Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Nick________Por.________ Waga________ Imię Catie_______08.09_______3440g/54cm__Matylda anka:)______08.09_______3550g/56cm___Lenka kasia22-03__ 24.09_______ 3030/56cm___ Cyprian Iwonta słońce jestesmy z TOBA a z dzidzia napewno bedzie wszystko ok.Moze dla pewnosci chca sprawdzic wszystko lepiej jak zareaguja bo niektórzy lekarze maja stosunek olewajacy i wtedy dopiero jest zmartwienie .Zobaczysz wszystko bedzie ok . KASIA polecam kapuste mi juz dwa razy cycek uratowła kapuste lekko potłucz lub podziub widelcem schłodz w lodówce i na cycek kilka razy dziennie okłady i powinno pomóc . no takie uroki z tymi cycuszkami . Powiem wam jednak szczerze ze ja na poczatku myslałam ze przejde na sztuczne bo furt cos nie tak z moimi cyckami ale teraz juz sie tak przyzwyczaiłam ze pije herbatke na zwiekszenie laktacji bo juz nie chce butli . jak dla mnie to spora wygoda jednak cycek i oszczednosc tez nie ma co ukrywac. a co do uziemienia to i tak jestem uziemiona bo sama :) usypiałam niulke przed chwila i wiecie co zasnełam szybciej niz ona :) ide zaraz spac bo jakas zmeczona jestem . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonta ale kruszynek z niego! i zobaczysz że wszystko się ułoży. Będę trzymać kciuki za Was! :-) buziaczek dla Ciebie i synka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
iwonta będzie dobrze, jesteśmy z Tobą, sprawdzą i będziesz pewna na 100% że wszystko ok anka, ja bez kapuchy nie mogę żyć, dziś już 3 raz nakładałam i musze nałożyć jeszcze raz, a mały akurat taki głodny, ze mi wyssał wszystko i mam nadzieje, że to zapalenie też wyssie buziaki dziewczynki,padam a Cypi oczywiscie dalej walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :-) Nawet się wyspałam. :-) Niunia zasnęła o północy ale spała do 7ej z jedną pobudką w nocy więc nie jest źle :-) Kurcze, muszę ją dzisiaj zarejestrować.I tak juz tydzień po terminie jesteśmy... A co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tylko sie ciesze jak wstaje i widze za oknem ladna pogode :) bo wiem ze bedzie dluzszy spacer:) iwonta mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z maluszkiem:) a ja z pokarmem mam ostatnio jakies jazdy i na koniec dnia mi brakuje albo po nocy tez...i zaczynam mu juz mleko sztuczne z butli dawac, nie chce tak jesc ale jak glodny juz bardzo to jakos ciagnie i nawet z 40-50ml...po oproznieniu moich piersi....no nie wiem jak z tym dalej bedzie ciesze sie ze chociaz noca nie musze robic butli bo dojada.... dopisze sie w nowej tabelce :) Nick___________Por.________ Waga________ Imię Catie__________08.09_______3440g/54cm__Matylda anka __________08.09_______3550g/56cm___Lenka magdalenka567__17.09_______3350g/56cm___Natan kasia22-03_____ 24.09_______ 3030/56cm___ Cyprian Miłego dnia dziewczyny, fajnie ze jestescie i jest komu sie wyzalic i zapytac i zawsze jakas rade sie od was dostanie - dzieki :) a ja jestem ciekawa co u naszej rilli, tyle doczekac sie nie mogla a teraz pewnie nawet wyspac sie nie moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie słońce no to sie masz fajnie z tym spaniem u nas dzis w nocy pobudka o 3 i o 5 . co do jedzenia magdalenka konsultowałas wybor mleka z lekarzem ? jakie mleczko dajesz/ my tez dzis na spacer pojdziemy niulka teraz zasneła jakos sie ostatnio przestawia zawsze od 9 do 11 spala a dzis dopiero teraz zasnela mysle ze u nas rytm dnia sie długo nieustabilizuje:) jutro jedziemy na badanie sluchu i bioderek mam nadzieje ze bedzie ok