Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość ta, co zniszczyła
"""Rozczarowanie ale miłe"""??? Czyli co? Co Cie rozczarowało? Milo mi, że Cie ucieszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowało mnie to, że było tak jak sobie wyobraziłem. Ze wszystkimi detalami. Chcesz to wierz nie chcesz nie wierz. Nie wiem jak to się dzieje. Mogę zostawić wszystko u notariusza. Wtedy uwierzysz? Pytałe o przeciwnika. Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą zasakoczyłem od razu. Więc o jakich wątpliwościach mówić. Zero zatrzymania. Reakcja z marszu natychmiastowa. Masz jakieś wątpliwości??? Jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wystarczy. Zostałem dziś brutalnie wykorzystany przez własną córkę. Kazała mi zasuwać kosiarką po placu bo trawa za wysoka. Dowiedziałem się, że w domu jest chlew. I posprz\ątała tylko u mnie w "gabinecie" A cały bajzel w 3 sypialniach, w których urzędowała pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Skarbie, Ty po podróży, wykąp się, łyknij lamkę koniaku na sen i prześpij się wreszcie. Ja muszę wszystko przygotować z kolei swój wypad. Nie wiem jeszcze kiedy wyjadę. Jutro wieczorem, lub we wtorek rano. Tylko 3-4 dni. Mam nadzieję, że bez sensacji. Biorę auto starszej. Takie samo jak moje. Ja w deszcu jeżdżę bardzo wolno 180 nie schodzi. Zawsze żyłem i jeździłem na maxa. Pełen full. Raz się żyje. A z tą wiernością, miłością. To prawda. Wszystko to istnieje. A przynajmnie ludzie chcą w to wierzyć. To miłe i przyjemne uczucie. Ta niemoc, ta chęć bycia w bliskości tej drugiej osoby. Móc słyszeć jej głos, czuć oddech na swej twarzy, te namiętne pocałunki, Ta suchość warg, to pragnienie, spijać go z jego ust. Wpatrywać się w jego oczy, patrzec jak zasypia. Te jego pieszczoty, nieopanowane ręce. Błądzą po ciele dotykają piersi schodzą niżej nie , nie odrywaj ich szukaj dalej, pozostań tak , nie odchdź. Jeszcze jeden raz, spójż na mnie odwróć głowę. Powiedz, że będziesz tęsknić, uśmiechnij się tylko. ............................................................. Nie odchodź...................... I gówno. Tylko tyle zostało. Maleńka tak to leciało.. Wiem jak to boli. sam ten ból zadawałem. Czy jej, czy kochance. Jutro będzie następna tylko po co? wszystko jest tak samo. Może trochę inaczej wyglądacie. Ale każda z was ma serce i potrafi kochać. Nie wiem do dziś dlaczego to robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
w jaki sposób moge ustalić imie i nazwisko osoby, której nr komórkowy znam? czy oprócz policji itp. mogę jakos do tego dojść? nr nie jest zastrzezony... to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ma abonament, lub zarejestrowaną kartę jest książka tel GSM. w internecie. jeżeli chcesz śledzić faceta żaden problem.też można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekaż mi dane w jakikolwiek sposób. Tylko nie tu. Jutro postaram się odpowiedzieć z kolorem oczu, wzrostem i nadwagą.:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko po co Ci to. Przecież to poniżej Twojej godności. DAMĄ BYĆ pamiętaj o tym. Taka inteligentna a myślisz jak straganiara. Daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj, on Cię denerwuje, wyprowadza z ruwnowagi. Nie może ugryźć, stosuje metodę zastraszania. Nic tak go nie wuprowadzi z równowagi jak Twój stoicki spokój. Straci grunt pod nogami. Nie będzie wiedział co się dzieje. Ogarnie go p[aniczny strach. Wie co masz na niego. Tylko zero nerwów.Zagryź wargi do krwi, ale nie możesz okazać zdenerwowania. Zabić zdążysz jeszcze.Proszę. Spokój. No popatrz mi w oczy. Wiesz, że masz być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
mam tel. tej dupy. zaczyna sie od 512... co to za sieć ? era?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
nie chcę nikogo sledzić. przecież wiem, że z nią jest więc po co? chce znać imię i nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chcesz wiedzieć. Resztę możesz bazować na moim, lub Na tym tym Twoim z dzisiejszego. Tu odjąć tam dodać. I będę wiedział. Tylko co to Ci da. Adres? Odwiedzisz ją. Porozmawiać chcesz. Tamci znajomi na pewno już sprzedali temat. Na pewno nie byli az tak dystkretni i taktowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
