Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa_kasia

Grudzień 2010 - reaktywacja

Polecane posty

ja mam tylko 2,5 kg na plus ale brzuch widoczny od 10tc. Teraz troszkę przystopował najgorsza jest ta zgaga już mi nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... zgaga tak!! Doskwiera, ale ja mam na szczęście nie zawodny sposób... jem migdały jak tylko poczuję, że mnie bierze, ale nie całe tylko płatki... mówiąc szczerze do tej pory za każdym razem uśmierzały pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia1990 - norma jest do 140, gdyby było coś nie tak na pewno pielęgniarka by Ci powiedziała żebyś poszła szybciej do lekarza. Poduszkę kupiłam parę tygodni temu i naprawdę pomaga więc również polecam. Później przyda się do karmienia, i dla samego Maluszka więc warto zaopatrzyć się w troszkę lepszą (na allegro jest wysyp takich za 25-30zł ale pewnie po krótkim czasie zrobią się z nich płaskie "flaczki" ;) ) Ja chyba jakoś specjalnie dużo nie przytyłam - nie mamy tutaj wagi w domu, a wizyta dopiero 30.08 więc będzie chwila prawdy :D Brzuszek jakoś mi wyskoczył w ostatnich dwóch-trzech tygodniach ale w zasadzie w spodnie biodrówki sprzed ciąży jeszcze się mieszcze, inne zastąpiłam o rozmiar większymi i są ok więc jakoś specjalnie duży nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane to patrzę, że tylko ze mnie slonica się robi ;) Co do zgagi to ja nie mam jakiegoś większego z nią problemu. Czasem tylko dokuczy ale nie za często - dlatego wam współczuję. Pozdrawiam i życze miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w końcu słoneczny dzień, aż chce się wyjść na spacer :) Mój Maluch dzisiaj zrobił mi rano niespodziankę, tak kopał i się wiercił, że cały brzuch był w ruchu, nie mogłam się napatrzeć :D Żałuje że mój Facet nie mógł tego dzisiaj zobaczyć :) A propos Facetów powiedzcie mi czy Wasi Partnerzy też wpadli w jakiś wir pracy?! Bo mam wrażenie, że temu mojemu coś się pomieszało :o Niedługo wyjeżdzamy to też może być powodem ale ciągle widzę, że myśli i się zastanawia. W Polsce czeka na Niego praca więc nie mamy specjalnych powodów do zmartwień. Nie chcę na razie nic mówić, bo jeszcze odbierze to w ten sposób, że ja czuje się zaniedbywana, a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, ewa0505 - ja póki co przytyłam niecałe 1,5 kg, ale fakt, że przez pierwsze dwa miesiące ciąży wymiotowałam i schudłam 1 kg. Sama się dziwię, że tak trzymam wagę, ale wydaje mi się, że wynika to z tego, że zaczęłam jeść regularnie i w małych ilościach, bo kiedyś to jadłam obiad o 22 :)))) Mój brzuszek rośnie powoli i konsenwentnie, w sumie w obwodzie powiększyłam się już o 30 cm (mierząc w najszerszym miejscu). Wcześniej miałam 60 cm w pasie, teraz już ponad 90 :) ale cieszę się z tego bardzo bo do niedawna nikt nie wierzył, że jestem w ciąży;p Na szczęście mój gin mnie uspokoił i powiedział, że jeżeli przytyję 7 kg to będzie to wystarczająco. Choc jestem prawie pewna, że nadejdzie ten moment kiedy zacznę rosnąć w zdumiewającym tempie :))) A Wy dziewczyny, ile powiększyłyście się w obwodach? Odnośnie poduszki do spania, to chciałabym sobie jakąś kupić. Ale zależy mi na czymś tanim, najlepiej z allegro. Jeżeli już sobie jakieś kupiłyście i jesteście zadowolone, prześlijcie proszę linki. Miłego dnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wymiarów to przed ciążą nie mierzyłam, ale w ciągu miesiąca doszło mi jakieś 11cm. A jeśli chodzi o partnera to my właśnie dostaliśmy kredyt mieszkaniowy i kupujemy mieszkanko i mówiąc szczerze to on też praca mieszkanie... no ale muszę to zrozumieć i staram się go wspierać, bo widzę jak się poświęca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mierzyłam się w pasie ani przed ciążą ani teraz :) W PL lekarze mierzą czy po prostu sama sprawdzałaś? A co do poduszki to kupiłam taką: http://allegro.pl/item1176861024_karmienie_oryginalny_fatty_snake_www_fatty_pl.html Znalazłam ją na allegro ale kupiłam gdzie indziej, bo była troszkę tańsza. Co