Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Wszystko jest zmienne. Nawet moje plany. Wyjeżdżam już. Tak mi się złożyło. Mam jeszcze towarzystwo, więc będzie mi raźniej. Tak niewiele człowiekowi potrzeba do szczęścia. A jeszcze mniej może je zburzyć. Maleńka, a może warto zaryzykować i dać sobie szansę. Wiem pieprzę jak chory na mózg. Sam nie wiem. Chciałbym, żebyś była szczęśliwa. Pragnę tego. Patrzę na moje dwie starsze córki. Są naprawdę spełnione. Chciałbym tego i dla tej mojej trzeciej. Skarbie, będziesz szczęśliwa. Wiem to. Jeżeli do tej pory jestem jeszcze kimś dla Ciebie. To uwierz. Zrobię wszystko, byś byłą szczęśliwa. :P Słyszę jakieś dziwne głosy.Dlaczego są właśnie takie jak myślałem.? :D Trzymaj się ciepło. Mam parę godzin jazdy.Jeszcze granice. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Cyganeczko.Jestem na miejscu. Komfort, TV, Laptop, Barek, Sypialnia, Inny świat. I zawszystkie luksusy nic nie płacę.!! 2 granice bez problemów. 230, 250, i już na miejscu. Mam jeszcze "Lunch" i ble, ble, ble, ble. A ja po niemiecku nie szprecham. Po drodze spotkałem Cyganów.Cały tabor. Dlatego Cyganeczka.:) Do wieczora jak będę w stanie. Ale na pewno będę. Nic z alkocholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
nie poradziłam sobie. nie ma jej w spisie w orange. to tel. na kartę. co radzisz? Kocham Wiedeń. Bywałam tam często. Idź na Judenplatz. Jest tam moja ulubiona restauracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Cyganko. Alkocholu (15%) i alkoholu (pow 38%) nie piłem. Zmęczyli mnie. Obiad pyszota. Czuję się jak Lord Jim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w jakimś "Linder Am Belvedere" Nie dziwię się, że sobie nie poradziłaś. To troszkę wyższa szkoła jazdy. Jak chcesz sama to jest taka strona "SPRYCIARZ" Może3 znajdziesz podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
zajrzałam tam. niestety, to nie dla mnie, jestem w tym początkująca... Może masz jeszcze jakis pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie mam pomysłów milion. W tej chwili mam jeszcze gości. Dyskretnie czekają w oddali. Po 21 będę w stanie do upojenia. Mam apartament, ci co ze mną jechali mają kołchoz 4, ale są we trzech. To jest totalnie porypane. Oni za wszystko płacą. Austriacy. Wydaje mi się, że spotkałem chyba wróżkę. Więc poczekaj, jak tylko wyjdą będę dla Ciebie cały. ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
ta Era by nawet pasowała. on miał od lat w erze. pewnie jej kupił na karte, tak jak kiedys mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
jednak orange. sprawdzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że zrobię dla Ciebie prawie wszystko. PRAWIE.!!!! Ale naprawdę dużo i jeszcze więcej. Proszę, Błagam odpuść ten temat. Naprawdę błagam. Mam uklęknąć przed Tobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyjesz jeszcze? Czy to u mnie blady nico. Może powinienem się urżnąć. Barek jest pełen, na cały wieczór wystarczy. Sam już nie wiem co robić.?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluzju poniał. Oddalam się w angielskim stylu, dyskretnie. Zajmę się tymi %, ci kolesie tylko czekają na sygnał. Tylko jak zacznę to gruntownie, aż do podszewki. Jakl się kaleczyć to do krwi ostatniej. Cześć Cyganko. Widzę, żeś nie w sosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę, to tamta może o Tobie nic nie wiedzieć. Jego metoda załatwiania spraw.Ukrywać prawdę. Chcesz tylko podbić mu oczy jeszcze jednym faktem. Faktem, że wiesz WSZYSTKO. W tej chwili nawet nie jestem wstanie wysłać, na Twój adres linku do programu. Nie tutaj. Trochę jestem zmęczony. Uszło teraz powietrze ze mnie. Przykro mi, że się tak uparłaś. To wszystko jest do zrobienia dosłownie w 5 min. Tylko czy na prawdę warto? Dobranoc Maleńka. A ta "Maleńka Pani, Wielkiego Domu" To opowieść o miłości Jacka Londona do jego żony. Tak więc dobranoc Maleńka Pani Tego Topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszła w g...linianą
