Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

TUETHE kończę obiad zaraz cię wpuszczę na forum i zaczniemy dziewczyny zapraszać, w razie co kontaktujemy sie na nk, aby (przepraszam tu) nikt pomarańczowy nie wścibiał nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen Ty to masz głowę:) a ja zmykjam na 17 do szkoły rodzenia:) Sassetka napij się miodu z cytryną, a najlepiej idz do lekarza, teraz juz na tym etapie ciąży maluszkowi nie straszne juz przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orunia
zostawić Was na chwilkę same ;))) nazwa pokoiku BOSKA! uśmiałam się jak zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen jestes wielka!!!! Nie podawajmy zadnych danych na Kafe, kontaktujmy sie na klasie ta ktora klasy nie ma niech kontaktuje sie z suelen na poczte - tylko Suelen skad bedziesz miala pewnosc ze osoba ktora napisala na poczte jest od nas? Wiesz jakas wscibska pomaranczka moze napisac na poczte i podac sie za ktoras z dziewczyn ktora klasy nie ma......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiemy kto pisze i wiemy kto będzie z nami :) ORUNIA bo to wszystko przez ciebie!!! jak już będziemy na naszym forum to zrobimy głosowanie i zmienimy nazwę tak jak chcecie, teraz na szybko wymyśliłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek właśnie się nad tym zastanawiam... Musimyy się jakoś zabezpieczyć,żeby jakaś pomarańczówka nie wrąbała sie jako jedna z naszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wy musicie podać mi maila i Ja wysyłam wam zaproszenie :) więc w razie co podacie dane z tąd, postaramy się z TUETHE to rozgryzć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ktora klasy nie ma musi potwierdzic na forum ze wyslala do suelen wiadomosc i to wlasnie jest jej adres email, najlepiej jak wpisze najpierw jakas tresc w wiadmomosci a potem potwierdzi ja na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak ja Was póżniej znajdę?...................... Przynajmniej tabelka sama sie zaktualizuje :-) nie trzeba nikogo skreślać i dylemat z głowy. Sorki za mój wczesniejszy wpis,ale mnie poniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ! Ale tutaj się dzieje... Powiem Wam że jestem ZA utworzeniem prywatnego forum...tutaj jakoś się boję dodawać zdjęć itd... Byłam dzisiaj u gina i wszysyko jest ok :) Marysia ułożona jest główką w dół i waży 2100 (33 tc) to chyba nie jest za duża no nie? W nocy nie mogłam spać, budziłam się co pół godziny...no masakra! Jutro jedziemy kupić wózik - trzymajcie kciuki żebyśmy to wreszcie uczynili ;) Wy już prawie wszystkie macie wózki a ja jeszcze nie... :( Dziewczyny współczuję Wam, że męczycie się z katarami i kaszlami...Nie wiem czy pamiętacie ale ja w Sylwestra byłam taka chora...Przeziębienie mnie męczyło 2 tygodnie!!!! Myślałam że ocipieje! Musicie to jakoś przeżyć, dacie radę kochane! Powodzenia w zwalczaniu wirusów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak:) tuethe........ma wszystkie dziewczyny na NK wiec : :) ona wysle nam adres strony i haslo czy co tam trzeba:) a te co nie maja nk to wlasnie przez emaila do Suelen:) tak mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa to we dwie bylysmy w sylwka chore;).....a dlaczego ty uzywasz takich WULGARYZMOW 😡 "ocipieje"?????:D:D:D:D...wstyd!:D ....................................................................................................................zart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie czekam jak mi się TUETHE zaloguje i czy uda jej się coś napisać. wysłałam link do K i wyskoczyło mu, że nie jest zalogowanym użytkownikiem czyli prywatność działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, potem zrobimy listę nawet tutaj kogo już mamy, a kogo nie ma to musi się nieźle tłumaczyć i udowadniać kim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzior220
Szkoda, że się przenosicie na prywatne :(( Też jestem marcówka 2011 i czytam was regularnie. Będzie mi was brakowało bo czuję się jak jedna z was mimo, że nigdy się nie odezwałam. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, zamówiłam dziś ten wózeczek :) Ale zupełnie inne są te kolory na necie- stanęło na całym granatowym z kremowymi pasami. A teraz myślę, czy inny kolor nie byłby lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale robcie to stopniowo nie wszystkie naraz zeby suelen nie oszalala i pamietajcie ze pomaranczowka napewno nas teraz czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×