Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Widzę, że panienka zmęczona. Do poduszki troszkę miłej dla ucha. http://www.youtube.com/watch?v=9DSzGQVTTRs&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=4Yd2PzoF1y8&feature=related I pewnie spowoduję teraz, że się rozryczysz na całego. Trudno. http://www.youtube.com/watch?v=0Rvz8KnyN0U Ja muszę sobie wszystko powoli poukładać. A mam o czym. O Tobie też :) Chciałbym powtórzyć taką czarodziejską niedzielę jeszcze raz. Przyniosłaś mi szczęście. Sama jesteś szczęściem.! Jak będziesz chciała pogadać to wróciłem do nocnych zwyczajów. Tam wyspałem się za wszystkie czasy. I koniec już muzyką. Pamiętaj jutro też jest dzień. Nic nie piszesz o swoim MĘŻCZYŹNIE tym najważniejszym. Piszę wolniej to chyba byków z ortografii nie robię. Nie musisz mnie poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setiseioutrosieut
Autorko, ale on ją stukał (jak to nazwałaś) gdy NIE BYLIŚCIE już razem. Nie dałaś mu szansy. Więc nie miej pretensji, że się pocieszył. Nie o to. Bo przecież sama z nim zerwałaś przed tym wszystkim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu 69 hmm zero reakcji z 2 strony zazdroszczę też bym tak chciała ,żeby ktoś mi tyle czasu poświęcał i tłumaczył łopatologicznie ale cóż się znalezli i nawijają ja tylko z doskoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
jestem, wczoraj znów zasnęłam, przepraszam. źle ze mną, nie mogę pracować, ciągle śpię, jak dobrze, że mam tabletki, wczoraj nie zażyłam - dziś mega dół - chce mi sie płakać. miałam jakieś koszmary z nim w fabule, opowiadałam znajomym o milionach świnstw, które mi zrobił, ale nie mogłam przypomnieć sobie tego najważniejszego , mimo że bardzo sie starałam, czułam że brzmię mało wiarygodnie. takie senne majaczenie. Przypomniałam sobie po przebudzeniu... Dobrze, że jesteś Andrzeju. Nie wiem, jak przeżyłabym to wszystko gdyny nie ty... nie wiem. Zaraz muszę jechać do pracy, najchętniej spałabym dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
setiseioutrosieut nieprawda, tzn. formalnie tak, ale on tutaj przed wyjazdem był i twierdzil że mie kocha, poza tym odkąd go wywaliłam, udawał, że wszystko to moja wina, że nie spojrzał na inną kobietę, że ma tylko mnie, że taki biedny skrzywdzony przeze mnie. Ukrywał wyjazd, gdy sie wydało, sterczał pod moim domem i płakałw słuchawkę, błagając bym z nim była, udając, że był z przyjaciółmi, kiedy sie okazało że wyjechałam - zaraz zorgnizował sobie drugi wyskok z nową dupą na 3 dni, żeby broń boże nie tracić czasu, potem dalej szedł w zaparte i oskarżał mnie że nim pomiatam, bo go zdradzam, że on jest czysty. Dopiero kiedy posłalam mu zdjęcia dowodowe - przestał rżnąć głupa. To kłamca i oszust. Gdyby powiedzial - tak, z kimś zaczynam, to z nami nie ma sensu, albo - chyba nie ma sensu, poznałem kogoś, chcę sprawdzić. Ale on nie - on jak zwykle po skurwysyńsku z ukryciaa. To mały gnojek bez zasad. nie wart niczego. Sama nie wiem, czemu dalej jeszcze to rozpamiętuję. Nie wart spluniecia. Rozpamiętuje, booddałam mu kawał życia i bardzo go kochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
setiseioutrosieut nieprawda, tzn. formalnie tak, ale on tutaj przed wyjazdem był i twierdzil że mie kocha, poza tym odkąd go wywaliłam, udawał, że wszystko to moja wina, że nie spojrzał na inną kobietę, że ma tylko mnie, że taki biedny skrzywdzony przeze mnie. Ukrywał wyjazd, gdy sie wydało, sterczał pod moim domem i płakałw słuchawkę, błagając bym z nim była, udając, że był z przyjaciółmi, kiedy sie okazało że wyjechałam - zaraz zorgnizował sobie drugi wyskok z nową dupą na 3 dni, żeby broń boże nie tracić czasu, potem dalej szedł w zaparte i oskarżał mnie że nim pomiatam, bo go zdradzam, że on jest czysty. Dopiero kiedy posłalam mu zdjęcia dowodowe - przestał rżnąć głupa. To kłamca i oszust. Gdyby powiedzial - tak, z kimś zaczynam, to z nami nie ma sensu, albo - chyba nie ma sensu, poznałem kogoś, chcę sprawdzić. Ale on nie - on jak zwykle po skurwysyńsku z ukryciaa. To mały gnojek bez zasad. nie wart niczego. Sama nie wiem, czemu dalej jeszcze to rozpamiętuję. Nie wart spluniecia. Rozpamiętuje, booddałam mu kawał życia i bardzo go kochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
