Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Gość Edytka :)
Hej :) Widzę, że istnieje dla mnie tutaj idealny temat na forum, gdyż przechadzajac się w bikini przejrzałam się 'przypadkiem' w lustrze i dostrzegłam obraz nędzy i rozpaczy przez co stwierdzam, że 10 kg musi pójść w dół :) dlatego chciałabym się przyłączyć do wspólnego odchudzania :) z tym, że z tradycyjnym 'od jutra' :D bo dziś już raczej nie ma sensu o tej godzinie :) z 70kg na 60 można? mam nadzieję, że można :) powodzenia wszystkim :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że można:0 dla chcącego nic trudnego ;) a my tu jesteśmy żeby się wspierać i dodawać sobie otuchy NA PEWNO SIĘ UDA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! wlasnie dotarlam do domu:) Witam nowe kolezanki, oczywiscie ze mozecie sie przylaczyc, razem razniej:) jestem strasznie glodna ale nie dam sie bo i tak zaraz ide spac wiec nie ma sensu obzerac sie na noc.. a dzien mi minal pozytywnie, zadnych odstepstw od normy nie bylo, zmiescilam sie w 1200 kcal wiec ok:) jeszcze mam do was male pytanie. jesli na przyklad banan ma okolo 80 kcal, jablko 60, kiwi 50 kcal, winogrona 60 kcal i pomarancza 50 kcal to ile kcal maja zmiksowane 2 banany, 2 kiwi, winogrona, 1 jablko i 1 pomarancza?? z calej kalkulacji wyszloby ze wszystkie zmiksowane owoce z 250 ml mleka (taki koktajl) mialyby ok 400 kcal... troche duzo co?? jak dla mnie za duzo, jak myslicie?? takie koktajle sa naprawde zdrowe i je uwielbiam ale czy sa az tak kaloryczne?? pogubilam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
dzięki za przyjęcie :) bede miala wiekszą motywację. ja zamierzam stosowac MZ i wiecej ruchu, mam zamiar wprowadzic wiecej białka, najbardziej gubią mnie słodycze... mam 171 cm i dzisiaj waga pokazała 65 kg, a chciałabym zobaczyc na początek 60 i myślę, że tyle mi wystarczy chociaz wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia :) kiedys wazylam 82 i myslalam ze z waga 68 bede przeszczesliwa a teraz 65 to za duzo. wtrwałości dziewczyny, wytrwałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po sniadaniu:) jak zwykle platki owsiane z rodzynkami, one to chyba nigdy mi sie nie znudza:P na obiad bedzie pieczona ryba z warzywami:) nutka02 z tymi slodyczami to wiem o co Ci chodzi mam ten sam problem:( probuje je sobie zastapic jak tylko moge ale czasami jest ciezko... jak schudlas z 82 kg do 65 kg?? to naprawde duzy sukces gratuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dziś znów pospałam ale głowa mnie bolała i nie chciało mi się wstać zresztą cała rodzinka dziś sobie długo pospała :) tak że dopiero godzinkę temu zaczęliśmy dzień :) Na śniadanie zjadłam płatki z z mlekie i aktivie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiadku:) pamietacie dziewczyny jutro wazenie, jestem bardzo ciekawa ale tez nie spodziewam sie super wynikow, byloby dobrze jakbym schudla chociaz 0,5 kg:) dziewczyny jak macie czasa napiszcie mi na temat tych koktajlow owocowo-mlecznych bo ja juz sama nie wiem czy robic czy nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka25
witam dziewuszki :):) przyłączam się do Was ja mam 26 lat, 169 i ostatnio 54,4 jestem wegetarianką. Chce zacząć biegać bo mam pupe i uda nieładne a więc do dzieła moje drogie.Kiedyś ważyłam 73kg . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ulka :) Ja zazwyczaj robię tak że miksuję jabłko pomarańcz mandarynkę czasem banan i do tego jogurt kiedyś dawałam smakowy teraz naturalny Mi to smakuje Czasem nawet dorzucałam marchewkę. Robiłam już z różnych owoców i zawsze było ok. Dziś tylko czytałam (nie wiem czy tu czy na drugim topiku) że jak się robi z kiwi to trzeba zjeść od razu inaczej robi się gorzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sorki pomyliłam się bo to na tamtym topiku ktoś napisał że to ohydne wychodzi ;) a co do kaloryczności to nie mam zielonego pojęcia :/ ja lubię takie koktajle i nie mam zamiaru z nich rezygnować ;) w końcu to same zdrowe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
karolinka stosalam typowe MZ, jadlam nawet slodycze ale mniej i jakos polecialo. i polecam rower, mi pomógl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czytam że dużo dietowiczek jeździ rowerem tylko że ja nie bardzo mam kiedy poza tym sama nie lubię jeździć a nie mam z kim:( myślicie że jak kupię rower stacjonarny to będzie tak samo skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka25