do bardzo tanich poduszek to tak jak pisałam wcześniej trzeba zwrócić uwagę na wypełnienie poduszki i jego ilość. Chociaż dotyczy to nie tylko tanich, bo hmm może uda mi się ją znaleźć na allegro. Ooo mam np ta: http://allegro.pl/item1168016914_0036_poduszka_do_spania_karmienia_i_zabawy.html widać że jest strasznie miekka i ma mało "w środku" więc raczej zbyt dobrze nie będzie się sprawdzała jako wsparcie dla kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a wiec jestem po usg połówkowym wszystko jest dobrze z maleństwem ,tylko że dziewczynka którą pani doktor jakiś czas temu widziała zamieniła się w 100% chłopca ,teraz muszę jakieś imię wymyślić więc może jakieś podpowiedzi?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola.sz - no to gratulacje :) coś ten nasz topik został zdominowany przez chłopców :D A powiedź mi jak długo trwało usg i czy było jakoś bardziej szczegółowe? Bo dużo Dziewczyn u mnie narzeka, że w IE specjalnie się to nie różni od normalnego usg więc zastanawiam się jak to wygląda i ile trwa w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg trwało jakieś 20 minut więc może troszkę dłużej niż zwykłe bo mierzyła dokładnie wszystko ,a i jeszcze muszę dodać że moje łożysko wróciło na miejsce i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia_1990 - 11 cm w miesiąc to sporo, pewnie masz już ślicznie zaokrąglony brzuszek :)) łe rety... - ja mierzyłam się z czystej ciekawości ;p mój lekarz ani razu za centymentr nie chwycił :) co do poduszek dzięki za poradę. Rzeczywiście masz rację, że trzeba zwrócić uwagę na zawartość żeby jakiegoś flaka nie kupić... Ja USG połówkowe miałam tydzień temu i samo badanie trwało ok. 15 minut. Lekarz bardzo dokładnie sprawdzał wszystkie wymiary malucha (główka, kośc udowa, etc.). Badał też dokładnie serduszko i jego pracę. U mnie na przykład niestety wykrył jakieś małe ognisko w lewej komorze i w sobotę idę na Echo serca płodu żeby sprawdzić u kardiologa na dokładniejszym sprzęcie czy wszystko jest oki... wiola - gratuluję i witam w gronie przyszłych mam synków :) my z mężem chcemy wybrać albo imię Antoś (Antoni) albo Kostek (Konstanty)... te staropolskie najbardziej nam się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie nie mam pomysłu mąż coś o imieniu Mateusz przebąkiwał ale ja nie wiem w domu mamy Marcela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do USG poówkowego to miałam je m-c temu-troszkę się pospieszyłam ale lekarz stwierdził, że wszystko już dobrze widać. USG trwało 20 minut i mam wszystko nagrane na płytce. Mój malutki bączek tak się wiercił i fikał koziołki, że trudno było go dobrze zmierzyć, aż w końcu zachciało mu się spać ziewnął parę razy i później leżał spokojnie. Teraz idę za 2 tyg. na kolejne USG i będziemy dokładnie sprawdzać serduszko - chociaż przy ostatnim było wszystko w porządku. Już nie mogę się doczekać - znów poproszę o nagranie. Jeśli chodzi o imię - to najprawdopodobniej będzie Bartuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Nie było mnie troszkę bo nie miałam dostępu do internetu.Byłam wczoraj u lekarz na wizycie kontrolnej.Wyniki mam dobre,serduszko też biło,także niby wszystko jest ok.Piszę ''niby'' ponieważ bardzo się tym martwię,że nie czuję jeszcze ruchów dziecka.Tzn.coś tam czasami poczuję,tak delikatnie jakby dzidzia się poruszała.Wydaje mi się jednak,że jak na ten tydzień to powinnam czuć już zdecydowane kopniaki.Lekarz mnie uspokajał,ale nie daje mi to spokoju i ciągle się tym zamartwiam.Widzę,już najczarniejsze scenariusze.Na usg mam się dopiero umówić za tydzień,dwa tygodnie.Żałuję teraz bardzo,że nie zrobiłam testu Papp-a,może byłabym spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaza
