Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

czesc dziewczynki! u mnie nie najlepiej waga pokazala 55.1 kg, cos czuje ze dluuuuuuuuuuuuuuuuugo mi zajmie scgudniecie tych 5 kg:P ale co tam nie poddajemy sie dziewczyny dzienna zjawa gratuluje Onaa17 czasami organizm potrzebuje czasu zeby sie przestawic na chudniecie, ja ostatnio sprawdzalam swoje zapotrzebowanie nie pamietam straony internetowej ale mi wyszlo troche ponad 1800 kcal, czyli Twoje pewnie bedzie zblizone bo masz taki sam wzrost.. czyli zeby chudnac nie mozemy przekroczyc 1500 kcal dziennie, wtedy bilans bedzie - 300 kcal kazdego dnia:) Onaa17 odchudzamy sie dalej waga musi kiedys ruszyc!!!!! jak i moja tak i Twoja:D w przyszlym tygodniu bedzie lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uffffff
Czy można się jeszcze do was przyłączyć? Też chcę schudnąć 10 kg. Dzisiaj zaczęłam 3 dniową głodówkę- zobaczymy co z tego będzie. Potem jakieś ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff pewnie że mozesz kazdy zostanie przyjęty z otwartymi ramionami ;) ! No Karolinko mam nadzieje ze to prawda co mówisz ! nie poddam się już nie warto trzeba brnąć dalej . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko wiesz co ci powiem ! dopiero teraz zuważyłam że przez ten sam czas schudłysmy tyle samo czyli 0.6 kg . ! heheh ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Gratuluję spadku wagi:) Wiecie, że żeby schudnąć kilogram trzeba mieć bilans ujemny na 7 000kcal. Jakoś tak dużo mi się to wydaje. Ufff, witaj:) Często robisz głodówki. Bo ja jestem już weteranką jeśli o post chodzi. Maksymalnie doszłam do dwóch tygodni i nie miałam po niej efektu jojo. Teraz już nie mam siły na głodówki, bo i tak czuję się ciągle śpiąca. Czy to pogoda tak na mnie wpływa, albo może mam niedobór czegoś w organizmie. Postanowiłam zacząć męczyć ręce i zakupić sobie 3 kg hantle. Ale to dopiero w przyszłym tygodniu, po wypłacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity :) Moja waga pokazała 54,2 a więc niecały kilogram w dół :) cieszy mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmyxxx
ja też się przyłączam 10kg po ciąży mi zostało a stosujecie jakieś suplementy diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
hej dietowiczki :) ja jestem od 4 rano na nogach, padam po prostu a mialam dzisiaj isc na rower ale chyba sobie daruje bo jutro pewnie pobudka o tej samej godzinie, ale chociaz nie jadlam duzo, wlasnie zaliczylam obiadek- gotowana piers z kurczaka z ogorkiem kiszonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , przez tą pogode waga sama mi idzie w dół dziś 54,1 obwody prawie te same. a co do suplementów ja nie stosuje po prostu zdrowo się odżywiam musze mieć siły , bo i praca dużo wysiłku wymaga i pies na spacerach szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja wlasnie dotarlam do domu, zjadlam dzisiaj 1200 kcal wiec jest dobrze:) zaraz zrobie A6W... jestem poprostu padnieta i nie mam sily na inne cwiczenia:( Onaa17 - 0.6 kg nie tak zle dobrze ze nie + 0.6 kg:) w przyszlym tyg bedzie lepiej:) lepsze to niz nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
dzień bez słodyczy przeżyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po cwiczeniach niby tylko 30 min ale zawsze cos:) mam wielka nadzieje ze ta waga wkoncu mi ruszy i cos zacznie spadac w dol... zaraz herbatka z l-karnityna i moge obmyslac dietetyczne dania na jutro:P:P Ankula schudlac praktycznie caly kilogram gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarikaa
cześć dietowiczki ;) ! z tym ważeniem co poniedziałek to u mnie może być problem bo owszem mam wage ale wage, która dodaje kilka kg, po prostu źle waży. ;/ więc może tak : w październiku podobno ważyłam 71,5 a wczoraj miałam okazje sie zważyć bo byłam odwiedzić babcie w sanatorium i na korytarzu stała waga więc postanowiłam sie zważyć. ;d waga pokazała 63,30 ;) ! nie jest to wielki wyczyn ale jednak coś. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
hej:) u mnie tez bez rewelacji, ale nie mam az tak dokladnej wagi by liczyc w 0,00. no coz. ide pocwiczyc bo mam czas a ostatnio ostro sie zaniedbalam;/ buziaki przesylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Hej:) Pink14, moja waga niestety też nie jest dokładna, ale przynajmniej nie kusi mnie, żeby codziennie na nią wchodzić i sprawdzać, czy mi 0,05 kg ubyło:P Dziś na śniadanie zjadłam dwa kawałki ryby i wypiłam moją herbatkę na spalanie. Na obiad też zjem rybę plus surówkę jakąś. W międzyczasie będę piła kefir. Na kolację twaróg z pomidorem, jajkiem i otrębami. Z ćwiczeń planuję A6W, pół godziny hula- hop i długi spacer:) Za to jutro rano pobiegam, bo coraz mniej ćwiczyć zaczynam. Paskudna pogoda jest u mnie. Od rana pada. A u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
