mnie już dużo lepiej, przepraszam, że was zmartwiłam, ale muszę przyznać, że sama także się mocno wystraszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN doskonale Cie rozumiem, dobrze ze juz jest lepiej. Ej laski tak sie zastanawiam nad tym "wiesniackim" baldachimem... kurcze podoba mi sie ale opinie nie sa przychylne... a pozatym wlasnie kuzynka mi odradzala... i nie wiem co teraz... bo jestem na etapie zakupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się baldachim podoba, kupiłam delikatny z woalu cieniutki, osłoni przed słońcem, może przed komarami. Ludzie się wszystkiego czepiają, że to kurz zbiera, a firanki to niby nie? ludzie się wszystkiego czepiają jak nie baldachimu to pieluch, jak nie pieluch to jak będziesz trzymać dziecko... nie zadowolisz wszystkich, jak Tobie się podoba to najważniejsze, a przecież jak chcesz może prać go co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 1 malutki rozstep kolo pepka..... czuje sie lepiej, ale jestem wykonczona a nic takiego nie zrobilam :-) po spacerze - wysmienicie :-) Suelen dobrze, ze u Ciebie ok :-), troche mialysmy stracha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU dziękuję Ja również się wystraszyłam, no i na KTG wyszły dwa skurcze, których ja w ogóle nie czułam!! dostałam zwiększoną dawkę luteiny plus fentorel i jest lepiej, podobno jeszcze z 6 tygodni wytrzymam, ale mam mieć spakowaną torbę i niech leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen teraz to juz tak bedzie wygladac......im blizej porodu tym wiekszy strach.... tuethe biedna widze ze ladnie porzadzilas na forum....prawie do rana...... mamy isc do znajomych ale mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia mi się wydaje,ze coś zaczyna mi się robic na piersiach... ale moze mi się wydaje, nie wiem... a brzuch coś mnie swędzi i skora sucha mi się zrobiła ale to przez to,ze zapominam codziennie smarowac.A boli Was czasem wokol pępka? bo mnie tak i nie wiem czy tak ma byc... Puszku fantastycznie wygladasz! Piękna pogoda ale Mamuśka jeszcze lepsza:) Fajne widoczki:) a wlosy przefarbowalas albo mi się tylko wydaje? Suelen widze,że K. prędzej Cię puścił do komputera:P Puszku, Suelen ciesze się,że lepiek się czujecie. Mam nadzieje,ze juz nie nastraszycie Nas tak jak wczoraj. Bylismy w tesco.. chcialam kupic pieluchy ale nie wiem jakiej firmy. M stwierdzil,ze do szpitala wezmiemy tescowe bo mi pielegniarki nie oddadza co zostanie ale nie wiem czy krzywo nie będą patrzec na to,ze tescowe. Jakie kupicie?Kupilam chusteczki jedynie. Puszek ktos musi byc tu czujny 24 h na dobe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak Ilosia.. rano do Niej napisałam,ze Suelen sie odezwała ale bez szczegułów,zeby się nie denerwowała i mi napisała,ze jeszcze 2 egzaminy ma przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tak mu gadałam, jęczałam, nawet użyłam ciężkich argumentów...zaczęłam śpiewać :P i się poddał :D Ja kupiłam pieluszki PAMPERS, new born 1, w paczce są 43 sztuki i kupiłam w realcu w promocji za 24,99zł. Tuethe w razie co wydzielaj, niech mąż donosi najwyżej po 10 pieluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co bardzo mi miło i głupio, że się tak o mnie martwiłyście, bardziej niz rodzina męża :( kocham was wszystkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u Mnie w szpitalu jest tak, ze dziecko jest przy mamie i wszystkie ubranka i kosmetyki, pieluchy itp. ma mama w szafce przy lozku. wiec nikt mi nic nie zwinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen czyzby K. nie lubił jak śpiewasz? haha! to masz na Niego sposob:) Powiedziałam M,że po wypłącie kupimy pieluszki czyli pod koniec miesiaca, kupie jakie lepsze;) Suelen nie przejmuj się rodziną od K. Wystarczy,ze musisz Nas codziennie znosić i się meldowac:P czytam ten temat co wg innych mam jest niepotrzebne... i jakby sie miało tego sluchac to bym nic nie kupiła :P wole kupic i się nie martwić niż potem kogoś gonic do sklepu bo jednak jest to potrzebne. A jak teraz się nie przyda to przy następnej ciąży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marcówka...dopiero wczoraj zamówiłam ta posciel :) A co do przykrywania to Ja kołderką nakrywałam tak do paszków...a za 3 miesiace od urodzenia bedzie ciepło i lato wiec wtedy bedziesz kocem przykrywać :) bo pod kołderką bedzie dzidzi za ciepło :) Andzia - co do rozstępów...mi sie w listopadzie zrobiły powyzej pepka....5 takich krótkich ale czerwonych...mimo ze smaruje namiętnie 2 razy na dzień wieczorem balsamem DOVE a rano na rozstępy.....Prz Natce mi dopiero sie porobiły na dole jak sie brzuch obnizył....ale sa w one w sumie juz takie blade ze neiwidac bardzo :) Co do baldachimów.....to potwierdzam ze sie nie srawdzają...i teraz nie będziemy mieli w sumie tylko kurz zbiera. puszek - wyglądasz ślicznie !!! !! a myslałam ze masz większy brzucholek hi hi :) Suelen - odpoczywaj i dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja codziennie mojemu ględze o włosach,ze nie moge na nie patrzec i chyba za niedługo cholery dostanie:P ale powiedziałam sobie,że dopiero po porodzie zafarbuje.. jak ja tyle czasu jeszcze wytrzymam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja juz farbowalam 2 razy w ciazy - farba bez amoniaku... nie potrafie ulozyc wlosow tak jak mi ulozyla fryzjerka, sa napuszone, znacie kosmetyk ktory wygladza wlosy? a tak wogole to chcialam sie wystroic dzisiaj, wiec zalozylam biustonosz.....nowy.....okazalo sie ze nie mohe odychac w nim.......spodnie rurki ciazowe.....okazalo sie ze wytrzymalam w nich 5 minut bo mnie cisnely w brzuch......chcialam zalozyc kozaki nowe na obcasie i nie zapielam ich w lydce wrrrrrrrr, wiec zalozylam to w co weszlam hehe troche sie zdolowalam........i na dodatek te wlosy jak puch az R sie pyta dlaczego dwa dni temu byly takie fajne a teraz jak pierze......:-( kikiki dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU nie przejmuj się już nie długo wrócimy chociaż troszkę w stronę tego co było kiedyś :) Ja zrobiłam pasemka w listopadzie i czułam się fantastycznie, wiem że przed porodem pójdę zrobić odrosty, bo później nie wiem czy znajdę wolny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja juz tez 2 razy farbowałam. Raz na początku a drugi raz jakies 2,5 miesiaca temu. Teraz chce isc do fryzjerki,zeby mi znow kolorowe wlosy nie wyszły i moze baleyage sobie zrobic ale to znow ponad 100 zł kosztuje :/ A myłaś wlosy dzisiaj? ja jak umyje to takie zawsze mam. Niedobrze mi znowu:/ kurna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku a ciuchami się nie przejmuj. Ja wczoraj w nic się nie umiałam zmiescic. Na zdjęciu bardzo ładnie wyglądasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki a mozna miec na porodowce tipsy bo slyszalam ze nie albo zele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×