Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Wiesz, weterynarz stale powtarza, że lludzie za malo troszczą sie o zwierzęta, bo jak twierdzi, one choruja tak samo często jak my i wymagają normalnej opieki lekarskiej podobnie jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, sa bardziej oddane niz kobiety!:PP Tyle, że kobiety sa bardziej potrzebne na świecie.:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Widzę, że o zwierzakach mowa. Ja mam psa, a raczej sukę. I przygarnęliśmy ją jakoś przed gwiazdką. Małą niechcący potrąciła sąsiadka i nie miała co z nią zrobić, bo już mają dwa duuuże wilczury. Ale ta psina to skarb: moja mama ma wreszcie z kim rozmawiać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N a to ja nie wiem o kim piszesz:) myslalam ze o moj wiek chodzi:P ale to jzu chbya wyjasnione;) Fajnie takie przygarniete psy sa podobno bardzo kochane:) ja sama gadam do mojego psa;) psy duzo rozumieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest niesamowicie kochana. Mamy ją już jakiś czas i ciągle się nią zachwycamy, "o, jaka słodka" pada chyba sto razy dziennie. A najlepsze jest to, że to taka uciekinierka, każdy we wsi już ją zna, ale na noc zawsze wraca i się łasi ;) Wracając do starego tematu, to chyba sobie w ogóle odpuszczę facetów, bo mnie już szlag trafia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N no to moj profil ale o wieku nic tam chbya nei maani o imieniu Aga?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N Ty szpiefgowiczu;) nie wiem czy ona pierwsza wymyslila ten pseudonim czy ja! ale ja nei korzystam z tlenu w ogole to jakas inna ja mam na imie Katarzyna:P i mam 26lat;) setunia powstala w 2004roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sett, jak to nie ma!?? U mnie jest to: Strona użytkownika: setunia@tlen.pl Skontaktuj się ze mną! Mój identyfikator: setunia Aktualny status: Napisz do mnie! Rodzaj wiadomości: na Komunikator Tlen.pl Od kogo: Twój e-mail: Treść wiadomości: Imię i nazwisko: Agnieszka Płeć: kobieta Wiek: 29 lat Mój identyfikator Tlen.pl to: setunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie kriminalow kiedys jeden przeczytalam ksiazka poszla w obieg i do mnei nei wrocila, taka dobra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój identyfikator Tlen.pl to: setunia to w moim profilu na kafe powstalo AUTOMATYCZNIE! ja nie podawalam ze mam jakis tlen! serio jesli Ciebie rozczorowalam w tej chwili to trudno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest internet! widac nei tylko ja wpadlam na taki nick a moze ktos go tu podpatrzyl i go sobie wykorzystal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie chce mi się już :P Ten cymbał miał się dzisiaj umówić na wieczór z jakąś dziewczyną , w końcu jednak stwierdził, że jest zbyt zmęczony i z żalem do mnie powiedział, że szkoda, że ja nie mogę do niego przyjechać, bo seks by mu nie zaszkodził :O Nie wiem jak można mieć taki tupet. I jeszcze wczoraj coś tam mi mówił, że jakaś dziewczyna, którą ledwo co poznał, zaprosiła go na wesele. Nie no, fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,... aż się wierzyć nie chce, że tak jest w istocie. Ale może on nie czuje się związany z Tobą, skoro, jak sama nam tutajmówiłaś, nie zapewniasz go swoim zaangażowaniu, nie mówisz mu, że Ci zalezy na nim itd.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N ale w mejlu mam tez rocznik:) no to koniec tematu skoro jzu zrozumiales:) Fajnie ale przeciez z tego co pisalas to tylko sex;) wiec sie nie nakrecaj;) najwyzej odpocznij troche od facetow!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×