Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ilosia czekaj spokojnie i nie denerwuj sie. Murzynek zaraz Ci wysle liste na nk:) Gula Betty zdawała ale nie zdała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sie odezwa moja lista to juz skromniutka jest na placach jednej reki mozna wyliczyc co zostalo;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam:) czy długo? nie:) poprostu,którą dodawałam do znajomych to odrazu zapisywałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloosia wspolczuję z powodu mamy Tuethe, Radek Kuś to nie Wasza rodzina?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus nie to nie rodzina Męża:P O tym nazwisku M zna tylko Ojca, Mame, Brata siebie i teraz mnie:P nie ma nikogo więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek ja Ci wyslalam osoby ktore mam na nk:) widac mam braki,hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....tak M.B. to ja:P kurde nadrabialam was i nadrabialam...ilosiaa przykro mi z powodu mamy...andzia mam nadzieje ze bedzie wszystko ok zreszta musi byc wszystko ok nie moze byc inaczej...sliczne macie brzuszki dziewczynki...ja dzis odebralam wyplate M i wiecie co najlepsze ze parktycznie juz jej nie mam...ja pierdziele wydac to jest latwo...mam pytanko jakiego bedziecie uzywac plynu do higieny intymnej po porodzie?albo ogolnie co bedziecie uzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam......jestem wkurwiona! zajechalismy do Kilkenny 40 km od nas a tam nam mowia ze mialam wizyte na 14.30 ciekawe skad wzieli ta godzine!!!! - hmnn no dobra pominmy godzine, okazalo sie ze ta baba co robi usg dzisiaj nie przyszla do pracy, szukali innego lekarza ale nie znalezli - NA ODDZIALE GINEKOLOGI! nie bylo osoby ktora zrobi usg!!!! jak wracalismy to tir rabnal do drzewa i stalismy w korku godzine!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede uzywac mydla białe jelen bo tak polozna poradzila. Sonka, Kasia wyslalam Wam zaproszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek co za gnoje! Normalnie se jaja robia czy co? Ale powiem Ci,ze ja raz tez mialam tak... mialam usg na 14.30 a lekarz był o 12:/ tylko,ze ja szłam 4 km a to o wiele blizej niz 40:/ pajace! Tyle dobrze,ze tir rąbnął w drzewo a nie w jakiś samochód... Dziewczyny kurka... skórcze mnie co chwile łapią albo mnie kłuje na dole i Julka sie wypina.. mam andzieje,ze to przez to,ze się przestraszyłam o Andzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja od zawsze używam płynu AA i będe go uzywac Puszku kurcze tez bym się wsciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Andzia - trzymam kciuki! nastepne usg w srode! znowu 40 km jechac, R musi z pracy sie zwalniac, o boze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, to znaczy, że nie zrobili Ci usg ??????? że 40 km poszło w dupę ???? to chamstwo jakieś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam kanapeczki z mielonką taką z puszki pycha :) Pisałyście że ciężko wam się w nocy śpi ja to samo mam i ta zgaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula zjadłabym z taką mielonka:) Puszek wyslalam Ci wiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleeeee pospałam... ciekawe co ja w nocy będę robiła? ;) Puszku nie dziwię się że jesteś wściekła...jechać taki kawał i nici z wizyty..jakaś masakra! Jutro mam kolędę ale chyba nas ominie...tata będzie musiał sam przyjąć księdza...my mamy wizytę u gina na 16 a ksiądz chodzi od 15. Tak sobie pomyślałam o Andzi..Pewnie jak dstała tych skurczów to nieźle się wystraszyła...Biedna...Niech wytrzyma jak najdłużej w dwupaku. Trzymamy kciuki! Tuethe odpocznij sobie...może się zmęczylaś trchę tą szkołą rodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe zapraszam jeszcze mam więc zrobię ci kanapeczki i nawet herbatkę z cytrynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Ile stron mam do nadrobienia. Napisze tylko że dopiero wróciłam od ortopedy i mam wskazanie do CC.(tylko nie wiem czy mam z tego powodu płakać czy sie cieszyć)Wszelkie zdjęcia i inne rezonansy zaczniemy robić po porodzie. A teraz obejżę M jak miłośc i w między czasie zaczynam czytać zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek super te bodziaki!! DObry zakup:) Gula nie kuś bo przyjade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek nie mam nospy ale juz mi lepiej. Ja tez macówka cc jest juz pewna? tez patrze na m jak milosc:P Gula ja nie mam jeszcze termometru... kupie w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×