cześć Andrzeju, przepraszam, ąle muszę biec, będę po poludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czas tylko do 21, trafiło mi się spotkanie ze starą znajomą. A nie widziałem jej od ..... nie pamiętam. Zadzwoniła do mnie wczoraj wieczorem. No i mam randkę w ciemno.Nie wiem kogo się spodziewać. Po tylu latach.......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się ogolić. Wyprasować koszulę. Ubrać sie. Zadzwonić po taxi. I na 21 mam być na miejscu. Jakbym nie zdążył, połóż się spać beze mnie. Nie czekaj na mnie. Jutro rano obudzę Cię pyszną kawą. A dziś jeśli nie masz czasu, to trudno. Jutro porządkuję dokumentację. Muszę wreszcie skończyć ze sprzętem. I chyba po tym dilu zakończę działalność rozrywkową. Dzieciaki dostaną ile się da, a ja schowam się gdzieś w lesie. Hej Maleńka moja Wróżko. ps masz ciepłe pozdrowienia od Takiej jednej, co może kiedyś znowu z nami zatańczy.:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiące maleństwo. Kawa z rana jest pyszota. Powąchaj. Ten aromat, smak i ta temperatura. Wczorajsze spotkanie to był zmarnowany czas. Myślałem. Spotkanie po latach... A tu pani w czystym interesie. Mała PLAY Online internet na kartę i w abonamencie z modemem za 1 zł. Internet na kartę: 30 zł transfer 2 GB ważne 30 dni 50 zł transfer 4 GB ważne 58 dni. Modem ZTE MF 837 już za 1 zł Internet na abonament: 29 zł transfer 2GB 45 zł transfer 5GB ( Przez 3 m-ce 1 zł) 80 zł transfer 10GB ( przez 4 m-ce 1 zł) Jak dla Ciebie opcja 2 GB w zupełności wystarczy do komunikacji. Jesteś niezależna od sieci wifi. Masz własne konto. Poruszasz się gdzie i jak chcesz. Pełnia szczęścia i swobody. Możesz testować 7 dni i dopiero później podpisujesz umowę. POLECAM. Dziś kupuję laptopa.!!!!! Ale ja to MAM WYMAGANIA.! Cześć Śpiąca Królewno. Pewnie jak zwykle około 9,30 zwleczesz swą powłokę cielesną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że tym wprowadzę Cię w zły nastrój. Ale czas zakończyć złe sny.Czas wyrzucić do lamusa te złe sprawy. Pora rozpocząć nowy dzień i nowe życie. Koniec ze wspomnieniami dnia wczorajszego. Od dziś nowa kartka. http://www.youtube.com/watch?v=L3dxT8ieDlc&NR=1 Wiem. To boli. Ale nie warto. Sama pisałaś, że on nie jest tego wart. Zrób bilans zysków i strat. W sumie wychodzisz wygrana. Wspaniały syn, nowy rozdział. Zaplanujesz sobie tak jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
zdenerwowałam się. był tu przed chwilą. dzwonek do drzwi, pora nietypowa, pewnie listonosz itp. otworzyłam, powiedziałam do widzenia i zamknęłam. Dzwonił jeszcze. na dzwonek i na telefon parę razy. Nie mam mu nic do powiedzenia, nie mam też nic do wysłuchania, wiem wszystko. I na podstawie tego, co wiem, podejmuje decyzje dotyczace życia. Miał rodzinę. Miał mnie. Wybaczyłam mu dawno temu dwuletnie podwójne życie. Powtórki nie będzie. I na tym poprzestanę. Brzydziłabym sie siebie samej gdybym jeszcze pozwoliła mu w swoim kierunku wypowiedzieć jakieś kłamstwa. Nie jestem w stanie. Niee zasłużył. Kurwa mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
strzelby odstrzeliłabym go z zimną krwią. dobrze że nie mam pozwolenia na broń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie zaszokowało. Ja co prawda mam i pozwolenie i klamki. Parę sztuk. Mogę sobie poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem sobie taką mała walizeczkę. Wstyd pokazywać demo tylko z płytą. Malutki ekranik 10,1 cala. Fajna zabaweczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeej!!!! Jest tu ktoś.? Zrób coś z tym internetem. Rano podałem Ci szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty taki ....
nachalny i apodyktyczny caly czas chcesz ją manipulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta, co zniszczyła
kasują mi sie posty. pisze trzeci - i ostatni raz. musze jechać do pracy, potem po małego. wrócę póxno lub jutro. Kiedy skończy sie ta beznadzieja? za rok?dwa? kiedy przestane sie bać dnia bez tabletek/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×