pozdrawiamy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki! nie chce z Wami tracic kontaktu, ale jak narazie ciezko jest znalezc czas zeby wypic herbate, o wlaczaniu laptopa moge prawie zapomniec. Jestem od niedzieli w domu i niestety sama, bo maz bierze urlop dopiero od piatku. Rodzice moi w innym miescie, a tesciowie.. szkoda gadac, mozna powiedziec ze nie mam tesciow. probuje byc dzielna. prosze nie zapominajcie o mnie! bede sie starac do Was pisac. http://nk.pl/#profile/1895225/gallery/album/2 mam nadzieje ze da sie tak otworzyc zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka mleko raz sami kupilismy bo nie bylo kogo zapytac i byla niedziela i wzielismy Nan1 i tak zostalo, pediatra byla u nas ostatnio i mowila zeby je zostawic bo jest dobre....wlasnie maly sie wierci i chyba dostanie teraz i bedzie dlugo spal akurat na spacer...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
kasik- widziałam zdjątka na NK, superowy pucuś:) ja też tak miałam w 1 tyg, że nawet nie miałam kiedy umyć zębów, do tej pory czuje jakbym miała piasek pod oczami i jestem ciągle niewyspana, a wy dziewczyny jak sie czułyście w ciągu tych 1wszych 2 tyg? bo może ja mam tylko takie jazdy i nie mogę dojść do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Por.________ Waga________ Imię Catie__________08.09_______3440g/54cm__Matylda anka __________08.09_______3550g/56cm___Lenka myszsza_______13.09________4070/60cm___Przemek magdalenka567__17.09_______3350g/56cm___Natan kasia22-03_____ 24.09_______ 3030/56cm___ Cyprian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Por.________ Waga________ Imię Catie__________08.09_______3440g/54cm__Matylda anka __________08.09_______3550g/56cm___Lenka myszsza_______13.09________4070/60cm___Przemek magdalenka567__17.09_______3350g/56cm___Natan kasia22-03_____ 24.09_______ 3030/56cm___ Cyprian kasik1985______30.09_______ 4000g/61cm__Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka powiem Ci szczerze że u mnie tez coś nie halo ostatnio z pokarmem. Mała karmię a ona dalej płacze z głodu i szuka cyca. Też ostatnio zaczęłam myśleć znowu o sztucznym dokarmianiu wieczorami ale trudno mi się przełamać. Zobaczę jak się sytuacja rozwinie. ale widzę że jest coraz gorzej. Może to przez to że ona je mniej w nocy bo ostatnio tylko raz się budzi na karmienie... kasia w pierwszych dwóch tygodniach czułam się lepiej niż teraz a to przez to że Matylka cały czas spała a teraz nie ma już tak dobrze ;-) poza tym moja Mama wtedy była i jak byłam bardzo zmęczona to ją brała na spacer a ja w domu sobie drzemałam :-) jestem już po spacerku. U mnie dziś tak ciepło że w krótkim rękawku śmigam. Później jeszcze pewnie powtórkę zrobię. To racja że humor lepszy jak pogoda ładna :-) myszsza co tak ucichłaś w ostatnich dniach? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie widze ze Ty podobnie jak ja wrociłas ze spacerku.:) u nas tez pogoda super . co do samopoczucia na poczatku hmm wiem ze duzo płakałam , bałam sie zostac sama przerazała mnie mysl ze moj zmienia prace . FIzycznie w miare ok było. kurcze zmeczyłam sie tym spacerem 2 h na nogach :) niulka teraz zasneła w foteliku i jak tu ja przełozyc zeby sie nie obudziła bo niewygodna pozycje ma do spania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja muszę czekać do piątku, bo szpital neonatologiczny załadowany dzieciaczkami i nie ma wolnego miejsca. Muszę poczekać aż jakiegoś malucha wypiszą. Byłam za to u pediatry, bo dzwoniła do mnie żebym zgłosiła się na ważenie i mój mały przybrał kolejne 160 g. To niezły wynik jak na 5 dni. Mam nadzieję, że utrzyma takie tempo i szybko nabierze ciałka. Na razie to taka kruszynka. kasia ja mam problem z otwarciem tych zdjęć na nk:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