ostatnio kupiłam parowar taka fajna sprawa, że do teraz sie zachwycam. dzisiejszy obiad ziemniaczki z porą, cukinia, fasolka trochę brokuł polewam oliwą z oliwek, która ułatwia przyswajanie witaminek itpj estem wege wiec dla mnie istotne sa witaminki a ze nie solę to parowar w tej sytuacji jest rewelka bo smak warzywek jest wreszcie jakiś:)no i oszczędność czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Hej:) Te koktajle faktycznie wychodzą kaloryczne. Może dawaj mniej składników, albo nie pij ich codziennie. Nie wiem. W sumie to same witaminy, ale jednak kalorie to kalorie. Lepiej jak pochodzą ze zdrowych rzeczy, ale i tak w bilans kaloryczny trzeba to wliczyć. Dziś zrobiłam A6W i tyle. Nie mam siły na nic innego. Wizja jutrzejszego ważenia mnie przeraża. Jak nie zobaczę chociaż trochę mniej na wadze, to się podłamię. Żeby chociaż ten jeden kg mniej był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane lepiej się wymierzyć a nie ważyć. Ja mam metr krawiecki wymierzam poszczególne części ciała i tak raz na tydzień sprawdzam co sie dzieje.. jak się ćwiczy przybywa mięśni których objętościowo jest mniej a są cięższe . Ciało kobiety jak wiadomo przed okresem magazynuje wodę więc mysle że lepsze jest kontrolowanie swoich wymiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się i ważę i mierzę :) właśnie jutro prócz sprawdzania wagi będę tez się znów mierzyć ale tak po sobie to żadnych zmian nie widzę! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Je też się zawsze mierzę. Z utęsknieniem wyczekuję, kiedy znów będę mieć te 60-63 cm w tali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;) na wstępie witam wszystkie nowe dziewczyny;) Karolinko no i co do tego torciku wyszedl pyszny zjadlam tylko jeden kawalek !! i to nieduzy . ale dzis trooche zgrzeszylam zjadlam pół białej buułki z mikrofali z masłem i paprykarzem . :( no ale to nie taki wielki grzech . ;) no i wczoraj nie cwiczylam tylko zrobilam A6W . ale bylam na spacerze. dzis tez bylam na spacerku ale nie zrobilam jeszcze A6W nie iwem czy sie zbiore czy nie mam nadzieje . ale jutro jade juz na bank w plener gdzies dalkeo czyli szykuje sie nawet 4 godziny jazdy rowerkiem !! wiec spale duuzo kcal . ;)) tez sie boje wazenia jutrzejszegoo :( nutka02 - wlasnie co z tym rowerkiem moze byc stacjonarny ?? bo ja jezdze od 2 tygodni regularnie neiraz sie zdazy ze 1 dzien opuszcze . ale narazie nie widze efektow mam nadzieje ze to kwestia czasu ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
dziewczyny ja jezdziłam latem na zwyklym a zimą na stacjonarnym i wydaje mi sie ze zwykły lepszy, no ale w sumie zima trzymalam wage dzieki stacjonarnemu a wiec tez cos daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytam o zdrowym odżywianiu i jest tu kilka ciekawostek i rzeczy które są w naszej diecie mnie np zainteresował punk o piciu w czasie posiłków :) Picie płynów przed posiłkiem albo 2 godziny po posiłku. Picie płynów w czasie posiłku powoduje rozcieńczanie soków żołądkowych i powoduje zaburzenie procesów trawiennych. Nawyk picia płynów w czasie posiłku prowadzi do powstawania gazów, wzdęć i zaparć. Aby przyzwyczaić się do braku płynów w czasie posiłku (gdy odczuwamy suchość w ustach) należy w trakcie posiłku przepłukiwać usta. Unikanie picia płynów w czasie posiłku ma dobrą stronę dla osób z nadwagą. Podczas "suchego" jedzenia zjemy mniej posiłku, a przez to dostarczymy organizmowi mniej kalorii. a to stronka jakby któraś z was chciała poczytać http://zdrowezywienie.w.interia.pl/zasady.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankula super wskazóki ! ja wlasnie nie jem w czasie posiłku bo już o tym słyszałam ale po posiłku pije nie wytrzymałabym 2 godzin bez picia wody ;o ja mam przyzwyczajenie ze ciagle z woda chodze po domu ii mineralna niegazowana pije nieraz zdaza sie wypic nawet do 4 litrow dziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie będę pić w czasie posiłków ale 2 godziny po to też nie wytrzymam i tak samo jak ty mam zawsze przy sobie mineralna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juzsię przyzwyczaiłam przez poprzednie dietki hehe . juz mam dosc tego dietowania ciaglego chcialabym schudnac raz a porządnie .. ehh mam nadzieje ze jutro jak sie zwaze to bedzie mniej na wadze . Obyy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za nas wszystkie kciuki na pewno będzie ok:) Dla mnie to pierwsza dieta pierwsze takie odchudzanie ;) ale jak na razie trzymam się reguł :) jutro waga pokaże rezultaty :) jak będzie tyle samo ok gorzej jak będę na + ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obysmy cos schudly :* zobaczymy jutro ,. ja nawet nie mialam dzis sily na cwiiczenia maasakra;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze kobitki :) zobaczycie :) idę teraz na dłuuugą relaksującą kąpiel zrobię sobie maseczkę i piling a potem zajmę się upiększaniem pazurków itp Do jutra 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki te nowe i te znane:D ja dzisiaj nie najlepiej zgrzeszylam i zjadlam kilka zakazanych rzeczy:( i to przed jutrzejszym wazeniem, mam tylko nadzieje ze nie zobacze + na wadze.. bo bedzie zalamka.. ja tez nie cwiczylam ale 6 weidera zrobilam. Onaa17 podziwiam ze zjadlas tylko jeden kawalek ja bym ulegla pokusie znajac siebie polknelabym pol tortu:P Ankula ja zawsze pije szklanke wody zaraz przed posilkiem, i szklanke wody 30 min po posilku takie przyzwyczajenie.. no to do jutra i zycze wszystkim sukcesu podczas wazenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Witam w dniu ważenia:) Moja waga to 54 kg, czyli jest kilogram mniej:D Jeszcze tylko 4 kg i osiągnę swój cel:) Zaraz lecę do pracy, ale później zabiorę się za porządne ćwiczenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja waga pokazala dziś 59.3 kg . schudłam ponad kg . ale myslalam ze wiecej ubedzie:( ale jak sie mierzylam to nic w wymiarach sie nie dziejee :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×