Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Rezerwa dla Moonia... 😘 😘 - bo dobre rzeczy chodzą parami. :D I to by było na tyle. O! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby po co mam wracać? Po kolejnego całusa? No chyba, że tak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idzie. :D Papatki. :) 🖐️ Może nie uwierzysz, ale tym razem naprawdę. Milczę i już mnie nie ma. :) Śpij dobrze. ;) I nie tęsknij za mało. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam, ale mnie wystraszyłeś. :P Ten całus to wielka, słodka bomba. :D Besos! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę miała wesołą nockę. Jacyś kibice drą się pod moim oknem... Nic to, trzeba zamknąć oczka i śnić. Już nie budzę. :) ;) Pa! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poleźli, mam nadzieję, że na dobre. :) Okkk, znienawidzisz Ty mnie za to przetrzymywanie, oj znienawidzisz. :D To moje ostatnie słowo. 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki kłamczuch ze mnie, nooo. Ale teraz już idę... Może zacznijmy się żegnać już na okoliczność kolejnego spotkania? :P Pa! [tym razem naprawdę poszła] 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo cichutko przywitam się i uśmiechnę :), tak na dobry początek dnia. Pewnie jeszcze śpisz, więc... [nie budzi, tylko przesyła 😘 i życzy miłej porannej drzemki] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za przykrycie kołderką... snu... :) Spałam spokojnie... Od razu mówię, bo wiem, że i tak byś zapytał. :P Miej udany dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×