maarikaa, 8 kg to jest duży wyczyn:) I jak jeszcze nie masz jojo to już w ogóle powinnaś być z siebie zadowolona:) Gratuluję i życzę dalszego, trwałego spadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też deszcz :( ja dopiero po śniadaniu zjadłam tylko aktivie i aktimela a do tego kawa z mlekiem :) Wczoraj już więcej nie pisałam bo mąż sprawił mi niespodziankę tzn został z córką a mnie wysłał ze znajomą na babskie zakupy :) żebym się odstresowała :) upolowałam kilka fajnych ciuszków i błyskotek. Poza tym zapełniłam lodówkę jogurtami serkami wiejskimi itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Ankula, super niespodzianka:) Dobrego masz męża:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie narzekam ;) To aż nie podobne do chłopa że jak mam jakiegoś dołka to zawsze pyta a może chcesz sobie pojechać na babskie zakupy i nakupić bielizny na lepsze samopoczucie ( bo wie że uwielbiam kupować bielizne :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Bo on pewnie też lubi jak kupujesz nową bieliznę;) Także jest prezent dla Ciebie i dla niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) dopiero wlazłam na kompa i zaglądam tu do was;) u mnie pogoda również okropnaa nic mi sie nie cche z łóżka też wstać mi się nie chciało . wczoraj pojechałam z moim na dłuugi spacer zroilismy około 40 km ; OO jeżdziliśmy z 4 godzinki i zwiedaliśmy ale naszczęście zakwasów w nogach nie mialam tylko pupa mnie boli. ehh zły rower dla mnie za mały i wgl cieżko było . i musze sie przyznac ze jak wrocilam to zjadlam 2 male białe bułki i półtora kiełbasy z piekarnika lae bylam tak wykonczona głodna ze juz mnie nie obchodzilo to co zjem . ale wliczylam to do swoich kcal bo wczesniej duzo ich nie spozylam przez caly dzien . ;)) wiec zle nie bylo moze lekko przekroczylam ale wysilek byl ;) A6W zrobie moze później narazie i sie nic nie ccheee . zaraz obiadek u mnie mielone z parowara i kapustka kiszona pyycha ! ;) marika a stosowałaś jakąs dietkę ze tak schudłas;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! Ja dopiero teraz znalazlam chwile czasu zeby do Was zajrzec, dzien mam tak zalatany ze glowa boli.. jesli chodzi o dietke to narazie na plus, rano platki owsiane z suszonymi morelami i rodzynkami, pozniej batonik fitness 90 kcal a na obiad byla zupa pomidorowa z pelnoziarnistym makaronem.. na kolacje mam zamiar zjesc twarozek, ale tak na slodko (otreby, lyzeczka miodu, jogurt naturalny 0% i suszone owoce).. no a pocwicze wieczorem bo jak do tej pory urwanie glowy i nie bylo czasu:( Onaa17 z tym rowerkiem to niezle dalas czadu, 4 h to strasznie dluuuuugo:) Ankula na poprawienie samopoczucia nie ma nic lepszego jak zakupy, niewazne co bys sobie kupila poprawienie humoru jest gwarantowane:) odezwe sie wieczorkiem dziewczyny:) do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynkii nie pamiętam czy pytałam, ale czy krecicie hula hop lub krecilyscie;> chdzi mi o efekty ;);>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
witajcie :) u mnie dzisiaj ok z dieta. onaaa17 ja nie krece bo nie umiem ale wiele osob sobie chwali, podobno boczki spadaja, a z tym to u mnie masakra ale hula nie jest dla mnie, chwila i spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka u mne tez z tym kółkiem niezabardzo ale kupie sobie i będę próbować . bo mi nic z pasa nie leci ;( :(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) u mnie dzisiaj dzien z dietka ok:) Onaa17 ja nie mam bo nie umiem krecic, probowalam sie nauczyc ale nic z tego, nie umiem i juz:( slyszalam ze hula hop daje niezle rezultaty no ale nie probowalam nie wiem... u mnie narazie tez nic nie leci ale musimy sie trzymac bo w koncu waga ruszy, musi nie ma innej opcji, to tylko kwestia czasu... dziewczyny ktore sie poddaja bo waga nagle przestala spadac robia najwiekszy blad bo wtedy wlasnie organizm sie przestawia do czerpania zapasow z glebszych wartsw tluszczu, co za tym idzie waga zaczyna spadac.. to tak jak na kolejce gorskie, spada przestaje spada przestaje itd. grunt to wytrwalosc:) ja uzywam od czasu do czasu twistera ale nie systematycznie, jak mi sie przypomni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcem sie nauczyc musze bo nie moge patrzec na moj brzuch :( zrobilam dzis tylko 2 serie z A6W nie dlaam rady 3 :( ehhh . kiepski dzis dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
ja uzywam hula hop od jakiegos czasu, ale narazie nie widze efektow. tzn. moze i sa ale jak na gole oko to ciezko okreslic. krecic umiem, czasem zmuszam sie do krecenia pol godziny, ale mnie to potwornie nudzi i nie lubie tego. wlaczam sobie film i krece, albo czytam ksiazke i krece, ale nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×