Witam Mamuśki :) Przyjmiecie jeszcze do swojego grona ? Wczoraj miałam usg połówkowe i rośnie we mnie zdrowa dziewczynka :) .Tp to 24.12.2010. To moje trzecie dziecięcie, mam ośmioletnią córę i pięcioletniego synka. Stuknęło mi 32 wiosny.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewni,że przyjmiemy.Witamy i zapraszamy.A gdzie nasza tabelka?Przydałoby się ją uaktualnić.Tyle nowych dziewczyn do nas dołączyło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie uzupełnić o siebie :)Kto...........................wiek............termin porodu......płeć Pampusia......................26............02.12.2010.. .........? maczek2..................... .34............03.12.2010 ..........chłopiec some......................... ..26........... 05.12.2010. ..........? karo31.........................31........... 09.12.2010 ...........? explosive.................. ...32............13.12.2010. .. ......chłopiec kasia32.......................................14.12.2010. ..........? bettinka87...................................15.12.2010.. ........chlopiec łe rety.........................26............16.12.2010..... .....chłopiec Kropka1111................. .29............20.12.2010 ...........? Natalia_1990.................20............22.12.2010... ........? anetaza........................32............24.12.2010........dziewczynka Minia85.................................... ..25.12.2010 . .........? evangeline....................25............27.12.2010. ..........? Namanowcach..............................31.12.2010...... chlopiec A jesli chodzi o imię - Alicja. Mam pytanie natury technicznej, bo trochę zielona jestem w te klocki.. dlaczego ja jestem pomaranczowa ? mam uraz ( czytałam grudnióweczki 2010 i tam sie jedna taka pomarańczowa nie popisała )Jak mam się zmienić w czarną ? sorki za być może głupie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w pracy i się nudze ....zaktualizowałam tabelke jak kogoś pominęłam przepraszam Pampusia......................26............02.12.2010.. ........chłopiec maczek2..................... .34............03.12.2010 ..........chłopiec some......................... ..26........... 05.12.2010. ..........? pola_30_.....................................08.12.2010.........dziewczynka karo31.........................31........... 09.12.2010 ...........? Gwiazdeczka46..............................11.12.2010...........chłopiec wiola.sz......................................11.12.2010..............? explosive.................. ...32............13.12.2010. .. ......chłopiec kasia32.......................................14.12.2010. ..........? bettinka87...................................15.12.2010.. ........chlopiec kate1111.....................................15.12.2010..............? ewa0505.....................................16.12.2010...........chłopiec łe rety.........................26............16.12.2010..... .....chłopiec Pasja24......................................16.12.2010...........chłopiec Kropka1111................. .29............20.12.2010 ...........? Natalia_1990.................20............22.12.2010... ........? anetaza........................32..........24.12.2010.... ....dziewczynka Minia85.................................... ..25.12.2010 . .........? evangeline....................25............27.12.2010. ..........? Namanowcach..............................31.12.2010...... chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom mój brzuszek od 4 dni jak mierze codziennie to 1 cm na dzień przybywa:D Troszkę jestem przerażona, ale w sumie widzę, że robi się taka piłeczka... Albo to macica która teraz idzie do góry albo dzidziuś ma nagły przyrost hehe:D evangeline : ja ruchy poczułam 2 tygodnie temu około ... niby moja data porodu według USG wyszła na 22 grudnia ale na ostatnim badaniu kontrolnym moja lekarka powiedziała mi, że ona czuje ciąże o 2 tygodnie większą czyli termin by był w okolicach 8 grudnia, ale to się okaże w piątek, bo wtedy mam USG 3d czyli jak widzisz pewnie wszystko jest w porządku, bo ja będąc w tym tygodniu co ty też pisałam, że czuje słabo lub wcale... okazało się, że to jednak już dzidzia dawała o sobie znać :) a teraz bryka jak szalona poczekaj jeszcze tydzień zobaczysz, że będzie ok!