Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gurga a mozna wiedziecczy mieszkasz w duzym miescie? w jakim wojewodztwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie uniwersalnosc tego tematu :) tzn w sumei odnosi sie do piatkowego wieczora ale mozna pisac o wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porządku. Powiem ci, że przydało mi się to otrzeźwienie :) Wiem po co jestem w tym "układzie". Czasami po prostu chciałabym czegoś więcej, ale czuję, że ani nie ma to przyszłości, ani sama nie mogę z siebie wykrzesać tych wyższych uczuć. Przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farga, nie jestes sama z problemami. Mówie to nie zeby Cię pognebic a tylko dlatego, żebys uświadomiła sobie, że nikt Ci nie pomoże jak sama tego nie będziesz chciała. A chcieć, to znaczy móc! Ktos to twierdzenie juz dawno wymyslił i jest ono ciągle aktualne. Pytaj o prace wsze dzie, niezmordowanie pytaj wszystkich:). Nie bierz też byle czego , bo jak sie uwiążesz to żal poźniej rzucić.:) 3m się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ejstes z nim tylko dla sexu, czy zle rozpoznalam sytuacje?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,..jestes fajna...ale zdaje mi się, że juz Ci to mówiłem!:P Setunia, nie maiłem nic złegona mysli,pytając skąd się wzięłas - tak tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dla seksu. Potępiajcie mnie, ale za taki seks zniosę wszystko :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie:)...)))))) No przestań!! Potępiać, za co???:) Najwyżej możemy Ci zazdrościć, zmoro jedna:PP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony wolalam przedstawic jasno sytuacje:P;) no bo w sumie moze sobie nei zyczycie zeby sie ktos nowy tu pojawial;) Fajnie, to fajnie;) ja Ciebie nei potępiam w zadnym calu;) masz 21lat?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym trafila teraz na kogos kto by mnei mega krecil im pociagal to tez bym chetnie go wykorzystala seksualnie:P oczywiscie za obopolnym porozumieniem stron;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, we wtorek mam 21. urodziny. Trochę mi tego żal ;) Czemu zmoro? :P Nie jestem taka zła... chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia to "obopólne porozumienie " to jest to tzw. "iskrzenie!:))) i za wiele wtedy nie sie porozumiewać, prawda??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie kurcze jestes mlodsza od mojej mlodszej siostry nawet;) ehh:) ale ten czas zapieprza:P Nieznajomy [tak bede Ciebie nazywala :D] no dokladnie cos w tym stylu:) kurde zycie czasami jest popieprzone;) sorki za wulgaryzmy ale jakos tak samo wychodzi dzis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Dobra, zostawiam was jako iż nie chcę robić za przyzwoitkę :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz... za przyzwoitkę. Toż my jestesmy starsi od Ciebie, Fajnie i my Ciebie powinnismy pilnowac:P!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tylko odrobinke starsza od Fajnie;) chociaz ostatnio nie pierwszy raz oceniono mnie na 18lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadne, bo9 naprawde podoba mi sie ten klimat tu :) normalnei jak za starych dawnych czasow na kafe;) kolorowych N 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×