Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Jaki nik taki żywot. Obleśne i obrzydliwe. Kwiatki, cześć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uogólnione cześć. :) Ekspercie, co by tu robić dzisiejszego przedpołudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: W kwiatki Dzień dobry :) 😘 do: skonczonaidiotka Nie pozwolę :) Nie dla psa kiełbasa do: brum Pójść na spacer i odetchnąć świeżym powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Chyba się niestety nie da. :( Powietrze zasmogowane w około. :( I wyjść jakby nie bardzo mogę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczona idiotko, mogłas sobie wybrać nick mniej adekwatny do Twojej osobowości. :) Juz, już...znikaj :) czesć dziewczyyn :) cześć chłopcy :) (chłopacy :classic_cool: :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mogę. :( Mogę pracować ale mi się nie chce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczonaidiotka
Exspercie. Ja nie jestem pies, a twój kutas to nie kiełbasa tylko miękka parówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona Cześć mówi chłopiec (chłopczyk, chłop) do dziewczynki (dziewczyny, dziweuchy) do: brum Generalnie jest zasada: Co masz zrobić dzisiaj zrób pojutrze, będzie 2 dni wolnego. A popracować proponuję palcem :) Wskaż pozostałym co mają za Ciebie zrobić :) do: skonczonaidiotka Zdaję sobie sprawę, że głodnemu chleb na myśli tak więc proponuję udać się do lodówki, zjeść porządne śniadanie, położyć się spać na 2-3 godzinki i wstać w lepszym humorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczonaidiotka
Dlaczego masz problemy ze wzwodem członka ? Masujesz go przez godzinę i sperma nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry pomysł. :) Ekspercie - chyba powinieneś zignorować Pomarańczową panienkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: skonczonaidiotka Współczuję dzieciństwa. Niektórzy rodzice bywają bardzo okrutni nie kochając swoich dzieci. do: brum Zasada zlewu: mode on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol 🖐️, 😘 Dawoni Cię nie widziałem, tym bardziej mi miło :) do: Perwersja 🖐️ Miło mi, że zaglądasz :) Przyznam się szczerze, że po Twoim topiku o poszukiwaniu fleta zabawnie brzmi stwierdzenie pomachać rączką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Perwersja Ależ ja nic nie insynuuję, taki tylko fajny wydźwięk to miało :) Orkiestra gra :) Na flecie, na gitarze macha rączką ;) do: Bó Oby w sobie nie zamknięta :) do: Perwersja Prawie dziewicza czy prawie nietknięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczonaidiotka
Dlaczego rodzice cię nie kochali i byłeś w domu dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspet, Perwersja to łebska dziewczyna, wie kiedy komu i co. :) A Ty zapracowany czy jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó :D A Ty skąd tyle o mnie wiesz? :p Ani dziewicza ani nietknięta :D Jak głosi kafe dziwka, puszczalska, szmata, popierdolona i różne tam takie. Jakby co to były cytaty. Ja takich słów nie używam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja, wiem nie używasz. Bo Ty narcyz się nazywasz. He he. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Ja mam chwile wytchnienia, pracy bezlik przepchnięty :) do: Perwersja Ja się zbyt głęboko w forum nie wczytuję i takich cytatów nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy nie wzdychasz na miłe wspomnienia? Zbyt wiele " we łbie" pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ExPertowa
Expert, widujesz mnie każdego dnia, widzę często ciebie stukającego w klawiaturę a nie mam śmiałości odezwać się do ciebie. Co mam zrobić by cię do ciebie zbliżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×