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetaza - witamy i fajnie, że zaktualizowałaś tabelkę :) Ja ją jeszcze tylko uzupełniam o mój wiek: Pampusia......................26............02.12.2010.. ........chłopiec maczek2..................... .34............03.12.2010 ..........chłopiec some......................... ..26........... 05.12.2010. ..........? pola_30_.....................................08.12.2010.. .......dziewczynka karo31.........................31........... 09.12.2010 ...........? Gwiazdeczka46..............................11.12.2010.... .......chłopiec wiola.sz......................................11.12.2010. .............? explosive.................. ...32............13.12.2010. .. ......chłopiec kasia32.......................................14.12.2010. ..........? bettinka87...................................15.12.2010.. ........chlopiec kate1111.....................................15.12.2010.. ............? ewa0505.....................................16.12.2010... ........chłopiec łe rety.........................26............16.12.2010..... .....chłopiec Pasja24........................24............16.12.2010.. .........chłopiec Kropka1111................. .29............20.12.2010 ...........? Natalia_1990.................20............22.12.2010... ........? anetaza........................32..........24.12.2010.... ....dziewczynka Minia85.................................... ..25.12.2010 . .........? evangeline....................25............27.12.2010. ..........? Namanowcach..............................31.12.2010...... chlopiec A co do ruchów, evangeline nie przejmuj się. Z pewnościa niebawem je poczujesz!! Podobno niektóre kobiety pierwsze ruchy czują po 22 tygodniu i jest to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evangeline - tak sobie o Tobie myślę i mam dla Ciebie radę. Ja zaczęłam czuć ruchy maleństwa już w 18 tygodniu, ale wypracowałam sobie sposób na to aby czuć je lepiej :) spróbuj wieczorem zjeść kolację, po niej coś słodkiego na deser i po ok. 45 minutach połóż się w cichym pomieszczeniu, na plecach. Połóż dłonie na macicy (w okolicach i pod pępkiem - bo na tym etapie ciąży ona jest mniej więcej na takiej wysokości) i w ciszy wsłuchuj sięw ruchy maluszka. Energia z jedzenia kiedy dociera do dziecka, ono zazwyczaj robi się bardzo ruchliwe. Ja robię tak bardzo często i dzięki temu ruchy naszego synka poczuli już mój mąż, mama i brat :) Może u Ciebie też zadziała! Musisz się tylko skupić na brzuchu i niczym innym :) nie musisz od razu poczuć kopniaków ale na przykłąd takie delikatne przelewanie, które też jest ruchami malca:) Powodzenia, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Witam nowe grudniowe Mamuśki :) Co do usg połówkowego to badanie trwało ok 20 minut. Mierzona była główka, mózg, serduszko, przepływy itd. Lekarka pokazała wszystkie narządy: płucka, nerki, żołądek, sprawdziła dokładnie kręgosłup. Niestety mój Maluch ułożył się głową w dół i plecami do nas. Lekarka wszystko co miała sprawdzić do sprawdziła ale nie mieliśmy 3D/4D. Próbowała nam pokazać ale maluch demonstrował tylko tył głowy i ucho :) machał nogami i rękami, kręcił pupą ale buzi nie pokazał więc nie było raczej sensu płacić dodatkowo. Dzięki za info o poduszkach też sobie zamówię. Mam do was pytanie, czy łykacie magnez? mi lekarz zalecił 3x2 asmagu forte - to chyba dosyć dużo. Mówiłam mu że odczuwam klucie w pachwinach i chyba dlatego mi zwiększył (wcześniej brałam 3x1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampusia......................26............02.12.2010.. ........chłopiec maczek2..................... .34............03.12.2010 ..........chłopiec some......................... ..26........... 05.12.2010. ..........? pola_30_.....................................08.12.2010.. .......dziewczynka karo31.........................31........... 