suchaj, Endrju czy kanale, czego ty chcesz od tej biednej dziewczyny? Ja mam nieprzyjemne wrażenie, że nie jesteś jej życzliwy i dobrze się nią bawisz. Czlowieku, po co to robisz? Z nudy, czy może myslisz, że poznałes tajemnice świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawyk wczesnego wstawania. Muszę przygotować wizualizację. t.zn. mam ją na płycie. Ale, ja muszę się przygotować. Nie wiem czy dotarłaś do odpowiedzi? Jeżeli tylko na kartę i na dodatek nierejestrowaną, to można ruszyć choćby moją metodą. Idealnie sprawdza się na google maps. Pokazuje z dokładnością do 3 metrów. Co się dzieje? Masz zawsze zwyczaj stawiania sprawy jasno. Coś się wydarzyło? Ja coś zdążyłem zepsuć? Zajrzę po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_pewno_nie_lekarz
Nie wydaje mi się by była to zabawa.Nie jestem lekarzem.Też wiele przeszłam ale jeszcze żyję.Byłam w stresie po rozstaniu, pomogło mi wiele osób.Może nie tyle one, co rozmowy z nimi.Uczyłam się żyć od początku. Huśtawki nastrojów, niepewność jutra.Życie nabierało sensu po tabletkach, gdy przestawały działać leki rzeczywistość stawała się nie do zniesienia.Wariowałam. Taki stan trwał około pół roku.Przeszło. Dzisiaj wiem, że bez leków nie poradziłabym sobie.Bez tych rozmów z anonimowymi ludźmi też.Oni dużo mi pomogli.Autorce też pomagają.Ale komentarze na temat innych wypowiedzi nigdy nie są właściwe.Są nie na miejscu. Też śledzę ten topik lecz nie krytykuję innych, a tym bardziej autorki, czy jej wymiany zdań z innymi.To powoduje sianie wątpliwości.Autorka potrzebuje czasu, aby powrócić do równowagi.Cios zadany przez drugą osobę odrywa nas od wszystkiego co istniało, z czym wiązało się nadzieje na dalsze życie.Teraz trzeba wszystkie klocki ustawić na nowo. I to jest najtrudniejsze.Jak to zrobić? Jak dopasować wszystkie elementy od nowa po powstałej wyrwie.Jak odbudować zaufanie do innych ludzi? Więc nie próbujmy niszczyć swoimi wypowiedziami czegoś co stwarza pozory normalności.A taką normalnością jest kontakt tu na forum.Nie można odebrać autorce i tego.To jest zbyt okrutne.Nieludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę czasu. O 16 ciąg dalszy rozmów. Potrwa to do 19 tak przewidują.Jutro cdn. Kontynuacja i tak będzie w Polsce, ale najważniejsze są te dwa dni. Dzisiejszy i jutro. Wczoraj było tylko takie tańczenie. Muszę mieć prawnika do umowy. Sam jestem cienki bolek na ten temat. Maleńka Jak sobie poradziłaś? Czy coś się stało z Tobą? A może ja w czymś zawiniłem? Staram się w niczym nie urazić. Co się znowu dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to moja wina, czy coś zepsułem, czy znów coś napisałem. Jeszcze wczoraj pisałaś.Później już się urwało. Może masz jakieś kłopoty? Napisz choć "mam cię w d...e" Nie wiem już co mam myśleć.I głupio mi z tym. Złamałem słowo. Jestem fujara i nic na to nie poradzę. Zostaw jakiś ślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
na pewno nie teraz dziekuję. Fujaro, złamałeś słowo, ale to nic. i tak nie wierzę w męskich bohaterów. każdy kiedyś złamie słowo, okłamie, zdradzi. Taki jest świat. Ale nie dwa razy. Nie sprawdziłam telefonu, musiałam zająć sie pracą. A w nocy dostałam sms, w którym on prosi mnie, bymy zaczęli jeszcze raz. I dogadali się. prosi. Żałosny dupek. Gdyby nie wiedzial, że wiem wszystko, i nie zobaczył dowodów - dalej szedłby w zaparte, robiąc ze mnie idiotkę przed samym sobą, przede mną, wszystkimi jego znajomymi... ja juz nie chcę tak żyć. jeszcze kocham, ale juz nie chcę. a dwa dni temu mnie straszył, szantażował. Ciekawe czego jeszcze spróbuje. Andrzeju, jesli możesz dac mi jakieś wskazówki - będę cierpliwie czekać. To nie musi być dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
aha, nic takiego nie zrobiłeś, nie napisałeś. Pracowałam i bardzo wcześnie zasnęłam, spałam do rana. przed chwilą wrociłam z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×