Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Murzynek śliczne są :) Tuethe to co mam już robić te kanapki ..... :) No i mam jedno łóżko wolne więc i przespać byś miała gdzie a jest duże bo to narożnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niewiecie ile sie krwlle ale jeawi po pessarze bo mi dalej leci, niewiednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka78 dzwoń do lekarza natychmiast. Tuethe to lecę pas startowy oświetlić żebyś się nie zgubiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek ale masz bodziaków :) wszystkie bardzo ładne :) Sonka ja niestety nie wiem ile się krwawi p zalożeniu passera...nie mam pojęcia :( Może zadzwoń do położnej lub lekarza jak możesz i się zapytaj...uspokoi Cię to... Na pewno tak ma być i nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez marcówka - a co ci sie dzieje ?? Ja tez mam ortopedyczne wskazania do cc Jakos mi duszno.....chyba za długo lezałam na plecach..... Aaaaa moja Natka straciła dzis zębolka....prawa dolna jedynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowil ze bede krwawic ale myslalam ze to chwilowe bedzie .znaczy krwawic bardziej plamic.zobaczymy ile to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a chcialam pozostac anonimowa ale no coz trudno :P :) Tak w ogole to myslalyscie moze nad pasem poporodowym ? ja dzisiaj troche szukalam na ten temat i nie wiem jaki wybrac..ponoc do tygodnia od porodu mozna juz stosowac zeby skora wracala do formy :P wiec powoli juz sobie szukam..tylko sa rozne wkladane normalnie, na rzepy, na zatrzaski..i nie wiem jaki wybrac..moze ktores z was juz kiedys stosowaly to piszcie opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się pożegnam dzisiaj idę teraz z psem a potem muszę zrobić się na bóstwo bo jutro lekarz... no wiecie nóżki i troszkę wyżej hi hi :) Miłego wieczoru i kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to moglas nie przyjmowac zaproszenia:P:) nie obrazilabym sie. ja nawet nie myslalam o pasie poporodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie tylko w ogole mialam sie nie ujawniac ale zaczelo sie od murzynka a zreszta wszystkie sie juz poznalyscie to ja tez chyba moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula mi moj piszczy ale nie chce mi się isc. Musze zjesc kolacyjke:) udanego golenia:P i odezwij sie jutro po wizycie koniecznie! Kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC :) Głowa mnie boli.......znowu....ciśnieniania nie mam duzego ale w tej ciazy głowa mnie czesto boli...110/70............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już mówie dobranoc... również mnie czeka golenie, bo jutro gin :) Miłego pisania...Jutro wieczorem się odezwę :) paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi przepraszam kasiu ale nie miałam pojęcia ze chciałabyć być anonimowa mogłaś mi dać znać , ale myslałam ze skoro wszystkie sie tu znamy to Ty też chcesz sie "otworzyć" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek ile zapłaciłas za te body, fajne są:) Kikkiki, ja tez marcowka mozecie napisać powod dlaczego macie wskazanie na cc? Ja mam skrzywienie kręgosłupa, nigdy nie miałam robionego rtg-na, w ciąży nie mozna. Gin powiedzial ze wyjdzie w praniu czy to skrzywienie ma wpływ na ciąże. Czy Wy miałyście robioną jakąś diagnoze przed ciąża, itp? Kto stwierdzil ze cesarka? gin czy ortopeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA Ty i My to już jedna wielka rodzina :) Wreszcie odwiedziłam moją mamę, zjadłam pycha ciacho :) i dalej prasuję, żebyście widziały ile mi sie tego nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×