09.12.2010 ...........? Gwiazdeczka46..............................11.12.2010.... .......chłopiec wiola.sz......................................11.12.2010. .............? explosive.................. ...32............13.12.2010. .. ......chłopiec kasia32.......................................14.12.2010. ..........? bettinka87...................................15.12.2010.. ........chlopiec kate1111.....................................15.12.2010.. ............? ewa0505.....................................16.12.2010... ........chłopiec łe rety.........................26............16.12.2010..... .....chłopiec Pasja24........................24............16.12.2010.. .........chłopiec Kropka1111................. .29............20.12.2010 ...........chłopiec Natalia_1990.................20............22.12.2010... ........? anetaza........................32..........24.12.2010.... ....dziewczynka Minia85.................................... ..25.12.2010 . .........? evangeline....................25............27.12.2010. ..........? Namanowcach..............................31.12.2010...... chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opisanie - z tego co piszecie to widzę, że nie mam się czym martwić, bo moja lekarka robi normalne usg tak około 15 minut, w sumie im Mały starszy tym dłużej, bo jest więcej do oglądania :D Więc na pewno połówkowe będzie też ok. Ciekawa jestem czy na wizycie w irlandzkim szpitalu w ogóle teraz zrobią mi usg. Pytanie z innego tematu czy któraś z Was ma RH-?! Bo ja już nic z tego nie rozumiem :o Dzisiaj znalazłam informacje w mojej irl karcie ciąży, że na następnej wizycie będę miała robione badania krwi na przeciwciała (mam 0 RH-) zaznaczała to położna, miałam je robione w kwietniu czyli na początku ciąży żeby upewnić się, że po poronieniu wszystko jest ok. Mój Facet ma dokładnie tą samą grupę krwi co ja, polska lekarka powiedziała, że nie ma potrzeby robienia juz tych badań, a tutaj znowu je zlecili. O co w takim razie chodzi i kto ma racje?! Natalia1990 - ja niby to rozumiem... Niby, bo On nie ma potrzeby takiego zamartwiania się i pracowania, gorzej gdyby w Polsce nie miał perspektywy na pracę tylko bezrobocie ale tak?! Hmm.. Dlatego się zastanawiam czy innym Tatusiom też się poprzewracało ;) Pasja24 - z serduszkiem na pewno będzie wszystko dobrze! evangeline - jeszcze nie masz powodów do zmartwień, szczególnie, że wyniki są dobre. Siostra mojego Faceta - z resztą wspominałam już o tym wcześniej - poczuła ruchy w 25 tygodniu, zaczęło się od delikatnych, a potem jak Mała kopała to nadrobiła wszystkie zaległości i na pewno tak tez będzie u Ciebie. Tak jak napisała Ci Pasja24 połóż się na plecach, wcześniej wypij np. kakao, u mnie zawsze to pomagało jak np. był taki dzień gdzie Maluch się mniej ruszał i zaczynałam się denerwować czy wszystko ok. Kropka1111 - magnezu nigdy nie za dużo :D Pisałam o tym wiele razy i powtórzę jeszcze raz :P Biorę dużo i czuje się po nim naprawdę lepiej - w sensie mniej mnie boli albo w ogóle nie boli czyli pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe rety... ja mam A rh - i muszę robić w każdym trymestrze przeciwciała. Mogą one się wytworzyć w każdej chwili ciąży, gdyby dziecko miało rh +. Teoretycznie immunoglobulina podana po poronieniu powinna chronić, ale nie zawsze się udaje. Mój mąż ma rh + to tym bardziej jest szansa, że dziecko będzie rh+ A Twój rh-? Kiedyś myślałam, że z dwóch plusów musi być plus, ale tak nie jest. Moi rodzice oboje są +, a ja -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane ja również uzupełniam tabelkę o swój wiek: Pampusia......................26............02.12.2010.. ........chłopiec maczek2..................... .34............03.12.2010 ..........chłopiec some......................... ..26........... 05.12.2010. ..........? pola_30_.....................................08.12.2010.. .......dziewczynka karo31.........................31........... 