Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

moja mam zrobiła coś na zasadzie ciasta brzoskwiniowego, zmiksowane brzoskwinie to spód ciacha, do tego brzoskwinie, kruszonka, galaretka i bita śmietana.... przy mojej cukrzycy rewelacja :P Pytam się męża, czy nie mógłby się wreszcie nauczyć prasować, na to on, że nie, bo mamy babskie żelazko... myślałam, że padnę ze śmiechu na jego kontrargument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak juz zle sie z soba czuje wiem ze najwazniejsze zdrowko dzidzi i w ogole no ale chcialabym sie cos poczuc atrakcyjniej a sie czuje zapuszczona jak nie wiem co..jeszcze 2 miesiace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie mama dzwonila i mowila ze nasza znajoma miala tez pessar i jak jej sciagli to do 3 dni miala synka na rekach.a mi sciaga miedzu 37/38 tygodniem wiec za 5 tygodni .wiec calkiem mozliwe ze tyle mi zostalo choc wcale nie koniecznie bo moge jeszcze nosic 2 tygodnie albo dluzej kto wie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to jest bardzo poważny argument i ja bym go nie podważała moja droga ;-))))) ja też marcówka napisz kto ci wystawił że masz mieć cc, bo ja u ortopedy mam wizytę w następny wtorek, a mój gin powiedział że mi nie wypisze bo jego opinii nie będą brać pod uwagę, a ja nie nalegam na cc chcę tylko uchronić mój kręgosłup Murzynek to poszalałaś, ale widać że warto było bo są śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen nigdy nie slyszałam o takim ciescie. Napewno dobre bylo:) Suelen jak chcesz to pozycze Ci moje zelazko tylko,ze one jest takie pistacjowe:P to tez babskie? Kasia napewno nie jestes wielkim smokiem! Dziewczyny Ci zaraz za to nakopią:) Puszek ja na kolacje zjadlam kanapki co M w pracy nie zjadł:P a M przygrzałam kiełbaski... ja to jeste dobra:P Bracik był u dentysty wiec dałam mu moja karte ciaży,zeby mi wpisał,ze bylam na kontroli(a bylam miesiac temu) i kurka nie wiem co mi napisal bo pismo straszne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe mozesz mi wysłac tą liste inicjalow i nickow na nk?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek, ale super te bodziaki :) piękne :) Sonka, wiem że późna godzina, ale w szpitalu powinni mieć dyżur, na pewno jakaś położna jest, więc może zadzwoń i upewnij się czy takie krwawienie jest normalne , lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam do łóżka , bo jedno dziecko ma na 8 jutro do szkoły, a drugie mi kurcze tak szaleje w brzuchu że nie umiem siedzieć :) normalnie się rozpycha jakby to kurde jej ciało było :P ... a ja potem rozstępy mam :) dobrej nocki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU już nie pytałam jakie by chciał mieć. śpijcie dobrze dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilku kochana mowil mi ze moga byc plamienia nawet mi krew pokazal na wzierniku ale nie mowil jak dlugo poczekam do jutra a jak sie nie zmieni zadzwonie do nieo , zreszta mamznowu wizyte w czwartek wiec jak nie zniknie to sie zapytam .dziekuje kochana za troske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dam rady was dzisiaj nadrobić bo nie mogę tak długo wysiedzieć. Odpisze na część postów PUSZEK "znieczulenie wbijane w plecy"jest wg mnie napszyjemniejszą częścią cc ANDZIA co się dzieje?Trzymaj się .Kubusiu nie spiesz sie za bardzo MURZYNEK Aga Cz. SONKA teraz juz bedzie lepiej,Maluszek bezpieczniejszy GULA jak ciśnienie ok i puchna tylko stopy,to raczej nic grożnego.Nogi do góry,ogranicz sól i będzie dobrze FONIA kupiłam emolium do mucia i do smarowania,tym drugim się pomazałam i jest świetny.Porównaj ceny,bo znalazłam na allegro o 10zł tańszy niz w aptece.Czyli jestem 20zł do tyłu :-( MAGDA 2011 witaj wśród marcówek :-) Jeśli możesz to pisz nam co u Andzi i oczywiściej uściskaj Ja od forumowych kolezanek. Na razie tyle.Jak dam radę to jeszcze dzis nadrobie reszte stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jus zaraz wysle choc Ciebie i tak nie ma:P Jus, Basilek dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA troszkę poszperałam we wszechwiedzących google i dziewczyny pisały, że plamienie u nich jest od dnia do dwóch, więc myślę, że może podrażniono szyjkę i stąd. Ja np. plamię po każdym badaniu ginekologicznym ze względu na słabą szyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znoszę prasować :( myślę, że czarne żelazko było by pewnie mało czarne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja tez nie... a juz pare rzeczy do prasowania znów mam... Jakby było mu mało czarne to bym jeszcze sprayem pomalowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×