Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

wreszcie wróciłam :) w szkole rodzenie bylo super, mój mąż nauczył się tyle o ile jak ubierać i kąpać dziecko, ale było dzisiaj śmiechu. Pojechaliśmy na zakupy do tesco, nawet nie powiem ile zostawiłam kasy, ale wszystko się pokończyło. Kupiliśmy małemu chusteczki do pupy, waciki, patyczki do małżowin usznych, smoczki avent (z pingwinkeim i misiem polarnym) oraz proszek 3k JELP (na razie do koloru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen masz normalnie szczęscie!:P M mi już telefon doładował,zebym mogla do Ciebie napisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula, fajnie że zakupy Ci się udały :) ja odpuszczam sobie przeceny , bo nie jestem już w stanie łazić po sklepie :( no i z kasą mamy ciężko, pisałam Wam że mam te zasrane dopłaty do wszystkiego (prąd, gaz, ogrzewanie i woda) i wszystko kurde w jednym miesiącu... już ustaliłam że nie zapłacimy UPC i TPSA :) i komitetu w szkole :) przenosimy na luty :) takie życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA fantastycznie się zakupki udały :) TUETHE od razu po szkole rodzenia pojechaliśmy, Ja w dresach i płaszczu zimowym śmiesznie wyglądałam, ale K. mnie wyciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen i dobrze zrobił ale się martwiłam już.. Zjedz sobie teraz kolacyjke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU przepięknie, aż dziw, że chowasz tam dwójkę dzieci :) a w tym przodem to chyba, któreś dzieciątko wypięło sie z Twojej lewej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek fajny brzusio :) Witaj Suelen zakupy może i udane wszyscy zadowoleni tylko portfel schudł i posmutniał :) A i musiałam oczywiście 30 wydać na zastrzyk dla psa ale jeszcze tylko jutro i za dwa tygodnie do kontroli z sunią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to bylo dfajne:) Portfel trzyma linie:) Mój jest wychudzony:P Gula a jak psinka się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, wyglądasz tak ładnie :) dla mnie to takie niesamowite że masz w srodku dwa człowieczki :) oglądam moją listę zakupów i chyba wszystko już mam :) mata eduk, leżaczek zażycze sobie na prezenty ... za kilka miesięcy będę też musiała kupić łóżeczko, ma na razie mam kołyskę , ale tym będę sie martwic potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dostał przed chwilą jedzonko:P M mi dal pieniądze bo jutro ide do carrefura:) Puszek u mnie się zrobiło zimno i straszna mgła:/ Basilek dobranoc:) Dziewczyny M znowu schudł kilogram! Co ja mam zrobic,zeby przytył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe z tego co piszesz to Twoj M je regularne posilki i lubi slodkie, moj tata jak mial problemy z zoladkiem w wieku 27 lat to podobno tez tak chudl i byl cienki jak paluszek, mial wrzody na dwunastnicy, wyleczyl je i potem wazyl chyba ze 100 kg bo mama go tak karmila i chcial nadrobic te wszystkie kg z przeszlosci :-P wogole lubi slodkie :-P ale potem wzial sie za siebie bo wygladal jak smok hihi i tak od 40 trzyma linie do teraz a ma juz 67 lat i kondycje jak niejeden sportowiec bo cwiczy i jezdzi na rowerze codziennie :-D aha jak chorowal to rzucil palenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dola wyc mi sie chce zobaczylam porodowke dzis byly ostatnie zajecia w szkole rodzenia masakra jakas czsy prlu;((((((( wozka M NIEZAMOWIL rozumiecie to a ja tyle czasu myslalam ze to zrobił!!!! bo zapewnial itp..... stwerdzil ze sie niemoze zdecydowac i moze jednak uzywany i wogule kurwaaa szalg mnie trafil bo to bylo jedyne co mi nastroj poprawialo ja pierdole teraz siedze jem slodycze i placze kurde wystarczylo powiedziec poczekajmy popatrzmy pogadac doradzic a nie klamstewko jestem wsciekla i mam ochote mu jaja skrecic:( w dodatku spi i chrapie kurewsko ;((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku je regularnie. Kanapki w pracy,po powrocie do domu odrazu obiad, potem w zaleznosci co nam sie zachce, słodycze,owoce, kanapki, kiełbaski. Co jakiś czas coś mu pod nos daje,zeby jadl jak najwiecej a mi chudnie:( 58 kg juz wazy:( wrzody ma wyleczone. Palić pali ale malo w porownaniu z tym co kiedys... Ilosia Kochana nie denerwuj sie! Pogadaj jutro z M o tym wozku. Siadzcie,pomyślcie, poogladajcie w internecie i wybierzcie ten,ktory bedzie odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia - Twoj M nie chcial Cie denerwowac a wyszlo odwrotnie, nie uszkadzaj mu jajek bo moga sie jeszcze przydac.....w niedalekiej przyszlosci...:-P jesli chodzi o warunki w szpitalach nie sa godne pozazdroszczenia ale pomysl - to tylko 3 dni i bedziesz w domku z Okruszkiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku piękny masz brzuszek, kurcze ja bede miała jedno dziecko a mam 118 w pasie i 14 na plusie - dzisiaj był am u lekarza, z małym wszystko dobrze, dostałam skierowanie na przeciwciała z krwi bo mam grupe A-, moze któras z Was tez ma taką grupe warto przypomniec o tym lekarzowi.... i dzisiaj przyeszdł wózeczek, zamawiałam Implas Bolder SD i jestem bardzo zadowolona, jutro zrobie fotki :) Ilosia ja zamawiałam wózek 7 grudnia, wiec moze pospiesz meża bo nie zawsze jest w sklepie kolor i model który wybierzecie :) a co do wanienki to ja kupiłam taką http://allegro.pl/1379791292-i1379791292.html jest profilowana wiec nie bede bała sie ze mały zsunie mi sie pod wode, albo zamoczy pepek i ma termometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku hihi dobre;p moze sie przydadza fakt a raczej napewno;p wiem ze chciał dobrze biedak ale ja tak nielubie..... zawsze mu mowie o wszystkim itp tak sie cieszylam niby to bzdura jest i rozumiem go wydac 1000zł nie jest łatwo to fakt no ale chyba poto mamy siebie nawzajem zeby sie wspierac:( to skoro to bylo klamstwo to co jeszcze jest;((((( jak ja zobaczyłam porodowke i ten zapach a potem lozeczko dziecka to Mała tak zaczeła kopac jakby dala znac ja tu niechce;/ fakt sale PO porodowe leprze o niebo ale inaczej to wyobrazalam. Puszku ślicznie wygladasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa zobaczysz,ze raz dwa i będzie maj:) Elwir_a w takim razie czekamy jutro na zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki elwira :-) ja mam zwykla wanienke, taka dosc duza ze stelarzem w sklepie facet odradzil nam z tym profilowanym bo podobno ciezko dupke myc dziecku....uwierzylam mu bo w sumie co by mu zalezalo, profilowana byla drozsza a on nas namawial na tansza wersje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosi szybko urodzisz, przewioza CIę do sali poporodowej i będziesz się odrazu lepiej czuc a ze szpitala wyjdziesz po 3 dniach i zapomnisz o tamtym miejscu. Najwazniejsze jest to aby Dzidzius zdrowy byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze macie racie kurde marudze dzis jak kluch jakis ;(( dobija mnie dzis wszystko;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×