dziewczyny mam pyt, jak wy wklejacie linka pod waszym wpisem, żeby było na stałe, ciemna jestem i nie mam pojęcie jak się to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
iwonta, będzie dobrze:) też jestem ciekawa jak tam rillka, trzeba dokończyć naszą tabelkę ja też miałam iśc na spacer, ale u nas taki wiatr, że masakra i stwierdziłam,że poczekam ze spacerem:( u was dziewczyny brak pokarmu wieczorem, a u mnie się leje z 1 cycka jak karmie z 2giego i muszę tak uważać, bo chwila moment i zaraz boli pierś, bo za dużo w nich jest eeeh, cięzkie te nasze przeboje z cycorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
iwonta, bo ja mam kasie na NK i z tego linka co tu podała to też się nie da oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia musisz sie zalogowac na kofaterii i potem tam jest jak bedziesz tworzyc prwferencje swojego konta tzw stopka jak sie tam zalogujesz na kofaterii to bedziesz wtedy czarna tak jak my:) a ja sobie drzemke z niula zrobiłam po spacerze i obudzil nas dzwonek otwieram i pan kurier przywiozł mi mojego laptopa:) hurrraa strasznie szybko zrobili myslelismy ze ok mieisca a oni w tydzien sie wyrobili i nawet koszta nie takie duze 205 zł zawsze to lepiej niz 2000 na kolejnego laptopa dobrze ze ja wtedy to ubezpieczenie wykupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka ja właśnie z drugiego spacerku wróciłam ale nie wiem czy dobrze zrobiłam że poszłam drugi raz bo mnie teraz okropnie nogi bolą. Ledwo wróciłam do domu. Pod koniec to już się wlekłam a nie szłam :-) to nie ta kondycja co przed ciążą... kasia jak wejdziesz na główną stronę forum tą wejściową to masz napis forum dyskusyjne, pod spodem jest małymi różowymi literami napisane internautko zarezerwuj swój nick. Wejdź tam zaczernij się i wklej link do swoich zdjęć w stopce czekamy na fotosiki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały chłopczyk:)
Gość mały chłopczyk:)
catie słońce ja raz tylko byłam w jednym dniu na dwoch spacerach i byłam wykonczona wiec teraz jeden kurs robie ale dłuzszy. kasia słodziak ten CYPI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, nawet nie muszę go czesać, bo irokez sam mu się robi, kiedyś będzie wyrywać wasze ślicznotki,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam aż Mała się obudzi. Ciekawe o której dziś da Mamie iść spać? najgorsze jest to że dziś mój Mąż pasuje bo zmęczony jest i idzie zaraz spać a ja głupia po tych dwóch spacerach też obrotów już nie mam :-( jutro już psu nie obiecam po południu spaceru. dzisiaj mu powiedziałam że z Panią pójdzie i chodził za mną po domu i skomlał. Nie miałam serca go w konia zrobić :-D kasia no ten irokez od razu mi się w oczy rzucił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie wczoraj napisało, hehe, tak to jest kiedy zmęczenie bierze góre nad rozumem,hehe dzień dobry:)mój mały dziś co 2h cyc w nocy, a już się łudziłam,że zostanie 3h jak to było przez parę dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja sobie teraz sniadanie jem i widze pogode w miare ładna, ale w nocy to juz nieźle jest zimno...niedlugo mrozy beda :( ja nawet wyspana 2 pobudki o 1 i 4 i do 8 rano spalismy z malym..... kasik fajny ten twój maly :) mi tez sie udalo jakos stopke zrobic dzieki opisowi dziewczyn ;) miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×