zawiesza mi się internet. orange, dziekuję. Na jakiej stronie mogę to sprawdzić? Chce znać imię i nazwisko. tyle. nie rozumiem. na czym mogę bazować? co dodac i ująć? trochę wyjaśnij.... zrozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywa się stanisława marusarzówna, albo aniela kowalska. Co Ci to da.Nie rozumiem. Nie chcesaz go znać ale chcesz taplać sie w błocie. Kochanie daj sobie z tym spokój. Chcesz będziesz mieć. Jeżeli tylko ma abonament, lub zarejestrowany na kartę. Jeżeli karta bez rejestracji, można tylko śledzić podsłuchać, lub zablokować.Na amen.Nr i aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
a znajomi nic nie sprzedali. na 200%. Sa skurwysyńsko dyskretni. mnie tez nie puscili pary o jego przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój numer składa się z trzech sekwencji. Nr Twój z dzisiejszego na 18 ma 7 cyfr. Operujesz np na moim nr. 7 cyfra 9 cyfra od pierwszej odejmij 2. trzecia sekwencja itd. Paniała szpiegomaenka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Nie. Ja tylko chce wiedzieć. To jest ostatnia rzecz, która mnie ciekawi. wiem jak wyglada, on wie, że ja wiem. Chcę jeszcze żeby wiedział, że znam namiary. drugi raz go zaskoczę. Bo biedak ze zdziwienia wyjść nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie daj spokój. Będziesz spać spokojniej. A zaspakajać tylko niezdrową ciekawość? Co chcesz wiedzieć czuy jest lepsza w łóżku. Czy lepiej w ślinę idzie. Jest bardzo uległa, oczarowana i daje dvpy na życzeniew. Wiesz już wszystko to yulko lolitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak Ci na nim zależy to wystarczy że zadzwonisz. Przyleci na dwóch łapkach. Będziesz miała pieska na smyczy przez dwa lata. Wycwanił się wie jak to robić, urwie się wcześniej. Teraz będzie wypad do grecji na Rodos, albo cholera wie gdzie. Telefon w rękę i dzwoiń, Na co jeszcze czekasz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
przestań, nie rozumiesz. nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie to kafeteria świruje. Widać twój problem powoduje przeciążenie. Więc jak On czy ja wybieraj. Napisałem nawt on z dużej . Jak wybierasz jego , to ja nie pomagam, bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem . więć odpuść. NIE WARTO, Nawet zaspakajać swoją głupią ciekawość. N I E W A R T O !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw jak zwykle wiadomość. UWAGA DLA ZMĘCZONYCH "nie odchodzę" Uwaga dla skatzowanych "wrócę tu jutro" uwaga dla ciekawskich "gdybym się nie pokazał to mamuty wyginęły" A dla Ciebie skarbie - prześpij się z tematem. Google Książki telefoniczne. Orange Era Plus Wszystko w internecie Czasem użyj takiego znaku" na poczatku i na końcu sekwencji danych, łatwiej szuka. Buziaki jakte trzy ryje. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Bardzo Cię cenie, ale wybacz - takie decyzje podejmowac będe samodzielnie. Chce wiedziec i tyle. dziękuję za wskazówki, zaraz szukam. kafe nie wariuje, to mój interenet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się w tej Twojej głowie lęgnie. Zrobisz jak chcesz.Powiedziałem Ci. Nie będę zatrzymywać na siłę. Sama wiesz doskonale co robisz. Ale po mimo wszystko. Era mamutów kończy się:) Zbyt długo myślisz. A może w sam raz. Tylko ja za szybko działam. Mam wiadomość wyjazd mam dziś:( Deszcz pada.I tak będę miał całą drogę do Wiednia. Jak się zadomowię wejdę tu. Wszystko zależy od czasu. Nie lubię już wyjazdów. Kiedyś to jak cygan nigdy bym nie wracał do domu. W tych swoich pytaniach, zauważ że są opcje rozszeżone. Takie małe literki. Czasem się udaje. Książki tele mają kilka wejść, Nie tylko od strony gospodarza. Trzeba czasem obejść na około. Wszyscy chcą "podaj nazwisko i adres" - "tu masz numer" Trzeba się namęczyć by zrobić to na odwrót. Ale dla takiej zdolnej bestii to pryszcz. Niektóre wpisy, już pokasowane. Które jeszcze mam zrobić out ? Hej Maleńka Złośnico.Dziękuję!! Wiesz za co. Miałem pewność na 1000 %. Wiedziałem jak to będzie. Muszę się przygotować. Nie pozwól wyginąć Mamutom.Już ich tak nie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×