Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

mrrrr ale szczegóły:P ja aż sie bje co mój wymyśli jak już będziemy mogli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli o mniechodzi to by mogl nie istniec tak mialam od poczatku teraz mamy zakaz i dobrze mi z tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka mam nadzieje,że Ci się zachce jak już będziecie mogli:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ale mnie już brzuch boli od tego kopania :) może jest głodna ? :) jak byłam u mamy tydzień temu to zjadłam 9 kluseczek z sosikiem i dziecko nie ruszało się przez 3 godziny :) mama się śmiała że sobie pojadło i zasnęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc myszki:) wpadlam powiedziec zebyscie sie niemartwily i ze wszystko ok u mnie odpoczywam dzis bylam tylko u tesciowej .... troszke sie spielysmy i leze dalej ale cuz jakos tak mam kiepski nastroj....wiec niebede was zasmucac moze jutro bedzie lepiej?:( do tego niezasune sie w kurtke zimowa :((( kurde... no dobra nie mule dobrej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia wygadaj się! będzie Ci lepiej:) Basilek moze Twoja Mama ma racje,że pojadło dzieciatko i zasnęło:P ja staram się ruszyc dupe zeby iść z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahah dobre ulzy mi jak walne szklanke whisky ;/ i to bez coli;/ a tam wszytko mnie wkurwia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia ale co się stało? ktoś Ci coś nagadał? whisky jest fee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie miałam nic złego na myśli :) chodziło mi o to że na sercu jest lżej , jak sie człowiek wygada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mogę już wysiedzieć :( tak mnie brzuch boli z tego rozciągania , najbardziej pod żebrami z prawej strony (to chyba nogi) musze iść sie położyć ... jutro odezwę się jak wrócę od gina :) pa, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywaj basilku:* tesciowa troszke myslalam ze mi to niegrozi bo bardzo sie lubimy ale jednak ja ponosi i ten tekst bo ja wychowalam 3dzieci;p kurwa ale 20lat temu;/ w dyrygenta sie bawi;/ no i meble niekompletne a to karnisz niekompletny i jezdzenie wkolko i ogulnie wszystko mi sie powalilo jakos drobnostki no ale jakos moja psychika cos niedaje sobie rady;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek ja tylko zartowałam:) spij dobrze:) Ilosia nie przejmuj się takim gadaniem.. To,że ona wychowała 3 dzieci nie znaczy,ze odrazu ma sie wymądrzac. Kiedys było inaczej. Szczerze mówiąc ja sobie nie umie wyobrazić jak Teściowa sobie poradzi z Julką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie było mnie od piątku i mam 20 stron do nadrobienia no okropne jesteście ale dzis już nie mam sły zmeczona jestem rano nadrobie choć pewnie nie bedziecie mi sprawy ułatwiać i jeszcze dzis i jutro naprodukujecie :P moj M własnie pojechał ;/ zawsze jak jedzie to mam dołka ;/ ale już nie moge sie doczekać jak wróci bo w sobote jedziemy do krakowa na usg i dowiemyy sie co u Tomusia słychać pozatym pojedziemy do kuzyna M i tam jest mała Lenka wiec podpytam jak wyglądały pierwsze miesiace :D kurcze byłam w piątek u fryzjera aby zafarbowac włosy na kolor naturalny bo nie wiem kiedy znajde czas po porodzie na fryzjera a nie chce chodzić z odrostami wiec mam prawie swój naturalny kolor i czuje sie tak dziwnie ...tak jak kiedyś jak szara myszka... i nawet dlupia teściowa nie zauwazyła róznicy ;/ ale ona jest zapatrzona w sebie ;/ pochwale sie ze kupiłam wanienke :D nie moge sie doczekać aż przydzie no i pare ciuszków :) pokaże wam fotki jak przyjdą :) dobrej nocki brzuchatki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi przyszli, zjedli i sobie poszli :) Muszę przyznać, że odpoczęłam tej niedzieli, do nikogo nie szliśmy, żadnych telefonów, cisza, spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak... wiesz to chyba dlatego, że psychicznie odpoczęłam, nie miałam myśli ''boże, znowu muszę iść do jego rodziny, znowu coś nie będzie im pasować". Tylko my dwoje, cisza spokój, bez kłótni, co prawda dalej kiepsko z konwersacją, ale wiem, że to jest dobre i będę konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba z siebie też :) wiem, że K chyba nie jest zadowolony, ale posłuchał mojej prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU a w którym tygodniu dowiedziałaś się, że będą bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dobrze:) choć coś mnie uda bolą... raz jedno a raz drugie, dziwne... M porwał mi laptopa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×