09.12.2010 ...........? Gwiazdeczka46..............................11.12.2010.... .......chłopiec wiola.sz......................................11.12.2010. .............? explosive.................. ...32............13.12.2010. .. ......chłopiec kasia32.......................................14.12.2010. ..........? bettinka87...................................15.12.2010.. ........chlopiec kate1111.....................................15.12.2010.. ............? ewa0505......................26............16.12.2010... ........chłopiec łe rety.........................26............16.12.2010..... .....chłopiec Pasja24........................24............16.12.2010.. .........chłopiec Kropka1111................. .29............20.12.2010 ...........chłopiec Natalia_1990.................20............22.12.2010... ........? anetaza........................32..........24.12.2010.... ....dziewczynka Minia85.................................... ..25.12.2010 . .........? evangeline....................25............27.12.2010. ..........? Namanowcach..............................31.12.2010...... chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia85 - przy RH+ może wyjść ujemne, wszędzie mi mówią, że jeśli oboje mamy tą samą grupę krwi, a co ważniejsze to samo RH- to nie ma szansy na dziecko z RH+ i rzeczywiście doczytałam jeszcze wczoraj takie info w internecie: "Jedynie w przypadku obojga rodziców Rh-ujemnych dziecko zawsze będzie Rh-ujemne. W każdym innym przypadku nie jest możliwe wcześniejsze określenie grupy krwi w układzie Rh, ponieważ zależy to od tego, czy osoba Rh-dodatnia jest homo- czy heterozygotyczna. Rodzice Rh-dodatni i Rh-ujemni jak również oboje Rh-dodatni mogą mieć dziecko zarówno Rh-ujemne jak i dodatnie." Wszędzie oprócz irlandzkiego szpitala :o Po poronieniu nie dostałam immu. lekarz w Polsce powiedział, że nie ma potrzeby podania. Przed wizytą w irl szpitalu będę jeszcze u polskiej lekarki, wypytam raz jeszcze, najwyżej kobieta pomyśli, że mam jakąś sklerozę albo jestem przewrażliwiona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane ja również uzupełniam tabelkę o swój wiek: Pampusia......................26............02.12.2010.. ........chłopiec maczek2..................... .34............03.12.2010 ..........chłopiec some......................... ..26........... 05.12.2010. ..........? pola_30_.....................................08.12.2010.. .......dziewczynka karo31.........................31........... 09.12.2010 ...........? Gwiazdeczka46..............................11.12.2010.... .......chłopiec wiola.sz.......................32..............11.12.2010. chłopiec explosive.................. ...32............13.12.2010. .. ......chłopiec kasia32.......................................14.12.2010. ..........? bettinka87...................................15.12.2010.. ........chlopiec kate1111.....................................15.12.2010.. ............? ewa0505......................26............16.12.2010... ........chłopiec łe rety.........................26............16.12.2010..... .....chłopiec Pasja24........................24............16.12.2010.. .........chłopiec Kropka1111................. .29............20.12.2010 ...........chłopiec Natalia_1990.................20............22.12.2010... ........? anetaza........................32..........24.12.2010.... ....dziewczynka Minia85.................................... ..25.12.2010 . .........? evangeline....................25............27.12.2010. ..........? Namanowcach..............................31.12.2010...... chlopiec Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe rety... nie znam takiego przypadku jak Twój, ale rzeczywiście logiczne jest, że jeśli żadne z Was nie ma antygenu, to dziecko nie może go odziedziczyć, więc będzie minus :) A dawałaś oficjalne zaświadczenie o grupie krwi męża? Mój musiał oznaczać, żeby był ten konkretny świstek z pieczątką laboranta i nie wystarczyło np. zaświadczenie ze stacji krwiodawstwa. Może o to chodzi, że nie wierzą na słowo Jeśli przyczyna jest inna i się mylą, zawsze możesz zrobić te badania(no chyba, że płacisz dodatkowo). Przezorny zawsze ubezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×